Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 14 éve
Miatta nem tartottuk meg Laurent Robinsont, mellette ráadásul a liga tán legostobább returnere.Walters Viking lett, nagyon utáltam, nem bánom.empty taxiMi volt a baj? 😀KmetyG

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Walters Viking lett, nagyon utáltam, nem bánom.empty taxiMi volt a baj? 😀
több mint 14 éve
Walters Viking lett, nagyon utáltam, nem bánom.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Garay 2 évre marad.szabaIsmerve a caphelyzetet valszeg nem drágán, úgyh örülünk Vincent.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Garay 2 évre marad.
több mint 14 éve
Kaptunk egy 7. körös comp picket

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Jött Dante Rosario, TE. Ő még Panthersnél bírtam, sztem meglepően jó lehet, ha Norv be tudja illeszteni a játékba.
több mint 14 éve
Randy McMichael is marad. Nem látványos, de hasznos munkát végzett tavaly.
több mint 14 éve
Ja amúgy Volek ki lett vágva. Már tavaly se értettem minek neki az a többmillás szerződés.
több mint 14 éve
Bigby sztem jó lesz rosterre, de én várok egy 2-4. körös S picket.
több mint 14 éve
Csütörtökön a PFT szerint 14.5 millió volt a cap space, azóta jött McClain, Royal, Bigby meg Karcsi meg újraszerződött Gaither. Asszem befejeztük a FA-piaci tevékenységet.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Ő lesz az új kezdő SS? Ezzel csak az a probléma h már nincs itt Gregory és Bigby sérülékeny...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Atari Bigby is idejött 2 évre - 2,5 millióért.
több mint 14 éve
Braxa hatalmas 😀AJ Smith all-time trade-je volt, nem kérdés. 😀szabaCharlie hazatért! A tékozló fiú 😀 2 évre írt alá. 😀áldja meg jóisten őt, és további sok sportsiekrt kívánok neki. igazán a szívemhez nőtt ebben a szép 2évben amit Seattleben töltött.
http://youtu.be/JPONTneuaF4szaba
mégegyszer köszönünk mindent.
ui: csárli, a jók*rva anyád 😀braxa88
több mint 14 éve
AJ Smith all-time trade-je volt, nem kérdés. 😀Charlie hazatért! A tékozló fiú 😀 2 évre írt alá. 😀áldja meg jóisten őt, és további sok sportsiekrt kívánok neki. igazán a szívemhez nőtt ebben a szép 2évben amit Seattleben töltött.
http://youtu.be/JPONTneuaF4szaba
mégegyszer köszönünk mindent.
ui: csárli, a jók*rva anyád 😀braxa88
több mint 14 éve
Charlie hazatért! A tékozló fiú 😀 2 évre írt alá. 😀áldja meg jóisten őt, és további sok sportsiekrt kívánok neki. igazán a szívemhez nőtt ebben a szép 2évben amit Seattleben töltött.
http://youtu.be/JPONTneuaF4szaba
mégegyszer köszönünk mindent.
ui: csárli, a jók*rva anyád 😀
több mint 14 éve
Miről maradtam le? Royal nem írt alá tegnapelőtt a Rwdskins-hez? :rolleyes:CsabiiiNem, csak együtt vacsizott a FO-szal, de szerződés nem lett belőle.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Miről maradtam le? Royal nem írt alá tegnapelőtt a Rwdskins-hez? :rolleyes:
több mint 14 éve
WR Eddie Royal agreed to terms with the Chargers.
több mint 14 éve
WR/PR Eddie Royal taking a physical. Players generally don't leave San Diego after visiting.Happiness. Nem mondom, hogy nem tetszik, amit eddig látok. Viszont drafton csak a defense.
több mint 14 éve
Abszolute vállalható ha egészséges marad.Ha egészséges marad, ez óriási üzlet.
LT pénznek meg semmiség..Delonso_
több mint 14 éve
Abszolute vállalható ha egészséges marad.LT pénznek meg semmiség..
több mint 14 éve
Kíváncsi vagyok Gaither milyen értékben kapott szerződést, nem sokat olvastam eddig erről.Delonso_4 év, 24.6 M - 8 M signing bonus - 1 M base salary.
több mint 14 éve
Kíváncsi vagyok Gaither milyen értékben kapott szerződést, nem sokat olvastam eddig erről.