Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.chargers.com/media-vault/photo-gallery/Cubberley-Elementary-School/790f59c7-1184-4016-a556-1baa3e6cdcfc

LOL. VJ ment el a csapat képviseletében egy jótékonysági eseményre. 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én is remélem, hogy valami hasonló megoldás lesz és Siler végre kezdő lesz jövőre.

Elég jól állunk a pickekkel, az első három körben 5-ször választunk. Ti mit vártok? Én tavalyhoz hasonlóan annak örülnék a legjobban, ha hoznánk végre valakit Clary helyére az első körben 😀 Meg az elején kellene még DE, RB, OLB is szerintem, neveket viszont nem nagyon írok, mert a heti 2-3 college meccsel, amit láttam, nem érzem úgy, hogy illene (mockokból meg inkább nem dobálózok nevekkel).barney
Áh, névírás az nem függ össze avval, mennyi meccset néztél. 😀

Én mit várok: 1. kör (ha nem trade-el AJ) DE, 2. kör (ua. a kritérium) OT, LB/CB, 3. kör (*) LB, WR

Sztem Naanee UFA-ként nem jön vissza, Floyd igen. Így lesz talán VJ, Floyd, Crayton, Tutu meg Kelley Washington. Szóval WR nem is kellesz. RB jöhet helyette akár, de Brinkley-t ne felejtsük el, szeretik Norvék. Aztán DE kötelező, Cézár UFA, nem is volt ütleg. OT is kötelező, azért nem írok 1. körbe, mert eddig nem draftolt ott AJ OT-t, most pláne nem fog. (Ha csak nem szerelmesedik bele vmeikbe, de az nem az ő stílusa). LB kelleni fog, mindenhová, főleg ST-be. CB: Cason alakul, Jammer öregszik lassan, más nagyon nincs. Hughes meg Strick oks, de asszem Hughes UFA. Én egy sideline CB-t is el tudok képzelni, hosszútávra, ha lesz a 2. körben vmi sleeper 1. körbe várt prospect.szaba
Igen, én is DE-re számítok inkább az első körben, de ettől függetlenül jobban örülnék egy RT-nek, mert Clary eléggé kilóg az OL-ból... Igen a CB kimaradt véletlenül, nálam is az lenne az ötödik. Jammer többször is nyilatkozta, hogy szívesen játszana safetyt 1-2 év múlva, amikor megkopik már a sebessége. Szerintem nem olyan rossz ötlet, simán eljátszana ott, bár inkább egy playmaker kellene, aki nem dropolja az INT-öket... 😀barney
Jaj, most hogy mondod, én akár egy playmaker SS-t is el tudnék képzelni. Csak az mondjuk idén kevesebb lesz. :/ In Stuckey, we trust. :cool: Norv azt mondta, nem tervezi Jammert S-be rakni, mert szerinte kitűnő munkát végez CBként.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Egyedül Butlernek van szerződése. Sztem még Burnett és Siler kapni fognak amúgy, de ha nem is 2-3. körben, hátrébb is benne van. Siler is 7. körös volt anno, vmi hasonló sleepert kéne fogni. De James Holt is IR-en volt pl.szaba
Én is remélem, hogy valami hasonló megoldás lesz és Siler végre kezdő lesz jövőre.

Elég jól állunk a pickekkel, az első három körben 5-ször választunk. Ti mit vártok? Én tavalyhoz hasonlóan annak örülnék a legjobban, ha hoznánk végre valakit Clary helyére az első körben 😀 Meg az elején kellene még DE, RB, OLB is szerintem, neveket viszont nem nagyon írok, mert a heti 2-3 college meccsel, amit láttam, nem érzem úgy, hogy illene (mockokból meg inkább nem dobálózok nevekkel).barney
Áh, névírás az nem függ össze avval, mennyi meccset néztél. 😀

Én mit várok: 1. kör (ha nem trade-el AJ) DE, 2. kör (ua. a kritérium) OT, LB/CB, 3. kör (*) LB, WR

Sztem Naanee UFA-ként nem jön vissza, Floyd igen. Így lesz talán VJ, Floyd, Crayton, Tutu meg Kelley Washington. Szóval WR nem is kellesz. RB jöhet helyette akár, de Brinkley-t ne felejtsük el, szeretik Norvék. Aztán DE kötelező, Cézár UFA, nem is volt ütleg. OT is kötelező, azért nem írok 1. körbe, mert eddig nem draftolt ott AJ OT-t, most pláne nem fog. (Ha csak nem szerelmesedik bele vmeikbe, de az nem az ő stílusa). LB kelleni fog, mindenhová, főleg ST-be. CB: Cason alakul, Jammer öregszik lassan, más nagyon nincs. Hughes meg Strick oks, de asszem Hughes UFA. Én egy sideline CB-t is el tudok képzelni, hosszútávra, ha lesz a 2. körben vmi sleeper 1. körbe várt prospect.szaba
Igen, én is DE-re számítok inkább az első körben, de ettől függetlenül jobban örülnék egy RT-nek, mert Clary eléggé kilóg az OL-ból... Igen a CB kimaradt véletlenül, nálam is az lenne az ötödik. Jammer többször is nyilatkozta, hogy szívesen játszana safetyt 1-2 év múlva, amikor megkopik már a sebessége. Szerintem nem olyan rossz ötlet, simán eljátszana ott, bár inkább egy playmaker kellene, aki nem dropolja az INT-öket... 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egyedül Butlernek van szerződése. Sztem még Burnett és Siler kapni fognak amúgy, de ha nem is 2-3. körben, hátrébb is benne van. Siler is 7. körös volt anno, vmi hasonló sleepert kéne fogni. De James Holt is IR-en volt pl.szaba
Én is remélem, hogy valami hasonló megoldás lesz és Siler végre kezdő lesz jövőre.

Elég jól állunk a pickekkel, az első három körben 5-ször választunk. Ti mit vártok? Én tavalyhoz hasonlóan annak örülnék a legjobban, ha hoznánk végre valakit Clary helyére az első körben 😀 Meg az elején kellene még DE, RB, OLB is szerintem, neveket viszont nem nagyon írok, mert a heti 2-3 college meccsel, amit láttam, nem érzem úgy, hogy illene (mockokból meg inkább nem dobálózok nevekkel).barney
Áh, névírás az nem függ össze avval, mennyi meccset néztél. 😀

Én mit várok: 1. kör (ha nem trade-el AJ) DE, 2. kör (ua. a kritérium) OT, LB/CB, 3. kör (*) LB, WR

Sztem Naanee UFA-ként nem jön vissza, Floyd igen. Így lesz talán VJ, Floyd, Crayton, Tutu meg Kelley Washington. Szóval WR nem is kellesz. RB jöhet helyette akár, de Brinkley-t ne felejtsük el, szeretik Norvék. Aztán DE kötelező, Cézár UFA, nem is volt ütleg. OT is kötelező, azért nem írok 1. körbe, mert eddig nem draftolt ott AJ OT-t, most pláne nem fog. (Ha csak nem szerelmesedik bele vmeikbe, de az nem az ő stílusa). LB kelleni fog, mindenhová, főleg ST-be. CB: Cason alakul, Jammer öregszik lassan, más nagyon nincs. Hughes meg Strick oks, de asszem Hughes UFA. Én egy sideline CB-t is el tudok képzelni, hosszútávra, ha lesz a 2. körben vmi sleeper 1. körbe várt prospect.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Egyedül Butlernek van szerződése. Sztem még Burnett és Siler kapni fognak amúgy, de ha nem is 2-3. körben, hátrébb is benne van. Siler is 7. körös volt anno, vmi hasonló sleepert kéne fogni. De James Holt is IR-en volt pl.szaba
Én is remélem, hogy valami hasonló megoldás lesz és Siler végre kezdő lesz jövőre.

Elég jól állunk a pickekkel, az első három körben 5-ször választunk. Ti mit vártok? Én tavalyhoz hasonlóan annak örülnék a legjobban, ha hoznánk végre valakit Clary helyére az első körben 😀 Meg az elején kellene még DE, RB, OLB is szerintem, neveket viszont nem nagyon írok, mert a heti 2-3 college meccsel, amit láttam, nem érzem úgy, hogy illene (mockokból meg inkább nem dobálózok nevekkel).

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hip - hip...

Chargers ILB Donald Butler has begun "limited on-field work" six months after surgery to repair a torn Achilles' tendon.
Butler was drafted to replace Kevin Burnett or Stephen Cooper, both of whom will reach free agency this offseason. It's promising that Butler has yet to encounter a setback, but players coming off torn Achilles' often struggle to regain pre-injury form. He can't be counted on for a major role in 2011.

hurrá.szaba
Érik egy ILB draft a 2.-3. körbenempty taxi
Egyedül Butlernek van szerződése. Sztem még Burnett és Siler kapni fognak amúgy, de ha nem is 2-3. körben, hátrébb is benne van. Siler is 7. körös volt anno, vmi hasonló sleepert kéne fogni. De James Holt is IR-en volt pl.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hip - hip...

Chargers ILB Donald Butler has begun "limited on-field work" six months after surgery to repair a torn Achilles' tendon.
Butler was drafted to replace Kevin Burnett or Stephen Cooper, both of whom will reach free agency this offseason. It's promising that Butler has yet to encounter a setback, but players coming off torn Achilles' often struggle to regain pre-injury form. He can't be counted on for a major role in 2011.

hurrá.szaba
Érik egy ILB draft a 2.-3. körben


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hip - hip...

Chargers ILB Donald Butler has begun "limited on-field work" six months after surgery to repair a torn Achilles' tendon.
Butler was drafted to replace Kevin Burnett or Stephen Cooper, both of whom will reach free agency this offseason. It's promising that Butler has yet to encounter a setback, but players coming off torn Achilles' often struggle to regain pre-injury form. He can't be counted on for a major role in 2011.

hurrá.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Steven Wilks a secondary mellett mostantól assistant head coach is.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chargers signed FB Frank Summers to a reserve-future contract.
The Steelers surprisingly allowed their seven-day negotiating window to come and go without bringing Summers back. The Chargers have had success with tweener backs like Summers, who are strong runners though not natural lead blockers. With Mike Tolbert and Jacob Hester already on the roster, though, Summers is facing an uphill battle.
Örülök, hogy a ti ajánlatotokat fogadta el (a Chargers a 2. kedvenc csapatom).
Sztem jól jártatok vele. Tavaly is csak azért maradt (több ajánlatot is elutasított a PS tagjaként), mert úgy érezte, hogy van nálunk egy "unfinished business"-e. Kár, hogy a mi RB corpsunk telítve lett. Mondjuk Hester és Tolbert mögül is harcolnia kell majd.Robilluma
Szerintem Tolbert nem blokkolóként lesz használva. Legalábbis ebből arra tudok következtetni.

Illetve: special team-ben mit tud? 😀
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Chargers signed FB Frank Summers to a reserve-future contract.
The Steelers surprisingly allowed their seven-day negotiating window to come and go without bringing Summers back. The Chargers have had success with tweener backs like Summers, who are strong runners though not natural lead blockers. With Mike Tolbert and Jacob Hester already on the roster, though, Summers is facing an uphill battle.
Örülök, hogy a ti ajánlatotokat fogadta el (a Chargers a 2. kedvenc csapatom).
Sztem jól jártatok vele. Tavaly is csak azért maradt (több ajánlatot is elutasított a PS tagjaként), mert úgy érezte, hogy van nálunk egy "unfinished business"-e. Kár, hogy a mi RB corpsunk telítve lett. Mondjuk Hester és Tolbert mögül is harcolnia kell majd.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Vincy Jackson taggsn
Ez hurrá. Reméljük, hogy (ha lesz) az új CBA-nél is érni fog vmit a tag. 😛
több mint 13 éve
gsn 3 548
Vincy Jackson tag

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e4f780/article/report-bolts-naanee-charged-with-public-intox-resisting-arrest?module=HP_headlines

Idióta 😀szaba
Ez meg még szebbé teszi: http://www.macsfootballblog.com/2011/02/chargers-wr-legedu-naanee-arrested-for.html
"Do you know who I am? I am an NFL player and I’m going to sue your ass,"
Majd Goodell emlékezteti rá, hol a helye pár meccses eltiltással + pénzbirsággal.iktriad
Benne van a cikkben amit leírtál.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e4f780/article/report-bolts-naanee-charged-with-public-intox-resisting-arrest?module=HP_headlines

Idióta 😀szaba
Ez meg még szebbé teszi: http://www.macsfootballblog.com/2011/02/chargers-wr-legedu-naanee-arrested-for.html
"Do you know who I am? I am an NFL player and I’m going to sue your ass,"
Majd Goodell emlékezteti rá, hol a helye pár meccses eltiltással + pénzbirsággal.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e4f780/article/report-bolts-naanee-charged-with-public-intox-resisting-arrest?module=HP_headlines

Idióta 😀
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Azért a fogadóirodáknál még mindig megmaradt a Chargers hype 😀 A következő Super Bowl megnyerésére a mi csapatunknak van a 3-4. legkisebb oddsa.barney
Bíznak Bisacciában. 😀szaba
Vagy, hogy az aktuális ellenfelek az első 5 hétben mind feladják a meccset a kickoff előtt 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért a fogadóirodáknál még mindig megmaradt a Chargers hype 😀 A következő Super Bowl megnyerésére a mi csapatunknak van a 3-4. legkisebb oddsa.barney
Bíznak Bisacciában. 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azért a fogadóirodáknál még mindig megmaradt a Chargers hype 😀 A következő Super Bowl megnyerésére a mi csapatunknak van a 3-4. legkisebb oddsa.

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Egyetértek, Gates meg fantasztikus volt (megint) a szezon során egészen addig amíg le nem sérült és ki nem kellett hagynia érdemben a hátra lévő meccseket. 😊

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
The All-Pro team was named today and the San Diego Chargers had 2 players selected onto the second-team. Eric Weddle and Antonio Gates were both selected as second-team All-Pros.

Weddle megérdemelte, végre kezdik elismerni. Run supportban zseniális, annak ellenére, hogy általában nagyon messze játszik a LOS-tól, már csak el kéne kapnia azokat a labdákat, amiket a kezébe dobnak és akkor még több jogos hype-ot kapna.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Manusky interjú
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Rapid Reports exclusive: The Spanos family is no longer actively seeking a buyer for Alex Spanos’ 35 percent minority share of the team, according to Mark Fabiani, who is special counsel to Chargers’ president Dean Spanos. The decision not to seek a buyer at this time is in large part due to the two-year extension of the Bush tax cuts.

Tehát egy esetleges költözés csak akkor lehetséges, ha Dean Spanos úgy dönt.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azt viszont sajnálnám, ha Sproles elmenne. Persze nem pótolhatatlan, de kétségkívül hasznos tagja a csapatnak. (Például a Raiders ellen elkövetett muffed puntja 😀 ) Ha elmegy akkor tervezünk hozni valakit a helyére?Gabesz92
Richard Goodman a PS-en elég jó KR/ST-er. Illetve sztem Brinkley-t vagy McNeal-t - inkább előbbit - feltápoljuk PS-ről. De hát addig még sok minden lesz, elsősorban reméljük, hogy új CBA 😀