NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 2 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Nagyon kellett egy futó akinek már volt 2 ACL-je…
több mint 2 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Meg mondom öszintèn, eddig a tradek tetszettek legjobban😁

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 2 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Hahaha ez is jó, Ernest Jones LB
Nfl analyst Lance Zierlein.
Nfl Comparison Micah Kiser!!!
Overview
Two-down linebackers with limited speed and below-average athleticism.

Hát akkor már megèrte😆😁

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 2 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Mèg mindig nem tudtam megemèszteni ezt a sok baromságot.
Tutu egy egyetemi játèkos, alsó tagozatos mèretekkel 🤏
Sehol de sehol nem volt a Top 100 Boardon. Ha már nem tudsz lecserèlni, amit gondolom megpróbáltak akkor vagy needre vagy BPA ra kell húzni. Na most Tutu kurvára egyik se. Akkor mi a faszomnak hozták D.Jacksont, ha abból indulnak ki hogy úgyis csak nèhány mecsen tud majd pályára lèpni.
Elment kèt fontos DB játèkos, ès 57-en igen is bent lett volna mèg jó pár tehetsèg.
Jövöre 5 OL játèkos FA lesz.
Alen, Noteboom, Shelton, Brewer,Corbett + gondolom az "öreg" se akar 50 èves korában meg mindig a pályán lenni.
J.Myers, C Humphrey, J.Mayfild, B.Christiansen, W.Davis, K.Green,stb mèg bent lettek volna. Ès nekem ne mondja senki hogy egy cirkuszi törpe fontosabb volt, mert akkor leszopom magam☹
Egyèbkènt a PFF s 4. körbe várta

Na most a másik szerencsètlenhez.
LB Ernest Jones.
Hoztunk egy teljesen átlagos LBt aki semmivel nem tud többet mint azok akik már a roszteren vannak.
Mèg nèhány hèttel ezelött nem is nagyon lehetett a srácról sokat olvasni.
Tènyleg jobb lenne mint J.Cox, B.Browning vagy C.Mcgrone.
PFF a 6. körbe várta.

Mèg bent van kèt jó Guard, T.Smith ès D.Brown.
Tackel talán mèg S.Forsythe, J.Hudson.
Center az már szerintem felejtős. Bár a 7. körben majd azèrt biztos jön egy (D.Dalman) 👏.
CB R.Rochell, K.Vincent I.Mukuamu vagy S.Brown.
Esetleg mèg Safety J.Johnson, H.Nasirildeen.
De ahogy ezeket a töketleneket elnèzem, jön mèg ide punter is,........hogy k.pj.k be a fas.om.t ezek a sok b.zik 😉

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Ezeket a barmokat.
Első pick egy törpe 45 kilóval.
Mèg bent volt CB Aaron Robinson.meg mèg egy raklap OL😩
Nünüke
Tele a tököm nekem is Snead-del. Minek törpe slot WR. Tavon Austin kísérlet se jött be.
Az ILB-nek talán őrülhetnék is de kb sehol se láttam top prospectek között a srácot.
Pizsama
Ezt a WR picket tudjuk be Sneadnél a koronavírus mellékhatásának. Persze nem bánom ha rám cáfol, de tényleg a ez a srác volt a hiányzó láncszem???

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Ezeket a barmokat.
Első pick egy törpe 45 kilóval.
Mèg bent volt CB Aaron Robinson.meg mèg egy raklap OL😩
Nünüke
Tele a tököm nekem is Snead-del. Minek törpe slot WR. Tavon Austin kísérlet se jött be.
Az ILB-nek talán őrülhetnék is de kb sehol se láttam top prospectek között a srácot.
több mint 2 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Ezeket a barmokat.
Első pick egy törpe 45 kilóval.
Mèg bent volt CB Aaron Robinson.meg mèg egy raklap OL😩

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 2 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Na akkor megtöröm ezt a nagy csendet 😄
Nèhány játèkos akiket szivesen látnèk Rams mezben.
Nem hiszem hogy 2/57 en húzunk, ha csak nincs bent Snead "my guy'. Legelább is remèlem hogy lemegyünk plusz pickekèrt.

OL/OG: Brady Christensen, Spencer Brown, Jalen Mayfiield. Wyatt Dawis, Jackson Carman, Kendrik Green, Quinn Meinerz, Creed Humphrey.

CB/S: Aaron Robinson, Elijah Molden, Ifeatu Melifonwu, Kelvin Joseph, Jevon Holland, Jamar Johnson, Kary Vincent.

LB/EDGE: Jabril Cox, Cameron McGrone, Chazz Surratt, Joe Tyron, Quincy Roche.

WR:Marquez Stevenson, D'Wayne Eskridge, Anthony Schwartz, Simi Fehoko, Shi Smith.

DL/DE: Osa Odighizuwa, Milton Williams, Jonathan Marshall.

CB/S várok az első pickkel.
Utána akár kèt OL ès DL. Nem hiszem hogy LB korán jönne. Eddig se tartották a posztot túl fontosnak.
Már csak egyett kell alukálni 😉
Nünüke
Safety szerintem most nem kell. CB sokkal inkább! Én annak örülnék leginkább a 2. körben. Utána egy jó Guard vagy Center kéne. Illetve szerintem jó lenne ha az ILB posztra is hoznának valami minőségi prospectet.
több mint 2 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Na akkor megtöröm ezt a nagy csendet 😄
Nèhány játèkos akiket szivesen látnèk Rams mezben.
Nem hiszem hogy 2/57 en húzunk, ha csak nincs bent Snead "my guy'. Legelább is remèlem hogy lemegyünk plusz pickekèrt.

OL/OG: Brady Christensen, Spencer Brown, Jalen Mayfiield. Wyatt Dawis, Jackson Carman, Kendrik Green, Quinn Meinerz, Creed Humphrey.

CB/S: Aaron Robinson, Elijah Molden, Ifeatu Melifonwu, Kelvin Joseph, Jevon Holland, Jamar Johnson, Kary Vincent.

LB/EDGE: Jabril Cox, Cameron McGrone, Chazz Surratt, Joe Tyron, Quincy Roche.

WR:Marquez Stevenson, D'Wayne Eskridge, Anthony Schwartz, Simi Fehoko, Shi Smith.

DL/DE: Osa Odighizuwa, Milton Williams, Jonathan Marshall.

CB/S várok az első pickkel.
Utána akár kèt OL ès DL. Nem hiszem hogy LB korán jönne. Eddig se tartották a posztot túl fontosnak.
Már csak egyett kell alukálni 😉

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tiltsak el! Akkor is, ha nem igaz 😀
undisputedly
Update: Allitolag ez a vadlo kemenykedett Donalddal (tipikus szorakozohelyes hatbakonyokles), majd kesobb fenyegetoen lepett fel, a trsasaga meg jol elverte, de Donald nem utotte meg, sot, szetvalasztotta a feleket.

Video is van allitolag. A vadlo ugyvedje meg azt mondta:”Bocs, beneztuk” 😀
undisputedly
Nekem külön tetszett hogy először úgy nyilatkozott a sértett ügyvédje, hogy "unprovoked" attack, aztán csak kiderült hogy a sértett piásüveget dobott Donald társasága felé. És csodálkozik, hogy elpicsázták?
Aztán gondolom, mikor kiderült hogy egy NFL sztár is volt a társaságban, egyből jött az ötlet, hogy na, akkor itt pénzt lehet kiszedni ebből az ügyből. Nem jött össze.
Pizsama
Ha megnezed, ez a "sertett" is eleg zomok, kifejezetten izmos testfelepitesu arc. Szerintem is az volt, hogy kemenykedett a klubban, majd megprobalt egy kis penzt kiszedni a tortenetbol.
undisputedly
Aztán Donald őt is sackelte 😁
steelwolf
Mondjuk tolem ez a kulturkor teljesen tavol van, nem is feltetlenul ertek sok mindent. Pl Donald LA-bem lakik a nojevel meg a 2 gyerekkel, mar eleg regota a ligaban van, megis, offseasonban visszautazok az USA masik felebe, hogy ahaverokkal valami alja klubban tolja az ejszakai eletet, meg a tarsasaggal verekedesbe keveredjen 😀

Rengeteg jatekosnal latni, hogy offseasonban mindig a volt egyetemi varosa korul kapjak el valamivel (itt most nem arrol van szo, hogy Donald csinalt valamit vagy sem). Miert jarnak vajon vissza az egyetemvarosukba harcdcore ejszakai eletet tolni? 😀 foleg ha mar van csalad akikkel az orszag masik feleben el.

Mondjuk lehet ketlaki eletet tolnak, es offseasonban mas allamban feszkel a csalad 😊
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tiltsak el! Akkor is, ha nem igaz 😀
undisputedly
Update: Allitolag ez a vadlo kemenykedett Donalddal (tipikus szorakozohelyes hatbakonyokles), majd kesobb fenyegetoen lepett fel, a trsasaga meg jol elverte, de Donald nem utotte meg, sot, szetvalasztotta a feleket.

Video is van allitolag. A vadlo ugyvedje meg azt mondta:”Bocs, beneztuk” 😀
undisputedly
Nekem külön tetszett hogy először úgy nyilatkozott a sértett ügyvédje, hogy "unprovoked" attack, aztán csak kiderült hogy a sértett piásüveget dobott Donald társasága felé. És csodálkozik, hogy elpicsázták?
Aztán gondolom, mikor kiderült hogy egy NFL sztár is volt a társaságban, egyből jött az ötlet, hogy na, akkor itt pénzt lehet kiszedni ebből az ügyből. Nem jött össze.
Pizsama
Ha megnezed, ez a "sertett" is eleg zomok, kifejezetten izmos testfelepitesu arc. Szerintem is az volt, hogy kemenykedett a klubban, majd megprobalt egy kis penzt kiszedni a tortenetbol.
undisputedly
Aztán Donald őt is sackelte 😁
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tiltsak el! Akkor is, ha nem igaz 😀
undisputedly
Update: Allitolag ez a vadlo kemenykedett Donalddal (tipikus szorakozohelyes hatbakonyokles), majd kesobb fenyegetoen lepett fel, a trsasaga meg jol elverte, de Donald nem utotte meg, sot, szetvalasztotta a feleket.

Video is van allitolag. A vadlo ugyvedje meg azt mondta:”Bocs, beneztuk” 😀
undisputedly
Nekem külön tetszett hogy először úgy nyilatkozott a sértett ügyvédje, hogy "unprovoked" attack, aztán csak kiderült hogy a sértett piásüveget dobott Donald társasága felé. És csodálkozik, hogy elpicsázták?
Aztán gondolom, mikor kiderült hogy egy NFL sztár is volt a társaságban, egyből jött az ötlet, hogy na, akkor itt pénzt lehet kiszedni ebből az ügyből. Nem jött össze.
Pizsama
Ha megnezed, ez a "sertett" is eleg zomok, kifejezetten izmos testfelepitesu arc. Szerintem is az volt, hogy kemenykedett a klubban, majd megprobalt egy kis penzt kiszedni a tortenetbol.
több mint 3 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Tiltsak el! Akkor is, ha nem igaz 😀
undisputedly
Update: Allitolag ez a vadlo kemenykedett Donalddal (tipikus szorakozohelyes hatbakonyokles), majd kesobb fenyegetoen lepett fel, a trsasaga meg jol elverte, de Donald nem utotte meg, sot, szetvalasztotta a feleket.

Video is van allitolag. A vadlo ugyvedje meg azt mondta:”Bocs, beneztuk” 😀
undisputedly
Nekem külön tetszett hogy először úgy nyilatkozott a sértett ügyvédje, hogy "unprovoked" attack, aztán csak kiderült hogy a sértett piásüveget dobott Donald társasága felé. És csodálkozik, hogy elpicsázták?
Aztán gondolom, mikor kiderült hogy egy NFL sztár is volt a társaságban, egyből jött az ötlet, hogy na, akkor itt pénzt lehet kiszedni ebből az ügyből. Nem jött össze.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tiltsak el! Akkor is, ha nem igaz 😀
undisputedly
Update: Allitolag ez a vadlo kemenykedett Donalddal (tipikus szorakozohelyes hatbakonyokles), majd kesobb fenyegetoen lepett fel, a trsasaga meg jol elverte, de Donald nem utotte meg, sot, szetvalasztotta a feleket.

Video is van allitolag. A vadlo ugyvedje meg azt mondta:”Bocs, beneztuk” 😀
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tiltsak el! Akkor is, ha nem igaz 😀
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Donald elvileg lecsapott egy csávót Pittsburghben


kapitnono
Róla hiszem el a legnehezebben...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Donald elvileg lecsapott egy csávót Pittsburghben



több mint 3 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Most hogy frisco a 3. helyen húz, valsz Jusin Fields vagy Trey Lance
+Wilson,Murray NFC WEST.
Nem ártana egy kis speed a lb sorba.
Draft: Jabril Cox, Jamin Davis, Chazz Suratt, Cameron Mcgrone?
Vèlemènyek?🤷‍♂️
Nünüke
Kb. a leggyengébb egységünk volt tavaly, szóval tényleg kéne erősítés, CB és Center még a nagy hiányposzt, Safety talán most nem kell, inkább egy DE.
több mint 3 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Most hogy frisco a 3. helyen húz, valsz Jusin Fields vagy Trey Lance
+Wilson,Murray NFC WEST.
Nem ártana egy kis speed a lb sorba.
Draft: Jabril Cox, Jamin Davis, Chazz Suratt, Cameron Mcgrone?
Vèlemènyek?🤷‍♂️

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 3 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com

steelwolf
Most nem szeretnèk tiszteletlen lenni, de tènyleg egy 34 èves Desean Jacksonnra volt szüksègünk?
6-8 èvvel ezelött azt mondtam volna hogy ide vele.
Nünüke
Kis pénz, kis foci
több mint 3 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558

steelwolf
Most nem szeretnèk tiszteletlen lenni, de tènyleg egy 34 èves Desean Jacksonnra volt szüksègünk?
6-8 èvvel ezelött azt mondtam volna hogy ide vele.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Gerald Everett -> Seahawks.
iktriad
Na, akkor legalább évi 2x megmutathatja, hogy mi mit nem találtunk meg benne.
Pizsama
A hawks amúgy is híres, hogy jól használja a TE posztot. 😃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏