Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 12 éve
"52,388. That was the announced attendance. That's staggeringly low for a Thursday night game. That was one of the lowest crowds for a home, night game you're going to see."
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Martin állítólag folyamatosan tárgya volt a szekálásnak meg a kötekedésnek. Én értem a poénkodást, viszont, hogy valakire rászálljon néhány ember a csapatból, és ezt hagyja mindenki, nekem magas...
több mint 12 éve
Megint nagyon jól kezdtétek a meccset, és megint majdnem sikerült elveszíteni. 😀 Pedig egész jó ez a csapat, csak valamit ki kéne találni, hogy ne "fáradjon be" a játék egy idő után. Nem akarom kitalálni, hogy hol lehet a hiba, ezt ti úgyis jobban tudjátok, mindenesetre elég ritkán látok olyan meccset, ahol a futás a meccs elején remekül megy, aztán egyszer csak vezényszóra megáll. Nálatok meg több meccse ezt látom, sorban. Nem hiszem, hogy halftime adjustment, mert nem Philly módra futtok, trükkökkel, váratlan húzásokkal, hanem teljesen standard playekkel. Azaz simán lehetne gameplan-el is felkészülni ellene, nincs miért félidőig várni az ellenfélnel. De mégis megy az elején, aztán amikor igazán mennie kéne, amikor az ellenfél védelme már fárad, és elvileg felpuhul, na, akkor áll meg. Ez inkább playhívás. Vagy töketlenség. Vagy mittudomén, de furcsa.Amúgy gratulálok! Az utolsó pár meccseteket láttam, és volt 1-2 bosszantó fújás ellenetek, emiatt most már kifejezetten nektek szurkoltam, hogy adja vissza a sors. Kicsit kellett is hozzá a sors keze, de az a lényeg, hogy meglett. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Mi van, ha nekiállok sírni, akkor jön a W? 😀
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Hat vegre nem ugy kell idejonnom hogy ehh megint kikaptunk.Azert kivancsi lennek hol van mindig a csapat a masodik felidore. Arra is ha Millernek ennyire megy, miert Thomast eroltetik a vegen? Mert hogy o erosebb? Hat nem igazan, amekkora teste van annyira puha.
Wake 4 president.
több mint 12 éve
Miami történelem:- sose kapott ki kétszer egymás után 14+ -os vezetéskor
- haloween mékőzések: 7-0
-2002-ben volt utoljára 132 futott yard az első félidőben.
vélemény a meccsről:
-védelem nyerte meg teljes egészében
-első félidő furójáték kitűnő teljesítmény; második félidő nulla húsz.
-passz játék semmi extra. biztonságban tudni a lábát, nem eladni.
-passz Rush első rangú; DL kitűnő munka (soliai, Wake)
-Patterson és grimes viszonylag szépen lecédekezték a két bengals elkapót.
-giovani Bernard ellen nem nagOn volt ellenszer, főképp a másodiknféludőben.
-sturgis, mi a f""z van veled?
-Millernek volt jó pár igen kellemes megmozdulása. Látszottak rajta a kezdeti playmaker játékos jelei (Reggie)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Néddmár, gyöztünk! Neki is állok megnézni a mecset 😊
Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
Ma esti program : alvás...DM13nálam: jóban rosszban miami dolphins (L)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 12 éve
sackek száma over/under? nálam olyan 6,5
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
1 nappal meccs előttJonathan Martin has gone missing from Miami Dolphins practice this week after becoming upset during an incident in the team cafeteria, Fox Sports' Jay Glazer reports. Pro Football Talk relayed the story, and said that Martin smashed a food tray and stormed away after teammates jokingly said that they wouldn't sit with the left tackle. Martin reportedly has not been seen by the team since.
RT @JeffDarlington Jonathan Martin left Dolphins' facility on Monday, immediately sought outside assistance after what a teammate called "emotional breakdown."Höri
Kurvajó, gyakorlatilag eljött az öltözőben is a világvége remek 4 hét után. Sherman zsenialitása bontja rendesen a csapat egységet, de Philbinről se tudom mit gondoljak, mert igazán rászolhatott volna. Meg nem pirosat dobni, amikor az orra előtt van meg az elkapás...
Szarban vagyunk megint, de nyakig. Csak most úgyérzem inkább a csapat fejét jelentő szakmai stáb van alatta, és nem feltétlen a testét alkotó játékoskeret. Ha nem mászunk ki el is süllyedünk, az összes eddigi pozitívummal,meg reménnyel együtt.
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
1 nappal meccs előttRT @JeffDarlington Jonathan Martin left Dolphins' facility on Monday, immediately sought outside assistance after what a teammate called "emotional breakdown."
több mint 12 éve
ilyenek is történnek 😊www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24157180/dolphins-cheerleading-website-hacked-led-to-porn-site
több mint 12 éve
siratófal :'-( "Miami Dolphins talking points: What’s wrong with Mike Wallace? - He’s graded by Pro Football Focus as the No. 103 of 108 wide receivers in the NFL."
blogs.palmbeachpost.com/thedailydolphin/2013/10/29/miami-dolphins-talking-points-whats-wrong-with-mike-wallace/
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 12 éve
hurrá!!Lehet bizonyítani - sokkal rosszabb már úgyse lesz: 4 L in a row (Y) 😒
Dolphins RT Jonathan Martin misses his second straight practice - Welcome Tyson Clabo back to the starting offensive line.
www.sun-sentinel.com/sports/miami-dolphins/dolphins-blog/sfl-dolphins-rt-jonathan-martin-misses-his-second-straight-practice-20131029,0,4902344.storyVentura
Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
És nem csak a játékosok...
Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
hurrá!!Dolphins RT Jonathan Martin misses his second straight practice - Welcome Tyson Clabo back to the starting offensive line.
www.sun-sentinel.com/sports/miami-dolphins/dolphins-blog/sfl-dolphins-rt-jonathan-martin-misses-his-second-straight-practice-20131029,0,4902344.story
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Amióta aláirt Fireland újra azóta zuhanó repülés van. 😕
Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Gondolom most jön a megszokott Pruitt húzás... Fireland-ből többet nem nézek ki.
több mint 12 éve
Gibsonnak annyi idénre... még szerencse, h az összes WR eligazolt a PS-ből 😕DM13matthews úgy néz ki, hogy megbízható fajtából van. most lehetősége lesz további bizonyításra. viszont tény, hogy a vezetőség kockázatot vállalt azzal, hogy csak 4 WR-t tartott meg (és most ebből kiesett gibson aki rendkívülien fog hiányozni, nélküle lehet, hogy még itt sem tartanánk)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Gibsonnak annyi idénre... még szerencse, h az összes WR eligazolt a PS-ből 😕
több mint 12 éve
azt mondtam nincs az az isten hogy innen kikapjunk! RunRickyRun^ ^
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Az első félidő tökéletes játékot hozott. Ment a passz játék, ment a futás, a védelem sziporkázott. tanny-t szinte nem is sackelték és 17-3 al fordulv azt mondtam nincs az az isten hogy innen kikapjunk! Aztén a második félidő akadozva indult és Ilyet még nem csináltam sosem, de fogtam és megnéztem a végeredményt és az ütő megállt bennem! 😕Hát nem is néztem tovább a meccset.
Egyébként mckinnie játéka tetszett, jól védte a vak oldalt amig néztem! Clabonál mindenképp jobb volt és durván egy fejjel nagyobb mindenkinél!
Mindenki jobbat várt ettől a szezontól 3-0 kezdés után, és akkor még egy-két vereség azért várható volt, de mostmár zsinórban 4. és ebben voltak nyerhető mecsek, már sok.
Kicsit elment a kedvem az egésztől mit mondjak! 😕
Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
SziasztokA múltkorában már zavartalak titeket tudom, most azonban már elindult az akció. Amennyiben tehetitek nézzétek meg és licitáljatok.
sport.vatera.hu/csapatsportok/amerikai_foci/miami_dolphins_replica_mez_es_td_magazin_polo_1820264912.html?utm_source=Vatera&utm_medium=showcase&utm_campaign=NFL+jotekonysagi
