Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 13 éve
áhhhh gyerekek. mi ez a pusztító alpáriság? feltrade-t elfelejteni. 1/12 remek hely, és nem 1/20-25 körül vagyunk, hogy ne maradjon senki - bár itt tartanánk 😊
nem túl acélos a csere sor lássuk be. ott van lance louis. ott van grimes. ott van martin, ott vannak a DB-k és LB-k. mi van ha valamelyikük megsérül 1 vagy akár több meccsre? nem lenne szabad a véletlenre bízni, hogy egy ilyen esemény miatt csökkenjen a támadó vagy védőoldal ereje, lendülete. ezzel mind számolni kellene. aztán ha bekövetkezik, aggódhatunk, meg jöhet a tűzoltóigazolás.
minden évben pritoritás az OL, mégse tartunk sehol. inkább húzzunk a későbbi körökben több OL játékost, mintsem a fél draftunkat eladjuk. tradeljünk le, ezzel továbbnövelve a lehetőségeink számát.
rengeteg mockot láttam, sokféle tetszik, de például az is bejön, hogy letrade, majd elvileg kapunk egy második kört, így például:
1. eifert; 2. CB, 2. CB, 2. OL; 3. DE, 3. OL, 4. WR; 5. ....
- TE, mert szerintem keller átmenetnek jött. ha egnewnál miracle lesz, akkor eifert-el elbohóckodhatnak.
- a két CB-t gondolom nem kell magyarázni. ahogy robilumba is írta grimes-patterson-marshall kérdéses és a sérülések miatt kell az erősítés (amúgy is a másik lehetőség mint első körös, az szintén CB lenne: rhodes, trufant...).
- a két OL-t sem kell magyarázni. a fenti írományban kifejtettem véleményem a sérülésről, bizonyatalan teljesítményről (martin).
- valószínűleg oliver-ben bíznak, de a pass rusher sose árt.
- azt susogják, hogy remek WR-ek vannak a 2.-3. körben, szóval ha bess-t eltradeljük, egy újabb késői körrel gazdagodva húzhatunk itt egy szép példányt. mondjuk, 'hill pajtását, swope-ot.
- fennmaradó pickekből további cserék/ST játékosok
- undrafted játékosok
összegezve:
tök mindegy. a sorrend is. a lényeg, hogy az FA igazolásoknak köszönhetően meseszép draftunk lehetne.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
12,42,146, meg jövőre 4.kör csak akkor megoldás, ha jön első körben LT, és bízunk benne, hogy a másodikra bent marad használható CB. 3. körben pedig jönne a pass-rusher DE. Ha bejönne, és csak jól húznánk oké. De nekem Inkább 1/12-re top CB, második körben T és DE, harmadikban meg G.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Joeckel is Fisher is megéri az 1/3-at, de én sem mennék fel.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Most olvasom: NFL_Draft_Insider @NFLDraft… 2h #Raiders Pick 3 WANT 12, 42, 82 & Future 3rd from #Dolphins. Key Word- WANT. 12, 42, 146 & Future 4th gets deal done. Desperate for Picks. Ez komoly?
Sajnos ha már ilyen konkrét tényeket írogatnak, akkor ebből sajnos lesz valami. Én nem tartom helyesnek, még annak fényében sem, hogy sok választási lehetőségünk van. De ennyire felmenni, szerintem csak OT-ért érdemes, de nekem akkor sem klappol az üzlet. Remélem nem lesz ebből semmi.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
mi a probléma vele?VenturaCsak 7 kör van 😀 20. pickre - húzásra gondoltál szerintem 😀 😀
több mint 13 éve
mi a probléma vele?
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
aztmondják tehát, hogy az idei draft 1 köre minőségileg elmarad a korábbi évekétől és az igazi erősség a 2.-3. körben van.20. kör????? vazzzeeeee... az már durva 😀
véleményem szerint érdemesebb lenne letradelni legfeljebb a 20. körig, hogy azért ne csússzunk sokat.
egyrészt a fenti ok miatt, másrészt a draftról szeretnek építkezni.
6 játékos azonnali segítség lehet: ellerbe-ék mellé még egy kis plussz LB a biztonság kedvéért (ugye az LB sor teljesítménye is kérdőjel), OL-be is jöhet 1-2 erősítés (valaki RT-nek vagy LT-nek + G), CB posztra is jöhet 1-2 ember. még mindig marad 1 - 2 választás amiből vagy jöhet pass rusher DE vagy WR vagy S. és marad 4 draftpick cserének, special team játékosnak... 16 nap gyerekek. borzasztó ez a várakozás.Ventura
több mint 13 éve
aztmondják tehát, hogy az idei draft 1 köre minőségileg elmarad a korábbi évekétől és az igazi erősség a 2.-3. körben van. véleményem szerint érdemesebb lenne letradelni legfeljebb a 20. körig, hogy azért ne csússzunk sokat.
egyrészt a fenti ok miatt, másrészt a draftról szeretnek építkezni.
6 játékos azonnali segítség lehet: ellerbe-ék mellé még egy kis plussz LB a biztonság kedvéért (ugye az LB sor teljesítménye is kérdőjel), OL-be is jöhet 1-2 erősítés (valaki RT-nek vagy LT-nek + G), CB posztra is jöhet 1-2 ember. még mindig marad 1 - 2 választás amiből vagy jöhet pass rusher DE vagy WR vagy S. és marad 4 draftpick cserének, special team játékosnak... 16 nap gyerekek. borzasztó ez a várakozás.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Patrick Scale long snapper szerződtetve.Csak posztharc lesz Denney-vel, semmi extra...
Ha jól értelmezem, akkor a stadion renováció elől pedig elhárult az utolsó akadály is.Geeri
több mint 13 éve
Patrick Scale long snapper szerződtetve.Ha jól értelmezem, akkor a stadion renováció elől pedig elhárult az utolsó akadály is.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
nehogymár 1/12nél vaccaro legyen a BPA!!!briareosEnnyit tud az idei draft. Mennyivel jobb a 3-4. cornerbacket/3techet/pass rushert húzni 1/12-re, mint a legjobb safetyt? Elkapóval lehetne max még játszani, de Hartline meg Wallace mellé talán még inkább luxus lenne. Tavon Austin nem tudom mekkora pluszt jelente Besshez képest?
több mint 13 éve
Smokescreen szaga van amúgy is. Aztán nem mintha Vaccaro-val bármi bajom lenne, BPA alapon még megtörténhet a dolog.
több mint 13 éve
tökönszúrnám magam ha 1/12-re vaccaro-t húznánkbriareosOsztom. Szerintem első három körben nem is fogunk S-t draftolni.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
tökönszúrnám magam ha 1/12-re vaccaro-t húznánk
több mint 13 éve
érdekes ez a vaccaro pick. jelen állás szerint neki is örülnék, mert valahogy rámjött ez a védelem erősítése mánia - annak ellenére, hogy FS posztra úgy látom, hogy 1 évre "megoldva". clemons leszerződtetve, mccray teljesítményét meg izgatottan várják. ha nem jön be, jövőre ezen a poszton lenne az egyik legnagyobb hiány. az is elképzelhető, hogy clemons-t úgymond minőségibb cserének szerződtették vaccaro mögé (ha hullámvölgyezne időnként az újonc).
kellemes kis cornerbackeket találni a 2.- 3. körben is, és ami aggodalomra ad okot, azt robilluma jól leírta:
"A Grimes-Marshall-Patterson hármast a tavalyi évük alapján nehéz belőni, h mire lesznek képesek, ezért mindenképp kell valaki melléjük."
pattersont nem cutolnám, legfeljebb átstrukturálnám a szerződését, ha van rá lehetőség/mód, mert sokan azt írják, hogy sokat keres. imádkozzunk, hogy grimes egészséges legyen.
és akármekkorára nőtt nyomás az utóbbi időben egy OT húzásra, az értékes első körünket NEM lőném el arra (természetesen második körtöl jöhetnek az OL tagok, és robiluma kyle long választása nagyon tetszik).
valóban meg kell oldani az OT ügyet, de a későbbi körben is biztosan találni viszonylag agilis és erős tackle-ket, mert...:
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
van sok pickünk, de ettől függetlenül nem hiszem, hogy megérné felmenni érte. én az 1/12-t rájuk áldoznám fel, sorrendben:Joeckel
Fisher
Milliner
Lane Johnson
Rhodes
Trufant
Banks
egyik húzás miatt sem lennék szomorú, mert vagy a LT vagy a CB gond megoldódna. (Lotuleleit, Genot és Floydot is bírom pl, de BPA-ként sem kellenének ilyen needek mellett)
- az LB sor valóban érdekes lesz így, mindenképpen gyorsabb lesz (ami a fő cél), és hosszútávon is megbízhatóbbak, de eléggé sajnálom Dansbyt és Burnettet is, kíváncsi vagyok nagyon majd az új corpra.
- Martin szvsz lehet LT, de nem ártana vmi olyan OT-t húzni (vhol biztos fogunk) akivel a későbbiekben akár cserélhetne is (pl az általam nagyon kedvelt Menelik Watson, de Brennan Williams v Armstead is ilyen a második körben)
- reméljük bombaformában 😛 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
az ACC-ben viszonylag sok meccsen láttam, szal szívesen írok róla 😊 az, hogy ki reach kissé szubjektív dolog, de az, hogy nekünk shutdown corner kell az biztos, és hát Ő eléggé az. egyrészt helyi srác, másrészt fizikálisan még Commingstól is durvább, 6-2 magas, erős és viszonylag gyors. vonal mellett szinte bárkit le tud szedni, jó ütemérzéke van és a súlypontemelkedése is átlag feletti, a labdával is barátságban van. tapasztalt, kerülik a sérülések és nagy játékintelligenciája van.Köszönöm kíváncsi leszek 😊 Nekem azért az OT mintha most nagyobb need lenne. Mondjuk nem lenne egy népszerű húzás az tuti 😀
ami miatt nálam sem a no.1 cb az a futás elleni játéka (kb nem létezik), és hogy a slot wr-ek ellen nehezen tud mit csinálni, valamint a szerelési technikáján is van javítanivaló. irányváltása kissé körülményes, de megfelelő rendszerben és egy jó DB edzővel ezek viszonylag kiküszöbölhetőek, nálam simán jó pick 1/12-re.kristof
Három dolog aggaszt:
1. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy LB téren nem e lesz visszalépés ez a csere, majd kiderül kicsit azért aggódom.
2. Martin mint LT. Nincs RT. ez így azért para.
3. Grimes, Marshall sérülésből hogyan térnek vissza a pályára.
Szóval úgy vagyok az első körös CB pickel, hogy attól függ ki marad bent. Millinerért nem érné meg felmenni? 6 helyet kéne kb. nem?
több mint 13 éve
Inkább Rhodes-ról mesélj nekem légy szíves. Nem reach kicsit 1/12-re?Csabee13az ACC-ben viszonylag sok meccsen láttam, szal szívesen írok róla 😊 az, hogy ki reach kissé szubjektív dolog, de az, hogy nekünk shutdown corner kell az biztos, és hát Ő eléggé az. egyrészt helyi srác, másrészt fizikálisan még Commingstól is durvább, 6-2 magas, erős és viszonylag gyors. vonal mellett szinte bárkit le tud szedni, jó ütemérzéke van és a súlypontemelkedése is átlag feletti, a labdával is barátságban van. tapasztalt, kerülik a sérülések és nagy játékintelligenciája van.

ami miatt nálam sem a no.1 cb az a futás elleni játéka (kb nem létezik), és hogy a slot wr-ek ellen nehezen tud mit csinálni, valamint a szerelési technikáján is van javítanivaló. irányváltása kissé körülményes, de megfelelő rendszerben és egy jó DB edzővel ezek viszonylag kiküszöbölhetőek, nálam simán jó pick 1/12-re.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Én meg alapból nem vagyok különösebben oda ezért a mockolásért 😀nem írtatok, szal a saját kedvenceimet hoztam nagyrészt:kristofmár a konkrét pickekre se reagáltatok, de "kijött" a kedvenc mockom, gondoltam összehasonlítom
nálam: Rhodes 1/12, Robilluma: 2/9
nálam: Watson 2/11, Robilluma: 2/3
nálam: Allen 2/24, Robilluma: 1/24
nálam: Collins 3/15, Robilluma: 3/5
nálam: Michael 3/20, Robilluma: 2/17
nálam: McDonald 4/14, Robilluma: 3/31
nálam: Taylor 5/13, Robilluma: 4/28
nálam: Commings 5/33, Robilluma: 4/3
remélem így már nektek is jobban tetszik 😛kristof
Inkább Rhodes-ról mesélj nekem légy szíves. Nem reach kicsit 1/12-re?
több mint 13 éve
nem írtatok, szal a saját kedvenceimet hoztam nagyrészt:kristofmár a konkrét pickekre se reagáltatok, de "kijött" a kedvenc mockom, gondoltam összehasonlítom
nálam: Rhodes 1/12, Robilluma: 2/9
nálam: Watson 2/11, Robilluma: 2/3
nálam: Allen 2/24, Robilluma: 1/24
nálam: Collins 3/15, Robilluma: 3/5
nálam: Michael 3/20, Robilluma: 2/17
nálam: McDonald 4/14, Robilluma: 3/31
nálam: Taylor 5/13, Robilluma: 4/28
nálam: Commings 5/33, Robilluma: 4/3
remélem így már nektek is jobban tetszik 😛
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Gondolom itt az a lényeg, hogy a bal illetve jobb oldalon jobb e. Nem az nfl statisztikával akarták összehasonlítani.Nesze semmi, fogd meg jól statisztika. Legalább, ha odatették volna mellé, mondjuk az NFL átlag pressure%-ot az LT-k és RT-k között, akkor adna némi támpontot... Mindenesetre bátor/felelőtlen lépés betolni mindent Martinra a vezetőség részéről. Albert vagy Joeckel/Fisher/Johnson trió még megoldhatja a problémát, de Martinhoz LT poszton komoly képzelőerő szükséges.DoMVentura
De ahogy elnézem a jobb oldalon 2szer annyit játszott kétszer annyi hibával, szóval kb. egál a dolog.
Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
Nesze semmi, fogd meg jól statisztika. Legalább, ha odatették volna mellé, mondjuk az NFL átlag pressure%-ot az LT-k és RT-k között, akkor adna némi támpontot... Mindenesetre bátor/felelőtlen lépés betolni mindent Martinra a vezetőség részéről. Albert vagy Joeckel/Fisher/Johnson trió még megoldhatja a problémát, de Martinhoz LT poszton komoly képzelőerő szükséges.Ventura
több mint 13 éve
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------