Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Smith Chief lett 3 évre. Vajon jön-e CB a FA piacról vagy draft?DM13
inkább arra vagyok kiváncsi indul-e tampering eljárásbriareos
Az mi is az? Kissé alulművelt vagyok .....😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Smith Chief lett 3 évre. Vajon jön-e CB a FA piacról vagy draft?DM13
inkább arra vagyok kiváncsi indul-e tampering eljárás

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Smith Chief lett 3 évre. Vajon jön-e CB a FA piacról vagy draft?

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Biggest plus for Mike Wallace in his deal he makes $27M in 1st 2yrs on deal. By the third year the $ is similar to Bowe by comparison


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
LB-k kapcsán egy kérdésem lenne a kicsit hozzá értőkhöz, hogy jól értem e ami történt. Run Def. -ben nagyon jó LB-ket cseréltünk le olyanokra akiknek lehet esélye pl. TE-k levédekezésében? Tehát kicsit coverage irányba próbáltunk elmozdulni nem?
Csabee13
Nem nem! Inkább blitzben erősebbek a srácok, és nem coverageban. Statisztikák alapján közel ugyanolyan jók mint elődeik, azonban fiatalabbak és olcsóbbak is. Papíron...

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Wes Welker caught more passes against the Dolphins (95 for 1,178 yards) than any other NFL team last six years. Yeah, Dolphins happy today.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Állítólag őket is figyeljük Munnerlyn mellett: Antoine Cason (CB) és Antwan Barnes (LB).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Keller állítólag közel van a megállapodáshoz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
McKinnie érkezhet Long pótlására, nem éppen hosszútávú megoldás...
de legalább U!kristof
Jó nagy marhaság lenne. Nem egy kiemelkedő falember + ahogy mondod, nem fiatal. De teniszleckét már vett Venus-tól, így Ross-nál beajánlhatja. Persze ha van még neki limited ownership partners- státusa. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Állítólag érdeklődünk utána:
 www.youtube.com/watch?v=SPCe4ej479Q

Nem is tűnik rossznak a srác. Thigpen is kicsit kímélve lenne + erőszakos (pedig nem egy nagy méret a srác), gyors, jó irányváltoztatásokra képes, labdabiztos, jó a keze és jól olvassa a play-eket, jól helyezkedik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
McKinnie érkezhet Long pótlására, nem éppen hosszútávú megoldás...
de legalább U!

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Ellerbe-nek nagy dumája van. Remélem a pályán is kemény lesz.
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/629750456_18553240921043708_4956774040498239685_n.jpg?stp=c122.0.367.367a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=104&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=WOZEalim1HUQ7kNvwEKTZEw&_nc_oc=AdrDR6osTwfp-81hQqgKeFjKIF5xN94r5VzV9POcLivbXgOIrRNqTk92hoDZw6KbBUk&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=YOBv3Io9WkxfKZeQvq2YlQ&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af_HBTKB1FQPwfqoz_ANoUpcO8V3DXnZIqldxR-UyIzs8w&oe=6A41E633
Miami Dolphins on Instagram: "LB Dannell Ellerbe has his Dolphin hat on and is meeting the Miami media."
1,945 likes, 57 comments - miamidolphins on September 3, 2015: "LB Dannell Ellerbe has his Dolphin hat on and is meeting the Miami media.".

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Ha-ha:
Ellerbe on beating Patriots: "Sooner or later you have to make something happen. You have to make a play or force a turnover."
"I honestly didn't see myself leaving Baltimore. I saw myself as being the successor" to Ray Lewis.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Még egy ütős wr kellene, mert egy fecske nem fog nyarat csinálni még.RunRickyRun
Draft 3. körében hozunk még egy WR-t v. TE-t, és akkor bőven válogathat Tanny a célpontokban. Az első két körre én OL emberkét + DB-et várok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Bush 4 évre Oroszlán lett. Sajnálom, hogy elment, nem tagadom. Lehet, hogy van jobb/olcsóbb/fiatalabb/stb. helyette, de sokat tett azért, hogy ne váltsuk be az év elején bemondott pesszimista, max 1-2-3-4W "reményeket".
De sebaj, csak jobbat, mint tavaly és nem lesz semmi baj 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Egy-két megmozdulás és tőlünk hangos az NFL.com 😊 Ennyi cikket összesen nem írtak rólunk az egész szezonban 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 700 — 🏈🐬🐂🤘🏽
long lassan rams játékos lesz. a fizikaival jól halad.
mendenhall meg arizona-ban.
bush detroitban. örülök, hogy oda került.

"Kim Bokamper was just on ch. 4 and said to expect more signings by the Dolphins by days end. Fins remains very active."

szerk.: jake long a st. louis rams játékosa lett. ijááj istenem. 😕 de örülök, hogy egy másik szimpatikus csapathoz került.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
LB-k kapcsán egy kérdésem lenne a kicsit hozzá értőkhöz, hogy jól értem e ami történt. Run Def. -ben nagyon jó LB-ket cseréltünk le olyanokra akiknek lehet esélye pl. TE-k levédekezésében? Tehát kicsit coverage irányba próbáltunk elmozdulni nem?

Kellert behúznánk én már elégedett lennék. És ne felejtsük el még van 9pick + nagy eséllyel egy ~4-5 körös compensatory is kinéz. Szóval nem csak FA-ból lehet még erősíteni ezt ne felejtsük el. Ireland nagyon beindult de ezt is vártuk el tőle idén nem?
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 700 — 🏈🐬🐂🤘🏽

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Még egy ütős wr kellene, mert egy fecske nem fog nyarat csinálni még.

Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 700 — 🏈🐬🐂🤘🏽
nem temette is senki. itt arról volt szó, hogy ha valaki kérdőjel akkor ő az. persze, itt mindenről volt szó.

a miami tovább keres WR után:
"Dolphins are still hoping to land WR Brandon Gibson."
"NFL Networks Jeff Darlington said the Dolphins want to spread out & go 4 wide. Dolphins are not done at receiver."

dustin keller is hozzánk látogat.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Erröl volt már szó?
Miami Dolphins have re-signed Chris Clemons

Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Egnew még nem temetném, mert ugyebár nem is játszott. Láthattuk a HK-ban hogy blokkolásban nem volt toppon és valszeg azért nem dobták be a múlt évben. remélem hogy első éve elég volt ahhoz hogy megtanítsák vele a blokkolást is olyan szinten hogy bevethető legyen. Mert elvileg elkapásban nem volt rossz az egyetemen.

Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Dolphins keep on trying to make splash: Jets free-agent TE Dustin Keller will visit the Miami Dolphins.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 700 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Tudom, hogy van még az FA piacon ember ill. idő rá, hogy igazoljunk, de az OL és TE kérdés nálam úgy tűnik, hogy a draftra tolódik.danyly
egy belevaló TE kéne. eifert és ertz pont a blokkolásban gyengébb elvileg. egnew szintén WR - TE hibrid lenne, blokkolásban nulla. viszont ugye eifert és ertz elég jók elkapásban és valamelyikük kiválasztás még nagyobb löketet adna a passz játéknak és szintén örülnék neki, úgy mint a CB-nek.

ha úgy döntenének, hogy CB-t fognak húzni az első körben, akkor én az csinálnám, hogy hoznék egy veteránt vagy 2 éves szerződéssel (megjegyzem, még ha gyengült is az évek során, azt a teljesítményt biztos hozná, mint amit eddig láttunk a secondary-nkben!). így az egyik oldal adva lenne, a másik oldalra kiválasztanánk valamelyiket (pl.rhodes). később meg esetleg húzunk még egyet, had tanulgasson a veterán mögött.

TE poszton sajnos 2 név után csönd van, úgyhogy itt szorosabb az a gatya.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------