Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Ha már ennyit rááldoztunk, ilyeneket várok tőle! Mondjuk a sebessége megvan és az irányváltásai is pazarok.
 www.youtube.com/watch?v=rzmTWenMQCU

Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Kicsit elszaladtak a számok az éjszaka folyamán! Megmondom őszintén, hogy LB megszerzésére nem igazán számítottam. De, hogy kettő?! Én kifejezettem szerettem Dansby-t és Burnett-et is, és bíztam, hogy legalább az utóbbit ne. De sajnos ő is lapátra került. Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok erre a két új szerzeményre. Fogalmam sincs, hogy sikerül-e normálisan beépíteni őket a front 7-be.

Wallace igazolása számomra (mint mondtam korábban is) egyértelmű volt. Az alant leírt WR sor ill. alkalmazható taktika velük, azért csak alkalmas lesz valamire. 😊

Tudom, hogy van még az FA piacon ember ill. idő rá, hogy igazoljunk, de az OL és TE kérdés nálam úgy tűnik, hogy a draftra tolódik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Wallace tipikusan olyan WR akire igaz, hogy egymaga új szintre emeli az offense játékát. Gyors,igazi mélységi célpont, és erre tekintettel kell lennie a védelmeknek.

Kell rá plusz ember, egyből mások szabadabbak lesznek, széthúzza a pályát, lehet középen vigéckedni. Ha igazán jó lesz, akkor a boxot sem fogják konstansan túltölteni, azaz könnyebb futni.

Szóval ha minden jól alakul akkor tényleg csodát tehet.
Nyilván nem fog minden jól alakulni, wheeler meg danell összeverekedned TC alatt, IR mind a kettő, Wallace meg majd tol egy Wilford féle idényt

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Azért ez a Wallace sign sokat segíthet Hartline és Bess produktumán, így már fel lehet tenni nyugodt szívvel egy 3 WR-es setet a pályára.

több mint 13 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Lassan lehet kidobni az össze mezt mert mindenki elmegy! 😉

Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Jó az új lb sor de én sajnálom a régi csapatot. Nekem nem jön annyira be ez a rúgjunk ki mindenkit aztán lehet megint összeállni ki tudja meddig. Persze oké hogy pénz marad a kalapba de új szerződés is van a világon. Na bizzunk a legjobban.
Wallace nekem meg soknak tűnik árban. Biztosan jó játékos de mi lesz ha lesérül, vagy egy jobb D kivonja a játékból, akkor ugyanott vagyunk mint tavaly. Most így 1 embertől várjuk majd a passzjátékot hogy csodát tesz. Ráadásul a futó játék is mostmár egy nagy kérdőjel lesz, amig nem látjuk mit is tud a csere duónk.

Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Blitzben viszont jóval erősebb lett így az LB sor. És 14M helyett 8ból jönnek ki. Nem tuti bukás ez, de vannak kétségeim, az idő majd eldönti.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Wow sztem ez a két LB igazolás nagyon drága volt...
Wheeler szívesen láttam volna nálunk évi 3 max 4 misiért, de ennyit sztem nem ér, mert "csak" egy átlagos kezdő SLB 4-3ban...Rolni
Azért tavaly átlagon felüli volt.
És amit mondtam: miami has informed linebacker kevin burnett that he is being released.szaba
Miben?
En birtam nagyon, mert porgott mint allat es szinfolt volt a Dben, de futas ellen voltak csunya mistacklek, pass ellen tobbszor lemaradt...
Ennyit sztem semmikepp nem er...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Most van aki szerint a Wheeler -Elerbe kettos jobb a Dansby- Burnettnel?

C`mon man...Delonso_
fiatalítunk, remélem bevállk

több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ireland mutogatja a másik arcát is :\ Dansby fizetését is sokallottam mert top fizuért egy jó átlagos teljesítményt hozott, de azt stabilan. Most meg megint van izgulni való, mert Wheeler-Elerbe duó lehet jobb lesz, de fogadni nem mernék most még a Dansby-Burnett párostól borítékolható stabil, kiegyensúlyozott teljesítményre sem tőlük.
Cook miatt nem sírok egy percig sem.
Személy szerint örülni tudnék ha a draftra szánr pénzen felül még maradna egy kis tartalék a capben, mert nem szeretném ha úgy néznénk ki pár év mulva mint a Jets pl. most.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Most van aki szerint a Wheeler -Elerbe kettos jobb a Dansby- Burnettnel?

C`mon man...Delonso_
Nincs, de abba ne hagyjátok 😉
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Most van aki szerint a Wheeler -Elerbe kettos jobb a Dansby- Burnettnel?

C`mon man...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Wow sztem ez a két LB igazolás nagyon drága volt...
Wheeler szívesen láttam volna nálunk évi 3 max 4 misiért, de ennyit sztem nem ér, mert "csak" egy átlagos kezdő SLB 4-3ban...Rolni
Azért tavaly átlagon felüli volt.
És amit mondtam: miami has informed linebacker kevin burnett that he is being released.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Wow sztem ez a két LB igazolás nagyon drága volt...
Wheeler szívesen láttam volna nálunk évi 3 max 4 misiért, de ennyit sztem nem ér, mert "csak" egy átlagos kezdő SLB 4-3ban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Dolphins agreed to terms on a five-year, $26 million deal with OLB Philip Wheeler, formerly of the Raiders.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Jön Wheeler is. Akkor viszont alighanem repül Burnett is.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 700 — 🏈🐬🐂🤘🏽
"Dolphins want Jake Long back."
végül oda fognak e lőni neki egy szerződést, annak ellenére hogy nem akartunk neki ennyit fizetni? ha igaz a számolgatásos elmélet (kb 33 millió hely), akkor longra is jutna + még mindig jöhet 1-2 játékos.

"LB Philip Wheeler visits tomorrow is set to visit the Dolphins Tomorrow."

szer.: "Phillip Wheeler agrees to terms with Dolphins - league source"
LOL, mi ez már? 😀

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 700 — 🏈🐬🐂🤘🏽
az igen szépen hangzik 😊

fasano 4 év 16 milliós szerződést kötött. 4,5 millió aláírási bónusz. sajnálom én is, de minden jót a továbbiakban neki!

na ezt jó olvasni 😊 még a drafton is ráengedünk okos húzásokkal és az offseason egyik nagy nyertese lehetünk (aztán a pályán meglátjuk mi lesz)
"The Dolphins are the clear winners in Day 1 of free agency. They fixed their biggest need by landing a No. 1 receiver and deep threat with Wallace, and signed Ellerbe, who is a physical, playmaking linebacker."

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
ben volin úgy számolgat, hogy ügyes szerződésekkel és a dansby cuttal még kb lehet 33 milka space-ünk (nem értek hozzá, de ha így lenne akkor azért lesz itt még meglepi)

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 700 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Hát sajnálom, de kezdett korosodnibriareos
igen igen, eddig is ott voltunk az élvonalba a fiatal csapatok rangsorába, de így? wallace se koros, se dannell. 😊
"FUCK! just got his jersey for xmas"

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
dansbyt ki is vágtuk.
Hát sajnálom, de kezdett korosodni

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 700 — 🏈🐬🐂🤘🏽
cook st. lousiban! ide mán nem gyün ez a fiú!

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
és állítólag aktívan megyünk cookra is. Róla megírtam a véleményemet korábban, de az biztos h ha összejön, akkor vmi hihetetlen agresszív stratégiát tolunk FA-n.

Kiment ASO is a piacra, ez lejjebb nyomhatja Smith árát, lehet a végén még meg is tartjuk

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Dolphins releasing LB Karlos Dansby.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 700 — 🏈🐬🐂🤘🏽
haha ezen jót ezen a fan hozzászólsáon jót derültem 😀
"... And the fans come back to sun life stadium!!!"

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------