Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 13 éve
ööö Misi, Dansby, Burnett, Ellerbe .. úgy érzem valaki menni fogCsabee13és lehet itt lesz a trade meglepetés?
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Belehúztunk rendesen egyből elviselhetőbb a 15+ órás munkanap. misi lapát?briareos
Misi vagy Burnett trade szagot érzek. Huh baszki ez aztán eddig névnapi ajándék rendesen, főleg hogy Wallace sem kapottt túl sokat.GeeriOlvastam olyat is, hogy Misi akár mehet DE-be is.
több mint 13 éve
Misi vagy Burnett trade szagot érzek. Huh baszki ez aztán eddig névnapi ajándék rendesen, főleg hogy Wallace sem kapottt túl sokat.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Belehúztunk rendesen egyből elviselhetőbb a 15+ órás munkanap. misi lapát?
több mint 13 éve
ööö Misi, Dansby, Burnett, Ellerbe .. úgy érzem valaki menni fog
több mint 13 éve
chris clemons újra aláírt 1 évre. nem néz ki jól a jövője.jött is.MarioAnaireland megtáltosodott? 😀
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
MarioAna
1 997
hoppá, állítólag jöhet Ellerbe, na neki eléggé örülnék 😊kristofjött is.
Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
hoppá, állítólag jöhet Ellerbe, na neki eléggé örülnék 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
"Last three years: Dolphins' WRs had 23 touchdowns. Mike Wallace had 26. Great number crunching by our crew." 😊remélem nem fogy el a "jó lépések" puskapora wallace leigazolásával.
szerk.:
cook-ért mi és a rams versenyez, viszont a rams-et még long is érdekli - ő pedig vagy 11-12 milliót akar.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Inkáb január-februárban villantson az offense 😀
több mint 13 éve
13/ év... azigen. remélem ő lesz köv SB MVP 😛briareosHa nem lesz az keresni annyit fog 😀 30milla garantáltról beszélnek.. Hartline max money-ja annyi.. tudtuk, hogy drága lesz, de ha villant az offense ősszel én nem bánom.
több mint 13 éve
fasano meg megy chiefsbebriareosNa remélem nem Egnew-ra alapozunk....
több mint 13 éve
Már hivatalos!!!Mike Wallace már hivatalosan is a Miami-é.KmetyGmég nem hivatalos, csak a fizikai felmérőn van. csak kötözködök 😛Ventura
több mint 13 éve
Mike Wallace már hivatalosan is a Miami-é.KmetyGmég nem hivatalos, csak a fizikai felmérőn van. csak kötözködök 😛
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Mike Wallace már hivatalosan is a Miami-é.
több mint 13 éve
schefter szerint egy 5 éves szerződésről folyik a tárgyalás wallace-al. végre itt az FA!!szerk.: nfl network szerint wallace davie-ben van (florida) [dolphins training facility]
szerk2.: fasano állítólag egyeségre jutott a chiefs-el
szerk3.: wallace jelenleg a fizikai felmérőn van, ma megköttetik az üzlet. 5 év, és 30 millió garantált van a levegőben.
szerk.4: cook-ra elvileg erőteljesebben nyomolunk, ha igaz amit briareos írt róla akkor ez nem lenne jó igazolás, bár a külföldi fanok eléggé rá vannak izgulva.
szerk.5: "I'm told Mike Wallace will be paid $13M a season by the Dolphins"
szerk.6: darlington írja, megállapodásra jutott a dolphins wallace-al. de jobb látni hivatalosként. 😊
szerk.7: mostmár nem csak twitteren:
MIKE WALLACE MIAMI JÁTÉKOS LETT 😀
szerk.8: a dolphins a CB, OL és TE poszt megerősítésén fog ügyködni a következő napokban.
szerk.9: korai jelentések szerint a szeződés 5 év 65 millió dollárról szól
szerk.10: long még nem írt alá sehova, de chicago és st. louis érdeklődik. bár érdekes, hogy az nfl.com-nál 9 emberből 5 azt mondja, hogy marad delfin.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Ezzel talán kiegyezhetnénk 😉
Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
egyelőre bazzeg, nem hiszem el, hogy nem sikerül megjegyezni a különbséget.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Hát nemfogom megbocsátani a vezetőségnek egyhamar, hogy elengedik busht. Imádtam a játékát és szerettem volna a Miami emblematikus arcának tekinteni hosszú távon is. Hiányozni fog! 😕RunRickyRunegyenlőre elég vékony az az RB poszt. thomas tudjuk mire képes: 3 yard, millernek csak néhány ígéretes próbálkozása volt, gray sérült és semmit nem láttunk tőlle, thigpen meg returner játékos. szóval ez a részleg olyan, mint a TE poszt. több rajnongói mockban is feltűnik lettimore.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Hát nemfogom megbocsátani a vezetőségnek egyhamar, hogy elengedik busht. Imádtam a játékát és szerettem volna a Miami emblematikus arcának tekinteni hosszú távon is. Hiányozni fog! 😕
Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
12óra és kiderül jön-e Wallace. Szerintem fog. Remélem megtalálja majd a közös hangot Philbinnel, és nem egy Marshall 2.0 lesz belőle.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Cook-ot a Sentinel-nél nagyon várják.Geeriez alatt omar kelly-t érted?
mert akkor tárgytalan
Omar Kelly meg Armando Salguero szerintem ligaszinten a leginkompetensebb beat writerek