NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Steve Hutchinson végre bekerült a Hall of Famebe.
 twitter.com/Vikings/status/1223740560915042304
iktriad
Ideje volt.
Amúgy nem merek belegondolni mennyire isteni volt az az Oline akkor az összes kis hibájával is. Főleg ha a mostanit nézzük.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 932 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Steve Hutchinson végre bekerült a Hall of Famebe.
 twitter.com/Vikings/status/1223740560915042304

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Azért sok dologban vagyunk közös nevezőn, én türelmesebb vagyok és kevesebbel is beérem 😊 Persze a hőn áhított SB lenne a lényeg, de annak is tudok örülni hogy tuti pozitív a mérlegünk, egy ilyen csoportban mint az NFC North esélyesek vagyunk a PO-ra és bárkit meg tudunk 1 meccsen verni. Senkit sem akarok megbántani, de legalább 10 csapatot tudnék felsorolni akik sokkal kilátástalanabb helyzetben vannak, és örülnének ha "csak az O line " lenne a probléma 😊

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Nagyon sokat fog még változni a csapat a szezonig, az új felállás DC poszton kicsit fura, nem emlékszem hogy volt-e valakinél ilyen. A folyamatosság fenntartását látom célként, egyrészt a lényeget defense szempontjából úgyis Zimmer határozza meg, másrészt pedig nem akartak új embert, ami lássuk be érthető.
A Kubiak féle offenense pedig tényleg a folytatása lehet annak amit idén láttunk, de hogy hogyan is fog kinézni a keret szeptemberben az nagyon is kérdéses. Az alapemberek megvannak, kivéve a falat, így egyértelmű hogy ott kell változtatni. Az hogy a jelenlegi játékosok mennyit képesek fejlődni nekem kérdéses, de azt gondolom hogy a csapatnál vannak akik ezt meg tudják ítélni, biztosan kell majd újakat hozni, és ennek ára lesz. Kérdés kit vagy kiket áldozunk be, Rhodes távozása szerintem biztos, és ha Cousins akar maradni még nálunk, akkor el kellene gondolkodnia azon hogy is segíthetne a csapat cap helyzetén. Mondjuk úgy, hogy aláír még 1 vagy 2 évet és jövő évre kevesebbet kap. Ezt persze nem biztos hogy a csapat is akarja, de ez már olyan kérdés amit mi nem tudunk megítélni. Nekem nincs bajom Spielman-nel, voltak szar húzásai de alapból ha ránézek a keretre és a stábra azért megnyugtató hogy inkább azért kell izgulni hogy a PO-ban meddig jutunk, mint az 1/1-en morfondírozni hogy kit is hozzunk el már sokadjára... szóval bízom benne hogy ésszerű és higgadt döntések lesznek az offseason-ban, eddig nem csalódtam. A véleményem az, hogy Zimmer és Spielman helyzetét is jó lenne rendezni idén, ne lógjon a levegőben a dilemma hogy mi lesz a sorsuk egy év múlva. Ha nem megy a szekér úgyis ki lehet őket rúgni ha van szerződésük 😊 de nem lesz így, a csoportot akármilyen nehéz is de jövőre hozni kell, és mivel ez az egyik legkeményebb az azt is jelenti hogy SB esélyesek vagyunk 😊 Skol!
vsanyi132
Fu de másképpen látjuk 😊
1. Úgy gondolod ? És ezek az emberek az elmúlt 3-5 évben merre jártak amikor a tamadofal épült ? 😀
2. Istenem könyörgöm nem ( nem tudom amúgy hogy full garantaltal lehet e játszani), de kevés szarabb dolgot tehetünk minthogy Kirk foshalom szerződését tovább húzzuk.
3. Voltak, de rohadtul nem érdekel, én azzal már nem érem be hogy playoffba nézelődünk. Persze, ha izgi meccsen valami kis momentum miatt kikapunk ok, de az hog igazából egy erősebb D-Fal ha van már esélyünk nincs az nem elfogadható.
4. Igenis aggódjanak az állásuk miatt, mert amire szerződtetve lettek azt nem teljesítették.
Zimmerre amúgy még azt mondom ok, de Spielman majd ha villan a zsenije. Főleg amúgy hogy Paton nem véletlen nem fogadta el az egyéb megkereséseket, tudja hogy jövőre simán előléptethetik.

Ne a középszerre lőjünk hanem az SBre!
több mint 4 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nagyon sokat fog még változni a csapat a szezonig, az új felállás DC poszton kicsit fura, nem emlékszem hogy volt-e valakinél ilyen. A folyamatosság fenntartását látom célként, egyrészt a lényeget defense szempontjából úgyis Zimmer határozza meg, másrészt pedig nem akartak új embert, ami lássuk be érthető.
A Kubiak féle offenense pedig tényleg a folytatása lehet annak amit idén láttunk, de hogy hogyan is fog kinézni a keret szeptemberben az nagyon is kérdéses. Az alapemberek megvannak, kivéve a falat, így egyértelmű hogy ott kell változtatni. Az hogy a jelenlegi játékosok mennyit képesek fejlődni nekem kérdéses, de azt gondolom hogy a csapatnál vannak akik ezt meg tudják ítélni, biztosan kell majd újakat hozni, és ennek ára lesz. Kérdés kit vagy kiket áldozunk be, Rhodes távozása szerintem biztos, és ha Cousins akar maradni még nálunk, akkor el kellene gondolkodnia azon hogy is segíthetne a csapat cap helyzetén. Mondjuk úgy, hogy aláír még 1 vagy 2 évet és jövő évre kevesebbet kap. Ezt persze nem biztos hogy a csapat is akarja, de ez már olyan kérdés amit mi nem tudunk megítélni. Nekem nincs bajom Spielman-nel, voltak szar húzásai de alapból ha ránézek a keretre és a stábra azért megnyugtató hogy inkább azért kell izgulni hogy a PO-ban meddig jutunk, mint az 1/1-en morfondírozni hogy kit is hozzunk el már sokadjára... szóval bízom benne hogy ésszerű és higgadt döntések lesznek az offseason-ban, eddig nem csalódtam. A véleményem az, hogy Zimmer és Spielman helyzetét is jó lenne rendezni idén, ne lógjon a levegőben a dilemma hogy mi lesz a sorsuk egy év múlva. Ha nem megy a szekér úgyis ki lehet őket rúgni ha van szerződésük 😊 de nem lesz így, a csoportot akármilyen nehéz is de jövőre hozni kell, és mivel ez az egyik legkeményebb az azt is jelenti hogy SB esélyesek vagyunk 😊 Skol!

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 932 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy élő Viking Hall of Famerrel kevesebb. 😕
 twitter.com/RapSheet/status/1222484944636784642

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Ha Flacco-t nem is nézzük, ez a Kubiak nevű csávó Pro Bowler RB-t csinált a kukának a kukájából kikukázott Justin Forsettből és az a Ravens OL nem állt sokkal jobb emberanyagból..Bár mondjuk.. ahhoz kéne legalább egy olyan jó RB, mint Forsett, Oh wait...
cikesz
És most ezzel mit mondtál ?
Nem az a kérdés, hogy ki lesz pro bowler. Az a kérdés mit tud kezdeni azzal, hogy Kirk nem képes mozogni és ha falat kicsit benyomják az offense meghalt.
Persze bízok benne, de kevés esélyét látom
Toca
Az, hogy Cook-nak ennél is jobb számai lesznek, menni fog a futás. Cousins-t meg nem hagyja bent a zsebben szétveretni....Flacco sem volt atletikusabb, sok play action,bootleg és screen.
cikesz
1. Ahogy Black Adder megválaszolta Kubi nem most jön, alapjába véve az ő rendszere fut
2. sok play action,bootleg és scree - Igen ezt játszottuk, ha ez éppen megy akkor kurva jól fut az offense.
Ha nem akkor meg nem. A gond az, hogy ez szép leírni, de az összes élcsapat ( Saintset kivéve) gyakorlatilag lefogta a futást / benyomta a falat és meghalt az egész. Nem tudom ezt hogyan fogja megoldani.

És szép dolog egy 2012es SB-re emlékezni, de elment a foci azóta kicsit más fele én bízom benne, hogy megtud újulni, de azért amennyire leegyszerűsítetted azért az erős.

Utolsó esélye ennek a rezsimnek, meglátjuk mit hoznak ki az offseasonből. Sorsolás nem lesz egyszerű, mondjuk ezt a 2-4-et inkább 4-2 vagy 5-1re kellene hozni a csoportban ha akarunk bármit.
Toca
‘SB run-kor Caldwell volt az OC. Kubiak akkor még javában Texans HC volt. Gyakorlatilag azt akartam írni, hogy Cook-nak baromi jó szezonja lesz, ha kihúzza sérülés nélkül és Kubiak ( lehetőségekhez mérten) legtöbbet ki fogja tudni hozni ebből az egységből.

Szerkesztette: cikesz
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ha Flacco-t nem is nézzük, ez a Kubiak nevű csávó Pro Bowler RB-t csinált a kukának a kukájából kikukázott Justin Forsettből és az a Ravens OL nem állt sokkal jobb emberanyagból..Bár mondjuk.. ahhoz kéne legalább egy olyan jó RB, mint Forsett, Oh wait...
cikesz
És most ezzel mit mondtál ?
Nem az a kérdés, hogy ki lesz pro bowler. Az a kérdés mit tud kezdeni azzal, hogy Kirk nem képes mozogni és ha falat kicsit benyomják az offense meghalt.
Persze bízok benne, de kevés esélyét látom
Toca
Az, hogy Cook-nak ennél is jobb számai lesznek, menni fog a futás. Cousins-t meg nem hagyja bent a zsebben szétveretni....Flacco sem volt atletikusabb, sok play action,bootleg és screen.
cikesz
1. Ahogy Black Adder megválaszolta Kubi nem most jön, alapjába véve az ő rendszere fut
2. sok play action,bootleg és scree - Igen ezt játszottuk, ha ez éppen megy akkor kurva jól fut az offense.
Ha nem akkor meg nem. A gond az, hogy ez szép leírni, de az összes élcsapat ( Saintset kivéve) gyakorlatilag lefogta a futást / benyomta a falat és meghalt az egész. Nem tudom ezt hogyan fogja megoldani.

És szép dolog egy 2012es SB-re emlékezni, de elment a foci azóta kicsit más fele én bízom benne, hogy megtud újulni, de azért amennyire leegyszerűsítetted azért az erős.

Utolsó esélye ennek a rezsimnek, meglátjuk mit hoznak ki az offseasonből. Sorsolás nem lesz egyszerű, mondjuk ezt a 2-4-et inkább 4-2 vagy 5-1re kellene hozni a csoportban ha akarunk bármit.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Ha Flacco-t nem is nézzük, ez a Kubiak nevű csávó Pro Bowler RB-t csinált a kukának a kukájából kikukázott Justin Forsettből és az a Ravens OL nem állt sokkal jobb emberanyagból..Bár mondjuk.. ahhoz kéne legalább egy olyan jó RB, mint Forsett, Oh wait...
cikesz
ezek mellett kétségkívül eltörpül ugyan, de nyert egy Super Bowlt QB coachként, úgy kettőt OCként meg egyet HCként... Amúgy nyert PO meccset TJ Yates-cel, lehet az a legnagyobb a hagyatéka...
Nem az a kérdés, hogy ki lesz pro bowler. Az a kérdés mit tud kezdeni azzal, hogy Kirk nem képes mozogni és ha falat kicsit benyomják az offense meghalt.
Persze bízok benne, de kevés esélyét látom
Toca
Semmit.
Egyrészt ragaszkodik Parianihoz és Dennisonhoz, akik nem a legjobb edzők a maguk posztján. Dennisonnal nem hinném, hogy idővel jobb lenne fal.
Másrészt ahhoz a ZBS falhoz, amivel az ő offenzei ligaelitek voltak valami egyértelműen hiányzik. Vagy a szabályváltoztatások kaszálták el, vagy a kevesebb edzés lehetőség, de az hogy az ő támadósora működjön a fallal kezdődik/kezdődne. 15-16-ban nem nagyon tudott mit kezdeni vele...
Harmadrészt, amit tavaly láttam a Vikesból, az Kubes offense volt. Lehet nem ő volt az OC, lehet nem ő hívta a playeket, de a támadó elképzelése nagyjából ugyanaz, mint amit tavaly láthattatok. Kubes egyébként jó playcaller, esetleg ott lehet előrelépés, ha Stefanskinak voltak hiányosságai, meg minőségi upgrade-del lehet valamit kezdeni, de leginkább nagyjából ugyanaz lesz mint idén.
Ami egyébként nem feltétlen rossz. Külső szemlélőként elég életképesnek tűnt az

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Ha Flacco-t nem is nézzük, ez a Kubiak nevű csávó Pro Bowler RB-t csinált a kukának a kukájából kikukázott Justin Forsettből és az a Ravens OL nem állt sokkal jobb emberanyagból..Bár mondjuk.. ahhoz kéne legalább egy olyan jó RB, mint Forsett, Oh wait...
cikesz
És most ezzel mit mondtál ?
Nem az a kérdés, hogy ki lesz pro bowler. Az a kérdés mit tud kezdeni azzal, hogy Kirk nem képes mozogni és ha falat kicsit benyomják az offense meghalt.
Persze bízok benne, de kevés esélyét látom
Toca
Az, hogy Cook-nak ennél is jobb számai lesznek, menni fog a futás. Cousins-t meg nem hagyja bent a zsebben szétveretni....Flacco sem volt atletikusabb, sok play action,bootleg és screen.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Ha Flacco-t nem is nézzük, ez a Kubiak nevű csávó Pro Bowler RB-t csinált a kukának a kukájából kikukázott Justin Forsettből és az a Ravens OL nem állt sokkal jobb emberanyagból..Bár mondjuk.. ahhoz kéne legalább egy olyan jó RB, mint Forsett, Oh wait...
cikesz
És most ezzel mit mondtál ?
Nem az a kérdés, hogy ki lesz pro bowler. Az a kérdés mit tud kezdeni azzal, hogy Kirk nem képes mozogni és ha falat kicsit benyomják az offense meghalt.
Persze bízok benne, de kevés esélyét látom
Toca
kicsit olyan hatást kelt Kirk, mintha ő lenne a szegény ember Carson Palmere.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ha Flacco-t nem is nézzük, ez a Kubiak nevű csávó Pro Bowler RB-t csinált a kukának a kukájából kikukázott Justin Forsettből és az a Ravens OL nem állt sokkal jobb emberanyagból..Bár mondjuk.. ahhoz kéne legalább egy olyan jó RB, mint Forsett, Oh wait...
cikesz
És most ezzel mit mondtál ?
Nem az a kérdés, hogy ki lesz pro bowler. Az a kérdés mit tud kezdeni azzal, hogy Kirk nem képes mozogni és ha falat kicsit benyomják az offense meghalt.
Persze bízok benne, de kevés esélyét látom
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Ha Flacco-t nem is nézzük, ez a Kubiak nevű csávó Pro Bowler RB-t csinált a kukának a kukájából kikukázott Justin Forsettből és az a Ravens OL nem állt sokkal jobb emberanyagból..Bár mondjuk.. ahhoz kéne legalább egy olyan jó RB, mint Forsett, Oh wait...
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 629 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Akkor johet Flacco.😀😀😀
ZoliZoltán
Te mazoista vagy azt már látom! 😀
Toca
lehet kaptok mellé még egy late round picket is 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Akkor johet Flacco.😀😀😀
ZoliZoltán
Te mazoista vagy azt már látom! 😀
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Akkor johet Flacco.😀😀😀
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Flacco utolsó értelmes szezonja Kubiakkal volt.Adalék a zsenialitásához.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Adna mar az ég ,hogy tenyereljunk bele.....
Hihetetlen ,hogy egy USA-ban nem talalni évi min. 5-6 NFL szintű QB-t...
ZoliZoltán
Ezeket a hsz-eid sose tudom hova tenni. 😀
Cousins messze a legjobb QBnk egyébként csak az a baj hogy az ő erősségeihez kell egy olyan fal mint anno Skinsbe volt.
A mi falunkhoz meg egy mozgó QB dukál.
Spiellman ezt nem bírja felfogni és ez fog a vedztéhez vezetni mert Kirk pénze miatt nem lesz fal ( se...) , fal nélkül meg Kirk egy közepes QB.
Paton visszautasította a Brownst hátha már sugtak neki hogy jövőre előrébb léphet.
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Adna mar az ég ,hogy tenyereljunk bele.....
Hihetetlen ,hogy egy USA-ban nem talalni évi min. 5-6 NFL szintű QB-t...
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Na.Akkor talan lesz PO 2022-ben.
ZoliZoltán
Szerintem akkor pont nem. Rezsim utolsó éve, hogy bajnok legyen.
Aztán persze majd kiderül valaki tud-e szépen játszani a Cappel vagy bele tenyerelünk egy király rookie QB-ba. 😀
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na.Akkor talan lesz PO 2022-ben.
több mint 4 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Megnyugtató hír, hogy Kubiak lett az OC, DC posztra pedig Zimmer fia az egyik pályázó. Jelenleg a linebacker edző azt hiszem, úgyhogy Kendricks és Barr az ő keze alatt érik, és az apjától sokat tanul. Azt hiszem nem lenne egy rossz választás, bár fene tudja. Visszatérve Kubiakra ez a döntés megjósolható volt, és nekem azt mutatja hogy higgadtan kezeljük a helyzetet, van még feladat bőven az offseasonban, de első és nagyon fontos lépésnek ez több mint biztató. Skol 😊

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
A rájátszás előtt azt mondtam h az NFC két legerősebb csapata a Niners és Vikings, ezzel a move-val még erősödött a banda.
 twitter.com/RapSheet/status/1220377322752303104


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 871 — Csodabogár
Ekeztetek multkor paran a vezetoseget.
Errol most annyit,hogy a Frisco 2012-ben ugye SB-t jatszott....aztan edzovaltas,a csapat teljesen 0-arol ujrakezdte.Most ismet SB-t jatszik.
Mi 10 eve ugyan itt tartunk....esetleg WC-n tovabbjutunk 5 evente,aztan ennyi.

Kedves Spielmannek elgondolkozhatnanak....
ZoliZoltán
Jó azért nem kell a vezetőséget annyira földbedöngölni.,
2 éve azt látták QB-n megy el, ezért a szerintük legjobbat idehozták.
Sajnos alapjába véve kiderült, hogy döntés is rossz volt és a koncepció is ugyanakkor erős csapatunk van és azért benne volt nálunk is az SB sajnos az Eagles ott valahogy erősebb volt.
A kérdés most mit akarnak tudnak.
Spiellman valamit a jövő kárára kitalál és még továbbnyitja az idén bezárulni látszó SB ablakot vagy elkezdünk gondolkodni mit lehet kezdeni 2év múlva Kirk után.

Amúgy megnyugtató, hogy a GB-t sokkal jobban szarráverte a Frisco mint minket.
Simán benne van, hogy a bajnok ellen estünk ki mindkét évben ami belefér.
Ezt írtam a Saints topicba is itt tényleg minden nüanszokon múlik, Frisconak jobban kijött az alapszakasz ezzel megkapták a pihit és tudtak rombolni Alexander és Ford is pont jókor tért vissza.
Mielőtt nekem esnek majd a Friscosok jobb csapat az övék, de tényleg jobban kellene jövőre div meccsekre figyelni legalább és ha az összes behuzható meccset megnyerjük, jóval könnyebb lehet a playoff.

Egyébként kb. ekkor látom reális esélyét az SBnknek, ha otthon tudjuk a playoff meccsek játszani.
De akkor nem fér bele hogy csereirányítóktól kapunk ki meg hogy a Packers nem erősebb csapattal is oda-vissza ver...
Toca
miért esne neked bárki is? 😊

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ekeztetek multkor paran a vezetoseget.
Errol most annyit,hogy a Frisco 2012-ben ugye SB-t jatszott....aztan edzovaltas,a csapat teljesen 0-arol ujrakezdte.Most ismet SB-t jatszik.
Mi 10 eve ugyan itt tartunk....esetleg WC-n tovabbjutunk 5 evente,aztan ennyi.

Kedves Spielmannek elgondolkozhatnanak....
ZoliZoltán
Jó azért nem kell a vezetőséget annyira földbedöngölni.,
2 éve azt látták QB-n megy el, ezért a szerintük legjobbat idehozták.
Sajnos alapjába véve kiderült, hogy döntés is rossz volt és a koncepció is ugyanakkor erős csapatunk van és azért benne volt nálunk is az SB sajnos az Eagles ott valahogy erősebb volt.
A kérdés most mit akarnak tudnak.
Spiellman valamit a jövő kárára kitalál és még továbbnyitja az idén bezárulni látszó SB ablakot vagy elkezdünk gondolkodni mit lehet kezdeni 2év múlva Kirk után.

Amúgy megnyugtató, hogy a GB-t sokkal jobban szarráverte a Frisco mint minket.
Simán benne van, hogy a bajnok ellen estünk ki mindkét évben ami belefér.
Ezt írtam a Saints topicba is itt tényleg minden nüanszokon múlik, Frisconak jobban kijött az alapszakasz ezzel megkapták a pihit és tudtak rombolni Alexander és Ford is pont jókor tért vissza.
Mielőtt nekem esnek majd a Friscosok jobb csapat az övék, de tényleg jobban kellene jövőre div meccsekre figyelni legalább és ha az összes behuzható meccset megnyerjük, jóval könnyebb lehet a playoff.

Egyébként kb. ekkor látom reális esélyét az SBnknek, ha otthon tudjuk a playoff meccsek játszani.
De akkor nem fér bele hogy csereirányítóktól kapunk ki meg hogy a Packers nem erősebb csapattal is oda-vissza ver...