New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Finnegan "gyönyörű" lesz a nyúinglendi képbe : D
Minitron
Azér' óriási szamóca van a paleszban, ha úgy meg vagyunk szorulva, hogy már egy visszavonult és reaktivált CB is jó nekünk. Amúgy miért vonult vissza, csak mert elege lett vagy nem kellett senkinek?
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Finnegan "gyönyörű" lesz a nyúinglendi képbe : D

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
A hírek szerint csináltunk egy helyet a rosteren (DT Khyri Thornton) és a PS-ben (Brennan Williams) elküldésével.
April Wine
gondolom azoknak akik a púp listáról jönnek vissza
mascherano
Lehet, bár ez két napi edzés után kicsit korainak tűnik. Ilyenkor van erre három hét.
April Wine
Finnegan?

Szerkesztette: zinedine5
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
A hírek szerint csináltunk egy helyet a rosteren (DT Khyri Thornton) és a PS-ben (Brennan Williams) elküldésével.
April Wine
gondolom azoknak akik a púp listáról jönnek vissza
mascherano
Lehet, bár ez két napi edzés után kicsit korainak tűnik. Ilyenkor van erre három hét.
több mint 8 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
A hírek szerint csináltunk egy helyet a rosteren (DT Khyri Thornton) és a PS-ben (Brennan Williams) elküldésével.
April Wine
gondolom azoknak akik a púp listáról jönnek vissza

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
A hírek szerint csináltunk egy helyet a rosteren (DT Khyri Thornton) és a PS-ben (Brennan Williams) elküldésével.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Annyian olvassátok...jó a Meskó könyve? Nekem túlhypeoltnak tűnik, valahogy nem vitt rá a lélek még, hogy beszerezzem, inkább kivárok 😀
Minitron
az ilyen bizonytalan embereknek találtak ki egy újsütetű intézményt: könyvtár a neve 😛
Höri
Idén már túl sok új könyvet vettem és az új könyv drága. A marsit úgy egy hete fejeztem be, na az egy kurvajó könyv. A filmet nem láttam még. Irvine Welsh-től épp olvasom a Mocskot és még három Dick könyv is vár idén, amiket jelenleg pihentetek Az utolsó szimulákrum, A Frolix-8 küldötte és az Időugrás a Marson után (kicsit túladagoltam magam PKD-vel).
Nem szokásom könyvtárba járni, de ettől függetlenül olvasni szerető ember vagyok, aki finnyás és gyűjti a jó könyveket (:
Meskó könyve pedig úgy egy évtizedig nem fog bekerülni a helybeli könyvtárak készletére, ezért is vagyok kíváncsi a többiek véleményére.
Minitron
Én is sokat olvasó ember vagyok, nyilván nem ezekhez az általad felsorolt könyvekhez kell mérni. Egyszerű, vannak benne érdekességek, egyébként elég olvasmányos. NFL-t szeretőknek szerintem helye van a polcon is. Én nagyon vártam, mert szeretem a insider dolgokat NFL-ben, amint megkaptam neki is kezdtem, pedig be vagyok/voltam tárazva már erre az évre bőven, és nem bántam meg.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Annyian olvassátok...jó a Meskó könyve? Nekem túlhypeoltnak tűnik, valahogy nem vitt rá a lélek még, hogy beszerezzem, inkább kivárok 😀
Minitron
az ilyen bizonytalan embereknek találtak ki egy újsütetű intézményt: könyvtár a neve 😛
Höri
Idén már túl sok új könyvet vettem és az új könyv drága. A marsit úgy egy hete fejeztem be, na az egy kurvajó könyv. A filmet nem láttam még. Irvine Welsh-től épp olvasom a Mocskot és még három Dick könyv is vár idén, amiket jelenleg pihentetek Az utolsó szimulákrum, A Frolix-8 küldötte és az Időugrás a Marson után (kicsit túladagoltam magam PKD-vel).
Nem szokásom könyvtárba járni, de ettől függetlenül olvasni szerető ember vagyok, aki finnyás és gyűjti a jó könyveket (:
Meskó könyve pedig úgy egy évtizedig nem fog bekerülni a helybeli könyvtárak készletére, ezért is vagyok kíváncsi a többiek véleményére.

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Annyian olvassátok...jó a Meskó könyve? Nekem túlhypeoltnak tűnik, valahogy nem vitt rá a lélek még, hogy beszerezzem, inkább kivárok 😀
Minitron
az ilyen bizonytalan embereknek találtak ki egy újsütetű intézményt: könyvtár a neve 😛
Höri
Biztosan ez a könyv is kölcsönözhető lesz. Úgy 2068-ban. Nálunk a könyvtárak ilyen sebességgel szerzik be az új könyveket. Mivel jóformán egy vasuk sincs 😕
Kollega
Akkor ajánlom magunkat, mi Fehérváron naponta nézzük mit érdemes a frissek közül rendelni 😛

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Annyian olvassátok...jó a Meskó könyve? Nekem túlhypeoltnak tűnik, valahogy nem vitt rá a lélek még, hogy beszerezzem, inkább kivárok 😀
Minitron
az ilyen bizonytalan embereknek találtak ki egy újsütetű intézményt: könyvtár a neve 😛
Höri
Biztosan ez a könyv is kölcsönözhető lesz. Úgy 2068-ban. Nálunk a könyvtárak ilyen sebességgel szerzik be az új könyveket. Mivel jóformán egy vasuk sincs 😕

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Annyian olvassátok...jó a Meskó könyve? Nekem túlhypeoltnak tűnik, valahogy nem vitt rá a lélek még, hogy beszerezzem, inkább kivárok 😀
Minitron
az ilyen bizonytalan embereknek találtak ki egy újsütetű intézményt: könyvtár a neve 😛

több mint 8 éve
Füszer New England Patriots 45
Edelman úgy jò ahogy van. Nagyon is kell ez a tüzröl pattant pigmeus a csapatnak. Ö ad egy olyan pluszt a teamnek amitöl nem tününk droidoknak akikben nincs érzelem. Néha Bradyböl is kiszakad a cucc, nem is csoda amilyen fegyelem és gyözelemi elvàràs van a Patsnél. Az hogy Edelmannak döcög a szekér nem gond, én azon csodàlkozom hogy tud ilyen szinten teljesìteni mert ahogy aprìtjàk nem emberi. Egyszòval Edelman for PRESIDENT a többi csak duma 😄😄😄
ParadSEC
Ha magyar foci válogatottban(gurulós foci) lenne 10-ed ekkora tűz mint Minitronban , simán kijutottak volna az EB-re ! Nem lehet nem szeretni ezt az embert !
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Edelman úgy jò ahogy van. Nagyon is kell ez a tüzröl pattant pigmeus a csapatnak. Ö ad egy olyan pluszt a teamnek amitöl nem tününk droidoknak akikben nincs érzelem. Néha Bradyböl is kiszakad a cucc, nem is csoda amilyen fegyelem és gyözelemi elvàràs van a Patsnél. Az hogy Edelmannak döcög a szekér nem gond, én azon csodàlkozom hogy tud ilyen szinten teljesìteni mert ahogy aprìtjàk nem emberi. Egyszòval Edelman for PRESIDENT a többi csak duma 😄😄😄

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Dzsuelz Szantana, beszarszbehugyozó
 twitter.com/KSUAlumni/status/657209538085523460/photo/1


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
batyu New England Patriots 630
a közvetítésekben csak annyit látni, hogy dumál, de hogy mit azt senki sem tudja. a rájátszás mecsekről és az sb-ről készült inside sound fx összeállításokban is folyamatosan dumált az ellenfélnek, de semmi trágár, sértő beszólás nem volt! Sőt mikor Sherman beszólt neki a 10 pontos vezetés biztos tudatában "gyengék vagytok, mind, semmit sem értek" akkor is csak annyit szólt vissza, hogy sok a duma haver.

szóval nem kell ezt túl gondolni, nincs ott semmi baj. meg ha dumálna is különbeket, nem vagyunk ott, nem halljuk mit mire reagál.

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Jöjjön csak szépen rendbe az ujja a Jets ellen, nagy szükségünk lesz a legjobb formáját nyújtó Minitronra .)
Finnegan meg remélem, csak rossz vicc...

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Biztos lemaradtam valamiről. Mikor szólt be Jules az ellenfélnek? Mikor volt nagyképű?
Kollega
ez alatt kb azt kell érteni, hogy odaszól egy-egy play után az ellenfélnek, de ezt a játékosok 80%-a csinálja.

Én csak arról beszélek, hogy a tavalyról ismert Minitron illetve az idei között óriás különbség volt. Szerintem tök jót tett neki, hogy fel van paprikázva, meg esetleg beszól, de kicsit átesett a túloldalra. Az idei szezonban két testcsellel fektette el a CB-ket, és szerintem lett egy kicsit azt gondolta, ez mindenki ellen menni fog. Ezért mondtam, hogy jókor jött a pofon, mert utána sem próbálta el arcoskodni a dolgot, hanem visszament a rendes kerékvágásba.
vpi
szerintem túlgondolod. Lehet, hogy nőtt az önbizalma, de szerintem a Colts elleni hibái mind az ujja miatt voltak. Amcsi közvetítésben egyből mondták, hogy fáj az ujja és testtel próbálja elkapni a labdát inkább. Ezért pattogott le róla 2-3szor.

Szerkesztette: winston
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Én csak arról beszélek, hogy a tavalyról ismert Minitron illetve az idei között óriás különbség volt. Szerintem tök jót tett neki, hogy fel van paprikázva, meg esetleg beszól, de kicsit átesett a túloldalra. Az idei szezonban két testcsellel fektette el a CB-ket, és szerintem lett egy kicsit azt gondolta, ez mindenki ellen menni fog. Ezért mondtam, hogy jókor jött a pofon, mert utána sem próbálta el arcoskodni a dolgot, hanem visszament a rendes kerékvágásba.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Biztos lemaradtam valamiről. Mikor szólt be Jules az ellenfélnek? Mikor volt nagyképű?

Hogy van egy weblapja és pólókat árul? Nekem is lehetne. Megvennétek? Biztos nem. Világos mit akarok mondani?

Ez a srác először az irányítójához ment gratulálni és rögtön utána rohant a szüleihez megköszönni.

Vasárnap meg egyszerűen nem tudta kinyújtani az ujját. Azért nem kapta el a labdát.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teljesen nem normális az ember, de nem lehet nem imádni 😀

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Edelman ilyen, ezt eddig is tudtuk..
Castleai01


(Ha már itt tartunk nekem meg a "Puck the Fats" felső nem tetszett amit egy nézőn lehetett látni
Castleai01
szerintem ez kifejezetten szellemes 😊
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
The #Pats worked out Cortland Finnegan today, a source said. Despite announcing his retirement in March, he's open to a return to the field.Rand Getlin
triangle
OMG... Az egyik legantipatikusabb figura akit láttam játszani. ..
kolok1972
Melvin, Finnegan... mélyítjük a secondary-t, jól van 😀
több mint 8 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Nem kell ebbe túl sok mindent belemagyarázni...
Edelman ilyen, ezt eddig is tudtuk...
Emellett barátok is Brady-vel, nem csak csapattársak, ő így állt ki érte, nem kevés feszültség szabadult fel benne abban a pillanatban és ne legyünk naivak, kapták ők az ívet a lelátóról is folyamatosan...
(Ha már itt tartunk nekem meg a "Puck the Fats" felső nem tetszett amit egy nézőn lehetett látni, az U helyén a Colts patkóval... És az official merchandise-nak tűnt, bár lehet tévedek...)
Az interception meg egyértelműen Minitron hibája volt, amiben az ujjsérülése jobban belejátszott mint a "nagyképűsége"...
Aki már kosárlabdázott, kézilabdázott pontosan tudja hogy milyen kellemetlen lehet egy ilyen típusú sérülés és mennyire zavaró tud lenni még így "meleg" állapotában is...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Edelman a mi kis T.O.-nk 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Talán kicsit visszavesz arcból, a közönséghergelésből, trashtalkból.
vpi
én meg remélem nem
kellenek az ilyen típusú emberek, ráadásul Minitron-nak nem csak a szája jár, bírja a kemény ütéseket, nem fél tőle, igazi kőkemény játékos, ehhez meg kell a trashtalk és az önbizalom
kis termetű, alázatos, nem zavar sok vizet, nem ugrál típusú elkapóból már van egy... ('Dola)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/