New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nem helytálló. Gronkowski 16x volt target és 11-et kapott el, Dola 9/8 ! LaFell 8/2, Edelman 5/9 - neki sem volt nagy napja tegnap magához képest, főleg a TD drop miatt - de Chandler 2/2, Dobson is 2/3. LaFell egyszerűen rossz volt tegnap 😊 Ami jó, hogy rengeteg a jó célpont most és különösen örülök, hogy Dola meg Brady között nagyon alakul a kémia, elképesztő elkapásokat mutatott be tegnap. Lewis viszont nagyon hiányzott.

De mindenkinek igaza van, aki azt mondja, hogy tegnap megvertük a liga legjobb passz D-jét kizárólag passzjátékkal és kész. Csak ez számít.
Burkus
Csak azokra a passzokra gondoltam, amik felé mentek. Tegnap nem volt sok opció, nagyon szorosan védekeztek és a többieknek is aránylag sok elejtett labdája volt. Bizony Brady se volt mindig a legpontosabb.

Ami aggasztó jel nekünk, hogy igencsak épkézláb gameplant raktak össze és ami korábban nem volt jellemző elég jól korrigáltak a szünetben. Úgy látom 10 év után beköltözött az intelligencia a stábba. Még az is megtörténhet, hogy pofázás helyett a pályán akarnak majd bizonyítani. Akkor majd felköthetjük a gatyót!
Kollega
Szerintem ez megtörtént, ezért is kellett felkötni

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
RB-k azért nem futottak, mert van egy cheetah-nk 😀

Mondjuk 2 és 2-nél meglep, hogy meg sem próbáljuk, vagyis még futó sincs fent.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez nem helytálló. Gronkowski 16x volt target és 11-et kapott el, Dola 9/8 ! LaFell 8/2, Edelman 5/9 - neki sem volt nagy napja tegnap magához képest, főleg a TD drop miatt - de Chandler 2/2, Dobson is 2/3. LaFell egyszerűen rossz volt tegnap 😊 Ami jó, hogy rengeteg a jó célpont most és különösen örülök, hogy Dola meg Brady között nagyon alakul a kémia, elképesztő elkapásokat mutatott be tegnap. Lewis viszont nagyon hiányzott.

De mindenkinek igaza van, aki azt mondja, hogy tegnap megvertük a liga legjobb passz D-jét kizárólag passzjátékkal és kész. Csak ez számít.
Burkus
Csak azokra a passzokra gondoltam, amik felé mentek. Tegnap nem volt sok opció, nagyon szorosan védekeztek és a többieknek is aránylag sok elejtett labdája volt. Bizony Brady se volt mindig a legpontosabb.

Ami aggasztó jel nekünk, hogy igencsak épkézláb gameplant raktak össze és ami korábban nem volt jellemző elég jól korrigáltak a szünetben. Úgy látom 10 év után beköltözött az intelligencia a stábba. Még az is megtörténhet, hogy pofázás helyett a pályán akarnak majd bizonyítani. Akkor majd felköthetjük a gatyót!

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nyilván egyformán nem lehet minden elkapót levédekezni. Náluk LaFellre jött ki a mismatch. Nyilván azért szórta őt Brady annyira, mert ő bírt egyedül elszakadni. Akkor lehet rugdosni a droppok miatt, de a többiek meg nem is voltak megjátszhatók. Ezzel szemben az a pár passz, amit meg elkapott létfontosságú volt.

A futóinkat is rendre a LOS mögött fogták meg, az azért sokkal inkább a fal hibája szerintem.

Az ellenfél stratégiája az volt, hogy kifelé szorítják a passzjátékot és kockázatosabb dobásokra kényszerítik Bradyt, illetve a futást megfogják. Két és fél negyeden keresztül elég jól meg is csinálták.

Akkor pedig itt a harmadik dolog: Az O csak 60%-ot teljesített. Egy frászt! Bradyék pont annyit tudtak felrakni a pályára, amennyit a zöldek engedtek. Amúgy jellemző rájuk, hogy sokszor olyan tempót diktálnak védelemben, amit nem bírnak végig. Kicsit most is elsült a dolog.
Kollega
Ez nem helytálló. Gronkowski 16x volt target és 11-et kapott el, Dola 9/8 ! LaFell 8/2, Edelman 5/9 - neki sem volt nagy napja tegnap magához képest, főleg a TD drop miatt - de Chandler 2/2, Dobson is 2/3. LaFell egyszerűen rossz volt tegnap 😊 Ami jó, hogy rengeteg a jó célpont most és különösen örülök, hogy Dola meg Brady között nagyon alakul a kémia, elképesztő elkapásokat mutatott be tegnap. Lewis viszont nagyon hiányzott.

De mindenkinek igaza van, aki azt mondja, hogy tegnap megvertük a liga legjobb passz D-jét kizárólag passzjátékkal és kész. Csak ez számít.
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Nyilván, de ezzel kell főzni. Ryan és Butler van CB poszton. nekik kell megoldani ezt. Fejlődnek tanulnak.
Azért a steelers ellen se voltak rosszak. A coltsnál is jó elkapók vannak. Itt is jók.

Kb ilyen számokat hozott a nagy tavalyi félelmetes CB sor is.
Most meg a szuper védelem a túloldalon, hogy muzsikált? Revis és Cromartie?

Lehetne jobb nálunk a CB állomány, de velük oldják ezt meg.

Meglátjuk mire lesznek képesek a denver és a giants ellen.
De eddig 20 pont körül tartottunk topnak nevezett támadósorokat.

több mint 8 éve
pacheko11 New England Patriots 57
A tegnapi meccs margójára:
via Imgflip Meme Maker

via Imgflip Meme Maker

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nyilván egyformán nem lehet minden elkapót levédekezni. Náluk LaFellre jött ki a mismatch. Nyilván azért szórta őt Brady annyira, mert ő bírt egyedül elszakadni. Akkor lehet rugdosni a droppok miatt, de a többiek meg nem is voltak megjátszhatók. Ezzel szemben az a pár passz, amit meg elkapott létfontosságú volt.

A futóinkat is rendre a LOS mögött fogták meg, az azért sokkal inkább a fal hibája szerintem.

Az ellenfél stratégiája az volt, hogy kifelé szorítják a passzjátékot és kockázatosabb dobásokra kényszerítik Bradyt, illetve a futást megfogják. Két és fél negyeden keresztül elég jól meg is csinálták.

Akkor pedig itt a harmadik dolog: Az O csak 60%-ot teljesített. Egy frászt! Bradyék pont annyit tudtak felrakni a pályára, amennyit a zöldek engedtek. Amúgy jellemző rájuk, hogy sokszor olyan tempót diktálnak védelemben, amit nem bírnak végig. Kicsit most is elsült a dolog.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
ha jól tudom LaFell a pánterszben még anno vezette a ligát dropokban

több mint valószínű, hogy nem lesz ilyen egész évben, de a hajlam megvan benne 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ne szidjuk már a secet. Azért egy Decker és Marshall volt az akit fogniuk kellett. Két nagyon jó elkapó.
Plusz Fitz is jól játszott. Szerintem jól teljesítettek a srácok. Minél több meccs lesz mögöttük, annál jobbak lesznek.
Nem lehet minden csapatban egy Revis. Tavaly mellette is voltak azért td-k meg hosszú játékok.

Szerintem jól játszottunk, ahhoz képest milyen ember anyagunk volt. Tavaly ez a jets gyengébb volt és jobban megszenvedtünk ellenük. Nem véletlen álltak 4-1el.

Ugyan akkor akit szidni lehet az Lafell volt. Nem lett volna szabad játszania még. Sok olyan passz volt amit el kellett volna kapnia. Dola sokkal nehezebb labdákat kapott el.

Nyertünk, de nehéz meccs volt.
Demecs
Nem nagyon értem a logikádat...Talán Te voltál, aki a Steelers ellen pont azt mondta ,hogy ne szidjuk már Butlert,mert Brown ellen játszott. Hát pont ez a probléma.Az élcsapatoknál szinte mindenkinél vannak top elkapók,az nem lehet kifogás a CB teljesítményére,hogy jó-jó,dehát az ellenfél wr-e nagyon jó....Hát ez mindig így lesz!!! A #1CB-nek mindig a top elkapót kell fognia,az sosem lesz huszadrangú wr,főleg nem a payoffban!! És ott már nem Fitz kaliberű QB-k fognak dobálni nekik,akivel nem dobatnak a meccs végén hail maryt mert nem lát el az end zoneig...(és mondom ezt annak ellenére ,hogy Fitz most tényleg jól játszott,bár lehet,hogy ha Ninko 4 leütött passzából mondjuk 2 IC akkor nem ezt mondanánk)

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Morrisért tradeljünk 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Ne szidjuk már a secet. Azért egy Decker és Marshall volt az akit fogniuk kellett. Két nagyon jó elkapó.
Plusz Fitz is jól játszott. Szerintem jól teljesítettek a srácok. Minél több meccs lesz mögöttük, annál jobbak lesznek.
Nem lehet minden csapatban egy Revis. Tavaly mellette is voltak azért td-k meg hosszú játékok.
Demecs
Lehet, hogy a sec, képességihez képest nem volt rossz, de önmagában gyenge volt és ilyen szempontból mindegy, hogy ki ellen játszottak.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Ne szidjuk már a secet. Azért egy Decker és Marshall volt az akit fogniuk kellett. Két nagyon jó elkapó.
Plusz Fitz is jól játszott. Szerintem jól teljesítettek a srácok. Minél több meccs lesz mögöttük, annál jobbak lesznek.
Nem lehet minden csapatban egy Revis. Tavaly mellette is voltak azért td-k meg hosszú játékok.

Szerintem jól játszottunk, ahhoz képest milyen ember anyagunk volt. Tavaly ez a jets gyengébb volt és jobban megszenvedtünk ellenük. Nem véletlen álltak 4-1el.

Ugyan akkor akit szidni lehet az Lafell volt. Nem lett volna szabad játszania még. Sok olyan passz volt amit el kellett volna kapnia. Dola sokkal nehezebb labdákat kapott el.

Nyertünk, de nehéz meccs volt.

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Jó kis értékfelmérő meccs volt, ahogy vártuk. Brady 7-0 #1 D ellen 😊

A meccsről: Fő prioritásunk a futás megfogása volt és ezt maximálisan teljesítettük. A sec gyenge volt, de ezt vártuk, úgyhogy semmi meglepetés, ahogy tomi-tomi is írta, valahol ki kell jönnie a hiányosságainknak.

Amendolatól nagy meccset vártam a meccs előtt és be is jött, jó látni, hogy kialakult a kémia vele. Azért az elég impresszív, hogy elit seceket dobál szét úgy Brady, mintha rokiek ellen tolná.

LaFell tavaly is így kezdte, de muszáj játszatni, előbb utóbb felveszi a ritmust, most szerencsére nem került a győzelembe a dropjai.

Futást nem hiányolom, emlékszem arra az időkre amikor értetlenül álltunk JMD playhivásai előtt, hogy minek fut, amikor nem megy. Most egy ideje már elkezdtünk tudatosan építeni az erősségeinkre (és az ellenfél gyengeségeire) és az nem a power run.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Azért az durva, hogy nincs klasszikus, "pure" runner a csapatban.
A WAS-ban totál háttérbe szorult Morris úgy futkározna itt, hogy csak na...
Btw, majd futunk akkor, amikor Stork és Mason is visszatér..
több mint 8 éve
triangle 1 283
Brady-vel megint eszméletlen mennyiséget dobattak (34/54). Ezt nem lehet eredményesen csinálni hosszútávon.Kellene a futás is.
HanSolo
Azt én sem tudom, meddig meg ez futás nélkül így. A múltban éppen a Jets volt, aki ez ellen ki tudott találni valamit (2009-ben pl. amikor Mosst és Welkert is levették a pályáról), de itt is biztos megtalálja valaki az ellenszert. Azért szeretném egyszer megtudni, hogy mit tett/nem tett/mondott/nem mondott Jonas Gray, hogy ebben a RB corpsba sem fért be. Ezt a Blountot nem véletlen tették ki a Steelersből, csak nem értem, mit eszik rajta BB.

Ezzel a CB kollekcióval egy komoly O ellen öngyilkosság lesz pályára lépni. Képzelem mit tenne velük pld. Rodgers. Nem baj, átnézzük az elmúlt öt év visszavonult CB kollekcióját, hátha sikerül aktiválni valakit.
Burkus
félre ne érts, szerintem is hagyott a cb-k mai teljesítménye kívánnivalót maga után, de...ha végignézem a rosterünket, ez az egyetlen pozíció, ahol talán nem ütjük meg az nfl átlagot, nincs olyan hogy komplett csapat, valahol muszáj spórolni. emellett ma egyértelműen a futás megállítása volt az elsődleges cél, és mccourty gyak folyamatosan marshallra segített be. így maradt a butler-decker párharc, amit ma decker nyert, de ez messze nem került a meccsünkbe. kb attól függően, hogy mi az ellen erőssége, mindig valami mást szidunk, máskor meg a futást nem tudjuk megállítani stb. olyan nem lesz, hogy 50-50 futott meg passzolt yardon tartjuk az ellent. nem mondom, hogy kizárt, de én meg lennék lepve, ha idén még komoly új cb-t hoznánk a csapathoz..btw közben csendben ryan elég komoly 3 meccset rakott össze, végre látni nála az eddig hiányzó konzisztensen jó játékot. nyilván csütörtökön meg őt fogják szétszedni😀
triangle
Ezzel nem értek egyet,azért ma Ryan mellett is voltak főleg 3rd down szituációkban komoly elkapasok, sztem neki sem volt túl jó meccse,mint ahogy egyik CBnek sem. Ninko végre kezd magára találni, nagyot játszott ma.
kolok1972
kíváncsi voltam a statokra, itt van ryané marshallon: 4-7, 67 yards. amiből legalább 2 bosszantó 3rd down volt, de ez összességében szerintem bőven jó (nyilván segített, hogy mccourty ott volt over-the-top)

forrás és szezon statok:  nesn.com/2015/10/patriots-advanced-stats-donta-hightower-receiver-drops-stand-out/

Szerkesztette: triangle
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem igaz. Úgy érzem, összekevered az akarunk futni, de nem tudunk éveket az adott esetben (adott ellenfél ellen) nem is akarunk futni elmúlt egy évvel.

Ez a meccs is több jó példával szolgál. A 66 támadójátékból 6 (hat) volt tervezett futás. 16 játékban nem volt pályán RB. Az utolsó, "négy perces" (meccs lezáró, időt égető) drive-ban nem volt egy futás sem.

Olyat nem fogsz találni a múltban, mint 2014 óta. Egyik héten szétfutjuk az ellenfelet (150-220 yard), a következő héten meg 50 yard környéke. Nem egyszer, nem kétszer, rendszeresen.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Látjuk is a Pats meccseket, vagy csak nézzük?

Nagyjából egy éve nem futunk ebben erős védelmek ellen. Ha valaki szeretné egy adott pillanathoz kötni: amikor Suh hátrabaszarinotta a 10 yardosról 5-6 méterre a RB-et. (Ha jól emlékszem, Vereen-t.)
tomi-tomi
Szép mondás, kár hogy nem igaz.

A Belichick érában 2db olyan év volt, amikor számottevő futójáték volt. 2004-ben, amikor a Bengalstól lenyúltuk Corey Dillont. Aztán 2010-ben, amikor teljesen érthetetlen módon az Ügyvédi Iroda néven emlegetett hosszú nevű srác 1000 yard fölé jutott. Dillon nagyszerű RB volt már azelőtt is, hogy idekerült, tőle nem volt meglepő, hogy 1000yard fölé jutott. De egyébként meg annyira nem számított a játéka az összképben, hogy csak na. Még volt egy gyengébb éve és el is küldtük Isten hírével.

A többi időben nálunk a futójátékot Kevin Faulk és a hozzá nagyon hasonló, jó elkapó kezű RB-k jelentették. Szeretném, ha nem tévesztene meg, hogy némelyik játékos el-elkapott pár jó meccset. Még a nagy táncmester L. Marooneynek is volt szép meccse, méghozzá rájátszásban.

Ennek számtalan oka van. De leginkább talán az, hogy mi a fenének költsünk pénzt olyasmire, amit nem tudunk használni. Amikor az O line első és legfontosabb feladata, hogy a Nemzet Kincsét védje, akkor nyilván kevésbé lesz alkalmas futásblokkolásra. Mankins kiváló volt ebben. Megmentette ez a helyét? Nem.

Belichick fejében a RB egy rendkívül sokoldalú állatfajta. Extra blokkoló a fal mellé. Elkaphat passzt. Csodás! Már majdnem TE, kár, hogy egy vonással hátrábbról kell indulnia. Régebben (értsd 10-12 éve), még előfordult, hogy évente 2-3-szor megpróbáltunk egy direkt snappet. Ma már elő nem fordulhat, hogy nem Brady kezébe nyomják (hajítják) a bőrt. De egyébként ott van a fejében a lehetőség, hogy a futó esetleg futhat is. Ha például orkán erejű a szél. Vagy megsérül a starter QB.

Szóval nemcsak nézzük a meccseket, hanem emlékszünk is rájuk. Immár 12 éve.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Az emberek 99%-nál a pohár tele van és örülünk a győzelemnek, főleg úgy, hogy az O kb 60%-t tolt, főleg az őrülten sok droppal. Csak ki-ki vérmérséklete szerint néhány hibára felhívja a figyelmet.
Sanszos, hogy holnap BB-ék sem csak dicsérő szavakkal fogják illetni a csapatot😊
(elismerem, hogy BB-ék is szépen keverik a kártyát, ma tényleg úgy fogtuk a futást, hogy öröm volt nézni)
Csütörtökön meg már jön a Miami, aki remélhetőleg ma kimákolta magát, és csütörtökre már nem jut több😊
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Látjuk is a Pats meccseket, vagy csak nézzük?

Nagyjából egy éve nem futunk ebben erős védelmek ellen. Ha valaki szeretné egy adott pillanathoz kötni: amikor Suh hátrabaszarinotta a 10 yardosról 5-6 méterre a RB-et. (Ha jól emlékszem, Vereen-t.)

Azóta elég jól működik a futás felváltása rövid, gyors passzokkal. Persze, elképzelhető, hogy lesz ilyen vereség, de egyelőre ez elég megfelelő stratégiai megközelítésnek tűnik, főleg ennyi jó skill játékossal. Ha LaFell nem ma tartja a drop parádéját, akkor TB kb. 80%-kal passzol 400+ yard-ot. A Liga vitathatatlanul legjobb védelme ellen. Komolyan, mi kellene még?!?!

Ja, az OL lekezeli az elit Jets DL-t. Igazán jelentéktelen körülmény, hogy az LT hat éve nem játszott LT-t, az RT tavaly blokkoló TE-et játszott, a C UDFA újonc, a RG 4. körös újonc és a LG kisebb sérüléssel játszott. Az egyetlen csere az idén még pályát sem látott Wendell. Elég szar, na!

Igen, én is agyfaszt kaptam, hogy Decker sorra megcsinálta a 3rd&long játékokat (ráadásul többször ugyanazzal a playhívással). De, még nagyobb agyfasz lett volna, ha szarrá futnak minket. Fogtuk a futást, Fitz kapitány ügetéseire is ügyelni kellett; valahol engednie kellett a rendszernek - a Pats védelem nem elit! Ez ma a secondary volt, érzésem szerint összességében vállalható mértékben égették meg őket. Brandon Marshall elég csendes napot zárt, Kerley egyszer megverte az UDFA újonc Coleman-t és Butler nem bírt 3rd down-okon Decker-rel. 20 ponton tartottak egy 26 pontos Off-t. Mellesleg a legjobb szituációs pass rusher nélkül.

Egyébként meg ilyen egy normális NFL meccs, ha jó az ellenfél. Mindent megtesz a győzelemért, kihasználja a saját erősségeit, felnagyítja a másik gyengeségeit. Ne a Titans elleni 59-0, nem a Jags elleni ötvensok - huszonkevés és a blowout-ok sora legyen a Pats-ról alkotott véleményünk alapja, hanem az ilyen meccs. Megvertük jó játékkal az AFC egyik legjobb csapatát.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Tök igaz. Én a második negyedben - a sikeres Jets TD drive és az O szenvedése után - már a vereséget vizionáltam. Komoly tartásról tanúbizonyságot téve felőrölték őket, passzjátékkal a liga legjobb secondaryje ellen. Az O-fal egyébként szépen megvédte Bradyt a második félidőben, jó volt a félidei elemzés. De ettől még kellene futás és a secondary is átlag alatti.
Burkus
Ez ma igazán a védelmek meccse volt és ebből még ezzel a sec-kel is jól jöttünk ki.

Az edzői stáb is nagyot ment ma. Mert szemmel láthatóan náluk is volt félidei elemzés, a 3. negyed elején be is intettek nekünk, de erre is talált megoldást a stáb.

Azt kell mondjam, hogy JMD és Patricia is zseniális dolgokat csinál. Ez teljesen a Weis, Crennel időszakot idézi.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A D úgy ahogy van, katasztrófa.
Szvsz BB-ék elgonolkodhatnának azon, hogy a playbookot a játékosaink képességeihez igazítják, s visszaveszünk a man-to-manből...
Gyulus
A DB-kről, vagy az egész D-ről beszélsz most? HT-t meg Collinst például nem bántanám .)
Minitron
A front7 is adós azzal, hogy érdemben nyomást gyakoroljon a QB-ra. Teszem azt, akár 3-4 emberrel is. Ebben HT és Collins is beletartozik, bár kb. rájuk a legkevesebb a panasz...

Nem lenne ekkora gáz a CB-sor, csak hát az előre várt pass rush sincs meg 😕
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Blountot sokszor a vonal mögött fogták meg. Az talán inkább a fal hibája. Mondjuk ki: ez az O line nem tudja segíteni a futójátékot.

A másik dolog, amit azért illene tudomásul venni, a liga egyik legerősebb csapata ellen játszottunk, akik ráadásul csoportriválisaink. Így is feltettünk 30 pontot a táblára. Szóval fanyalgás helyett el kellene ismerni a csapatot.

Ez egy hatalmas győzelem volt, egy komoly ellenfél ellen!
Kollega
Blountot sokszor a vonal mögött fogták meg. Az talán inkább a fal hibája. Mondjuk ki: ez az O line nem tudja segíteni a futójátékot.

A másik dolog, amit azért illene tudomásul venni, a liga egyik legerősebb csapata ellen játszottunk, akik ráadásul csoportriválisaink. Így is feltettünk 30 pontot a táblára. Szóval fanyalgás helyett el kellene ismerni a csapatot.

Ez egy hatalmas győzelem volt, egy komoly ellenfél ellen!
Kollega
Tök igaz. Én a második negyedben - a sikeres Jets TD drive és az O szenvedése után - már a vereséget vizionáltam. Komoly tartásról tanúbizonyságot téve felőrölték őket, passzjátékkal a liga legjobb secondaryje ellen. Az O-fal egyébként szépen megvédte Bradyt a második félidőben, jó volt a félidei elemzés. De ettől még kellene futás és a secondary is átlag alatti.
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Brady-vel megint eszméletlen mennyiséget dobattak (34/54). Ezt nem lehet eredményesen csinálni hosszútávon.Kellene a futás is.
HanSolo
Azt én sem tudom, meddig meg ez futás nélkül így. A múltban éppen a Jets volt, aki ez ellen ki tudott találni valamit (2009-ben pl. amikor Mosst és Welkert is levették a pályáról), de itt is biztos megtalálja valaki az ellenszert. Azért szeretném egyszer megtudni, hogy mit tett/nem tett/mondott/nem mondott Jonas Gray, hogy ebben a RB corpsba sem fért be. Ezt a Blountot nem véletlen tették ki a Steelersből, csak nem értem, mit eszik rajta BB.

Ezzel a CB kollekcióval egy komoly O ellen öngyilkosság lesz pályára lépni. Képzelem mit tenne velük pld. Rodgers. Nem baj, átnézzük az elmúlt öt év visszavonult CB kollekcióját, hátha sikerül aktiválni valakit.
Burkus
félre ne érts, szerintem is hagyott a cb-k mai teljesítménye kívánnivalót maga után, de...ha végignézem a rosterünket, ez az egyetlen pozíció, ahol talán nem ütjük meg az nfl átlagot, nincs olyan hogy komplett csapat, valahol muszáj spórolni. emellett ma egyértelműen a futás megállítása volt az elsődleges cél, és mccourty gyak folyamatosan marshallra segített be. így maradt a butler-decker párharc, amit ma decker nyert, de ez messze nem került a meccsünkbe. kb attól függően, hogy mi az ellen erőssége, mindig valami mást szidunk, máskor meg a futást nem tudjuk megállítani stb. olyan nem lesz, hogy 50-50 futott meg passzolt yardon tartjuk az ellent. nem mondom, hogy kizárt, de én meg lennék lepve, ha idén még komoly új cb-t hoznánk a csapathoz..btw közben csendben ryan elég komoly 3 meccset rakott össze, végre látni nála az eddig hiányzó konzisztensen jó játékot. nyilván csütörtökön meg őt fogják szétszedni😀
triangle
Ezzel nem értek egyet,azért ma Ryan mellett is voltak főleg 3rd down szituációkban komoly elkapasok, sztem neki sem volt túl jó meccse,mint ahogy egyik CBnek sem. Ninko végre kezd magára találni, nagyot játszott ma.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Közben néztétek a mai meccs eredményeket?
Jó pár derbi igen érdekesen alakult.

több mint 8 éve
triangle 1 283
Brady-vel megint eszméletlen mennyiséget dobattak (34/54). Ezt nem lehet eredményesen csinálni hosszútávon.Kellene a futás is.
HanSolo
Azt én sem tudom, meddig meg ez futás nélkül így. A múltban éppen a Jets volt, aki ez ellen ki tudott találni valamit (2009-ben pl. amikor Mosst és Welkert is levették a pályáról), de itt is biztos megtalálja valaki az ellenszert. Azért szeretném egyszer megtudni, hogy mit tett/nem tett/mondott/nem mondott Jonas Gray, hogy ebben a RB corpsba sem fért be. Ezt a Blountot nem véletlen tették ki a Steelersből, csak nem értem, mit eszik rajta BB.

Ezzel a CB kollekcióval egy komoly O ellen öngyilkosság lesz pályára lépni. Képzelem mit tenne velük pld. Rodgers. Nem baj, átnézzük az elmúlt öt év visszavonult CB kollekcióját, hátha sikerül aktiválni valakit.
Burkus
félre ne érts, szerintem is hagyott a cb-k mai teljesítménye kívánnivalót maga után, de...ha végignézem a rosterünket, ez az egyetlen pozíció, ahol talán nem ütjük meg az nfl átlagot, nincs olyan hogy komplett csapat, valahol muszáj spórolni. emellett ma egyértelműen a futás megállítása volt az elsődleges cél, és mccourty gyak folyamatosan marshallra segített be. így maradt a butler-decker párharc, amit ma decker nyert, de ez messze nem került a meccsünkbe. kb attól függően, hogy mi az ellen erőssége, mindig valami mást szidunk, máskor meg a futást nem tudjuk megállítani stb. olyan nem lesz, hogy 50-50 futott meg passzolt yardon tartjuk az ellent. nem mondom, hogy kizárt, de én meg lennék lepve, ha idén még komoly új cb-t hoznánk a csapathoz..btw közben csendben ryan elég komoly 3 meccset rakott össze, végre látni nála az eddig hiányzó konzisztensen jó játékot. nyilván csütörtökön meg őt fogják szétszedni😀