New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
elnézve a hétvégi meccseket már arról sem vagyok meggyőzve, hogy a CB cropsunk annyira átlag alatti lenne... pedig én is ezt az egységet tartom messze a leggyengébbnek a csapatból

oké, benyalnak nagy játékokat (20-30yard), nem tudnak nulla elkapáson tartani egy elkapót sem, de attól mert UDFA-k és papíron gyengék, nem fullba nyomják a kretént (és engednek 50-80 yardos TD-ket)
ez lehet az edzők hatalmas érdeme, de az összkép a lényeg és így nézve messze nem teljesítenek olyan rosszul, mint ahogy meccs nézése közben érződik
ZERO_L
No meg az is sokat segít a helyzeten, hogy a liga legjobb free safetyje játszik mellettük, közöttük. Mondjuk ez is az FO érdeme, ha úgy nézzük 😀

Do your job
több mint 8 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Mike Loyko kiszámolta:

#Patriots scoring defense ranks 12th in the NFL right now giving up 21.0 pt/game (126 points total).. However when you look at it closer..31 of those points have come on the teams final offensive drive, inside the final 2 minutes and down multiple scores AKA garbage time...If you discount meaningless end of game scores #Patriots defense has allowed 95 points or 15.8 per/game during regular course of play And that number would lead the NFL by a full point. So the take away is.. the #Patriots defense is pretty good too.

Azaz, ha nem számoljuk a meccsek utolsó 2 percében kapott pontokat, amikor több ponttal is vezetett a csapat (garbage time), akkor a Pats védelem kapná a legkevesebb pontot meccsenként. Bármilyen QB ellen is játszottak eddig, azért ez nem rossz.
Spigo
És a többi csapattól is levonod a garbage time pontokat? Vagy a return TD-ket? Mert azok is torzítják a statisztikát. Vagy megnézed melyik csapat átlagban honnan indította a scoring driveokat? Jók ezek a statisztikák, mindig lehet úgy kozmetikázni, hogy az embernek jó legyen 😊

És ezzel véletlenül sem azt akarom mondani, hogy nem jó a Pats D, csak azt, hogy nem árt mögé nézni a dolgoknak és nem hasraesni három számadattól.
gabokocka
Nekem nincs rá időm, de majd megkérdezem Mike-ot, hátha megcsinálja 😊

Ahogy Kollega írta, nem az a lényeg, hogy ezzel azt mondanám, hogy a Pats védelem a legjobb a ligában, hanem az elmúlt nap(ok) hozzászólásaira szerettem volna reagálni, hogy azért nem annyira rossz ez, sőt...
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
elnézve a hétvégi meccseket már arról sem vagyok meggyőzve, hogy a CB cropsunk annyira átlag alatti lenne... pedig én is ezt az egységet tartom messze a leggyengébbnek a csapatból

oké, benyalnak nagy játékokat (20-30yard), nem tudnak nulla elkapáson tartani egy elkapót sem, de attól mert UDFA-k és papíron gyengék, nem fullba nyomják a kretént (és engednek 50-80 yardos TD-ket)
ez lehet az edzők hatalmas érdeme, de az összkép a lényeg és így nézve messze nem teljesítenek olyan rosszul, mint ahogy meccs nézése közben érződik



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
És a többi csapattól is levonod a garbage time pontokat? Vagy a return TD-ket? Mert azok is torzítják a statisztikát. Vagy megnézed melyik csapat átlagban honnan indította a scoring driveokat? Jók ezek a statisztikák, mindig lehet úgy kozmetikázni, hogy az embernek jó legyen 😊

És ezzel véletlenül sem azt akarom mondani, hogy nem jó a Pats D, csak azt, hogy nem árt mögé nézni a dolgoknak és nem hasraesni három számadattól.
gabokocka
Ez nem erről szól. Arról, hogy van egy olyan kép, miszerint az idei védelmünk sokkal gyengébb, mint a tavalyi. De valójában a számok ezt nem erősítik meg.

Személy szerint azt gondolom, hogy ez elég kiegyensúlyozott csapat, hiába nincsenek kimondottan sztárok a D-ben.
Kollega
DMC bluechip, szvsz. Collins és HT szintén, Chandler Jones közel van hozzájuk. (holtversenyben első 6,5 sackkel) Mayoben meg ott kell hogy legyen a potenciál, Ninko pedig a megbízhatóság mintaképe volt, Sheard is átlag feletti. Ami középszer, az a DT állomány és a SS-k, ami pedig az alatt, az a CB corps. És ez lehet kritikus később.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
És a többi csapattól is levonod a garbage time pontokat? Vagy a return TD-ket? Mert azok is torzítják a statisztikát. Vagy megnézed melyik csapat átlagban honnan indította a scoring driveokat? Jók ezek a statisztikák, mindig lehet úgy kozmetikázni, hogy az embernek jó legyen 😊

És ezzel véletlenül sem azt akarom mondani, hogy nem jó a Pats D, csak azt, hogy nem árt mögé nézni a dolgoknak és nem hasraesni három számadattól.
gabokocka
Ez nem erről szól. Arról, hogy van egy olyan kép, miszerint az idei védelmünk sokkal gyengébb, mint a tavalyi. De valójában a számok ezt nem erősítik meg.

Személy szerint azt gondolom, hogy ez elég kiegyensúlyozott csapat, hiába nincsenek kimondottan sztárok a D-ben.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mike Loyko kiszámolta:

#Patriots scoring defense ranks 12th in the NFL right now giving up 21.0 pt/game (126 points total).. However when you look at it closer..31 of those points have come on the teams final offensive drive, inside the final 2 minutes and down multiple scores AKA garbage time...If you discount meaningless end of game scores #Patriots defense has allowed 95 points or 15.8 per/game during regular course of play And that number would lead the NFL by a full point. So the take away is.. the #Patriots defense is pretty good too.

Azaz, ha nem számoljuk a meccsek utolsó 2 percében kapott pontokat, amikor több ponttal is vezetett a csapat (garbage time), akkor a Pats védelem kapná a legkevesebb pontot meccsenként. Bármilyen QB ellen is játszottak eddig, azért ez nem rossz.
Spigo
És a többi csapattól is levonod a garbage time pontokat? Vagy a return TD-ket? Mert azok is torzítják a statisztikát. Vagy megnézed melyik csapat átlagban honnan indította a scoring driveokat? Jók ezek a statisztikák, mindig lehet úgy kozmetikázni, hogy az embernek jó legyen 😊

És ezzel véletlenül sem azt akarom mondani, hogy nem jó a Pats D, csak azt, hogy nem árt mögé nézni a dolgoknak és nem hasraesni három számadattól.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Pláne úgy, hogy ebben ott volt két elit irányító elit elkapókkal és a többire se lehet panasz, mert a jets és a bills is elég kemények lettek.
Szerintem jól teljesítenek és lesz ez még jobb is a szezon vége felé vagy a playoffban.

több mint 8 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Mike Loyko kiszámolta:

#Patriots scoring defense ranks 12th in the NFL right now giving up 21.0 pt/game (126 points total).. However when you look at it closer..31 of those points have come on the teams final offensive drive, inside the final 2 minutes and down multiple scores AKA garbage time...If you discount meaningless end of game scores #Patriots defense has allowed 95 points or 15.8 per/game during regular course of play And that number would lead the NFL by a full point. So the take away is.. the #Patriots defense is pretty good too.

Azaz, ha nem számoljuk a meccsek utolsó 2 percében kapott pontokat, amikor több ponttal is vezetett a csapat (garbage time), akkor a Pats védelem kapná a legkevesebb pontot meccsenként. Bármilyen QB ellen is játszottak eddig, azért ez nem rossz.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amúgy a Butler gyerek tényleg hülyeséget csinált: ha az endzoneban puffan a földre, indulhatunk a 20-asról, nem kellett volna izgulni.Kollega
Pont észnél volt. Ha beesik az EZ-ba, akkor jöhetett volna az Off az INT (elkapás) helyéről, fél yard-ról.
tomi-tomi
Ön nyert, én emlékeztem rosszul. Valóban a vonalon túl csípte el. Mondjuk pont egy fél yardot esett előre, de ez is fontos volt. Viszont azt vitatnám, hogy ez csak az ő eszén múlt volna. HT eléggé nyomta lefelé.
Kollega
Nagyon ott volt fejben Hightower, nekem is megmaradt ez a momentum. Meg Browner is. Épp megtörtént talán életük legfontosabb interceptionje, egy eléggé kiélezett helyzetben, de HT egyből nézett előre, és nyomta le Butlert, de közben Browner is egyből mutatta, hogy menjen le. Még a lassított felvételen is gyorsan kapcsolnak 😊
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Amúgy a Butler gyerek tényleg hülyeséget csinált: ha az endzoneban puffan a földre, indulhatunk a 20-asról, nem kellett volna izgulni.Kollega
Pont észnél volt. Ha beesik az EZ-ba, akkor jöhetett volna az Off az INT (elkapás) helyéről, fél yard-ról.
tomi-tomi
Ön nyert, én emlékeztem rosszul. Valóban a vonalon túl csípte el. Mondjuk pont egy fél yardot esett előre, de ez is fontos volt. Viszont azt vitatnám, hogy ez csak az ő eszén múlt volna. HT eléggé nyomta lefelé.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Tényleg azon megy a hiszti hogy a liga legjobb D-jét nem mócsingra vertük csak 7 ponttal?

Komoly QB ellen ez kevés?
Fritz 97,7 passer ratingje azért annyira nem volt szar. A futást megállítottuk, volt pár 3rd down amit beszoptunk. Na bumm. Olyan meccs nincs hogy az ellent mindig 3&out-on tartjuk.

Mondjuk tavaly is gáz volt hogy az a Butler gyerek az INT után még csak nem is próbált visszafutni hanem rögtön elfeküdt.
vpi
Bizonyára arra gondolt néhány szurkolòtársam (nem én), hogy Fitzpatrick számai nem saját tehetsége okán, hanem a mi szerény képességűnek tartott secondarynk ténykedésének köszönhető.
Amúgy tök igazad van... Itt állunk 6-0-val és ahelyett, hogy örülnénk egy igazán nagyszerű csapat felett aratott győzelmünknek, lázasan keressük azokat a csapatokat akik ellen hátha kikapunk... mintha a Broncos topicban lennék. Most átnézek egy kicsit a Steelers fórumára egészséges önbizalmat és némi optimizmust magamba szívni....
Boston
Ahogy mondod... A liga egyik legjobb védelmét vertük meg, 2x annyi pontot kaptak, mint az átlaguk, a Pats meg majdnem a "szokásosat" hozta, (34,6 az átlagunk asszem a tavalyi Chiefs meccs óta.) Brady a legjobb pass D ellen passzolt 355 yardot úgy,hogy volt 10 drop! Ha sincs, nem is tudom, hol fejezzük be 400-450 passzolt yardnál és 35-40 pontnál talán?

Tavaly nyertünk egyszer 1 ponttal, egyszer 2 ponttal és kaptunk 25 pontot az otthoni meccsen a sokkal fényesebb secondaryvel. Minden hibájával óriási alakítás volt a csapattól, kitűnő adjusmenttel, playcallinggel és egy-két nagy egyéni teljesítménnyel. (De jó,hogy Ninko végre jól játszott megint!) Az első meg a második negyedben, amikor végigmasíroztak TD-ig, mi meg képtelenek voltunk akár short fieldről is TD-t csinálni, jött egy 3&out is, akkor mondtam magamban, hogy most el fognak kapni minket. És simán kijött mind az O, mind a D, mi csináltuk a 3&out-okat.

Nagy győzelem volt ez. Igaza van azoknak, akik azt mondják, hogy mind a sec, mind a futás vonatkozásában elemezni, javítani kellene, de ez nem von le a tegnapi siker fényéből.

Az ESPN-en arról van cikk, hogy Brady hogy válik minden idők legjobb QB-jává... Mi meg örüljünk, hogy ezt nézhettük/nézhetjük. (Az évekig tartó állandó Manning apoteózis után érdekes ezeket a cikkeket olvasni.)
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Amúgy a Butler gyerek tényleg hülyeséget csinált: ha az endzoneban puffan a földre, indulhatunk a 20-asról, nem kellett volna izgulni.Kollega
Pont észnél volt. Ha beesik az EZ-ba, akkor jöhetett volna az Off az INT (elkapás) helyéről, fél yard-ról.
tomi-tomi
Vas E
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy a Butler gyerek tényleg hülyeséget csinált: ha az endzoneban puffan a földre, indulhatunk a 20-asról, nem kellett volna izgulni.Kollega
Pont észnél volt. Ha beesik az EZ-ba, akkor jöhetett volna az Off az INT (elkapás) helyéről, fél yard-ról.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Tényleg azon megy a hiszti hogy a liga legjobb D-jét nem mócsingra vertük csak 7 ponttal?

Komoly QB ellen ez kevés?
Fritz 97,7 passer ratingje azért annyira nem volt szar. A futást megállítottuk, volt pár 3rd down amit beszoptunk. Na bumm. Olyan meccs nincs hogy az ellent mindig 3&out-on tartjuk.

Mondjuk tavaly is gáz volt hogy az a Butler gyerek az INT után még csak nem is próbált visszafutni hanem rögtön elfeküdt.
vpi
Bizonyára arra gondolt néhány szurkolòtársam (nem én), hogy Fitzpatrick számai nem saját tehetsége okán, hanem a mi szerény képességűnek tartott secondarynk ténykedésének köszönhető.
Amúgy tök igazad van... Itt állunk 6-0-val és ahelyett, hogy örülnénk egy igazán nagyszerű csapat felett aratott győzelmünknek, lázasan keressük azokat a csapatokat akik ellen hátha kikapunk... mintha a Broncos topicban lennék. Most átnézek egy kicsit a Steelers fórumára egészséges önbizalmat és némi optimizmust magamba szívni....

Do your job
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Tényleg azon megy a hiszti hogy a liga legjobb D-jét nem mócsingra vertük csak 7 ponttal?

Komoly QB ellen ez kevés?
Fritz 97,7 passer ratingje azért annyira nem volt szar. A futást megállítottuk, volt pár 3rd down amit beszoptunk. Na bumm. Olyan meccs nincs hogy az ellent mindig 3&out-on tartjuk.

Mondjuk tavaly is gáz volt hogy az a Butler gyerek az INT után még csak nem is próbált visszafutni hanem rögtön elfeküdt.
vpi
Eztet próbálom mondani.

Amúgy a Butler gyerek tényleg hülyeséget csinált: ha az endzoneban puffan a földre, indulhatunk a 20-asról, nem kellett volna izgulni.

Tudja valaki, hogy mi történt az öltözőben a meccs után? A szokásos videón BB bejelenti, hogy mindenki örüljön, holnap már csütörtök, aztán finish. Vajon mi jöhetett ezután?

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Tényleg azon megy a hiszti hogy a liga legjobb D-jét nem mócsingra vertük csak 7 ponttal?

Komoly QB ellen ez kevés?
Fritz 97,7 passer ratingje azért annyira nem volt szar. A futást megállítottuk, volt pár 3rd down amit beszoptunk. Na bumm. Olyan meccs nincs hogy az ellent mindig 3&out-on tartjuk.

Mondjuk tavaly is gáz volt hogy az a Butler gyerek az INT után még csak nem is próbált visszafutni hanem rögtön elfeküdt.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jaja. Mint 2007-ben. Meg 2011-ben. Szenzációs évként emlékezünk rájuk.
Burkus
Én igen.
Boston
Szintén. Óvatosan ezekkel! Nehogy egy Bills fan számon kérje 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem ez megtörtént, ezért is kellett felkötni
Wyatt
Na de abba belegondoltál mi lesz, ha találnak valahol egy rendes QB-t?
Kollega
Aham, végre nem lesz a DL-ben még az 5. számú játékos is első körös tehetség, és nem lesz ligaelit DB-sor sem. Meg talán az OL is gyengébb lesz. Nekem tetszik a gondolat 😊

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
2007-et nyugodtan lehet szenzációs évnek titulálni... nem sok csapat tudott 18-0-t csinálni eddig az NFL történelmében

(aztán hogy mi volt az SB-n a februári döntő után szerintem nem kell agyonbeszélni)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Jaja. Mint 2007-ben. Meg 2011-ben. Szenzációs évként emlékezünk rájuk.
Burkus
Én igen.

Do your job
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezzel a CB kollekcióval egy komoly O ellen öngyilkosság lesz pályára lépni. Képzelem mit tenne velük pld. Rodgers. Nem baj, átnézzük az elmúlt öt év visszavonult CB kollekcióját, hátha sikerül aktiválni valakit.
Burkus
Melyik meccsen is találkozhatunk velük? 😊

Ha azon aggódunk majd akkor már bőven szenzációs évünk volt.
zinedine5
Jaja. Mint 2007-ben. Meg 2011-ben. Szenzációs évként emlékezünk rájuk.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ezzel a CB kollekcióval egy komoly O ellen öngyilkosság lesz pályára lépni. Képzelem mit tenne velük pld. Rodgers. Nem baj, átnézzük az elmúlt öt év visszavonult CB kollekcióját, hátha sikerül aktiválni valakit.
Burkus
Melyik meccsen is találkozhatunk velük? 😊

Ha azon aggódunk majd akkor már bőven szenzációs évünk volt.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Azt a legnehezebb, meg addig a fél csapat kiöregszik vagy távozik.
Ferguson, Mangold, Revis, Cromartie, Marshall már nem fiatalok és a cappel se állnak jól ( 8 m van jövőre) úgy hogy jövőre szabadügynök lesz Wilkerson, Ivory és Harrison is.
tamasboldizsar
Annyira nem kell idegeskedni a cap miatt, nagyon is menedzselhető lesz Maccagnan számára, főleg ha 10 misit ugrik is még a cap. Mellé Coples 7.7M repülj effekt, én még számítok jó pár átalakításra, pl. Ferguson 14.1M-et eszik, Revis 17 misi, Marshall 9.5M, Decker 8M, Cromartie 8M.
Ezeket most csak a példa kedvéért hoztam fel, főleg mivel Revis-é teljes mértékben garantált, de Ferguson esetében egy új szerződés is kinézhet.
több mint 8 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Azt a legnehezebb, meg addig a fél csapat kiöregszik vagy távozik.
Ferguson, Mangold, Revis, Cromartie, Marshall már nem fiatalok és a cappel se állnak jól ( 8 m van jövőre) úgy hogy jövőre szabadügynök lesz Wilkerson, Ivory és Harrison is.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem ez megtörtént, ezért is kellett felkötni
Wyatt
Na de abba belegondoltál mi lesz, ha találnak valahol egy rendes QB-t?

We are all PATRIOTS!