New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
1. Nagyon kellett ez a meccs.
2. Jets egy igen jó csapat, és meglepően szimpatikus lett.
3. A Pats, még a sok hibával együtt is jobb csapat 😊.

... Azok a 3rd downok a def oldalról néhány évet elvesznek az életemből...
LordTamas
Nekem a kritikus dropok legalább annyit. LaFell kritikán aluli volt, de Edelman TD dropja is fájt.
több mint 8 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
1. Nagyon kellett ez a meccs.
2. Jets egy igen jó csapat, és meglepően szimpatikus lett.
3. A Pats, még a sok hibával együtt is jobb csapat 😊.

... Azok a 3rd downok a def oldalról néhány évet elvesznek az életemből...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi, sebaj, ő is meg Lewis is fontosabb később. Mondjuk jó móka lesz ez a meccs. A Jets-DL-nek

több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Stork játszhat végül? Nem figyeltem, volt-e róla valami, de akkor Kline elvileg igen, meg bent van Dobson is
Wyatt
Stork még nincs az 53-as keretben, csak az edzéseket kezdte el.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stork játszhat végül? Nem figyeltem, volt-e róla valami, de akkor Kline elvileg igen, meg bent van Dobson is

több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Kimaradók:

Dion Lewis
Brandon Bolden
Keshawn Martin
Marcus Cannon
Shaq Mason
Jabaal Sheard
Rufus Johnson
több mint 8 éve
triangle 1 283
kb fitzy-t leszámítva nagyon jó ez a jets, ha idegenbe mennénk még a vereség sem lepne meg annyira. viszont itthon muszáj nyerni, amit szerintem ma a szerzett turnoverek segítenének leginkább. nagyon kíváncsi vagyok, mit találtunk ki a védelmük feltörésére (mondjuk az, hogy 2,5 OT-vel megyünk neki a meccsnek az nem épp megnyugtató).
ja, az IR feltöltését meg abbahagyhatnánk..
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Inkább gyógyuljon fel rendesen, fontos lesz még ő. Itt az ideje a többieknek előlépni.

Én is megdöbbentem, mennyire favoritnak tartanak minket, miközben a legjobb szezonokban is képesek vagyunk szenvedni a Jets ellen, és még a teljesen széteső Jets is képes volt alaposan megnehezíteni a dolgunk. Két meccs, összesen három ponttal, úgy hogy két FG-t blokkoltunk. Márpedig ez a Jets most klasszisokkal jobb, mint volt tavaly.
Ugyanakkor mi sem véletlenül vagyunk mindenhol top2-ben, ha az ellenfél szempontjából nézzük, azért nem lennék magabiztos a meccs előtt. Nem szoktam tippelni, de nagyon egy vérverejtékes 24-21-nek tűnik ez nekem

több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
ehh:
Patriots RB Dion Lewis does not expect to play vs Jets due to abdomen injury, though team wants to test him one more time before final call.Adam Schefter
triangle
Máshol meg:
ESPN Boston confirms Dion Lewis (questionable, abdomen) is expected to play Sunday against the Jets.
April Wine
az régebbi hír, már mike reiss (espn boston) is lehozta schefter infoját
triangle
Akkor tényleg ehh...
több mint 8 éve
triangle 1 283
ehh:
Patriots RB Dion Lewis does not expect to play vs Jets due to abdomen injury, though team wants to test him one more time before final call.Adam Schefter
triangle
Máshol meg:
ESPN Boston confirms Dion Lewis (questionable, abdomen) is expected to play Sunday against the Jets.
April Wine
az régebbi hír, már mike reiss (espn boston) is lehozta schefter infoját
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
ehh:
Patriots RB Dion Lewis does not expect to play vs Jets due to abdomen injury, though team wants to test him one more time before final call.Adam Schefter
triangle
Máshol meg:
ESPN Boston confirms Dion Lewis (questionable, abdomen) is expected to play Sunday against the Jets.
több mint 8 éve
triangle 1 283
ehh:
Patriots RB Dion Lewis does not expect to play vs Jets due to abdomen injury, though team wants to test him one more time before final call.Adam Schefter
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag

És Cassel volt nálunk 😊
Wyatt
lehet most megint én vagyok csak ez a folyamat károgó arc, de a tippmixes átlag 1,2-es oddsnál azért mindenképp neccesebbnek érzem ezt is. a Jets (végre) nem egy önmagát lejárató csapat, több csapatrészben is eléggé élvonalban vannak. jó meccs lesz!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Vasárnap több lesz mint izgalmas a meccs. Brady az életéért fog küzdeni szó szerint, mert ezt a legyengült O falat olyan blitzekkel fogja támadni a Jest szerintem hogy azt ˇˇörömˇˇ lesz nézni..
ParadSEC
Azért Bradyre folyamatos blitzet küldeni öngyilkosság is lehet... Eddig egyedül a Dallas tudta meglepni a falunkat de a második félidőre ott is összeállt.
LaFellnek örülök hatalmas upgrade Martinhoz képest.
gordon
sőőőt, Martin lehet a meglepetés

ott lesz LaFell,Gronk,Minitron,Chandler/Dola/Lewis és Martinra már tényleg senki nem jutna

(bár több mint valószínű, hogy ezek után ő sem fog sok szerephez jutni, Dobsonról már ne is beszéljünk)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Vasárnap több lesz mint izgalmas a meccs. Brady az életéért fog küzdeni szó szerint, mert ezt a legyengült O falat olyan blitzekkel fogja támadni a Jest szerintem hogy azt ˇˇörömˇˇ lesz nézni..
ParadSEC
Azért Bradyre folyamatos blitzet küldeni öngyilkosság is lehet... Eddig egyedül a Dallas tudta meglepni a falunkat de a második félidőre ott is összeállt.
LaFellnek örülök hatalmas upgrade Martinhoz képest.
több mint 8 éve
triangle 1 283
The #Patriots are activating WR Brandon LaFell, source said. He’s off PUP. Should help their offense immediately.Ian Rapoport
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

És Cassel volt nálunk 😊

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem hiszem hogy Brady engedné hogy szerződést kapjon a felesége .
Höri
De mint tudjuk, mivel nem ő a fő kenyérkereső a családban, így a nadrágot sem ő hordhatja. Így meg Gizi nem hagyja, hogy beleszóljon.
PatPatriot
Most, hogy az asszonka évi néhány fotózásnál többet nem vállal, valószínűleg megcsappant valamennyire a jövedelme.
De a 2012 döntő óta tudjuk, hogy brazil-német hölgyemény a tojáslabdás focihoz is ért 😕
Fizikailag jó karban van, ne csodálkozzatok, ha BB talál neki helyet a rosteren 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
PatPatriot New England Patriots 11
Finnegan "gyönyörű" lesz a nyúinglendi képbe : D
Minitron
Azér' óriási szamóca van a paleszban, ha úgy meg vagyunk szorulva, hogy már egy visszavonult és reaktivált CB is jó nekünk. Amúgy miért vonult vissza, csak mert elege lett vagy nem kellett senkinek?
Burkus
Ez eddig is tény volt, hogy bajban vagyunk CB sorban, valamilyen megoldási kísérlet biztosan lesz. Főleg hogy Brown kidőlt, talán még a létszám sincs meg. De remélem nem Finnegan lesz a megoldás.
winston
Mondjuk engem meg jelenleg az sem érdekelne, ha Gizi néni lenne a szomszédból a megoldás, csak működjön. Ha a nagyszájú Finnegan lesz az és beválik, akkor senki sem fog érte hisztizni.
PatPatriot
Nem hiszem hogy Brady engedné hogy szerződést kapjon a felesége .
Höri
De mint tudjuk, mivel nem ő a fő kenyérkereső a családban, így a nadrágot sem ő hordhatja. Így meg Gizi nem hagyja, hogy beleszóljon.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Finnegan "gyönyörű" lesz a nyúinglendi képbe : D
Minitron
Azér' óriási szamóca van a paleszban, ha úgy meg vagyunk szorulva, hogy már egy visszavonult és reaktivált CB is jó nekünk. Amúgy miért vonult vissza, csak mert elege lett vagy nem kellett senkinek?
Burkus
Ez eddig is tény volt, hogy bajban vagyunk CB sorban, valamilyen megoldási kísérlet biztosan lesz. Főleg hogy Brown kidőlt, talán még a létszám sincs meg. De remélem nem Finnegan lesz a megoldás.
winston
Mondjuk engem meg jelenleg az sem érdekelne, ha Gizi néni lenne a szomszédból a megoldás, csak működjön. Ha a nagyszájú Finnegan lesz az és beválik, akkor senki sem fog érte hisztizni.
PatPatriot
Nem hiszem hogy Brady engedné hogy szerződést kapjon a felesége .

több mint 8 éve
PatPatriot New England Patriots 11
Finnegan "gyönyörű" lesz a nyúinglendi képbe : D
Minitron
Azér' óriási szamóca van a paleszban, ha úgy meg vagyunk szorulva, hogy már egy visszavonult és reaktivált CB is jó nekünk. Amúgy miért vonult vissza, csak mert elege lett vagy nem kellett senkinek?
Burkus
Ez eddig is tény volt, hogy bajban vagyunk CB sorban, valamilyen megoldási kísérlet biztosan lesz. Főleg hogy Brown kidőlt, talán még a létszám sincs meg. De remélem nem Finnegan lesz a megoldás.
winston
Mondjuk engem meg jelenleg az sem érdekelne, ha Gizi néni lenne a szomszédból a megoldás, csak működjön. Ha a nagyszájú Finnegan lesz az és beválik, akkor senki sem fog érte hisztizni.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Finnegan "gyönyörű" lesz a nyúinglendi képbe : D
Minitron
Azér' óriási szamóca van a paleszban, ha úgy meg vagyunk szorulva, hogy már egy visszavonult és reaktivált CB is jó nekünk. Amúgy miért vonult vissza, csak mert elege lett vagy nem kellett senkinek?
Burkus
Ez eddig is tény volt, hogy bajban vagyunk CB sorban, valamilyen megoldási kísérlet biztosan lesz. Főleg hogy Brown kidőlt, talán még a létszám sincs meg. De remélem nem Finnegan lesz a megoldás.

Szerkesztette: winston
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Vasárnap több lesz mint izgalmas a meccs. Brady az életéért fog küzdeni szó szerint, mert ezt a legyengült O falat olyan blitzekkel fogja támadni a Jest szerintem hogy azt ˇˇörömˇˇ lesz nézni..
ParadSEC
Szerintem pedig összeszedi magát a fal. Mindig amikor azt várjuk, hogy, na majd most darabjaira hullik szét és Brady többet lesz földön fekve, mint állva, akkor egy varázsütésre megtáltosodik a fal es erőn felül teljesítve tartják a nyomást.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Vasárnap több lesz mint izgalmas a meccs. Brady az életéért fog küzdeni szó szerint, mert ezt a legyengült O falat olyan blitzekkel fogja támadni a Jest szerintem hogy azt ˇˇörömˇˇ lesz nézni..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Mason és Kline is Q. a meccsre,azért guardban is nagyon vékonyak vagyunk. Cannon ,Sheard out.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.