New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Igen, ezt én sem értem. Ha a liga legjobb védelmének 30 pontot felrakunk azt én parádénak hívnám. Inkább, mint egy Jaxnek felpakolt 51-et (nem megbántva a Jaguarst).
vpi
A 3. negyedig, csak 16 pontot tettünk fel. Gondolom ezért gondolják(juk) többen, hogy döcögött a szekér.
Nem ismerem annyira a jetset, de én úgy érzem, hogy vasárnap bennünk maradt több és emiatt én azért nem aggódom.
NB2
Egyfelől egy meccs 60 percig tart. Másfelől a football egy igazi taktikai játék, ahol a területnyerés és az ellenfél felörlése rendkívül fontos. Az ellenfél edzőinek dolga, hogy olyan játéktervet készítsenek, amit végig bírnak. Ilyet a magyar labdarúgó edzők szoktak nyilatkozni, hogy 40 percig méltó ellenfelek voltunk. (ezt a leckét nyilván alaposan megtanulták Baltimoreban)

Persze vesztettek egy-két játékost. Megint csak az edzők dolga egyensúlyt teremteni az alapcsapat és a kispad között. Enélkül nem lehet bajnokságot nyerni. (Ezt meg Seattleben tanulták meg).

Persze ezzel se NY-ban, se Bostonban nem foglalkoznak. Ők nem keresnek kifogásokat, csak Ti kerestek, hogy miért nem volt nagyszerű diadal a csapattól a vasárnapi.

Még egy szó a szivatáshoz: egy D alapfelállásában két CB van. Ha az egyiket Darelle Revisnek hívják, a másikat Antonio Cromartienak és mind a kettő nagy sztárnak számít a ligában. Továbbá nem szívattuk meg őket, akkor csak az marad, hogy Brady keresztben dobta a 355 yardot 😉

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szétszívattuk? Más meccset néztünk ezek szerint? Itt minden volt, csak szétszívatás nem. Revis többségében Edelmanon védekezett, akinek 5/9 az eredménye 54 yardért. Ebből van egy 27 yardos elkapása - akkor nem Revis volt rajta - a többi négy hozott erős 6,7 yardos átlagot. Inkább azt mondanám, hogy a legjobb elkapónkat erősen limitálták. (Az túlzás lenne szintén, hogy levették a pályáról.) Ezen kívül Revis LaFell-en védekezett - ismert milyen eredménnyel, bár ehhez LaFell többet tett hozzá... Gronkot is fogta állítólag, azt nem követtem ennyire.
Burkus
Ha jól emlékszem olyan 15 pont körül szoktak kapni meccsenként. Tőlünk meg kaptak 30-at. Mellé még 355yardot ajiba Bradytől Mindenszentek előtt. Lehet, hogy neked ez nem szétszívatás, de ők, hogy ők annak érzik, abban biztos vagyok.
Kollega
Igen, ezt én sem értem. Ha a liga legjobb védelmének 30 pontot felrakunk azt én parádénak hívnám. Inkább, mint egy Jaxnek felpakolt 51-et (nem megbántva a Jaguarst).
vpi
Ti azt írtátok, hogy a Revis-Cromartie párost "szívattuk szét". Cromartie-t nem figyeltem, ezért róla kevésbé van véleményem. Erre írtam korábban, hogy Revist messze nem "szívattuk szét" és ezt alá is támasztottam adatokkal. A Jetsnek kritikus matchup egyrészt Gronk volt vs. bárki, akit a második félidőben nem tudtak tartani, másrészt egy sérült játékos helyére jött backup DB - Bailey ha jól emlékszem - és rá játszottunk. De Revis nem volt "szétszívatva", ellenkezőleg, Edelmant komolyan limitálta, aki önmagához képest halvány is volt. (A szintén általa fogott LaFellt pedig csak a dropjairól vettük észre.) Én csak erről írtam, nem a meccs egészéről, de ha már szóba került: ahol az utolsó egy percben még izgulni kell és ahol a negyedik negyed elején hátrányban vagyunk hazai pályán, ott elég mókás dolog szétszívatásról beszélni....

Én nem láttam "parádénak" a dolgot 10 droppal és nulla futással az O részéről (Brady viszont parádézott), de igazad van, én is ezt mondom: 30 pontot kapott az a védelem, ami eddig 15-öt átlagban és mindezt csak a levegőben - szép csapatmunka volt és sokkal többre értékelem én is mint 40 pontos könnyed győzelmeket (nem lebecsülve az azokban rejlő teljesítményt és coachingot.)

Szerkesztette: Burkus
több mint 8 éve
Csabiii New England Patriots 198
De amúgy mi szereztünk először pontot ellenük a 3. negyedben idén 😊
Wyatt
De ez is csak azért történhetett meg, mert jó szokásunkhoz híven mi kezdtük a második félidőt, ergo csaltunk 😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4. negyedig. De amúgy mi szereztünk először pontot ellenük a 3. negyedben idén 😊

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Igen, ezt én sem értem. Ha a liga legjobb védelmének 30 pontot felrakunk azt én parádénak hívnám. Inkább, mint egy Jaxnek felpakolt 51-et (nem megbántva a Jaguarst).
vpi
A 3. negyedig, csak 16 pontot tettünk fel. Gondolom ezért gondolják(juk) többen, hogy döcögött a szekér.
Nem ismerem annyira a jetset, de én úgy érzem, hogy vasárnap bennünk maradt több és emiatt én azért nem aggódom.
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Szétszívattuk? Más meccset néztünk ezek szerint? Itt minden volt, csak szétszívatás nem. Revis többségében Edelmanon védekezett, akinek 5/9 az eredménye 54 yardért. Ebből van egy 27 yardos elkapása - akkor nem Revis volt rajta - a többi négy hozott erős 6,7 yardos átlagot. Inkább azt mondanám, hogy a legjobb elkapónkat erősen limitálták. (Az túlzás lenne szintén, hogy levették a pályáról.) Ezen kívül Revis LaFell-en védekezett - ismert milyen eredménnyel, bár ehhez LaFell többet tett hozzá... Gronkot is fogta állítólag, azt nem követtem ennyire.
Burkus
Ha jól emlékszem olyan 15 pont körül szoktak kapni meccsenként. Tőlünk meg kaptak 30-at. Mellé még 355yardot ajiba Bradytől Mindenszentek előtt. Lehet, hogy neked ez nem szétszívatás, de ők, hogy ők annak érzik, abban biztos vagyok.
Kollega
Igen, ezt én sem értem. Ha a liga legjobb védelmének 30 pontot felrakunk azt én parádénak hívnám. Inkább, mint egy Jaxnek felpakolt 51-et (nem megbántva a Jaguarst).
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szétszívattuk? Más meccset néztünk ezek szerint? Itt minden volt, csak szétszívatás nem. Revis többségében Edelmanon védekezett, akinek 5/9 az eredménye 54 yardért. Ebből van egy 27 yardos elkapása - akkor nem Revis volt rajta - a többi négy hozott erős 6,7 yardos átlagot. Inkább azt mondanám, hogy a legjobb elkapónkat erősen limitálták. (Az túlzás lenne szintén, hogy levették a pályáról.) Ezen kívül Revis LaFell-en védekezett - ismert milyen eredménnyel, bár ehhez LaFell többet tett hozzá... Gronkot is fogta állítólag, azt nem követtem ennyire.
Burkus
Ha jól emlékszem olyan 15 pont körül szoktak kapni meccsenként. Tőlünk meg kaptak 30-at. Mellé még 355yardot ajiba Bradytől Mindenszentek előtt. Lehet, hogy neked ez nem szétszívatás, de ők, hogy ők annak érzik, abban biztos vagyok.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Mallettnek is lefőtt a kávé Houstonban, jó érzékkel váltunk meg tőle.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Basszus, Browner, Revis és Butler csinálta meg azt a playt , amivel gyűrűt nyert a csapat. So simple. Mert Browner elég erős volt hogy megtartsa a WR-t, nem tudták Butler útjába benyomni, Revis felé meg nem mert dobni. Nehogymár fikázni kezdjétek őket. Az a 14+5 millió sokszorosan térült meg.
Burkus
Igen, most lehetne vitatkozni, hogy mi volt az amiért nyertünk, de mondjuk ha Brady-ék nem fordítanak a negyedik negyedben 10 pontos hátrányból a nr1 D# ellen, akkor nincs Butler INT.

De lehetne mondani, hogy az addigi egész szezonban nulla(!) elkapással rendelkező Seahawks elkapó nem csinál 100 yardot, akkor megint nem kell -10ről felállni és ki tudja lett volna még egy goalline play.

Ez megint nem konkrétan Revis vagy Browner ellen szól,(nagyon is örülök, hogy itt voltak) egyszerűen arról, hogy a tavalyi egység sem volt sokkal jobb (számokban) mint a mostani, pedig most 2 UDFA, egy Ryan és mögöttük backupnak Melvin (PS szint)-ből áll a sec és nem mellesleg nem kell rájuk 20M-t költeni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Azért azt se felejtsük el, hogy a rosteren levő 4 CB + az IR-en levő 2 CB összesen kevesebb pénzt visz el a cap-ből, mint Browner vitt volna el egymaga.
April Wine
És valószínűleg ennek is lesz köszönhető hogy a szezon végén lesz elég pénz hosszabbítani a HT/Jones/Collins trióból legalább kettővel, ha Mayo-t is beáldozzuk akkor jó esetben mindhárommal...
Én ezt már szezon előtt is örömmel aláírtam voltam, most sem változott meg a véleményem...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
2. negyed elején Mcc akkorát cseszik oda szegény Fitzpatricknek, hogy még nekem is fájt😊

nem teljesen jól, de youtube fent is van
 www.youtube.com/watch?v=li_u6r3GMOU
több mint 8 éve
triangle 1 283
ez a fizikalitás hiánya nem tudom honnan jön sokaknál, ryan pl. a szart is kijammelte marshallból és butler is verekedik rendesen. nyilván egyik sem browner szinten üti agyon a wr-t a los-on, de szerintem igenis fizikálisan tolják.
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Tavaly októberben Geno Smith 1TD híján hasonló számokat hozott, mint most Fitzpatrick. Brandon Marshall nélkül.
Máshogy működik ugyan a secondarynk, de ennél sokkal nagyobb visszaesésre számítottak sokan (én is). Eddig legalábbis. És tegyük hozzá, hogy a 2. Számú cornerünk az IR-en csücsül.

Do your job
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
...
tavaly a PO-ban meg ugyan úgy az O#nek kellett hoznia meccseket, Revis meg Browner ellenére is
Ravens az alapszakasz alapján tavaly 13. volt a passzjátékuk és az átlagukat jóval meghaladták a div meccsen
Seahawks passzjátéka 27. volt és ők is meghaladták az átlagukat a SB-n
ZERO_L
Azért a végső győzelemhez valamit a SEC is hozzátett 😊
De, hogy mennyire megérte ez a Revis, Browner történet, azt mi sem bizonyítja jobban, minthogy milyen szépen szétszívattuk vasárnap a Revis, Cromartie párost.

Ami miatt ezt fontosnak érzem, hogy nem annyira érdemes külön nézni a sztorit. Az egy nagyszerű csapat volt, semmiben sem voltak kiemelkedők, mégis nyertek. Ez az idei is egy nagyszerű csapat és bár sok dologban kiemelkedőek, de ha a kötelező szerencsefaktor sem pártol máshova, ők legalább annyira lehetnek bajnokok.
Kollega
Szétszívattuk? Más meccset néztünk ezek szerint? Itt minden volt, csak szétszívatás nem. Revis többségében Edelmanon védekezett, akinek 5/9 az eredménye 54 yardért. Ebből van egy 27 yardos elkapása - akkor nem Revis volt rajta - a többi négy hozott erős 6,7 yardos átlagot. Inkább azt mondanám, hogy a legjobb elkapónkat erősen limitálták. (Az túlzás lenne szintén, hogy levették a pályáról.) Ezen kívül Revis LaFell-en védekezett - ismert milyen eredménnyel, bár ehhez LaFell többet tett hozzá... Gronkot is fogta állítólag, azt nem követtem ennyire.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
tavaly a PO-ban meg ugyan úgy az O#nek kellett hoznia meccseket, Revis meg Browner ellenére is
Ravens az alapszakasz alapján tavaly 13. volt a passzjátékuk és az átlagukat jóval meghaladták a div meccsen
Seahawks passzjátéka 27. volt és ők is meghaladták az átlagukat a SB-n
ZERO_L
Azért a végső győzelemhez valamit a SEC is hozzátett 😊
De, hogy mennyire megérte ez a Revis, Browner történet, azt mi sem bizonyítja jobban, minthogy milyen szépen szétszívattuk vasárnap a Revis, Cromartie párost.

Ami miatt ezt fontosnak érzem, hogy nem annyira érdemes külön nézni a sztorit. Az egy nagyszerű csapat volt, semmiben sem voltak kiemelkedők, mégis nyertek. Ez az idei is egy nagyszerű csapat és bár sok dologban kiemelkedőek, de ha a kötelező szerencsefaktor sem pártol máshova, ők legalább annyira lehetnek bajnokok.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
elnézve a hétvégi meccseket már arról sem vagyok meggyőzve, hogy a CB cropsunk annyira átlag alatti lenne... pedig én is ezt az egységet tartom messze a leggyengébbnek a csapatból

oké, benyalnak nagy játékokat (20-30yard), nem tudnak nulla elkapáson tartani egy elkapót sem, de attól mert UDFA-k és papíron gyengék, nem fullba nyomják a kretént (és engednek 50-80 yardos TD-ket)
ez lehet az edzők hatalmas érdeme, de az összkép a lényeg és így nézve messze nem teljesítenek olyan rosszul, mint ahogy meccs nézése közben érződik
ZERO_L
Velem lehet a baj megnéztem mégegyszer a meccset és még mindig gyengének tünik a hàtsò alakzat úgyis hogy top free saftynk van. Ezzel a csapattal simàn eljuthatunk a SB-ba deha ott Rodgers vagy ne adja isten kis Maninggel talàlkozunk ott ki leszünk csontozva de piszkosul. Butler jò de nagyon kell neki a rutin. Ryan meg Arrington 2.0,Coleman szintén rutintalan. Addig tudunk nyerni amíg Brady és az O “isten” mòdban van.A tavalyi sectöl szerintem a fizikalitàs hiànya ami szembetünö. A hétvégi meccst nagyon jò eröfelmérö volt az O-nak de a D-nek van mit bepòtolnia a passzvédekezés terén. Jò passzhàborút vàrok a delfinek ellen.
ParadSEC
De ez az, hogy ez a szedett-vedett sec, pontosan ugyan azokat a számokat hozza, mintha itt lenne a 20M-s Revis...

tavaly 17. volt a passzvédekezésünk idén 13. (nyilván ez csak 6 meccs, és nem jobb a y/g átlag), de ha mellé tesszük mennyi pénzt öltünk abba a sec-be és mennyit ebbe, akkor megint más a helyzet

tavaly a PO-ban meg ugyan úgy az O#nek kellett hoznia meccseket, Revis meg Browner ellenére is
Ravens az alapszakasz alapján tavaly 13. volt a passzjátékuk és az átlagukat jóval meghaladták a div meccsen
Seahawks passzjátéka 27. volt és ők is meghaladták az átlagukat a SB-n
ZERO_L
Basszus, Browner, Revis és Butler csinálta meg azt a playt , amivel gyűrűt nyert a csapat. So simple. Mert Browner elég erős volt hogy megtartsa a WR-t, nem tudták Butler útjába benyomni, Revis felé meg nem mert dobni. Nehogymár fikázni kezdjétek őket. Az a 14+5 millió sokszorosan térült meg.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
elnézve a hétvégi meccseket már arról sem vagyok meggyőzve, hogy a CB cropsunk annyira átlag alatti lenne... pedig én is ezt az egységet tartom messze a leggyengébbnek a csapatból

oké, benyalnak nagy játékokat (20-30yard), nem tudnak nulla elkapáson tartani egy elkapót sem, de attól mert UDFA-k és papíron gyengék, nem fullba nyomják a kretént (és engednek 50-80 yardos TD-ket)
ez lehet az edzők hatalmas érdeme, de az összkép a lényeg és így nézve messze nem teljesítenek olyan rosszul, mint ahogy meccs nézése közben érződik
ZERO_L
Velem lehet a baj megnéztem mégegyszer a meccset és még mindig gyengének tünik a hàtsò alakzat úgyis hogy top free saftynk van. Ezzel a csapattal simàn eljuthatunk a SB-ba deha ott Rodgers vagy ne adja isten kis Maninggel talàlkozunk ott ki leszünk csontozva de piszkosul. Butler jò de nagyon kell neki a rutin. Ryan meg Arrington 2.0,Coleman szintén rutintalan. Addig tudunk nyerni amíg Brady és az O “isten” mòdban van.A tavalyi sectöl szerintem a fizikalitàs hiànya ami szembetünö. A hétvégi meccst nagyon jò eröfelmérö volt az O-nak de a D-nek van mit bepòtolnia a passzvédekezés terén. Jò passzhàborút vàrok a delfinek ellen.
ParadSEC
De ez az, hogy ez a szedett-vedett sec, pontosan ugyan azokat a számokat hozza, mintha itt lenne a 20M-s Revis...

tavaly 17. volt a passzvédekezésünk idén 13. (nyilván ez csak 6 meccs, és nem jobb a y/g átlag), de ha mellé tesszük mennyi pénzt öltünk abba a sec-be és mennyit ebbe, akkor megint más a helyzet

tavaly a PO-ban meg ugyan úgy az O#nek kellett hoznia meccseket, Revis meg Browner ellenére is
Ravens az alapszakasz alapján tavaly 13. volt a passzjátékuk és az átlagukat jóval meghaladták a div meccsen
Seahawks passzjátéka 27. volt és ők is meghaladták az átlagukat a SB-n



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Velem lehet a baj megnéztem mégegyszer a meccset és még mindig gyengének tünik a hàtsò alakzat úgyis hogy top free saftynk van. Ezzel a csapattal simàn eljuthatunk a SB-ba deha ott Rodgers vagy ne adja isten kis Maninggel talàlkozunk ott ki leszünk csontozva de piszkosul. Butler jò de nagyon kell neki a rutin. Ryan meg Arrington 2.0,Coleman szintén rutintalan. Addig tudunk nyerni amíg Brady és az O “isten” mòdban van.A tavalyi sectöl szerintem a fizikalitàs hiànya ami szembetünö. A hétvégi meccst nagyon jò eröfelmérö volt az O-nak de a D-nek van mit bepòtolnia a passzvédekezés terén. Jò passzhàborút vàrok a delfinek ellen.
ParadSEC
Amennyiben a fizikalitás hiánya az összegyűjtött büntetőyardok hiányában jelenik meg, én speciel nem bánom. De azért az is látszik, hogy a mi CB-inknek a jammelésről valószínüleg egy zenekar jut eszébe 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Ez milyen durva statisztika már:
"Tom Brady 91-for-100 on third- and fourth-and-1 as a runner during his career."
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Összegyüjtöttem a D teljesítményét drive-ról drive-ra. Táblázatot nem tudok beszúrni valamiért, ezért kimentettem képbe.

Lehet idegeskedni egy 3rd és hosszún amit beszívunk, de amíg nem érnek el a drive-ból pontot, addig nem kárhoztatnám őket.

több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Azért azt se felejtsük el, hogy a rosteren levő 4 CB + az IR-en levő 2 CB összesen kevesebb pénzt visz el a cap-ből, mint Browner vitt volna el egymaga.
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Off.:
Abba tud valaki segíteni, hogy ha táblázatot szúrok be, ami az előnézetben tök faszán néz ki, azt miért töri szét és illeszt be html kódot, ha a küldés gombot megnyomtam?
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
elnézve a hétvégi meccseket már arról sem vagyok meggyőzve, hogy a CB cropsunk annyira átlag alatti lenne... pedig én is ezt az egységet tartom messze a leggyengébbnek a csapatból

oké, benyalnak nagy játékokat (20-30yard), nem tudnak nulla elkapáson tartani egy elkapót sem, de attól mert UDFA-k és papíron gyengék, nem fullba nyomják a kretént (és engednek 50-80 yardos TD-ket)
ez lehet az edzők hatalmas érdeme, de az összkép a lényeg és így nézve messze nem teljesítenek olyan rosszul, mint ahogy meccs nézése közben érződik
ZERO_L
Velem lehet a baj megnéztem mégegyszer a meccset és még mindig gyengének tünik a hàtsò alakzat úgyis hogy top free saftynk van. Ezzel a csapattal simàn eljuthatunk a SB-ba deha ott Rodgers vagy ne adja isten kis Maninggel talàlkozunk ott ki leszünk csontozva de piszkosul. Butler jò de nagyon kell neki a rutin. Ryan meg Arrington 2.0,Coleman szintén rutintalan. Addig tudunk nyerni amíg Brady és az O “isten” mòdban van.A tavalyi sectöl szerintem a fizikalitàs hiànya ami szembetünö. A hétvégi meccst nagyon jò eröfelmérö volt az O-nak de a D-nek van mit bepòtolnia a passzvédekezés terén. Jò passzhàborút vàrok a delfinek ellen.
ParadSEC
Szerintem felesleges jönni azzal, hogy mi lesz ha Rodgers ellen játszunk. Egyrészt oda el kell jutnunk nekünk is és nekik is, másrészt pedig valószínűleg más gameplan lenne ellenük, mint a Jets ellen volt.

Én is azt mondom, hogy gyengébb a sec, de egyrészt jobb mint amit vártam a szezon előtt, másrészt abban igazuk van a többieknek, hogy nem paszolnak ellenünk 400 yardot minden meccsen.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
elnézve a hétvégi meccseket már arról sem vagyok meggyőzve, hogy a CB cropsunk annyira átlag alatti lenne... pedig én is ezt az egységet tartom messze a leggyengébbnek a csapatból

oké, benyalnak nagy játékokat (20-30yard), nem tudnak nulla elkapáson tartani egy elkapót sem, de attól mert UDFA-k és papíron gyengék, nem fullba nyomják a kretént (és engednek 50-80 yardos TD-ket)
ez lehet az edzők hatalmas érdeme, de az összkép a lényeg és így nézve messze nem teljesítenek olyan rosszul, mint ahogy meccs nézése közben érződik
ZERO_L
Velem lehet a baj megnéztem mégegyszer a meccset és még mindig gyengének tünik a hàtsò alakzat úgyis hogy top free saftynk van. Ezzel a csapattal simàn eljuthatunk a SB-ba deha ott Rodgers vagy ne adja isten kis Maninggel talàlkozunk ott ki leszünk csontozva de piszkosul. Butler jò de nagyon kell neki a rutin. Ryan meg Arrington 2.0,Coleman szintén rutintalan. Addig tudunk nyerni amíg Brady és az O “isten” mòdban van.A tavalyi sectöl szerintem a fizikalitàs hiànya ami szembetünö. A hétvégi meccst nagyon jò eröfelmérö volt az O-nak de a D-nek van mit bepòtolnia a passzvédekezés terén. Jò passzhàborút vàrok a delfinek ellen.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
DMC bluechip, szvsz. Collins és HT szintén, Chandler Jones közel van hozzájuk. (holtversenyben első 6,5 sackkel) Mayoben meg ott kell hogy legyen a potenciál, Ninko pedig a megbízhatóság mintaképe volt, Sheard is átlag feletti. Ami középszer, az a DT állomány és a SS-k, ami pedig az alatt, az a CB corps. És ez lehet kritikus később.
Burkus
Ami azt illeti, épp azt akartam bizonyítani, hogy nem olyan rossz ez a védelem. Amiért azt írtam, hogy nincsenek sztárok, az egyszerű: Az offenseben Brady "a" GOAT kategória. Gronknak is kinéz egy HOF, ez most már szerintem kijelenthető.

Azért Revisnek is kinéz, hogy HOF lesz. Szóval tavaly még volt HOF kategóriás ember a védelemben is. A mostaniak közül egy-kettőnek a zsebében van a marsallbot, de még elég korai lenne kijelenteni, hogy elérik a nagyszerű elődök szintjét. Viszont csapatként remekül muzsikálnak és ez BB és Patricia érdeme.

We are all PATRIOTS!