New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A Pacik játszanak a Macsekokkal, mi pedig a Pacikkal, így csak egy maradhat veretlen az AFC-ben. A jelek azt mutatják, hogy elképzelhető, hogy csak ez lesz elég a 1st seedhez.
...
Kollega
nem gondolom, hogy így fog történni, de ha a bengals és mi is ütjük a broncos-t, akkor lehet két veretlen az afc-ben😊
triangle
Valamiért készpénznek vettem, hogy a Denver lelépi a Cincit. Mondjuk úgy gondolom le fogja, de készpénznek nem lehet venni semmit az NFL-ben.

Amúgy Panthers - Patriots döntőt elviselne a szívem. Olyat ugyanis már láttam és tetszett. Még ha emiatt nem is igazolnánk vissza Vinat.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Kikapott a Jets, így elég jó helyzetben vagyunk a csoport elsőséghez. 😊
ervinator
Carr és a Raiders beárazta Brady-t és a Patriots-t =(
ZERO_L
Ennyire ez nem egyszerű. Egyrészt mindkét csapat keményem megy wild cardért, másrészt meg inkább Genot árazta be a Raiders. Szerintem.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Kikapott a Jets, így elég jó helyzetben vagyunk a csoport elsőséghez. 😊
ervinator
Carr és a Raiders beárazta Brady-t és a Patriots-t =(



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
A denverieknek eddig nem kellet eros csapattal jatszaniuk. Ez volt az elso. De a packers byeon volt es ott is maradt. Nagyon szarul jatszottak. A cb-k kb ugyanazt tudjak naluk is mint nalunk.

A denver jatszik velunk a bengalsszal a steelersszel meg 2* chargers. Jo lenne par zako nekik.
Nem lenne jo ha elso kiemeltek lennenek.

több mint 8 éve
triangle 1 283
A Pacik játszanak a Macsekokkal, mi pedig a Pacikkal, így csak egy maradhat veretlen az AFC-ben. A jelek azt mutatják, hogy elképzelhető, hogy csak ez lesz elég a 1st seedhez.
...
Kollega
nem gondolom, hogy így fog történni, de ha a bengals és mi is ütjük a broncos-t, akkor lehet két veretlen az afc-ben😊
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nagyon karmol az a D, és sajna Peyton sem rossz már. De haladjunk lépésenként, a Giants legalább kikapott és a Packers nem lesz 16–0 😊
Wyatt
Legalább SB-n meg lesz a hazai pálya 😀
vpi
A SB San Franciscoban lesz. Úgyhogy hacsak a Frisco meg nem táltosodik, senkinek nem lesz hazai pálya. 😊
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Nagyon karmol az a D, és sajna Peyton sem rossz már. De haladjunk lépésenként, a Giants legalább kikapott és a Packers nem lesz 16–0 😊
Wyatt
Legalább SB-n meg lesz a hazai pálya 😀
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A Pacik játszanak a Macsekokkal, mi pedig a Pacikkal, így csak egy maradhat veretlen az AFC-ben. A jelek azt mutatják, hogy elképzelhető, hogy csak ez lesz elég a 1st seedhez.

Ti jobban követitek a dolgokat, ezért gondolom nem annyira lepődtetek meg. De nekem új volt, hogy hiába voltak veretlenek, hiába Rodgers, a passzolt yardok tekintetében a Packers eléggé hátul szerepel. Szerintem a Denver védelme megközelítőleg sem volt idén még úgy tesztelve, ahogy Brady ellen lesz. A védelmünk pedig elég lehet a megállításukhoz. Úgyhogy hiába lesz náluk a meccs, ha most hétvégén rendeznék, minimális különbséggel a mieinket tartanám esélyesnek. Pláne, hogy addig még hűl az idő, Hálaadás után lesz a meccs.

Persze addig még sok víz lefolyik a Potomacen, egy-két játékos kiesése felboríthat mindent.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
A Denver viszont komoly statement-et tett közzé éjszaka. Ezt nem gondoltam volna. Érdekes kis meccsünk lesz a MileHigh-ben, jó lenne a PO-ban nem ott találkozni velük.
Burkus
Reggel 8-kor nem akartam róla még dumálni, de akkor ha már elkezdtétek... Engem nagyon meglepett a Denver. Tudtam már meccsek óta, hogy a D jó, de azt kell mondja, hogy ma éjjel nagyon jók voltak. És sajnos PM sem hozta azt a "töketlen" játékot amit az elmúlt hetekben nyújtott. Nem tudom, hogy csak pihent egy jót a bye weekük alatt, vagy valamit nagyon rendbe raktak nála. Ami lényeges, hogy TB-t megvédjük, a GB O-fal szinte mp-cek alatt omlott össze.
De nekünk még addig van egy komoly new yorki túránk, az sem lesz egyszerű meccs... A Jets után nálam az a következő értékmérő.
NB2
"

Még csak összefoglalókat láttam, de abból az látszik hogy nem omlott össze az a fal olyan vészes gyorsasággal, inkább abban volt a hiba, és abból jöttek a hibák hogy az elkapók nem tudttak elszakadni a rendelkezésre álló 3-4 mp alatt. Így Rodgers választhatott, hogy bevállalja a hosszú kockázatos passzolat, amiket biztonságból inkább túldobott, hogy nem legyen INT, vagy még várja, hogy elkapója elszakadjon, megjátszható legyen... aztán sack...
Azért a Broncos 3 sackje nem egy eget rengető dolog (a Miami is 2-t tolt ellenünk...)

Szerintem abban tud a Pats jobb lenni mindenkinél, hogy elég 2-2,5 mp ahhoz hogy legyen célpont. Ez a Pats erőssége! Kinti szakírók arról cikkeznek, hogy ez ellen a 'Quickrelease offense' ellen mi lehet az ellenszer, mert nincs az a D-line, aki 2-2,5 mp alatt odaérne a TB-hez (aki ráadásul nagyon sokat fejlődött abban, hogy ha kell lábbal nyújtsa a rendelkezésére álló időt).
Szóval én nagyon bizakodó vagyok, hogy még a jelenlegi egyre fogyó O-fal is elegendő időt képes biztosítani bárki ellen TB-nek, hogy megtalálja a megfelelő célpontot.
Ennek a támadási sémának szerintem sokkal nagyobb problémát tudna okozni egy-egy célpont kiesése (Gronk, JE, Lewis --- nagyjából fontossági sorrendben)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
A Denver viszont komoly statement-et tett közzé éjszaka. Ezt nem gondoltam volna. Érdekes kis meccsünk lesz a MileHigh-ben, jó lenne a PO-ban nem ott találkozni velük.
Burkus
Reggel 8-kor nem akartam róla még dumálni, de akkor ha már elkezdtétek... Engem nagyon meglepett a Denver. Tudtam már meccsek óta, hogy a D jó, de azt kell mondja, hogy ma éjjel nagyon jók voltak. És sajnos PM sem hozta azt a "töketlen" játékot amit az elmúlt hetekben nyújtott. Nem tudom, hogy csak pihent egy jót a bye weekük alatt, vagy valamit nagyon rendbe raktak nála. Ami lényeges, hogy TB-t megvédjük, a GB O-fal szinte mp-cek alatt omlott össze.
De nekünk még addig van egy komoly new yorki túránk, az sem lesz egyszerű meccs... A Jets után nálam az a következő értékmérő.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon karmol az a D, és sajna Peyton sem rossz már. De haladjunk lépésenként, a Giants legalább kikapott és a Packers nem lesz 16–0 😊

több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kikapott a Jets, így elég jó helyzetben vagyunk a csoport elsőséghez. 😊
ervinator
A Denver viszont komoly statement-et tett közzé éjszaka. Ezt nem gondoltam volna. Érdekes kis meccsünk lesz a MileHigh-ben, jó lenne a PO-ban nem ott találkozni velük.
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Kikapott a Jets, így elég jó helyzetben vagyunk a csoport elsőséghez. 😊
ervinator
Azta a menniységű mistacklet amit a Jets D csinált.....
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Willie félidei Pats HoF tagságának megünneplése, megvolt? A végén az a videó hatalmas ötlet volt. 😊

 www.patriots.com/video/2015/10/30/willie-mcginest-halftime-ceremony
ZERO_L
Kraft milyen helyesen üzent az Indynek... 😊
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Kikapott a Jets, így elég jó helyzetben vagyunk a csoport elsőséghez. 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Sipiz01 New England Patriots 48
Sőt, ha jól emlékszem a Steelers hallotta a Pats belső rádióját...
Egon
Nem. Bob Soccit és Scott Zolakot hallották. Ők a Patriots play-by-play radio kommentátorai. Ezt szórják a stadionban is, hogy a nézők hallgathassanak kommentárt. Minden csapatnak van saját rádió kommentátor csapata.

Zolak volt Pats QB, ő csinálja a Belichick Breakdownt (ha jól emlékszem) és ő volt az, aki üvöltve és hörögve követelte az unikornisokat és a pónikat, amikor Thompkins elcsípte azt az utolsó passzt a Saints ellen. Szóval hatalmas arc.
Kollega
Sőt, Zolak volt az, aki a Denver elleni epic comeback győzelmünkkor üvöltötte, hogy "You can have your Manning, I'll take my Brady! It's on. It is on!!!" Hatalmas figura a csávó 😀
Itt egy link hozzá, engem mindig kiráz a hideg, ha meghallgatom 😀
 joemontanasrightarm.com/2013/11/25/scott-zolak-says-you-can-have-your-manning-ill-take-my-brady/
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
állítólag bár az nfl tagadja, de mégis a jets kérte az ellenőrzést:
 www.bostonherald.com/sports/patriots/the_blitz/2015/10/source_jets_complaint_prompted_interrogation_of_patriots_sideline
triangle
Két különböző ügyről van szó.
Az egyikben az Nfl vizsgálta az öltözőt, mint ahogy máshol és folyamatosan szokta, a másikban pedig a Jets kérte, hogy vizsgálják meg 3 Pats által alkalmazott melós fülesét.
Egyik ügyben sem lett semmilyen következmény.
több mint 8 éve
triangle 1 283
állítólag bár az nfl tagadja, de mégis a jets kérte az ellenőrzést:
 www.bostonherald.com/sports/patriots/the_blitz/2015/10/source_jets_complaint_prompted_interrogation_of_patriots_sideline
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Sőt, ha jól emlékszem a Steelers hallotta a Pats belső rádióját...
Egon
Nem. Bob Soccit és Scott Zolakot hallották. Ők a Patriots play-by-play radio kommentátorai. Ezt szórják a stadionban is, hogy a nézők hallgathassanak kommentárt. Minden csapatnak van saját rádió kommentátor csapata.

Zolak volt Pats QB, ő csinálja a Belichick Breakdownt (ha jól emlékszem) és ő volt az, aki üvöltve és hörögve követelte az unikornisokat és a pónikat, amikor Thompkins elcsípte azt az utolsó passzt a Saints ellen. Szóval hatalmas arc.
Kollega
és a Super Bowl-on Gronk TD után:
A linebacker bump and run on a 6'6" tight end? All day long, baby!

😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Sőt, ha jól emlékszem a Steelers hallotta a Pats belső rádióját...
Egon
Nem. Bob Soccit és Scott Zolakot hallották. Ők a Patriots play-by-play radio kommentátorai. Ezt szórják a stadionban is, hogy a nézők hallgathassanak kommentárt. Minden csapatnak van saját rádió kommentátor csapata.

Zolak volt Pats QB, ő csinálja a Belichick Breakdownt (ha jól emlékszem) és ő volt az, aki üvöltve és hörögve követelte az unikornisokat és a pónikat, amikor Thompkins elcsípte azt az utolsó passzt a Saints ellen. Szóval hatalmas arc.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Aha, random... Oké nem a Jets kezdeményezte, de a Steelers meccset követő rádiós hiszti után el is hiszem, hogy teeeljesen véletlenszerű volt a vizsgálat.
batyu
Már csak azért sem célszerű a két dolgot összehozni, mivel a Steelers meccset követően a liga azonnal kiadott egy közleményt, hogy a rádiós rendszer működéséért ők felelnek, ahhoz a csapatoknak semmi köze. Tehát aki azt megpróbálta ránk verni, az nem csak rossz indulatú, de rendkívül ostoba is.
Kollega
Sőt, ha jól emlékszem a Steelers hallotta a Pats belső rádióját...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Meleg volt a gatorade is. 😊

Remlem a vedelem tartja ezt a szintet. Meg javulnak a cornerek es nagyon jo lesz ez a D.

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
DMC sack??? 😮
Atyaég, de jók voltunk a Miami ellen XD

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ha valaki konteót akar NFL-ben, elővesz egy Pats meccset. Legalább mi, pats drukkerek ne vegyük ezeket komolyan .)

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A liga cáfolta, ez igaz. Én arra (talán Colts-os) szóbeszédre utaltam, miszerint a Foxborough-ban Manningék az öltözőben sosem beszéltek taktikáról, mert úgy gondolták be van poloskázva. És pár hét múlva minő véletlen pont a Pats-et dobta ki a gép egy vizsgálatra apró, nagy fülü bogarak után.
batyu
Pedig volt aki ránk akarta verni azt is. Szerintem ilyen dolgokat egyik csapat sem az öltözőben beszél meg. Azt, hogy egy csapat hogyan reagál a az ellenfél védelmére, vagy támadására, azt folyamatosan elemzik a padnál, illetve a kakasülőn. De még ha valamit sikerül is elcsípni, igen kevés haszna van, a kockázathoz képest. Nem is hallottam még olyat, hogy egy csapat ilyennel bukott volna meg.

We are all PATRIOTS!