New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A lehetséges cseréknél figyelembe kell venni, hogy 2015-ben kb. 2,8 millió dollár hely van a fizetési sapka alatt, 2016-ban jelenlegi állás szerint kb. 4,8 millió.
Emiatt nagy durranásra én nem számítanék, valószínűleg abból fognak főzni, ami van.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Nem trade téma, de Chris Jones is elkezdte az edzéseket.
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Szerintem nem hozunk senkit. Az Öreg megmutatja hogy a sötét oldalnak korlátlan a hatalma és megoldja a problémákat azokból az emberekből akik vannak. Minek ide vki is hiszen az s.erő vele-velünk van. Plussz ba..ott nagy fricska lenne Elwaynek hogy sztárok nélkül is hozzuk azt a szintet mint a Broncos sőt...
ParadSEC
Sztárok nélkül? Ezt most biztos félreértem, de hát sztárok nálunk is vannak. Még talán a védelemből is lesz egy-két pro-bowl kiválasztott. Más kérdés, hogy nem fognak ráérni (remélhetőleg).
Kollega
A védelemből HT,Collins, McC kiemelhető mint elit de a többiek nagyon de nagyon korrekt szürke melósok. Akik nélkül nem az lenne a csapat ami most jelenleg, de semmiképp sem sztárok,amit én nem bánok mert jobban szeretem ezt a stílust amit jelenleg a Pats képvisel mint a Broncokét.
ParadSEC
Korrekt szürke melósok? Aha...
gordon
Ok legyen ez az én véleményem de, mikor láttál vmi fajta terrort a D-linetól az Lbnk nélkül? McC nélkül a mostani Secondary átlagosnak mondható vagy rosszul látom? Teszik a dolgukat de semmi kiemelkedő. C.Jones nak jól mutat a 8.5 sack de mivel nincs rotálva gyakran eltünik a mezőnyben mert fáradt Nikoval egyben. A Dt-ink végre fogják a futást de nyomást generálni nem tudnak, talán Branchnek vannak villanásai de ennyi. Szerintem ők a sz.melósok.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Szerintem két brutális front7-ről van szó (ami a mi esetünkben sokszor front6...). Az igazi minőségbeli különbség a CB-k terén van. Nem a mi javunkra. Van viszont cserébe egy Belichickünk.

Do your job
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Joe Thomas eladó állitólag 😀
Wyatt
hát ez több mint csodálatos lenne, de ahogy hallani lehet két első kört nem ér meg, nekünk meg ügye köv drafton nincs is első körösünk 😊


Nem tudom a falban hogyan boldogulnak a sérülésekkel(és hogy fog alakulni a felállás ha visszatér mondjuk Strok), de én OT-t mindenképp hoznék, mert a fal szélére van 3 emberünk az egyik Fleming, akivel szerintem messzire nem lehet jutni, és az előtte lévő 2 embert sem érzem betonbiztosnak.
ZERO_L
Kit és honnan? Trade? Van két top T a csapatban. Kit raksz ki jövőre? Vagy cserét hozol? Az van, minek még egy? Sztem nem kell a falba ember, meg kell oldanunk a jelenlegi állománnyal.
Amit hoznék az egy cb, Colemant szopatni fogják ha pályára kerül, tavaly úgy nyertünk a ravens ellen, hogy Melvinre játszottunk, a döntőben pedig Simonra.. Nyilván ezt nem Fitz féle irányítók fogják kihasználni de egy fr QB egy jó OC-al és egy jó O fallal megoldja.
gordon
na felcsigáztál, ki nálunk a top OT? 😊

-Solder se idén se tavaly nem volt még csak a top közelében sem, bármelyik minimálisan tehetséges passrusher megverte (tudom, tudom a betegsége...)
-Vollmer már 31, amúgy ő is kb Solder szintjén van LT-ben talán még az alatt, jövő már nem az övé
-Cannon egy jó kis kiegészítő, de azért LT-be életveszély betenni
-Fleming PS szint, bizonyítja minden playben

jelenleg Cannon fizikai állapotától függ a csere kaliber, ha ő nem egészséges, akkor NINCS csere ember erre a posztra, talán a padra(jelen esetben a kezdőbe) elférne egy Flemingnél kicsit tehetségesebb gyerek, hogy ne minden második snapnél verjék meg vagy kövessen el false start-ot... de biztos én vagyok telhetetlen



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Szerintem nem hozunk senkit. Az Öreg megmutatja hogy a sötét oldalnak korlátlan a hatalma és megoldja a problémákat azokból az emberekből akik vannak. Minek ide vki is hiszen az s.erő vele-velünk van. Plussz ba..ott nagy fricska lenne Elwaynek hogy sztárok nélkül is hozzuk azt a szintet mint a Broncos sőt...
ParadSEC
Sztárok nélkül? Ezt most biztos félreértem, de hát sztárok nálunk is vannak. Még talán a védelemből is lesz egy-két pro-bowl kiválasztott. Más kérdés, hogy nem fognak ráérni (remélhetőleg).
Kollega
A védelemből HT,Collins, McC kiemelhető mint elit de a többiek nagyon de nagyon korrekt szürke melósok. Akik nélkül nem az lenne a csapat ami most jelenleg, de semmiképp sem sztárok,amit én nem bánok mert jobban szeretem ezt a stílust amit jelenleg a Pats képvisel mint a Broncokét.
ParadSEC
Korrekt szürke melósok? Aha...
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem tudom a falban hogyan boldogulnak a sérülésekkel(és hogy fog alakulni a felállás ha visszatér mondjuk Strok), de én OT-t mindenképp hoznék, mert a fal szélére van 3 emberünk az egyik Fleming, akivel szerintem messzire nem lehet jutni, és az előtte lévő 2 embert sem érzem betonbiztosnak.
ZERO_L
Kit és honnan? Trade? Van két top T a csapatban. Kit raksz ki jövőre? Vagy cserét hozol? Az van, minek még egy? Sztem nem kell a falba ember, meg kell oldanunk a jelenlegi állománnyal.
Amit hoznék az egy cb, Colemant szopatni fogják ha pályára kerül, tavaly úgy nyertünk a ravens ellen, hogy Melvinre játszottunk, a döntőben pedig Simonra.. Nyilván ezt nem Fitz féle irányítók fogják kihasználni de egy fr QB egy jó OC-al és egy jó O fallal megoldja.
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Szerintem nem hozunk senkit. Az Öreg megmutatja hogy a sötét oldalnak korlátlan a hatalma és megoldja a problémákat azokból az emberekből akik vannak. Minek ide vki is hiszen az s.erő vele-velünk van. Plussz ba..ott nagy fricska lenne Elwaynek hogy sztárok nélkül is hozzuk azt a szintet mint a Broncos sőt...
ParadSEC
Sztárok nélkül? Ezt most biztos félreértem, de hát sztárok nálunk is vannak. Még talán a védelemből is lesz egy-két pro-bowl kiválasztott. Más kérdés, hogy nem fognak ráérni (remélhetőleg).
Kollega
A védelemből HT,Collins, McC kiemelhető mint elit de a többiek nagyon de nagyon korrekt szürke melósok. Akik nélkül nem az lenne a csapat ami most jelenleg, de semmiképp sem sztárok,amit én nem bánok mert jobban szeretem ezt a stílust amit jelenleg a Pats képvisel mint a Broncokét.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem nem hozunk senkit. Az Öreg megmutatja hogy a sötét oldalnak korlátlan a hatalma és megoldja a problémákat azokból az emberekből akik vannak. Minek ide vki is hiszen az s.erő vele-velünk van. Plussz ba..ott nagy fricska lenne Elwaynek hogy sztárok nélkül is hozzuk azt a szintet mint a Broncos sőt...
ParadSEC
Sztárok nélkül? Ezt most biztos félreértem, de hát sztárok nálunk is vannak. Még talán a védelemből is lesz egy-két pro-bowl kiválasztott. Más kérdés, hogy nem fognak ráérni (remélhetőleg).

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Szerintem nem hozunk senkit. Az Öreg megmutatja hogy a sötét oldalnak korlátlan a hatalma és megoldja a problémákat azokból az emberekből akik vannak. Minek ide vki is hiszen az s.erő vele-velünk van. Plussz ba..ott nagy fricska lenne Elwaynek hogy sztárok nélkül is hozzuk azt a szintet mint a Broncos sőt...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Joe Thomas eladó állitólag 😀
Elway megint bekaphatja, nagyon jól tolja sajna. Mingót pedzegetik hozzánk, ha annyit hozzá tudna tenni, hogy 3rd downokon Nascarban szetkapjuk az OL-t, de akár csak egy kis plusz pihi a két kezdőnek, simán megérné. Bár most Grissomnak is volt szép pillanata, meg nem véletlenül hoztunk két újoncot es egy kvázi top FA-t is DE-be.

Én várok a mestertől is valami kavarást azert meg, amitol aztán megint elajulhatnak a népek 😊 mondjuk az a Haden fickó is szimpi a Clevelandből 😀

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Nem tudom a falban hogyan boldogulnak a sérülésekkel(és hogy fog alakulni a felállás ha visszatér mondjuk Strok), de én OT-t mindenképp hoznék, mert a fal szélére van 3 emberünk az egyik Fleming, akivel szerintem messzire nem lehet jutni, és az előtte lévő 2 embert sem érzem betonbiztosnak.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Na,fogunk tradelni valakiért? (Sztem nem) A Davis tradenek azért nem örülök annyira.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jah, és mielőtt tényleg elfelejteném: Boldog 24-et Jimmy Garoppolo!

 www.patriots.com/video/2015/09/25/meet-garoppolos

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mielőtt elfelejtem: Boldog harmincadikat Danny Amendola!

 www.patriots.com/news/2015/11/02/6-awesome-moments-courtesy-danny-amendola

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Ilyenkor szokott az egyik csapat csúnyán mellényúlni, a végeredmény meg sok - kevés lesz 😊
Kollega
vagy ezeken a meccseken lesznek olyan fordulatok mikor egymásnak adják a vezetést a csapatok, majd a végén egy WR lehetetlen elkapást mutat be, a másik oldalon 1 perccel később egy UDFA rookie egy INT-tel nyeri meg csapatának a meccset az 1 yardoson 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A Steelers a tegnapi meccs és Bell elvesztése után több mint kétséges, hogy erős csapat-e. Szerintem nem az.
Burkus
Ez a Steelers egy visszatérő Tuittal, egy formába lendült Big Bennel simán PO csapat még a liga legjobb futója nélkül is. Bell-lel pedig Top3 csapat az AFC-ben. Szerintem.

Do your job
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Azert tegyuk hozza az elso komoly csapat a packers volt nekik.
0.333 volt a gyozelmi atlaga a csapatoknak akikkel jatszottak. Nalunk ez 0.455 volt. Tobb plusszos csapat volt, ezert is allunk power rankben elol.

Szerkesztette: Demecs

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az lehet, hogy nem találkoztunk még SB kihívó csapattal. Az is lehet, hogy a GB épp a síneken játszott, amikor jött az expressz vonat. De az idei Aaron Rodgers sehol sincs az idei Tom Bradyhez képest. Én ebben bízom. Lábon jobb Rodgers? Ez tavalyi hír. Aki látta idén, hogy mozog a zsebben TB, hogyan kerüli ki a blitzeket, az tudja, hogy szintet lépett.

Nem hiszem, hogy eredményesen meg lehet fogni a támadójátékunkat azzal, ha Bradyt támadják. Amit a NY-iak csináltak a múlt héten három negyeden keresztül, az jobbnak tűnt. De persze ez se könnyű, ha Lewis is játszik.

A Denver védelme a legtöbb statban első, ez kemény erőfelmérő lesz mindkét csapatnak. A mi átlag feletti védelmünk találkozik az ő átlag feletti offenseükkel. Az ő ligaelső védelmük pedig a Brady vezette ligaelit támadósorunkkal.

Ilyenkor szokott az egyik csapat csúnyán mellényúlni, a végeredmény meg sok - kevés lesz 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Kikapott a Jets, így elég jó helyzetben vagyunk a csoport elsőséghez. 😊
ervinator
Carr és a Raiders beárazta Brady-t és a Patriots-t =(
ZERO_L
Ennyire ez nem egyszerű. Egyrészt mindkét csapat keményem megy wild cardért, másrészt meg inkább Genot árazta be a Raiders. Szerintem.
Kollega
nyilván nem gondoltam komolyan, de a nr1 D#-t azért Carr és csapata csak "szétcincálta" 😊

de ha már kiveséztek más csapatokat, akkor szerintem nyugodtan le lehetne azt is írni, hogy mi sem találkoztunk még igazán SB kontender (=komolynak vehető) csapattal

talán a Jets volt ehhez a legközelebb és ellenük rendesen kellett kaparni, hogy összejöjjön a W

Ha őt levédekezték - és összenyomták a zsebet a hírek szerint állandóan - akkor a mi mostani állás szerint elég eseti felállású falunkon fog múlni a meccs.
Burkus
Ezt simán ki lehet küszöbölni quick release-szel, amit Brady már milliószor bemutatott...
ZERO_L
A coltsot odavartak.
Az smafu? 😊

több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
A denverieknek eddig nem kellet eros csapattal jatszaniuk. Ez volt az elso. De a packers byeon volt es ott is maradt. Nagyon szarul jatszottak. A cb-k kb ugyanazt tudjak naluk is mint nalunk.

A denver jatszik velunk a bengalsszal a steelersszel meg 2* chargers. Jo lenne par zako nekik.
Nem lenne jo ha elso kiemeltek lennenek.
Demecs
Ezt ugye a GB-re értetted?
kolok1972
Persze. Az ottani cornerek kb azt tudjak mint a mieink. A safetyk jobbak. Es a front7 nalunk szerintem jobb.

De nem jatszott jol a packers. Ennel jobbak.

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Kikapott a Jets, így elég jó helyzetben vagyunk a csoport elsőséghez. 😊
ervinator
Carr és a Raiders beárazta Brady-t és a Patriots-t =(
ZERO_L
Ennyire ez nem egyszerű. Egyrészt mindkét csapat keményem megy wild cardért, másrészt meg inkább Genot árazta be a Raiders. Szerintem.
Kollega
nyilván nem gondoltam komolyan, de a nr1 D#-t azért Carr és csapata csak "szétcincálta" 😊

de ha már kiveséztek más csapatokat, akkor szerintem nyugodtan le lehetne azt is írni, hogy mi sem találkoztunk még igazán SB kontender (=komolynak vehető) csapattal

talán a Jets volt ehhez a legközelebb és ellenük rendesen kellett kaparni, hogy összejöjjön a W

Ha őt levédekezték - és összenyomták a zsebet a hírek szerint állandóan - akkor a mi mostani állás szerint elég eseti felállású falunkon fog múlni a meccs.
Burkus
Ezt simán ki lehet küszöbölni quick release-szel, amit Brady már milliószor bemutatott...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
A denverieknek eddig nem kellet eros csapattal jatszaniuk. Ez volt az elso. De a packers byeon volt es ott is maradt. Nagyon szarul jatszottak. A cb-k kb ugyanazt tudjak naluk is mint nalunk.

A denver jatszik velunk a bengalsszal a steelersszel meg 2* chargers. Jo lenne par zako nekik.
Nem lenne jo ha elso kiemeltek lennenek.
Demecs
Ezt ugye a GB-re értetted?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Nagyon karmol az a D, és sajna Peyton sem rossz már. De haladjunk lépésenként, a Giants legalább kikapott és a Packers nem lesz 16–0 😊
Wyatt
Legalább SB-n meg lesz a hazai pálya 😀
vpi
A SB San Franciscoban lesz. Úgyhogy hacsak a Frisco meg nem táltosodik, senkinek nem lesz hazai pálya. 😊
Burkus
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A denverieknek eddig nem kellet eros csapattal jatszaniuk. Ez volt az elso. De a packers byeon volt es ott is maradt. Nagyon szarul jatszottak. A cb-k kb ugyanazt tudjak naluk is mint nalunk.

A denver jatszik velunk a bengalsszal a steelersszel meg 2* chargers. Jo lenne par zako nekik.
Nem lenne jo ha elso kiemeltek lennenek.
Demecs
A Steelers a tegnapi meccs és Bell elvesztése után több mint kétséges, hogy erős csapat-e. Szerintem nem az. A Chargersre pedig kár szót vesztegetni. Én két meccset látok, ahol van esély, hogy megfogják őket: mi, a Cincy és ha jól jön ki a lépés, a Chiefs és a Raiders is okozhat nehézséget. De ha Manning a tegnapi formáját tartja, aki sima esélyük van a 1st-2nd seedre. (A másik helyre a Patset várom.) Kubiak és Wade Phillips nagyot alkotnak.

Nem láttam a meccset, de erre a meccsre - hogy a GB hozza - komoly pénzt tettem volna.Azt gondoltam, hogy Manningék feltesznek 10-17 pontot és a GB offense álmában is tud 28-at. Fordítva eszembe sem jutott. Brady célpontjai jobbak, de Rodgers mozgékonyabb irányító. Ha őt levédekezték - és összenyomták a zsebet a hírek szerint állandóan - akkor a mi mostani állás szerint elég eseti felállású falunkon fog múlni a meccs.

Tudom, hogy a fele még hátravan és hogy a NFL a meglepetések és a nem várt fordulatok Olümposza, bla, bla, bla, de nem emlékszem, hogy az AFC-ben a szezon felett ennyire egyértelművé váljanak az erővonalak, hogy az éllovas mindenhol 7-0 legyen és három győzelemmel menjen már most a második előtt. (Az AFC Southról most nem beszélek,mert az úgy egy rakás trágya idén, ahogy van.)