New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tré nem játszik, Wendell IR, Cannon nem játszik, Solder IR, Shaq kérdéses
Akkor asszondja
Vollmer, Kline, Andrews, Stork?, Fleming az összes falemberünk jelenleg?
Izgin hangzik

több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Állítólag Wendell-t IR-re rakjuk, Stork bekerül a keretbe. (Schefter szerint)
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Aktuális sérült lista

OUT
OL Marcus Cannon - Toe (DNP)
G Tre' Jackson - Knee (DNP)
DE Jabaal Sheard - Ankle (DNP)

DOUBTFUL
OL Ryan Wendell - Knee (LP)

QUESTIONABLE
WR Keshawn Martin - Hamstring (LP)
G Shaq Mason - Knee (LP)

PROBABLE
WR Julian Edelman - Knee (LP)
RB Dion Lewis - Abdomen (LP)
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 fuzovelkifele.com/2015/11/06/hogyan-csesztesd-a-patriotst/
Egy lions drukker tollából 😊
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
király dolog péntek reggel felkelés után, álmos szemmel megnyitni egy indexet, ahonnan aztán Gronk figyel vissza az emberre a vezércikknél 😊

 index.hu/sport/amerikaifutball/2015/11/05/rob_gronkowski_nfl_patriots/
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Korábban a plug and play játékosokról volt szó, ott írta valaki, hogy Julian is annak tekinthető. Pedig nagyon nem. És Belichicknek lehet, hogy mindene viszketett, de Minitronban sokáig Ő is csak a punt returnert láthatta, különben nem engedi ki Welker távozása után a szabadügynök piacra.
Amendola meg egyértelműen Welker helyére jött. Hasonló pénzért, ugyanarra a posztra, pont miután távozott. Vagy inkább előtte pár órával, ha jól emlékszem 😉
Az pedig, hogy sokoldalúbb játékos és a pálya szélén is használható csak növelte az értékét.
Boston
Vagy van egy olyan teória is, hogy akkoriban még nem volt annyira felkészült. Ami a szabad ügynök piacot illeti, szerintem habozás nélkül el fogja engedni, amint egy dollárral is többet kér, mint amennyit szerinte ér, bármennyire is szereti Brady, Julest . Viszont ha szépen csendben dolgozik és így teljesít, egy nap hívatni fogják és közlik, hogy megdobták egy kis pénzzel, csak mert megérdemli. Jelzem az én főnökömmel ilyen elő nem fordulhat 😊

Akkoriban mindenki sietett kijelenteni, hogy Amendola nem pótléknak jött. Szerintem annyira nem is akartak Welkerrel kiegyezni. Nem úgy tűnt, hogy van benne annyi év, amennyire szerződni szeretett volna. Ha jól emlékszem nem is volt.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Korábban a plug and play játékosokról volt szó, ott írta valaki, hogy Julian is annak tekinthető. Pedig nagyon nem. És Belichicknek lehet, hogy mindene viszketett, de Minitronban sokáig Ő is csak a punt returnert láthatta, különben nem engedi ki Welker távozása után a szabadügynök piacra.
Amendola meg egyértelműen Welker helyére jött. Hasonló pénzért, ugyanarra a posztra, pont miután távozott. Vagy inkább előtte pár órával, ha jól emlékszem 😉
Az pedig, hogy sokoldalúbb játékos és a pálya szélén is használható csak növelte az értékét.
Boston
már abban a szezonban is, mikor még itt volt Welker, Julian kissé előlépett, de lehet csak azért van meg így bennem, mert szezon vége felé történt ez. Csak aztán eltörte a lábát.
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Korábban a plug and play játékosokról volt szó, ott írta valaki, hogy Julian is annak tekinthető. Pedig nagyon nem. És Belichicknek lehet, hogy mindene viszketett, de Minitronban sokáig Ő is csak a punt returnert láthatta, különben nem engedi ki Welker távozása után a szabadügynök piacra.
Amendola meg egyértelműen Welker helyére jött. Hasonló pénzért, ugyanarra a posztra, pont miután távozott. Vagy inkább előtte pár órával, ha jól emlékszem 😉
Az pedig, hogy sokoldalúbb játékos és a pálya szélén is használható csak növelte az értékét.

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez szerintem is így van. Nem véletlenül kápálòztunk Wes után mi is. És elég megnézni, hogy Minitron a produktumhoz képest milyen nevetséges összegért játszik nálunk. Még ha egy pure slot elkapóról beszélünk is... Megnézném, ma mennyire kéne a zsebünkbe nyúlni... Nem hiszem, hogy bárki előre látta mennyire jól fog működni ez...
Boston
Jules 7. körös pick volt. Okos, sokoldalú, jó küzdő, olcsó, alulértékelt. Ne vicceljünk már! Egy QB, aki saját maga dönt úgy, hogy átképzi magát WR-nek, hogy több esélye legyen bejutni a profik közé? Az ideális Belichick prospect mintapéldánya. Az Öreg imádja átszitálni a homokot, hátha talál benne valamit. Szerintem mindene viszketett a mesternek, hogy kipróbálhassa. Valamire majd jó lesz: legfeljebb átképezzük cornerbacknek.

Persze 20-30 ilyen prospect is megfordul évente a csapatnál és nagyon ritkán ragad meg egy-egy. Olyan, akinek karrierje is lesz a ligában, még ritkább. Ha tipikusan kellene még egy ilyet mondani, nem is tudom ki jutna még eszembe. Volt valami Brady nevű, ha jól rémlik 😉
Kollega
Ezt értem. Csak azt nem, hogy ennek mi köze van a postomhoz 😉
Boston
Pontosan azt nem értem, hogy keveredik ide Jules, amikor arról volt szó, hogy miért hozunk ritkán kész játékosokat a piacról.

Tök evidens, hogy Dola nem egy-az-egyben WW pótléka volt. Hiányzott a passzjátékunkhoz egy olyan játékos, akit akár a szélen is be lehet vetni. Erre Welkert egyáltalán nem lehetett használni. Ha már őt nem lehetett megtartani, olyan játékost kerestek, aki számokon kívül is tud elkapni, ha kell. Én nem értem, hogy került ide Edelman, aki akkor még leginkább egy ígéretes prospect volt.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Ez szerintem is így van. Nem véletlenül kápálòztunk Wes után mi is. És elég megnézni, hogy Minitron a produktumhoz képest milyen nevetséges összegért játszik nálunk. Még ha egy pure slot elkapóról beszélünk is... Megnézném, ma mennyire kéne a zsebünkbe nyúlni... Nem hiszem, hogy bárki előre látta mennyire jól fog működni ez...
Boston
Jules 7. körös pick volt. Okos, sokoldalú, jó küzdő, olcsó, alulértékelt. Ne vicceljünk már! Egy QB, aki saját maga dönt úgy, hogy átképzi magát WR-nek, hogy több esélye legyen bejutni a profik közé? Az ideális Belichick prospect mintapéldánya. Az Öreg imádja átszitálni a homokot, hátha talál benne valamit. Szerintem mindene viszketett a mesternek, hogy kipróbálhassa. Valamire majd jó lesz: legfeljebb átképezzük cornerbacknek.

Persze 20-30 ilyen prospect is megfordul évente a csapatnál és nagyon ritkán ragad meg egy-egy. Olyan, akinek karrierje is lesz a ligában, még ritkább. Ha tipikusan kellene még egy ilyet mondani, nem is tudom ki jutna még eszembe. Volt valami Brady nevű, ha jól rémlik 😉
Kollega
Ezt értem. Csak azt nem, hogy ennek mi köze van a postomhoz 😉

Do your job
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
én nagyon nem így látom, abból hogy 'Dola leigazolása és WW távozása egy offseason-re esik még nem következik, hogy őt akarták helyettesíteni vele
ZERO_L
Mindkettő (JE-DA) 2013-ban kaptak szerződést. Jules egy évre 765 ezret, Dola öt évre 28,5 milliót. Szerinted?

A többit meg leírta Wyatt. (S még ezek után is 2014-ben kiengedte BB a szabad ügynök piacra Edelman-t! Hasonlítsd össze például Lewis idei, idény közbeni hosszabbításával.)

A kiinduló felvetés az volt, hogy a Pats sémába könnyen beilleszthető az elkapó szerepe. JE 2009 óta tanulta a rendszert - négy éve volt, hogy megértse. (Ami nem jelenti, hogy nem értette azonnal.) A viszonylag rendben lévő első évével együtt is az első négy évében nem volt annyi elkapása összesen, mint az ötödikben. Amiben az is közrejátszott, hogy ökör módjára az addig ütöm a sisakomat, amíg el nem törik a kezem TD ünneplést választotta.

Btw JE ma már nem Welker slot WR szerepét játssza (az továbbra is Amendoláé), hanem sokkal inkább Branch-Troy Brown alulméretezett possession-flanker receiver-ét. Szerintem ezzel egyértelmű, hogy a 2014-15-ös Pats pass offense nem a 2007-2009-es javított kiadása, hanem a 2003-2006-osé. Faulk helyén Lewis, Branch helyén Dola, Troy Brown helyén Jules, Givens-Patten helyén LaFell és Graham-Watson helyén Gronk. Azt hiszem, a mostani erősen upgrade-elt és az is látszódott, hogy ha LaFell szerepét Givens szint veszi át, akkor Amendola azonnal tudja hozni Branch számait. Brady pedig a természetes fejlődés mellett hozzátette a zseben kívülre mozgást a repertoárba; az eddigi blueprint-et (Nyomd össze a zsebet elölről négy emberrel) szemétdombra hajította.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit választ Phillips hónap végén. Agresszív védelmeket mindig is büntette TB, négy emberes rush most már nem feltétlen elég. S a Packers-szel ellentétben itt van bőven TE fenyegetés.
tomi-tomi
csak azt nem értem, ha ennyire Welker pótléknak akartuk, akkor miért nem hívtunk rá játékokat kb a tavaly PO-ig megelőzően?

a pontos snap számokat nem tudom, de nem sokszor volt kezdő (ebből nyilván volt 1-2 sérülés is), de amikor felment a pályára akkor se nagyon kerestük, 2 év alatt volt 3(?) 100+ yardos meccse...

ráadásul már amikor ide került, akkor lehetett tudni, hogy mennyire sérülékeny és nem lehet kezdőként számítani rá, mert egyszerűen fizikailag nem bírja a 16 meccses alapszakasz 70-80%os snap számát



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez szerintem is így van. Nem véletlenül kápálòztunk Wes után mi is. És elég megnézni, hogy Minitron a produktumhoz képest milyen nevetséges összegért játszik nálunk. Még ha egy pure slot elkapóról beszélünk is... Megnézném, ma mennyire kéne a zsebünkbe nyúlni... Nem hiszem, hogy bárki előre látta mennyire jól fog működni ez...
Boston
Jules 7. körös pick volt. Okos, sokoldalú, jó küzdő, olcsó, alulértékelt. Ne vicceljünk már! Egy QB, aki saját maga dönt úgy, hogy átképzi magát WR-nek, hogy több esélye legyen bejutni a profik közé? Az ideális Belichick prospect mintapéldánya. Az Öreg imádja átszitálni a homokot, hátha talál benne valamit. Szerintem mindene viszketett a mesternek, hogy kipróbálhassa. Valamire majd jó lesz: legfeljebb átképezzük cornerbacknek.

Persze 20-30 ilyen prospect is megfordul évente a csapatnál és nagyon ritkán ragad meg egy-egy. Olyan, akinek karrierje is lesz a ligában, még ritkább. Ha tipikusan kellene még egy ilyet mondani, nem is tudom ki jutna még eszembe. Volt valami Brady nevű, ha jól rémlik 😉

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
én nagyon nem így látom, abból hogy 'Dola leigazolása és WW távozása egy offseason-re esik még nem következik, hogy őt akarták helyettesíteni vele
ZERO_L
Mindkettő (JE-DA) 2013-ban kaptak szerződést. Jules egy évre 765 ezret, Dola öt évre 28,5 milliót. Szerinted?

A többit meg leírta Wyatt. (S még ezek után is 2014-ben kiengedte BB a szabad ügynök piacra Edelman-t! Hasonlítsd össze például Lewis idei, idény közbeni hosszabbításával.)

A kiinduló felvetés az volt, hogy a Pats sémába könnyen beilleszthető az elkapó szerepe. JE 2009 óta tanulta a rendszert - négy éve volt, hogy megértse. (Ami nem jelenti, hogy nem értette azonnal.) A viszonylag rendben lévő első évével együtt is az első négy évében nem volt annyi elkapása összesen, mint az ötödikben. Amiben az is közrejátszott, hogy ökör módjára az addig ütöm a sisakomat, amíg el nem törik a kezem TD ünneplést választotta.

Btw JE ma már nem Welker slot WR szerepét játssza (az továbbra is Amendoláé), hanem sokkal inkább Branch-Troy Brown alulméretezett possession-flanker receiver-ét. Szerintem ezzel egyértelmű, hogy a 2014-15-ös Pats pass offense nem a 2007-2009-es javított kiadása, hanem a 2003-2006-osé. Faulk helyén Lewis, Branch helyén Dola, Troy Brown helyén Jules, Givens-Patten helyén LaFell és Graham-Watson helyén Gronk. Azt hiszem, a mostani erősen upgrade-elt és az is látszódott, hogy ha LaFell szerepét Givens szint veszi át, akkor Amendola azonnal tudja hozni Branch számait. Brady pedig a természetes fejlődés mellett hozzátette a zseben kívülre mozgást a repertoárba; az eddigi blueprint-et (Nyomd össze a zsebet elölről négy emberrel) szemétdombra hajította.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit választ Phillips hónap végén. Agresszív védelmeket mindig is büntette TB, négy emberes rush most már nem feltétlen elég. S a Packers-szel ellentétben itt van bőven TE fenyegetés.

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Szerintem JE is, az más kérdés, hogy sokára kapott csak több lehetőséget. De úgy emlékszem, hogy amikor pályán volt, akkor kapta a passzokat.
vpi
Jules karrierje megér egy külön misét, de szerintem nem tartozik a Pats plug and play elkapók közé. Most nincs időm bővebben írni, de még Welker távozása után is Amendola backup-jának szánták.
tomi-tomi
Ez szerintem is így van. Nem véletlenül kápálòztunk Wes után mi is. És elég megnézni, hogy Minitron a produktumhoz képest milyen nevetséges összegért játszik nálunk. Még ha egy pure slot elkapóról beszélünk is... Megnézném, ma mennyire kéne a zsebünkbe nyúlni... Nem hiszem, hogy bárki előre látta mennyire jól fog működni ez...

Do your job
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Remélem nem feledkeztem el senkiről.
Kollega
BigAl kérészéletű itteni karrierjéről. 😀 Bár ő igazán akkor már nem illett semmilyen sémába.

Illetve támadóknál például Ocho-ról. Öt csak azért hozom fel példának, mert a Pats rendszerébe és Brady háklisságába az egyik legnehezebben illeszthető poszt az elkapóé. Nagyjából egy kezemen meg tudom számolni, hány elkapó működött plug and play módon itt. (Branch, Moss, Welker biztosan, LaFell kis jóindulattal, van még egy?)
tomi-tomi
BigAl-t szándékosan hagytam ki. A támadókhoz érkezett veterán WR reménységeket is. Ők leginkább azért jöttek ide, hogy gurítsanak egy utolsó nagyot. Vagy bizonyítsák, hogy van még bennük kraft. Welker nem illik ide, hiszen őt csak returnerként használták Miamiban. JE meg végképp nem, hiszen őt draftoltuk.

Welkerhez hasonló történet volt már nem egy nálunk: Vrabel pl.

Ebből nekem az a kép rajzolódik ki, hogy akkor hajlandó BB megpróbálkozni egy veteránnal egy sztárral, ha jól ára alatt kapja meg. Revis is jó példa erre. Akkor esetleg még hajlandó elgondolkodni, hogyan illeszthető. De amúgy nem nagyon szeret olyan játékosokkal foglalkozni, akik más szervezeteknél csontosodtak be. Meg azok is ritkán szeretik meg az ő módszerit (Lásd: Reggie Wayne).

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az első meccsen 10/104, ez eléggé úgy látszott akkor is, hogy ő lesz az első számú, csak hát megsérült rögtön, aztán Edelman meg élt a lehetőséggel

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Szerintem JE is, az más kérdés, hogy sokára kapott csak több lehetőséget. De úgy emlékszem, hogy amikor pályán volt, akkor kapta a passzokat.
vpi
Jules karrierje megér egy külön misét, de szerintem nem tartozik a Pats plug and play elkapók közé. Most nincs időm bővebben írni, de még Welker távozása után is Amendola backup-jának szánták.
tomi-tomi
én nagyon nem így látom, abból hogy 'Dola leigazolása és WW távozása egy offseason-re esik még nem következik, hogy őt akarták helyettesíteni vele
persze mindenhol erre volt kihegyezve a történet és már itt a fórumon is ment akkor a vita, hogy "hiba volt Welkert elengedni/Amendolaval helyettesíteni"...

Mikor eligazolt Welker, akkor kb 3 meccs után kiderült, hogy Minitron fogja átvenni a helyét és a passz számait. Év végére hozta is a welkeri számokat, amiket azóta folyamatosan tesz. (ez azért valamilyen szinten plug and play)
Szerintem BB-ék is ezt akarták, hisz tudjuk Brady-nél mennyire fontos a kémia, Edelman-nel meg akkor már 4 éve dolgoztak együtt(a nyáron is), nyilván látták benne a potenciált. Amondelanak meg maradt a kiegészítő szerep 3. számú elkapóként.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem nem feledkeztem el senkiről.
Kollega
BigAl kérészéletű itteni karrierjéről. 😀 Bár ő igazán akkor már nem illett semmilyen sémába.

Illetve támadóknál például Ocho-ról. Öt csak azért hozom fel példának, mert a Pats rendszerébe és Brady háklisságába az egyik legnehezebben illeszthető poszt az elkapóé. Nagyjából egy kezemen meg tudom számolni, hány elkapó működött plug and play módon itt. (Branch, Moss, Welker biztosan, LaFell kis jóindulattal, van még egy?)
tomi-tomi
Szerintem JE is, az más kérdés, hogy sokára kapott csak több lehetőséget. De úgy emlékszem, hogy amikor pályán volt, akkor kapta a passzokat.
vpi
JE - a rookie szezonjában (2009) elég szépen vette át WW szerepét. Azonban a 2012-es szezon elején (amikor fegyelmezési okokból WW-t padoztatták) eléggé besült ugyanebben a szerepkörben.
Gyulus
Amikor eltörte a kezét a TD-örömnél?

több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Remélem nem feledkeztem el senkiről.
Kollega
BigAl kérészéletű itteni karrierjéről. 😀 Bár ő igazán akkor már nem illett semmilyen sémába.

Illetve támadóknál például Ocho-ról. Öt csak azért hozom fel példának, mert a Pats rendszerébe és Brady háklisságába az egyik legnehezebben illeszthető poszt az elkapóé. Nagyjából egy kezemen meg tudom számolni, hány elkapó működött plug and play módon itt. (Branch, Moss, Welker biztosan, LaFell kis jóindulattal, van még egy?)
tomi-tomi
Szerintem JE is, az más kérdés, hogy sokára kapott csak több lehetőséget. De úgy emlékszem, hogy amikor pályán volt, akkor kapta a passzokat.
vpi
JE - a rookie szezonjában (2009) elég szépen vette át WW szerepét. Azonban a 2012-es szezon elején (amikor fegyelmezési okokból WW-t padoztatták) eléggé besült ugyanebben a szerepkörben.
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Szerintem JE is, az más kérdés, hogy sokára kapott csak több lehetőséget. De úgy emlékszem, hogy amikor pályán volt, akkor kapta a passzokat.
vpi
Jules karrierje megér egy külön misét, de szerintem nem tartozik a Pats plug and play elkapók közé. Most nincs időm bővebben írni, de még Welker távozása után is Amendola backup-jának szánták.
tomi-tomi
A karrier előtörténetével egyetértek, de amikor elkezdték rendesen foglalkoztatni, nem kellett több szezon, hogy megbízzon benne Tom. Én a plug-and-playt így értettem, nem úgy, hogy mióta van a csapatnál.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem JE is, az más kérdés, hogy sokára kapott csak több lehetőséget. De úgy emlékszem, hogy amikor pályán volt, akkor kapta a passzokat.
vpi
Jules karrierje megér egy külön misét, de szerintem nem tartozik a Pats plug and play elkapók közé. Most nincs időm bővebben írni, de még Welker távozása után is Amendola backup-jának szánták.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Remélem nem feledkeztem el senkiről.
Kollega
BigAl kérészéletű itteni karrierjéről. 😀 Bár ő igazán akkor már nem illett semmilyen sémába.

Illetve támadóknál például Ocho-ról. Öt csak azért hozom fel példának, mert a Pats rendszerébe és Brady háklisságába az egyik legnehezebben illeszthető poszt az elkapóé. Nagyjából egy kezemen meg tudom számolni, hány elkapó működött plug and play módon itt. (Branch, Moss, Welker biztosan, LaFell kis jóindulattal, van még egy?)
tomi-tomi
Szerintem JE is, az más kérdés, hogy sokára kapott csak több lehetőséget. De úgy emlékszem, hogy amikor pályán volt, akkor kapta a passzokat.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Remélem nem feledkeztem el senkiről.
Kollega
BigAl kérészéletű itteni karrierjéről. 😀 Bár ő igazán akkor már nem illett semmilyen sémába.

Illetve támadóknál például Ocho-ról. Öt csak azért hozom fel példának, mert a Pats rendszerébe és Brady háklisságába az egyik legnehezebben illeszthető poszt az elkapóé. Nagyjából egy kezemen meg tudom számolni, hány elkapó működött plug and play módon itt. (Branch, Moss, Welker biztosan, LaFell kis jóindulattal, van még egy?)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Annak idején Adalius Thomast sem tudtuk megfelelően használni. Egy CB-t, vagy WR-t könyebb beilleszteni a rendszerbe. A front 7 játékosainál az Öreg a sokoldalúságot értékeli nagyra. Nem érdekes, hogy valaki mekkora sztár, ha egy kicsit más szerepkörben már csak a töredékét tudja teljesíteni. A Belichick érában volt egy-két komoly név a front 7-ben, de azok a játékosokat vagy mi draftoltuk, vagy komoly karrierjük nem volt előttünk. A két kivétel egyike Ad, akinek egyáltalán nem ment jól nálunk. A másik Rosevelt Colvin, aki jó játékos volt már a Bearsben is. Ő nem volt igazán sokoldalú, de jól passzolt a sémánkba. (Na ő igazi terror játékos volt.)

Remélem nem feledkeztem el senkiről.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Egy kis unalom űző...

 www.youtube.com/watch?v=6ZQEP7SFSSU