New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Basszus..
Sztem is Bolden time jön, Whitenak jó a keze de nem tud blokkolni..
gordon
(B@ssza meg a ló! Hál'istennek hosszabbított; jövőre is itt lesz és biztos pénze is van.)

Szvsz White fog jönni. Jets ellen ő volt a Lewis pótlék (40+ snap). Ha a Jets blitz heavy védelmével szemben rá merték bízni a pass protection-t, akkor annyira nem lehet gyenge blokkolásban. (Btw Lewis-ról is ugyanezt írták néhányan, holott kiváló ebben is.)

Bolden a mindenes tartalék és ST ász. Ez utóbbi szerepét nem fogja BB kockáztatni néhány passz kedvéért. 😀

Engem inkább az érdekel, hogy ki lesz az 53. ember. Kerít egy OL-t, vagy jön vissza Cadet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem kimondottan a futásoknál fog hiányozni. Amelyik csapat ellen lehet futni, a többiek is tudnak (vasárnap ketten is 100 yard felett voltak). Amelyik meg jól védekezik futás ellen, ott Lewis se nagyon tudott mit csinálni. Viszont Bradynek igencsak jó kis célpont volt eddig. Tegnap is összerakott 100 scrimmage yardot vagy 12 perc alatt.

Ez bizony hiányozni fog. De azért nem lennék meglepve, ha hirtelen valahonnan előkapnánk egy használható embert. Végre is használható futót azért nem olyan nehéz találni, mint mondjuk CB-t.

Az külön szépség, hogy ennek pár nappal a trade deadline után kellett történnie 😕
Kollega
T-Rich szabad nem?😊
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Basszus..
Sztem is Bolden time jön, Whitenak jó a keze de nem tud blokkolni..
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem kimondottan a futásoknál fog hiányozni. Amelyik csapat ellen lehet futni, a többiek is tudnak (vasárnap ketten is 100 yard felett voltak). Amelyik meg jól védekezik futás ellen, ott Lewis se nagyon tudott mit csinálni. Viszont Bradynek igencsak jó kis célpont volt eddig. Tegnap is összerakott 100 scrimmage yardot vagy 12 perc alatt.

Ez bizony hiányozni fog. De azért nem lennék meglepve, ha hirtelen valahonnan előkapnánk egy használható embert. Végre is használható futót azért nem olyan nehéz találni, mint mondjuk CB-t.

Az külön szépség, hogy ennek pár nappal a trade deadline után kellett történnie 😕

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Ami tavaly elkerült bennünket azt most duplán elővesz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem az nem aggaszt, lassan csak felépülnek az emberek, aztán akkor a mélység sem lesz már rossz
Igazából Bolden ha ezt tudná hozni elkapásokban, akkor azért az sem lenne rossz. Nagyon kár Lewisért, de pont azt akartam ma írni, hogy nagyon durva, hogy egyik meccsen Dobsonnak van 100 yardja, aztán nem is használjuk, aztán Amendola két meccs 200 yard, aztán felé sem nézünk, utána LaFellnek van 100 yardja. Mindig van valaki, aki ki tudja használni a lehetőséget, remélem, most valamelyik futó él a lehetőséggel, meg Chandlernek is jöhetne lassan nagy meccse 😊

több mint 8 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Amíg Brady és Gronk egészséges és mellé van egy jó-közepes defense, SB contender csapat vagyunk szerintem. Az oline engem jobban aggaszt.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Lassan ott tartunk, hogy az IR-en lévő csapat is esélyes lenne a PO-ra...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Dion-nak jobbulást, óriási veszteség.... Másik dolog: valaki tudja, hogy mikor volt olyan, hogy TOP3 Run Defence voltunk??? Ahogy az első meccsen átrongyolt rajtunk DeAngelo Williams, ezt nem gondoltam volna...
Sipiz01
Mayo kicsit többet volt fent tegnap, máris 3.-ik a Run D, kár hogy túl vagyunk trade időszakon!
több mint 8 éve
Sipiz01 New England Patriots 48
Dion-nak jobbulást, óriási veszteség.... Másik dolog: valaki tudja, hogy mikor volt olyan, hogy TOP3 Run Defence voltunk??? Ahogy az első meccsen átrongyolt rajtunk DeAngelo Williams, ezt nem gondoltam volna...
több mint 8 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
ez szívás

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Bekinek mindig van valami jo hire
Wyatt
Lóf@sz a postás seggébe! 😊
több mint 8 éve
triangle 1 283
hogy rohadna meg...
(brady és) gronk után a legnagyobb playmakerünk. ezért imádkoztam tavaly egyébként, hogy azzal a sqaddal végre legyen egy egészséges évünk (és lám). mondjuk előtte-utána duplán visszakapjuk a tavalyi injury luckot. szerintem egyébként nem lesz rossz white, de ugye messze nem akkora x-faktor, mint a szupertörpe. persze nem a po-ba jutás fog múlni rajta, de a legvégén nagyon sokat számított volna. ej........
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bekinek mindig van valami jo hire

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Lewis ACL-szakadás. - Rapoport
Beki
Fent nem szeretnek bennünket...
több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Lewis ACL-szakadás. - Rapoport
Beki
Bolden és White felkészül
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Lewis ACL-szakadás. - Rapoport
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Támadófal?
Kik alkotják majd?
ThundersNFL
Az Eagles elleni meccsen ha úgy van, szívesen beállok 😀

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Támadófal?
Kik alkotják majd?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
most lélegzet visszafojtva mindenki ezt várja 😊

 twitter.com/BillSimmons/status/663746742194597892



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs ha, meg volna. De az utolsó percekben szerzett washingtoni TD+XP után 143 engedett ponttal állunk, a Broncos az első 139-cel. Mennyire durva lett volna, ha a legtöbb szerzett pont/meccs mellett a legkevesebb engedett pont/meccs is a mienk lett volna féltávnál 😊

több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Harmon állítólag jól van, nincs komolyabb sérülése..Vollmer valószínűleg agyrázkódás, így a Giants ellen valószínűleg maródi..Lewis-nál pedig reménykednek, hogy MCL rándulás és nem ACL szakadás..Reményre ad okot, hogy nincs úgy bedagadva a térde, mint szakadásnál lenni szokott, de rossz, hogy a hogy túl laza az ACL.. Az MRI után többet tudnak.. 😕

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
még nem volt MRI, de az első vizsgálatok szerint Lewis MCL, 4-6 hét.
bármi, csak ne ACL/IR legyen....[fingers crossed]
triangle
akár egy 7 hetes felépülést is előre aláírnék... a lényeg, hogy a playoffra térjen vissza...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
En 17-17-nem elmentem inkabb Bonest nézni, mert felcseszett, hogy megint hogy nyernek 😊 de a veget pont lattam 😊

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
egy kicsi öröm a sok sérülés ellenére, hogy kikapott a Denver😊
bár az az első félidei meccsbehozatala a Denvernek egy picit felcseszte az idegemet...

csapat szépet tolt amúgy, a támadás akadozott a meccs közepén, de annyira nem voltunk rászorulva mert a D szinte lenullázta a rézbőrűeket
Lewisért nagyon imádkozok, hogy ne legyen season ending, nagyon kell ő nekünk, az Ofal szerintem a durvább meccsekre pihen, Buffalo és Denver ellen már szerintem felépülnek az emberek