New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Beszarás😊
 www.profootballfocus.com/blog/2015/10/28/top-10-nfl-secondaries-this-season/
gordon
Van ilyen is:

Top 10 NFL quarterbacks entering Week 8

"When facing pressure, Tom Brady ranks second with a PFF grade of +4.8 and a league-high passer rating of 121.2."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na erre a 19-re azért kíváncsi lennék, hogy jön ki 😊
Wyatt
A Bills meccs nem számít, mert azt feladtuk! 😀
tomi-tomi
A Packers meg meglett volna, ha bedobják a zászlót HaHára? 😀

Btw, napi random stat:
Brady az első hét meccsen 199/289-cel áll. Ez pont a fele a 2007-es idényének végének (398/578), és ugyanúgy 8.3 yardot átlagol passzonként (bár itt felszorozva már több jönne ki (2410*2=4820 vs 4806). A TD/Int viszont „csak” 40/2 lenne, és az irányítómutató is gyengébb, 115.8 vs 117.2 (még szerencse, hogy itt lenne még két meccs, ha az átlagokat figyeljük 😀)
Ez a második szezon, amikor legalább 7–0-val kezdünk, akkor is a Miami volt a 7. ellenfél, bár akkor nem játszott ilyen rosszul
(26/38 68.4% 356 yard 9.4-es átlag, 4/0 TD/Int, 133.2/21/25 84.0%, 354 yard 14.2-es átlag, 6/0 TD/Int 158.3)
Spygate vs Deflategate, gyakrabban kellene ilyen

Szerkesztette: Wyatt

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na erre a 19-re azért kíváncsi lennék, hogy jön ki 😊
Wyatt
A Bills meccs nem számít, mert azt feladtuk! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt írja a Bowl.hu a beharangozóban, hogy a Miami a mi legyőzésünkkel benyújthatja az igényét az AFC East címére. Szerintem ezzel a két utolsó meccsel elég határozottam megüzentük, hogy a hely egyelőre nem kiadó.

Négy hét múlva megüzenhetjük, hogy az AFC trónja sem kiadó.

A védelemről: hatványozottan igaz rájuk, hogy az igazi szezon a hálaadás után kezdődik. Ez a védelem már most is képes dominálni meccseken. Hétről-hétre fejlődik és majd meglátjátok, hogy fog pusztítani januárban.

Remélem, hogy mindenki egészséges marad a végéig és bizonyíthatjuk, hogy nem véletlenül nyerünk tavaly.

A Ben Roethlisberger vezette Steeleres 2004. október 31-én szakította meg 21 alapszakasz meccses veretlenségi sorozatunkat. Ezt azóta a Manningel Colts felülmúlta 23-mal, bár közben ők veszítettek egy playoff meccset. Mi most 19-nél tartunk. Épp a Denver ellen lehetne meg a 23.
Kollega
Na erre a 19-re azért kíváncsi lennék, hogy jön ki 😊

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A meccs összefoglalója:

 i.imgur.com/Xg7t0Gh.webm

(Hogy a pékbe kell úgy beilleszteni, hogy működjön?)

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azt írja a Bowl.hu a beharangozóban, hogy a Miami a mi legyőzésünkkel benyújthatja az igényét az AFC East címére. Szerintem ezzel a két utolsó meccsel elég határozottam megüzentük, hogy a hely egyelőre nem kiadó.

Négy hét múlva megüzenhetjük, hogy az AFC trónja sem kiadó.

A védelemről: hatványozottan igaz rájuk, hogy az igazi szezon a hálaadás után kezdődik. Ez a védelem már most is képes dominálni meccseken. Hétről-hétre fejlődik és majd meglátjátok, hogy fog pusztítani januárban.

Remélem, hogy mindenki egészséges marad a végéig és bizonyíthatjuk, hogy nem véletlenül nyerünk tavaly.

A Ben Roethlisberger vezette Steeleres 2004. október 31-én szakította meg 21 alapszakasz meccses veretlenségi sorozatunkat. Ezt azóta a Manningel Colts felülmúlta 23-mal, bár közben ők veszítettek egy playoff meccset. Mi most 19-nél tartunk. Épp a Denver ellen lehetne meg a 23.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Most akkor jó a D? Safety, int minden volt. Kapott pontok száma viszonylag kevés. 😉

Vagy az ilyen meccseket nem számítjuk bele az értékelésbe?

Nagyon jól játszott a csapat, le a kalappal. Igazából akkor értékeled őket, ha más meccseket is nézel. Hihetetlen precíz ez a rendszer. Ami nekünk természtes az más csapatokban kínszenvedés.
És jó látni hogy élvezik a játékot, nem mint egy magyar focista. 😊
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nagyon jól fog jönni ez a 10 nap, felépülhetnek a sérültek az OL-ben... CB trade-ért könyörögtünk eddig, lehet inkább OL fronton kellene körülnézni 😊

(sajnálom, hogy Jimmynek egy passzt sem engedtek 😕 )
ZERO_L
Ez nekem is eszembe jutott meccs közben 😕 Azér' egy CB trade kellene, ebből a védelemből egy jó shutdown corner hiányzik és komplett. Butler második CB-nek jó.

Ez a meccs asszem helyére tette a Miamit is, az elmúlt két hét után nagyon repkedtek a fellegekben.
több mint 8 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Mike Loyko kiszámolta:

#Patriots scoring defense ranks 12th in the NFL right now giving up 21.0 pt/game (126 points total).. However when you look at it closer..31 of those points have come on the teams final offensive drive, inside the final 2 minutes and down multiple scores AKA garbage time...If you discount meaningless end of game scores #Patriots defense has allowed 95 points or 15.8 per/game during regular course of play And that number would lead the NFL by a full point. So the take away is.. the #Patriots defense is pretty good too.

Azaz, ha nem számoljuk a meccsek utolsó 2 percében kapott pontokat, amikor több ponttal is vezetett a csapat (garbage time), akkor a Pats védelem kapná a legkevesebb pontot meccsenként. Bármilyen QB ellen is játszottak eddig, azért ez nem rossz.
Spigo
És a többi csapattól is levonod a garbage time pontokat? Vagy a return TD-ket? Mert azok is torzítják a statisztikát. Vagy megnézed melyik csapat átlagban honnan indította a scoring driveokat? Jók ezek a statisztikák, mindig lehet úgy kozmetikázni, hogy az embernek jó legyen 😊

És ezzel véletlenül sem azt akarom mondani, hogy nem jó a Pats D, csak azt, hogy nem árt mögé nézni a dolgoknak és nem hasraesni három számadattól.
gabokocka
kérdésedre a (félig) válasz:
 kepfeltoltes.hu/151030/Picture1_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szerkesztette: Höri
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Ez a mini bye-week nagyon jókor jött.

Tré kiesésével 5 egészséges OL-ünk maradt...mi történik, ha valaki még lesérül? Williamset küldjük be?😕
Minimum két embernek kellene visszatérnie a jövő héten (Cannon + valamelyik rookie OG, nálam jelenleg Mason>Tré).
Stork visszatérése most nem sokat ér, mivel ő + Andrews is csak C poszton bevethetők. Mondjuk anno ezt gondoltuk Wendellről is.

DeGugli azért nagyon komoly melót végez. Úgy kezdtük ezt a meccset, hogy az SB OL-jéből egy ember maradt, Vollmer... ő is LT poszton nyomja RT helyett.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Mindamellett, hogy ilyen sima lett, azért én dicsérném a Miamit is. Első félidőben megnehezítették az O dolgát.
Lewis egy állat, az a testcsel... A D megint garbagetime-ban nyalt csak be yardokat, de egészében kalapmegemelés.
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Simább lett mint vártam.
Már sajnáltam a phinst kicsit. Első félidőben nem is tudtak átjönni a térfelünkre.

Nekem úgy tűnt mintha double team lett volna Suh-n. Úgy nagyon nehéz azért bármit tenni.
Talán Detroitban a játszópajtások is mások voltak és azért volt láthatóbb.

több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
azért Suh megkapta a nagy lóvét, de hogy semmit nem tesz le az asztalra az is tuti, érdekes hogy Detroitban sokkal de sokkal jobb volt, itt meg szinte észre se lehet venni...no de ez már legyen az ő bajuk 😊

több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
simább lett mint gondoltam, Millertől paráztam azért, de a futást most is jól fogta a D, pass rush meg akad 😀
pay the man, ahogy szokták mondani, HT-nak kijár a nagy lóvé (bye bye Mayo sajna), tavaly is eszméletlen jól tolta és idén is eddig 😊
ez a D.Lewis kukázás mennyire bejött, nagy steal...most már elég az OL sérülésekből, de talán azért Canon ill. Mason sérülése annyira nem gázos és fognak tudni játszani,Jackson térde nem nézett ki azért túl jól 😕
Amúgy Harmon kellemes meglepetés számomra, azért szépen fejlődget,...viszont ez a coleman gyerek amit felé dobtak azt szerintem mind a WR húzta be 😀

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Először rosszul lettem, amikor megláttam Gronkot zöldben, de aztán jobban megnézve, így még tetszik is:
 thelab.bleacherreport.com/nfl-x-nba-jersey-mashups/

Mindenesetre ehhez kell ám egy pihent agy.
Kollega
Miért? Én már gondolkoztam, hogy ugyanígy meg lehetne csinálni MLB és NHL mezzel is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nagyon jól fog jönni ez a 10 nap, felépülhetnek a sérültek az OL-ben... CB trade-ért könyörögtünk eddig, lehet inkább OL fronton kellene körülnézni 😊

(sajnálom, hogy Jimmynek egy passzt sem engedtek 😕 )



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Beszarás😊
 www.profootballfocus.com/blog/2015/10/28/top-10-nfl-secondaries-this-season/
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kis off , D Lewis játszik ? Tudni erről vmit , azt látom h a státusza kérdéses . Köszi előre is 😊
nando89
Kis off , D Lewis játszik ? Tudni erről vmit , azt látom h a státusza kérdéses . Köszi előre is 😊
nando89
Sokat nem kellene visszaolvasni
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Kis off , D Lewis játszik ? Tudni erről vmit , azt látom h a státusza kérdéses . Köszi előre is 😊
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Hát, kibuszozni a reptérre, 3 órás repülőút, aztán onnan a stadion még 1,5 óra zötykölődés a buszon. De hát ezek a világ legjobban felkészített atlétái, sokat aligha számít.
Kollega
Csak arra mertem gondolni, hogy mégis csak keleti part 0 időeltolódással, Frisco v. Seattle cumisabb lenne.


Lewisnak örülök, hogy játszik... Jók ezek a miniemberek😊
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Dion Lewis (abdominal injury) is playing tonight source said.
több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
kevés idő volt felkészülni talán ez nekünk jobban kedvez kicsit. Az offense felrakja a pontokat ettől nem aggódok, remélem Lafell is elkapja második meccsén már a ritmust 😊
amitől jobban aggódok, az a védelem, most nagyon megszaladt a delfin O, bár ha lesz elég pass rush akkor Tanny tud hibázni 😊
Jó kis meccset várok azért, ha ezt behúznánk 3-0 lenne csoporton belül.

több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Pláne már tegnap este megérkeztek Bostonba. 😀

Valami expert cikk volt. Na mindegy.

Ez a dolphins nem erősebb mint a jets. Az irányító jobb, de ha zavarba hozzuk hibázik. Sheard jól jönne.
De hozható meccs, pláne ha nem lesznek dropok.

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azt olvastam, hogy ez most nekünk kedvez, hisz rövid hét van. Otthon vagyunk és Miami messze van. Nincs sok idő elemzésekre.
Azért remélem ennyire nem lesz izgulós. A múlt heti elég volt. 😀
Demecs
Mihez képest van messze 😊
Én meg pont attól félek, hogy nekünk is kevés idő volt felkészülni.
NB2
Hát, kibuszozni a reptérre, 3 órás repülőút, aztán onnan a stadion még 1,5 óra zötykölődés a buszon. De hát ezek a világ legjobban felkészített atlétái, sokat aligha számít.

Ami miatt mégsem félek, hogy a mi edzői stábunknál jobb talán a ligában nincs. Jobban senki se tudja felmérni mire van szükség a győzelemhez. Aztán a pályán már bármi dönthet, az NFL-ben nincs lefutott meccs. De a mieink erősebb csapat, ha kikapunk az a körülmények (Isten ments egy sérülés, stb.), vagy a saját gyenge játékunk miatt lesz, nem azért mert felülmúlnak minket.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Azt olvastam, hogy ez most nekünk kedvez, hisz rövid hét van. Otthon vagyunk és Miami messze van. Nincs sok idő elemzésekre.
Azért remélem ennyire nem lesz izgulós. A múlt heti elég volt. 😀
Demecs
Mihez képest van messze 😊
Én meg pont attól félek, hogy nekünk is kevés idő volt felkészülni.