New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
cap-ben meg fog jelenni ez a plusz majdnem 2 millió valahogy?winston
Eltiltott játékos meccspénze (roster bónusza) nem terheli a cap-et.tomi-tomi
akkor lehet költeni, ugye? remélem szerzünk belőle valami névtelen hőst, aki szétbünteti a ligát 😊
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Kétségtelen tény, ha Csányi van ott, ez nem 1 hanem 2 millió!
Legyünk hálásak!😀

ui: azért fogjátok már vissza magatokat, rohadt sok munkám van, nem érek rá ennyit olvasni😊
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már csak az kell, hogy az első körös picket mérsékeljék második körösre, és kimondottan nyertesnek érezhetitek magatokat. 😀peterk2005
Pénzügyileg is pluszba jönnek ki, mert brady fizetése 4 meccsre több mint 1 millióWester
Van további kérdés? A liga tehát megjutalmazta a bajnokcsapatot, majdnem egymillió dollárnyi plusz juttatással, hiszen Brady 1.8 millás pénztől esik el az eltiltás miatt. 😀😀

És még hogy szemét ez a Goodell. Ellenkezőleg, támogatja jó barátját, Kraft papát.

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Gondolom az eltiltott játékos semmilyen formában sem lehet jelen a sporteseményen. Nem tudom van-e erre lehetőség, de a csapat helyében a tiltakozás egyik formája lehet, ha a zászló felvonását elhalasztják egy olyan meccsre, ahol Brady már játszhat.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
cap-ben meg fog jelenni ez a plusz majdnem 2 millió valahogy?winston
Eltiltott játékos meccspénze (roster bónusza) nem terheli a cap-et.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
cap-ben meg fog jelenni ez a plusz majdnem 2 millió valahogy?
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Már csak az kell, hogy az első körös picket mérsékeljék második körösre, és kimondottan nyertesnek érezhetitek magatokat. 😀peterk2005
Pénzügyileg is pluszba jönnek ki, mert brady fizetése 4 meccsre több mint 1 millió

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
kimondottan nyertesnek érezhetitek magatokat. 😀peterk2005
Vazze, mi nem érezzük magunkat kimondottan nyertesnek.

Mi azok is vagyunk! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
csíra brédi átt baszott a labdávalgedam
lehet h még az a csíra is jobban tud magyarul mint te... pedig tudtommal angolul meg portugálul szokott makogni.nszgergo
ez egy utalás egy nem túl régi netes poénra. szvsz ezen most felnevettem.winston
Vicces is olvasni valaki poénkodását, akinek 3 hónapja ez az első postja, majd egy másik fórumtárs reakcióját, aki csak azért regisztrál a fórumra, hogy letorkolja. 😀
Íme itt a bizonyíték, hogy a látogatottságnak milyen jót tesznek az ilyen ügyek, bravo Goodell. 😀peterk2005
tisztelettel megjegyzem, h elég rég regisztráltam, azt már nem tudom, h miért, mert előtte is csak olvastam, és mint látjuk, azóta is 😊 , de valahogy nem vagyok egy szószátyár, ez van. És valóban, az ilyen kulturált "poénoknál" már csak Goodell poénja jobb...nszgergo
Na, akkor máris van egy pozitívuma Pats szempontból az ügynek: aktivizálta az egyik passzív szurkolót. 😊

Már csak az kell, hogy az első körös picket mérsékeljék második körösre, és kimondottan nyertesnek érezhetitek magatokat. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
peach nagyjából jót akart mondani, csak rosszul fogamazta meg. nem felfüggesztés volt (mert abban az évben ugrott a Pats 1/32-je, ha jól rémlik, meg volt pénzbünti is), hanem visszaesés van.
ha ketten elkövetnek egy bűncselekményt, akkor általában a visszaeső súlyosabb büntetést kap, mint az elsőbálozó, ez általában már csak így megy.slowmotion
Az nfl.com-os around the NFL stábja is kb. erre jutott a bünti utáni rögtönzött egy podcastjében. (Akit érdekel hallgassa meg, az egyik emberke Gregg Rosenthall, aki ismert Pats fan).

Én kitartok a "háttérhatalom mozgatta a szálakat" összeesküvés-elméletnél. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
nszgergo New England Patriots 2
csíra brédi átt baszott a labdávalgedam
lehet h még az a csíra is jobban tud magyarul mint te... pedig tudtommal angolul meg portugálul szokott makogni.nszgergo
ez egy utalás egy nem túl régi netes poénra. szvsz ezen most felnevettem.winston
Vicces is olvasni valaki poénkodását, akinek 3 hónapja ez az első postja, majd egy másik fórumtárs reakcióját, aki csak azért regisztrál a fórumra, hogy letorkolja. 😀

Íme itt a bizonyíték, hogy a látogatottságnak milyen jót tesznek az ilyen ügyek, bravo Goodell. 😀peterk2005
tisztelettel megjegyzem, h elég rég regisztráltam, azt már nem tudom, h miért, mert előtte is csak olvastam, és mint látjuk, azóta is 😊 , de valahogy nem vagyok egy szószátyár, ez van. És valóban, az ilyen kulturált "poénoknál" már csak Goodell poénja jobb...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
csíra brédi átt baszott a labdávalgedam
lehet h még az a csíra is jobban tud magyarul mint te... pedig tudtommal angolul meg portugálul szokott makogni.nszgergo
ez egy utalás egy nem túl régi netes poénra. szvsz ezen most felnevettem.winston
Vicces is olvasni valaki poénkodását, akinek 3 hónapja ez az első postja, majd egy másik fórumtárs reakcióját, aki csak azért regisztrál a fórumra, hogy letorkolja. 😀

Íme itt a bizonyíték, hogy a látogatottságnak milyen jót tesznek az ilyen ügyek, bravo Goodell. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ha Goodell és cap penalty, akkor inkább a Skins 2x18 milliót, meg a Cowboys 2x5 milliót kellene emlegetni. azért azok elég komoly büntetések voltak úgy, hogy írott szabályt nem sértettek meg.slowmotion
Na, arra az ügyre sokkal inkább hajaz a mostani.tomi-tomi
úgy-úgy; szerintem peterkának van igaza most (sok)
abban az esetben kiderült a barátságos csapatvezér Mara nyúlt bele az esetbe, hogy legyen belőle komoly büntetés (főleg a redskinsébe...)
biztos vagyok benne, hogy most is egy régi dinasztia nyúlt bele a dologba, hogy nagyon el legyenek meszelve, és abban is biztos vagyok hogy erősen irányítva volt Goodell a Ted Wellses 'elemző' cég felé

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Akkor csak 8. Olyan ítéletről hallottál már, aminek a végrehajtását nyolc évre függesztik fel?
peach nagyjából jót akart mondani, csak rosszul fogamazta meg. nem felfüggesztés volt (mert abban az évben ugrott a Pats 1/32-je, ha jól rémlik, meg volt pénzbünti is), hanem visszaesés van.
ha ketten elkövetnek egy bűncselekményt, akkor általában a visszaeső súlyosabb büntetést kap, mint az elsőbálozó, ez általában már csak így megy.slowmotion
azt hiszem az NFL-ben elsőbálozóról beszélni elég mulatságos.winston
Hát pont nem. Azt reklamálta, hogy az akkori felfüggesztett büntetés miért nem lép életbe. Azt, hogy visszaeső a csapat, ha elkövetett valamit, én nem vitattam.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Akkor csak 8. Olyan ítéletről hallottál már, aminek a végrehajtását nyolc évre függesztik fel?
peach nagyjából jót akart mondani, csak rosszul fogamazta meg. nem felfüggesztés volt (mert abban az évben ugrott a Pats 1/32-je, ha jól rémlik, meg volt pénzbünti is), hanem visszaesés van.
ha ketten elkövetnek egy bűncselekményt, akkor általában a visszaeső súlyosabb büntetést kap, mint az elsőbálozó, ez általában már csak így megy.slowmotion
azt hiszem az NFL-ben elsőbálozóról beszélni elég mulatságos.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
A büntetés súlyos mértéke nem a spygatera vezethető vissza? Ott is szankcionálva lettetek most jött az újabb stikli és utólag még kaptatok arra is valamit megint. Mintha vki kap két év felfüggesztettet ( ez esetetekben a spygate utáni bünti ) majd újra csinál vmit a felfüggesztett ideje alatt akkor az előző büntetést is rámérik az illetőre az aktuálissal együtt....peach
Ember! Az több mint 10 éve volt!Kollega
Ember! Konkrétan 2007ben!peach
Akkor csak 8. Olyan ítéletről hallottál már, aminek a végrehajtását nyolc évre függesztik fel?Kollega
peach nagyjából jót akart mondani, csak rosszul fogamazta meg. nem felfüggesztés volt (mert abban az évben ugrott a Pats 1/32-je, ha jól rémlik, meg volt pénzbünti is), hanem visszaesés van.
ha ketten elkövetnek egy bűncselekményt, akkor általában a visszaeső súlyosabb büntetést kap, mint az elsőbálozó, ez általában már csak így megy.
több mint 8 éve
nszgergo New England Patriots 2
csíra brédi átt baszott a labdávalgedam

lehet h még az a csíra is jobban tud magyarul mint te... pedig tudtommal angolul meg portugálul szokott makogni..nszgergo
ez egy utalás egy nem túl régi netes poénra. szvsz ezen most felnevettem.winston
ez esetben én kérek elnézést
mondjuk most így megnézve az se vmi vicces, h a kissrác milyen művelt... 😊 de hangja az van, meg kell hagyni
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A hszt töröltem mert nem kell a flame, pls...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
csíra brédi átt baszott a labdávalgedam

lehet h még az a csíra is jobban tud magyarul mint te... pedig tudtommal angolul meg portugálul szokott makogni..nszgergo
ez egy utalás egy nem túl régi netes poénra. szvsz ezen most felnevettem.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Viszont továbbra is kérdezném, hogy mikortól beszélhetünk az NFL-ben elévülésről?ervinator
Szerintem ez az NFL-ben értelmezhetetlen, ez jogi terminus.peterk2005
Akkor nézzük az NFL gyakorlatot. A Broncos háromszor csalt a cap könyveléssel. A büntetései: 1998-ban 950 ezer $, 2001-ben 968 ezer $ és végül 2004-ben 950 ezer $.

Egyértelmű, hogy alkalmazzák a három csapást.😀tomi-tomi
azért 2001-ben még nem Goodell volt.
ha Goodell és cap penalty, akkor inkább a Skins 2x18 milliót, meg a Cowboys 2x5 milliót kellene emlegetni. azért azok elég komoly büntetések voltak úgy, hogy írott szabályt nem sértettek meg.slowmotion
Egy szervezet csak úgy nem hivatkozhat arra, hogy más lett az első számú vezető.

Na, arra az ügyre sokkal inkább hajaz a mostani.tomi-tomi
ez a szervezet nem is hivatkozik csak úgy arra, hogy más lett az első számú vezető. ez a szervezet arra hivatkozik, hogy más lett az első számú vezető ÉS szigorúbbak lettek a szabályok.
Goodell eddig pályafutása a csendőrködésről szól, helló!
Tank Johnson, Pacman, Spygate, Bountygate, satöbbi, satöbbi, minden ítélet súlyosabb, mint Tagliabue előtt.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A büntetés súlyos mértéke nem a spygatera vezethető vissza? Ott is szankcionálva lettetek most jött az újabb stikli és utólag még kaptatok arra is valamit megint. Mintha vki kap két év felfüggesztettet ( ez esetetekben a spygate utáni bünti ) majd újra csinál vmit a felfüggesztett ideje alatt akkor az előző büntetést is rámérik az illetőre az aktuálissal együtt....peach
Ember! Az több mint 10 éve volt!Kollega
Ember! Konkrétan 2007ben!peach
Akkor csak 8. Olyan ítéletről hallottál már, aminek a végrehajtását nyolc évre függesztik fel?

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
aki a liga hírnevét befeketíti, azt megbüntetik.Stez
akkor nem értem miért akarták pl a Rice ügyet eltussolni. Lehet csak az én szememben az egyik legnagyobb bűn megütni egy nőt (ráadásul így! de bárhogy), de ott pl sokat emelhetett volna a liga a presztizsén, ha kiáll keményen, megbüntetni Riceot elsőre példát statuálva meg még belevág egy családon belüli erőszak ellenes kampányba is, ahogy teszi ezt más ügyekkel.winston
Az más, pont a Rice-üggyel kapcsolatos balhé miatt változtattak az NFL ezekkel kapcsolatos szabályain, azóta áll hozzá tök máshogy a liga ezekhez, és már csak a rossz sajtó miatt is büntet. Ilyen téren a Rice-ügyet nem hoznám kapcsolatba ezzel, de mondjuk azt, hogy mondjuk Blank is bevallotta, hogy ügyeskedtek Atlantában, meg Rodgers számára sem ismeretlen a dolog, az viszont meglep, hogy azon a két fronton nem történt semmi különös.

De ugye mindig más, ha egy sportág bajnoka, vagy legendája, sztárja követ el valamit, a Pats meg épp aktuális bajnok, így végképp sokkal nagyobb visszhangot kapott az egész sztori, és persze, hogy ezek után megkérdőjelezik-e, jogosan lett-e bajnok a csapat, míg ugye Atlantában mit hoznának fel a kritikusok? Hogy jogosan szereztek-e 4-5 győzelmet? Ez biztosan közrejátszott az ítélet súlyosságában.

Mint ahogy ugye Armstrong sokszoros bajnokként sokkal rosszabb marketing volt a bicikliseknek, holott mindenki tudja, hogy a 99%-uk doppingol, és évente negyvenen le is buknak. De ahogy a bajnok csalása sokkal rosszabb marketing egy sportágnak, úgy a bajnokon végrehajtott sokkal durvább büntetés meg jobb marketing is.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
A büntetés súlyos mértéke nem a spygatera vezethető vissza? Ott is szankcionálva lettetek most jött az újabb stikli és utólag még kaptatok arra is valamit megint. Mintha vki kap két év felfüggesztettet ( ez esetetekben a spygate utáni bünti ) majd újra csinál vmit a felfüggesztett ideje alatt akkor az előző büntetést is rámérik az illetőre az aktuálissal együtt....peach
Ember! Az több mint 10 éve volt!Kollega
Ember! Konkrétan 2007ben!peach
sose hagyd, hogy a tények megvezessenek.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Az a gond, hogy senki se nézi ezt az esetet úgy, ahogy az valójában történt.
Összecsúsznak a dimenziók sokaknál.
Ha nekem van egy cégem/ligám/bármim, ami egy üzleti vállalkozás, akkor kétféle metodikával fogom üzemeltetni.
Egyrészt legyen kifelé törvényes, másrészt bent az történjen amit én akarok.
Labdák leeresztése önmagában se nem bűncselekmény, se nem kihágás, se nem törvénytelen, simán egy adott szabályrendszer megsértése.
A fizikai erőszak, gyermekbántalmazás, drogok azok valódi törvénytelenségek, amelyeket bizonyítani kell valódi bíróság előtt, és ezt követően lesz ítélet a valódi világban.
Egy cég, üzleti vállalkozás szabályzatát viszont bármivel meg lehet sérteni, és nem kell hozzá hatóság, se bizonyítás, legyen szó egyébként valódi törvénytelenségekről, vagy olyan, az adott szabályrendszert sértő eseményekről, mint a videózás, labdaeresztgetés, fejpénz, teljesítményfokozók használata, stb.
Ha benne van a szabályzatban, hogy tilos a zsiráf szó használata, és használom, azzal vállalom a büntetést. És nem sírhatok, hogy sérül a szólás- és a véleménynyilvánítási szabadságom.
És ha van egy cégem, akkor ott én döntöm el, hogy ki mit tehet, és ha nem azt teszi, akkor mire büntetem.
Pl. megbüntethetek egy alkalmazottat mert úgy érzem munkaidőben privát sms-eket vált.
Benne van a munkaszerződésében, aláírta, tud róla.
Ha elkezdek ezügyben gyanakodni akkor elkérem a telóját, megnézem mi történt, és tudok dönteni.
Ha nem adja oda a telóját, hogy megnézzem, akkor megbüntetem. Ha nem tetszik neki a büntetés, akkor polgári perre viheti az ügyet, és majd ott szétválogatják. De én megbüntethetem.
Persze, alapesetben semmi közöm a telójához, a privát szférájához, pláne az sms-eihez.
De ha az üzletemről van szó, akkor azt védeni fogom mindenáron.
És ha nem vagyok egy született zseni, akkor bizony olyan “védéseket” is fogok alkalmazni melyek nem optimálisak. Még lehet, hogy olyat is, ami valójában árt a bizniszemnek, viszont én azt hiszem, hogy használ.
Kábé így kéne erre az ügyre tekinteni.
Szerintem egy komikus, igazságtalan döntés született, ami emellett teljesen jogszerű, és érthető Goodell és a liga szempontjából.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A büntetés súlyos mértéke nem a spygatera vezethető vissza? Ott is szankcionálva lettetek most jött az újabb stikli és utólag még kaptatok arra is valamit megint. Mintha vki kap két év felfüggesztettet ( ez esetetekben a spygate utáni bünti ) majd újra csinál vmit a felfüggesztett ideje alatt akkor az előző büntetést is rámérik az illetőre az aktuálissal együtt....peach
Ember! Az több mint 10 éve volt!Kollega
Ember! Konkrétan 2007ben!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...