New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Gondolom nálunk A slot receiver az első számú elkapó 😉

Do your job
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nem biztos
viszont azzal, hogy már korábban is érdeklődtünk iránta + az a nyilatkozat ugye, nekem is felkeltette az érdeklődésemet a dolog. Mondjuk nagyon nem kell basztatni ezt a támadósort, de Lloydnak még lenne helye sztem (mondjuk én korábban is korteskedtem érte).Habi
Ritkán olvasni ilyen nyilatkozatot, ennyire egyértelmű elköteleződést. Jöjjön csak nyugodtan, 2.-3. WR-nek teljesen jó lehet.tomi-tomi
Hm... Ki mögött? 😊Boston
Vazze, pont ezen lamentáltam, hogy beírjam-e, hogy nálunk azt se tudni, ki az 1. WR! 😊 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Ez már biztos, vagy Lloyd korábbi nyilatkozatára utalsz?
tomi-tomi
nem biztos
viszont azzal, hogy már korábban is érdeklődtünk iránta + az a nyilatkozat ugye, nekem is felkeltette az érdeklődésemet a dolog. Mondjuk nagyon nem kell basztatni ezt a támadósort, de Lloydnak még lenne helye sztem (mondjuk én korábban is korteskedtem érte).Habi
Ritkán olvasni ilyen nyilatkozatot, ennyire egyértelmű elköteleződést. Jöjjön csak nyugodtan, 2.-3. WR-nek teljesen jó lehet.tomi-tomi
Hm... Ki mögött? 😊

Do your job
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
és JMD után érkezik Brandon Lloyd is hozzátok. kíváncsi leszek a számairaDiamondsHead44
Ez már biztos, vagy Lloyd korábbi nyilatkozatára utalsz?
tomi-tomi
nem biztos
viszont azzal, hogy már korábban is érdeklődtünk iránta + az a nyilatkozat ugye, nekem is felkeltette az érdeklődésemet a dolog. Mondjuk nagyon nem kell basztatni ezt a támadósort, de Lloydnak még lenne helye sztem (mondjuk én korábban is korteskedtem érte).Habi
Ritkán olvasni ilyen nyilatkozatot, ennyire egyértelmű elköteleződést. Jöjjön csak nyugodtan, 2.-3. WR-nek teljesen jó lehet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
és JMD után érkezik Brandon Lloyd is hozzátok. kíváncsi leszek a számairaDiamondsHead44
Ez már biztos, vagy Lloyd korábbi nyilatkozatára utalsz?
tomi-tomi
nem biztos
viszont azzal, hogy már korábban is érdeklődtünk iránta + az a nyilatkozat ugye, nekem is felkeltette az érdeklődésemet a dolog. Mondjuk nagyon nem kell basztatni ezt a támadósort, de Lloydnak még lenne helye sztem (mondjuk én korábban is korteskedtem érte).


JT Daniels fan
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
nagy hülyeség lenne ha a futójátékot hanyagolnánk az elkövetkező években, hiszen hoztunk 2 RB-t is a drafton, és nálam Ridley simán kezdő Rb lenne a következő évtől mert igencsak jól nyomta, kezdi elkapni a fonalat....Okay hogy pass mániákus JMD de azért egész jó kis RB grp jött össze, illene velük egész szép számokat összehozni majd.

Szerk: Majd Olcsó hozza a TD-ket a PO-ban 😛

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
és JMD után érkezik Brandon Lloyd is hozzátok. kíváncsi leszek a számairaDiamondsHead44
Ez már biztos, vagy Lloyd korábbi nyilatkozatára utalsz?

JMD újraszerződtetése nekem a céhek mesterképzését juttatja eszembe. Elküldték világot látni, kipróbálhatta magát, csak a saját kárán (Pats szempontból) verte be a fejét néha a falba. Most meg visszatért.
A gyors alkalmazása mellett indok lehetett, hogy hat PO csapattal találkozott idén, a Pats edzői stábja csak kettővel. Rengeteg hasznos információja lehet.
Schleck-kel értek egyet, nehezen elképzelhető, hogy a szerepek és feladatok tisztázása nélkül, ad hoc engednék őt össze BOB-bal (-nel) és a csapattal.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Én mindig is nagy JMD-fan voltam a patriotsos korában (és ez a más csapatoknál történtek után sem sokat változott), szóval én örülök. Szerintem a play offban neki még főleg háttérszerepe lesz. Annak biztos van jelentősége, hogy mint OC egyszer már felkészült a szezon során egy sor PO csapat defense-éből, és meccstapasztalatot is szerzett ellenük. Régebben azt nyilatkozta még Pats-kordinátorként, hogy a Pats stratégiája mindig az ellenfél gyengeségeinek kihasználására épül, és ebben azért adhat némi segítséget.
DH44, ezt a Floyd dolgot hol olvastad? Én spéci neki is örülnék. Nem tudom, milyen formában van, de nem ártana egy mélységi célpont, Olcsó nem igazán jött be nálunk.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
és JMD után érkezik Brandon Lloyd is hozzátok. kíváncsi leszek a számaira

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezek értelmes felnőtt emberekSchleck
ja, ezért is a becenév. 😀

amúgy mindenben fegának van igaza, tudjátok miért.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most komolyan nem értem, hogy honnan jött ez a szerintem hülyeség, hogy majd BOB és JMD biztosan összevesznek és egymással fognak kiabálni a pálya szélén. Ezek értelmes felnőtt emberek, és 100%-ra biztos vagyok benne, hogy fogják tudni kezelni a helyzetet. JMD előzőleg is HC-ből lett OC, most pár meccset kibír assistant-ként is, pláne hogy kb. ezen múlik az jövőbeli állása. Szerintem semmi komolyabb szerepét nem fogjuk látni amúgy meccs közben, ugyanúgy BOB fogja a playeket hívni, mint alapesetben, max egy-két ötlettel segítheti őt, és nem is lehetne nagyon komolyabb szerepe a playbook ismerete nélkül. Ellenben a meccs előtti elemzésekben több szem többet lát alapon szerintem biztosan jól fog jönni.
Szóval én egyáltalán nem parázom ettől a szitutól. 😊

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Alapjáraton örülök JMD kinevezésének mert BOB távozása után kell valaki aki jól ismeri a csapatot és erre tökéletes JMD. Alap esetben munkába állna március elején és minden happy. Így viszont, hogy már most csatlakozik a csapathoz, hát nem repesek a boldogságtól. Lehet, hogy csak a vészmadár szól belőlem is, de szvsz nem örülnék annak, hogy JMD és BOB nem értenek egyet valamiben és a pálya szélén osztják ki egymást. Másrészről ha JMDnek nincs beleszólása a play hívásba akkor jó húzás már most használni mert azért elemzésekben jó lehet nekünk.
Egyébként osztom azt a véleményt, hogy BB ezzel kvázi mindent feltett egy esetleges SBra, annyira ergya QBk jönnek majd velünk szembe (sorry a szurkolóiktól), hogy itt nekünk egyértelműen pont párbajra kell hajtani amiben szvsz nincs ellenfelünk idén az AFCben.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nemtudom hogy örüljek vagy sirjak JMD kinevezése miatt, de valahogy nem tudok neki örülni...nagyon remélem rámcáfol majd
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk az JMD-vel a PO-ban igen szépen futkorásztunk azért 😊Wyatt
A Jaguars ellen volt LoMo egyetlen igazán jó meccse, ugye? (Meg Bradynek 2 incomplet-ja...)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk az JMD-vel a PO-ban igen szépen futkorásztunk azért 😊

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
JMD és BOB (jó utalónevet találtál, Danna!) habitusát elképzelve tényleg érdekes lehet, ordibálva kergethetik egymást az oldalvonal mentén😀Gyulus
Szerintem nem lesz ilyen... 😀
az az érzésem h ezt ők pontosan letisztázták most előre h ki merre meddig és ha bármi nézeteltérés is van köztük, akkor BB-hez fognak menni és nem a játékosok előtt anyáznak... ráadásul ugye dolgoztak is már együtt, igaz akkor fordított leosztásban, de nem hiszem h ez gondot fog okozni.. Lehet én vok most túl optimista és naív, de sztem nem lesz gáz... 😊

Ráadásul sztem a játékosoknak is jót fog tenni, ugye a két TE-vel ő már nem dolgozott, sztem kifejezetten jól elsülhet ez az átmenet...
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Hosszútávon, mondjuk 2012-13 szempontjából még talán érteni vélem a rációt JMD leigazolása mögött (viszont a hideg kiráz attól, hogy itt valaha HC legyen). De hogy ennek bármilyen pozitív hatása legyen a rájátszásban, azt erősen kétlem.
DoM
JMD még mindig csak 35 (!) éves... lazán lehet belőle még bármi. BB-nél sem zeng senki az 5 évnyi Browns-edzősködéséről.. ő egyébként 39 évesen jutott lehetőséghez.
Ha JMD tanul a hibáiból, valóban BB utódja lehet.. ne feledjük az öreg lassan 60 éves és összesen 5 bajnoki gyűrűje van.

Az idei PO-s asszisztenkedés felajánlása egy olyan dolog, amivel be tudjuk\tudtuk előzni a KC-t.

Csak valakinek időnként alaposan seggbe kellene rúgni, ha megint elfelejti hogy futójáték is van a világon.. nem mintha idén olyan sokat futottunk volna.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hosszútávon, mondjuk 2012-13 szempontjából még talán érteni vélem a rációt JMD leigazolása mögött (viszont a hideg kiráz attól, hogy itt valaha HC legyen). De hogy ennek bármilyen pozitív hatása legyen a rájátszásban, azt erősen kétlem.

Ha O'Brien annyira elfoglalt a PSU-nál a stáb összetrombitálásával és a toborzással, hogy emiatt nincs elég ideje a Pats PO-ra, akkor meg kell köszönni neki az eddigi munkát és odaállítani a zsenigyereket az oldalvonalhoz. Ha a PSU nem veszi el O'Brien idejét, akkor meg felesleges ez az egész cécó.

Az elmúlt napok hírei alapján csak azt hittem, hogy az újságírók pörgetik túl ezt a témát, de ha ez a legújabb fejlemény valóság lesz, akkor arra csak a "pánik üzemmód" jelzőt találom.

Másik oldalról elégedetten is szemlélhető a kapkodás, hogy Belichick is érzi: most kell minden megtenni, amikor nincs egészséges, elitnek számító QB az AFC-ben és maximálisan élni a lehetőséggel.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Utálok vészmadárkodni, de nem lesz egy kicsit káosz a támadósor?

Itt van O'Brien akinek azért már folyamatosan ott motoszkál a fejében, hogy mi lesz az új csapatával.
Aztán McDaniels, aki 3 év után tér vissza és hivatalosan a korábbi asszisztensének lesz most ő a beosztottja.

Szóval értem, amit twitteren írnak, hogy a valódi OC itt Brady, aki nélkül semmi nem történik a pályán... De a többi játékosnak egyértelmű lesz, hogy még O'Brien szava dönt, ő a főnök és senki nem akar már most jó kapcsolatot kiépíteni a jövendőbeli OC-val? (Mi lesz akkor ha JMcD és O'Brien nem értenek egyet, aztán O'Briennek nem lesz igaza? Nem ássa ez majd alá a tekintélyét az utódjával szemben?)
Ez a játékosokban tényleg fel sem merül és tényleg az van jelenleg a Pats öltözőjében, hogy "sok kicsi BB" csak egyetlen dolgot tart szem előtt, hogy megnyerje a következő mérkőzést?FeGa
Szerintem assistantként inkább a meccsre való felkészülés, a taktika és a meccs közbeni elemzés lesz a feladata. A pálya szélén O'Brien a főnök és max neki segíthet Josh.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
JMD és BOB (jó utalónevet találtál, Danna!) habitusát elképzelve tényleg érdekes lehet, ordibálva kergethetik egymást az oldalvonal mentén😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Utálok vészmadárkodni, de nem lesz egy kicsit káosz a támadósor?

Itt van O'Brien akinek azért már folyamatosan ott motoszkál a fejében, hogy mi lesz az új csapatával.
Aztán McDaniels, aki 3 év után tér vissza és hivatalosan a korábbi asszisztensének lesz most ő a beosztottja.

Szóval értem, amit twitteren írnak, hogy a valódi OC itt Brady, aki nélkül semmi nem történik a pályán... De a többi játékosnak egyértelmű lesz, hogy még O'Brien szava dönt, ő a főnök és senki nem akar már most jó kapcsolatot kiépíteni a jövendőbeli OC-val? (Mi lesz akkor ha JMcD és O'Brien nem értenek egyet, aztán O'Briennek nem lesz igaza? Nem ássa ez majd alá a tekintélyét az utódjával szemben?)
Ez a játékosokban tényleg fel sem merül és tényleg az van jelenleg a Pats öltözőjében, hogy "sok kicsi BB" csak egyetlen dolgot tart szem előtt, hogy megnyerje a következő mérkőzést?
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Patriots are expected to hire Josh McDaniels as an offensive assistant: will coach in playoffs. Becomes OC in 2012. More on ESPN.com

Wow.. és már a PO-ban is lesz!!Danna
Nem tudom, hogy ez mennyire zavarhat be a csapatnál:S
másrészt azonban akkor jöhet az Edelman-wildcat, JMD ilyeneket nem szokott kihagyni😀Gyulus
sztem semennyire... profi emberekről beszélünk, ráadásul idén JMD-ék játszottak a Steelers-Ravens-Bengals trióval, több szem többet lát alapon sztem nyerő lehet ez...

arról nem is beszélve h azért az elég egyértelmű h nálunk az O-nak kell hoznia a meccseket és ha ők hárman (Tom, JMD, BOB) összedugják a fejüket, kizárt h ne szülessen meg jó taktika.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.
Így 2012-ben legalább a HC és a GM Belichick is koncentrálhat a védelemre.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Patriots are expected to hire Josh McDaniels as an offensive assistant: will coach in playoffs. Becomes OC in 2012. More on ESPN.com

Wow.. és már a PO-ban is lesz!!Danna
Nem tudom, hogy ez mennyire zavarhat be a csapatnál:S
másrészt azonban akkor jöhet az Edelman-wildcat, JMD ilyeneket nem szokott kihagyni😀
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
óóó ez cool, nagyon örülök hogy visszajön, és ez még Malletnek is jót fog tenni a fejlődése szempontjából.