New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem korhoz (idényhez) van kötve, hanem mérkőzés részvételhez. tomi-tomi
Akkor ha már így felcsigáztál írd le kérlek, hogy mi ez a bűvös szám, amennyi mérkőzéssel a háta mögött még be lehet pakolni valakit PS-be. 😊 Az nfl.com szerint Mills 16 meccsen lépett pályára (az passz, hogy ezen felül volt-e aktív meccsnapon). Előre is köszi!Csabiii
Túlzottan egyszerűsítettem. Alapesetben 6 meccs a határ, ha ez egy évadban történik. 7-8 meccs esetén csak akkor marad valaki PS képes, ha volt az illetőnek passzív évada. Mills a 16 meccsét két ilyen etapban teljesítette, így még PS-ba rakható.Ha minden igaz ez volt az utolsó ilyen idénye, mert minden bizonnyal elért egy másik határt. Egy játékos összesen három idényt tölthet PS-ban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Én egy meccsen se láttam, az tuti.

több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Nem korhoz (idényhez) van kötve, hanem mérkőzés részvételhez. tomi-tomi
Akkor ha már így felcsigáztál írd le kérlek, hogy mi ez a bűvös szám, amennyi mérkőzéssel a háta mögött még be lehet pakolni valakit PS-be. 😊 Az nfl.com szerint Mills 16 meccsen lépett pályára (az passz, hogy ezen felül volt-e aktív meccsnapon). Előre is köszi!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Garrett Mills volt már itt pár éve. Sobri Jóska
És idén is jópár hónapja a PS-ben csücsült, egészen máig... Mondjuk számomra rejtély, hogy hatodévesként, hogyan volt PS-képes, de ez már csak az én egyéni szoc. problémám. 😊Csabiii
Itt azt is megoldjuk! 😊
Nem korhoz (idényhez) van kötve, hanem mérkőzés részvételhez. Idei kontraktus bajnokunk, Ventrone most van a határon. Ha még egyszer szerepel meccsen, akkor utána vagy megtartjuk (marad az 53-as roster-en), vagy elbúcsúzunk tőle.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Garrett Mills volt már itt pár éve. Sobri Jóska
És idén is jópár hónapja a PS-ben csücsült, egészen máig... Mondjuk számomra rejtély, hogy hatodévesként, hogyan volt PS-képes, de ez már csak az én egyéni szoc. problémám. 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Nem akarlak lelombozni, de épp most vágtuk kiWyatt
Lelomboztál.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem akarlak lelombozni, de épp most vágtuk ki

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Garrett Mills volt már itt pár éve.
Bár azóta nem alkotott nagyot másutt, de amikor nálunk játszott előszezonban nekem nagyon tetszett.
Én örülök neki, hogy visszakerült, mégha nem is kap majd szerepet érdemben.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
The New England Patriots announced today that they have signed WR Britt Davis to the practice squad and released TE Garrett Mills from the practice squad.

Davis, 25, is a first-year player from Northern Illinois. He originally entered the NFL as a rookie free agent with the New York Jets in 2009 and spent part of that year on the New York practice squad. Davis, 6-3, 205 pounds, was released by the Jets after training camp in 2010 and was then was signed by Denver where he began the year on the practice squad. Davis was signed to the 53-man roster on Dec. 13, 2010 and played in three games for the Broncos. He was release by Denver at the end of training camp this past summer.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Érdekes adat, hogy egyedül a Patsnek van 4 darab 700+ yardos elkapója (Wes, Deion, és a két TE):

http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4714079/three-point-stance-bye-week

Arról ír, Reiss, hogy az előző két PO vereségnél rendre levették az ellenfelet az elsődleges elkapót (sőt a Jets emlékeim szerint az első két célpontot legalább), és a fal gyengélkedése/jó nyomás miatt nem volt ideje Bradynek alternatívát keresni. Egyáltalán nem lennék meglepve, ha a gameplan jövő hétvégén Hernandezt, Branchet, vagy akár 85-öt tekintené elsődleges célpontnak (lásd 2007, mikor Moss alig kapott labdat két PO meccs alatt). Ehhez viszont elengedhetetlen, hogy az említett hármas egy az egyben megverje az emberét, és ne legyenek droppok (Welkeren szinte biztos, hogy double lesz, és szerintem a Gronkot védő DB/LB is kap safety segítséget).
Nem vagyok híve az "Ochocincot a PO-ra tartogatjuk" elméletnek, de gondolom nem hiába tartottuk a rosteren, illetve dícséri mindenki agyba-főbe. Meg azt sem hiszem, hogy elfelejtett volna játszani egy év alatt, vagy nem tudja megtanulni a playbookot. Elképzelhetőnek tartok egy 2006-os Gaffney-szerű teljesítményt.LordTamas
Nagyon sokan elfelejtik, hogy tavaly Hernandez sérülten játszott a Jets ellen, nem volt valódi fenyegetés. Most Branch a maródink, de ez közel sem akkora hiány, egyrészt Ocho, de döntően Hernandez extra teljesítménye miatt. Szerintem nem lehet eléggé kiemelni az ő játékát! Ha Gronk nem lenne, akkor mindenki róla áradozna, hogy egy másodéves 4. körös mit művel.
(A Ravens meccs legfeljebb annyiban tanulságos számomra, hogy a szégyentelenek azóta is többször verik orrba az ellenfelet Rise meccs eleji 70-80 yard-os TD-jével, nagy futásával. Szívesen mondanám azt, hogy életükben egyszer minden összejött nekik és egy negyed alatt eldöntötték. De azóta többször ugyanezt a taktikát (gyors TD, labdaszerzés(ek), ebből pontok) alkalmazták mások ellen is. Idén a Steelers-t gázolták el így.)

Btw a Bills meccs óta azt érzem, hogy ez a csapat tele van önbizalommal és bizalommal a többi csapatrész iránt. Jól jöttünk ki az utóbbi meccsek nagy hátrányaiból. Sokan azon aggódnak, hogy jaj, ilyet nem lehet a PO-ban. Ők meg azt látják, hogy a Def-nek nem kell görcsölni, nehogy 10 pontnál nagyobb legyen a hátrányunk, az Off-ról lekerült a közvetlen/azonnali pontszerzési kényszer, mert a Def egyszer csak lehúzza a rólót és adja zsinórban a labdát. (Ha nincs az a fránya INT, akkor a Bills ellen 8-ból 8-szor tettek volna fel pontot a táblára!) Az ST-nk teljesítménye pedig surranó pályán TOP5, csak a kickoff return-jeink gyenge átlagosak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez azért tényleg ütős... 😀 😂

http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/01/04/A_BKV-nak_fogalma_sincs/#comments
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Érdekes adat, hogy egyedül a Patsnek van 4 darab 700+ yardos elkapója (Wes, Deion, és a két TE):

http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4714079/three-point-stance-bye-week

Arról ír, Reiss, hogy az előző két PO vereségnél rendre levették az ellenfelet az elsődleges elkapót (sőt a Jets emlékeim szerint az első két célpontot legalább), és a fal gyengélkedése/jó nyomás miatt nem volt ideje Bradynek alternatívát keresni. Egyáltalán nem lennék meglepve, ha a gameplan jövő hétvégén Hernandezt, Branchet, vagy akár 85-öt tekintené elsődleges célpontnak (lásd 2007, mikor Moss alig kapott labdat két PO meccs alatt). Ehhez viszont elengedhetetlen, hogy az említett hármas egy az egyben megverje az emberét, és ne legyenek droppok (Welkeren szinte biztos, hogy double lesz, és szerintem a Gronkot védő DB/LB is kap safety segítséget).
Nem vagyok híve az "Ochocincot a PO-ra tartogatjuk" elméletnek, de gondolom nem hiába tartottuk a rosteren, illetve dícséri mindenki agyba-főbe. Meg azt sem hiszem, hogy elfelejtett volna játszani egy év alatt, vagy nem tudja megtanulni a playbookot. Elképzelhetőnek tartok egy 2006-os Gaffney-szerű teljesítményt.
több mint 12 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem egyszer merült már fel h a csapat lehet a kövi szezonban megint Londonban fog játszani, mégpedig a JAX ellen. Nem tudom mikor hirdetik ki h milyen meccs lesz idén Európában, de nem árt ha elkezdtek spórolni már most... 😊

JAX új tulaja mondta h szeretne Londonban játszani, Kraftnál is rákérdeztek és sejtelmesen csak annyit mondott h eltudja képzelni...Danna
Körülbelül mennyibe fájna egy ilyen kiruccanás?

Gogo
Nekem anno olyan 80-ból kijött. Repjegyből aszondom elég drágát vettünk, későn futottunk neki. Magánszálláson laktunk egy kinn élő magyar néninél, relatíve olcsó volt, napi 17 font reggelivel, ami nagyon megérte. Elég vacak helyen ültünk a stadionban, még kb. 5 sor volt felettünk. Ahhoz képest, hogy a 0. percben indítottam a jegyvásárlást és volt előregisztrációs kódom is, csak oda kínált jegyet a Ticketmaster.

Mondjuk azóta kerozin sem lett olcsóbb és a forint se lett erősebb. Szóval most inkább 100 fölé tippelném.

Ilyentájt szokták bejelenteni: lehet, hogy a tavaszra tervezett utamat őszre halasztom?

We are all PATRIOTS!
több mint 12 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 595 — Patriot
Nem egyszer merült már fel h a csapat lehet a kövi szezonban megint Londonban fog játszani, mégpedig a JAX ellen. Nem tudom mikor hirdetik ki h milyen meccs lesz idén Európában, de nem árt ha elkezdtek spórolni már most... 😊

JAX új tulaja mondta h szeretne Londonban játszani, Kraftnál is rákérdeztek és sejtelmesen csak annyit mondott h eltudja képzelni...Danna
Körülbelül mennyibe fájna egy ilyen kiruccanás?

Gogo
Mi már három éve minden londoni meccsen ott vagyunk (az előző Pats volt az első, tehát tudok adni támpontot.
3-an szoktunk menni, és kb +- 5%-kal úgy szokott kijönni, hogy egyikünk veszi a jegyeket (mondjuk elég jó helyre), másikunk a repülőjegyeket, harmadikunk a szállást, és fejenként kb 120.000-et fizetünk. Ehhez még jön persze a kinti tartózkodás (kaja pia bulik) amit mindenki maga áll.
Mondjuk idén a jegyvásárlást elbalekoltuk, mert annyira nem voltak kiváncsiak a meccsre (Bucaneers - Bears), hogy a helyszinen az üzérektől töredék áron lehetett venni -> persze ez nincs mindig így.
Szóval, ha havi 20ezret félre tudsz tenni mostantól, akkor októberben ott tudsz lenni, ami egy hatalmas élmény.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igazából az az érdekes, hogy senki nem foglalkozott O'Brien-nel addig amíg nem üvöltözött Bradyvel. Látták, hogy kemény töke van és ez egyből pletykaalap lett.zinedine5
O'Brien megint ordibált egy jóízűt a 2. félidő elején,most az egész offense-el.Meg is lett az eredménye: Brady és kompániája összekapta magát, O'Brian-t pedig interjúra hívta a Jaguars. 😊El Bandi
Azért edző egy edző hogy orditson ha kell nem ? Szerintem az az ember aki nem képes leteremteni a csapatát a sárgaföldig ha szükség van rá, nem is alkalmas edzőnek 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Am, ha már úgyis statisztikavadász népség vagyunk, megnéztem Zolikát
A 2010–2011-es szezonban 43.2 volt a puntyard átlaga (19. az NFL-ben), ehhez képest viszonylag magas, 38.4 a netto átlaga (ami viszont holtversenyben már a 11.), 58 rúgásából 19 volt inside 20 (25.), ami 32.76 százaléknak felel meg.
A 2011–2012-es szezonban 46.5-ös átlagot tolt (holtversenyben a 11. lenne, de Robert Malone-nak csak 5 puntja volt, így őt szerintem kivehetjük előle), a nettó átlaga 41.5 (ezzel a 3.!), 57 rúgásából 24 volt inside 20 (holtversenyben a 14.), ami 42.11 százaléknak felel meg.
Eggyel kevesebb puntból a változások a második szezonjára:
+3.3-as átlag (+8 hely), +3.1-es nettó átlag (+16 hely), +5 inside 20 (+11 hely) és százalékosan 9,35 százalék javulást eredményezett
Egész jó így a második évére 😊 Ha még a következő két-három évben tudna összesen ennyit fejlődni, és egy 50 yardos, 45 netto yardos punter lenne minden második rúgásával 20-on belül, szerintem senki nem panaszkodna a korábban szerencsétlen punterhelyzetünkre 😊 (Nem mintha annyit számítana, de legalább egy gond mínusz 😛)Wyatt
Köszi ezeket a statokat, érdekes volt végignézni, és igen örömteljes számomra hogy fejlődik/fejlődünk ebben is 😊 Szerintem igen is nagyon sokat számit az hogy mennyire jól puntol egy csapat, főleg akkor ha a védelem nem mindig áll a helyzet magaslatán, egy két minusz yard az ellenfélnek mindig jól jön 😊 Szóval hajrá Zoli csak igy tovább 😊
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem egyszer merült már fel h a csapat lehet a kövi szezonban megint Londonban fog játszani, mégpedig a JAX ellen. Nem tudom mikor hirdetik ki h milyen meccs lesz idén Európában, de nem árt ha elkezdtek spórolni már most... 😊

JAX új tulaja mondta h szeretne Londonban játszani, Kraftnál is rákérdeztek és sejtelmesen csak annyit mondott h eltudja képzelni...Danna
Körülbelül mennyibe fájna egy ilyen kiruccanás?

Az offense lassú kezdéseiről:
"Belichick said, "(Brady's) seen a lot of things. He does a good job identifying what the defense is trying to do and trying to do the best thing for us offensively as a team to attack it. They only have 11 guys so they can push the problem but you can strengthen one area and that leads to other weaknesses. Hopefully we can find those and attack them."

There is a probing that Brady seems to do on the first few drives of a game, a feeling-out process. Could his investigative work and analyzing as opposed to simply attack be part of the reason for the team's slow starts?

"I think really it’s we just need to do a better job of coaching, we need to do a better job of executing what we do," corrected Belichick."
Teljes cikk

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
nem tudom volt-e már, remélem nem.
jövő évi schedule:
home: Buffalo, Miami, NY Jets, Houston, Indianapolis , Denver, Arizona, San Francisco
away: Buffalo, Miami, NY Jets, Jacksonville, Tennessee, Baltimore, St. Louis, Seattle

Hou, SF, Bal hármas veszélyesnek tűnik. azért összességében talán verhető lesz az AFC South meg az NFC West.MattMiller
Nem egyszer merült már fel h a csapat lehet a kövi szezonban megint Londonban fog játszani, mégpedig a JAX ellen. Nem tudom mikor hirdetik ki h milyen meccs lesz idén Európában, de nem árt ha elkezdtek spórolni már most... 😊

JAX új tulaja mondta h szeretne Londonban játszani, Kraftnál is rákérdeztek és sejtelmesen csak annyit mondott h eltudja képzelni...Danna
Az szuper lenne. Ugyanis már elhatároztam, akárki jön is, megyek a meccsre. Ha meg tényleg a Pats jön, pláne megyek . 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Hát elnézve az idei gyér FS felhozatalt a drafton, simán elképzelhető az amit triangle írt. Bár inkább pont Ras-I esetében pedzegették anno ezt a posztváltás dolgot, mivel a főiskolán mutatottak alapján nagyon fizikális corner. Nagyot és jól ütközik, a sebessége is adott... Majd meglátjuk. Így visszagondolva elég mulatságos, hogy Vödörből meg pont cornert akartak BB-ék faragni....

Do your job
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
ez a DMC->safety váltás akár hosszabb távú is lehet, belegondolva az ő erősségeibe/gyengéibe. méretben sincs messze pl. Reedtől (McCourty 5-10/193, Reed 5-11/200), Chung mellett FS-ként akár el is tudnám képzelni (persze nem biztos, hogy ilyen gyorsan fel kellene adnunk, mint cornert). de akkor megint draftolhatnánk CB-t 😀
btw. én nagyon bízom Ras-I -ban, egészségesen megoldaná az egyik CB-posztunkat, ebben biztos vagyok

http://bostonherald.com/sports/football/patriots/view/20220103in_position_to_prosper_mccourty_helps_pats_at_safety/triangle
Szeirntem McC Fs poszton szereplése csak az idei évnek szólt, vagy szól. Egész egyszerűen annyira vakon vagyunk Chung -nagy szünet- és Ihedigbo után, hogy megpróbáltak egy pass heavy off ellen valami mást.
Ha BB úgy itéli meg, hogy Moore jó lehet cornerként a következő csapatok ellen (, de jó volt nézni, hogy úgy szedte le az inteket mint tavaly McC), akár maradhat is Devin safetyben, de ismétlem szerintem csak idén, amíg nincs más.
több mint 12 éve
triangle 1 283
ez a DMC->safety váltás akár hosszabb távú is lehet, belegondolva az ő erősségeibe/gyengéibe. méretben sincs messze pl. Reedtől (McCourty 5-10/193, Reed 5-11/200), Chung mellett FS-ként akár el is tudnám képzelni (persze nem biztos, hogy ilyen gyorsan fel kellene adnunk, mint cornert). de akkor megint draftolhatnánk CB-t 😀
btw. én nagyon bízom Ras-I -ban, egészségesen megoldaná az egyik CB-posztunkat, ebben biztos vagyok

http://bostonherald.com/sports/football/patriots/view/20220103in_position_to_prosper_mccourty_helps_pats_at_safety/
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Nagyon nem tetszik, hogy O'Brien már ezen a héten a Jags-el tárgyal, koncentrálna inkább arra hogy valami meglepetést tegyen le az O az asztalra (Edelman wildcat?😀), ha egy elit D ellen nem tudunk normálisan előrehaladni... megjegyzem, JMD volt akkora király, hogy csak a 2007-es PO menetelés előtt se menjen sehova interjúra.
Valahogy úgy érzem, hogy O'Brien hozzá képest még kevésbé áll készen a HC-posztra, szegény Josh is nagyon rondán beégett vele, pedig a 2008-as szezonban BB már ezt is tanította neki.

Ninkoról van valami hír? annyit hallottam, hogy kiújult a csípősérülése... egyik legértékesebb D játékos, a jelenlegi keretben nem sok életképes SLB\nickel-DE van (egyedül ő)... iszonyat nagy szükség lesz rá:S
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sokat köszönhetünk neki az elmúlt években 😛

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egész jó így a második évére 😊 Ha még a következő két-három évben tudna összesen ennyit fejlődni, és egy 50 yardos, 45 netto yardos punter lenne minden második rúgásával 20-on belül, szerintem senki nem panaszkodna a korábban szerencsétlen punterhelyzetünkre 😊 (Nem mintha annyit számítana, de legalább egy gond mínusz 😛)Wyatt
Én már ezeknek a számoknak is nagyon örülök és nem (csak) azért mert persze Meskó Zolira más megítélés alá esik magyarként. Azért a Hanson- érában emlékképeim szerint ettől kb. 8-10 yarddal kevesebb átlagok jöttek ki. Ami kb. egy 1st down-nyi távolságot jelent. Egy 1st down az nfl-ben nagyon sokat számít a kiegyensúlyozott mezőny miatt. Mérkőzésenként 5 punttal számolva pont egy fél pályányi távolságot jelent egyébként...

Amúgy meg a Ravens elleni tavalyi hosszabbításos alapszakasz mérkőzés hosszabbításában rúgott puntjai azóta is a szemem előtt lebegnek 😊Rule
Vannak olyan elemzések, amelyek szerint a védelem többek között a remek ST munkának is köszönheti, hogy ennyi yard-ot engedhet. Meskó tényleg jó lett, ami még nagyon fontos, hogy egyenletesen jó és nem tudnak visszahordani a punt-jaiból.

Más. Ezt a Welker cikket igazán érdemes elolvasni! (http://www.nesn.com/2012/01/wes-welker-has-spent-football-life-proving-doubters-wrong-from-college-coaches-to-nfl-executives.html) Középiskolás éveitől mutatja be a pályafutását, sok érdekességgel. Én például nem tudtam, hogy a Chargers-ből Schotti cut-olta.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
nem tudom volt-e már, remélem nem.
jövő évi schedule:
home: Buffalo, Miami, NY Jets, Houston, Indianapolis , Denver, Arizona, San Francisco
away: Buffalo, Miami, NY Jets, Jacksonville, Tennessee, Baltimore, St. Louis, Seattle

Hou, SF, Bal hármas veszélyesnek tűnik. azért összességében talán verhető lesz az AFC South meg az NFC West.MattMiller
Nem egyszer merült már fel h a csapat lehet a kövi szezonban megint Londonban fog játszani, mégpedig a JAX ellen. Nem tudom mikor hirdetik ki h milyen meccs lesz idén Európában, de nem árt ha elkezdtek spórolni már most... 😊

JAX új tulaja mondta h szeretne Londonban játszani, Kraftnál is rákérdeztek és sejtelmesen csak annyit mondott h eltudja képzelni...