New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Egy Brees-nél senki se hiszi el, hogy átlépi a LOS-t és futni kezd, így egyszerűbb ellene védekezni is.atapapa
pedig a Giants elleni futott TD-je nagyon nájsz voltHabi
nem kevésbé a Tampa elleni rohanása
ettől még tény, hogy minden 30. passzkísérletére jut egy futás (aminél csak Orton futott kevesebbet a QB-k közül idén), míg Rodgers átlagban minden 8. passzkísérlete után próbál a földön yardot szerezni

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egy Brees-nél senki se hiszi el, hogy átlépi a LOS-t és futni kezd, így egyszerűbb ellene védekezni is.atapapa
pedig a Giants elleni futott TD-je nagyon nájsz volt


JT Daniels fan
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Nem hiszem, h akár Brady akár Rodgers azon gondolkodna egy play előtt/alatt, hogy az milyen hatással lesz a passer ratingjére.Boston
Bradyre soha nem is gondoltam, ő csak majdnem egy helyben áll és hidegvérrel várja hogy a védő beköszönése előtti pillanatban elindítsa a bombát.
De pár éve volt egy komolyabb (annyira, hogy még a sport tv-s közvetítésekben is téma volt) vita arról, hogy a passer rating nem a legtökéletesebb mérőszáma az irányító teljesítményének, mert a sackkel végződő passzplayeket nem értékeli, pedig a coverage sack már nagyrészt a QB hibája és egyes irányítók erre rájátszanak. Igen, ez a kérdés akkor vetődött fel, amikor Rodgers-t és Roethlisbergert ötvenszer zsákolták ugyanabban a szezonban és a sok zsák ellenére mind a ketten 100 PR felett zárták a szezont. Joggal irányult erre a figyelem, mivel ez így elég ritka párosítás, az elmúlt 20 évben rajtuk kívül csak 3 irányító büszkélkedhetett egyszerre 40 feletti zsákkal és 100 feletti PR-ral
Azóta sokat fejlődött Rodgers (nem csak ő, hanem a fala is) és nem a zsebben próbál ide-oda cikázva időt csinálni magának, hanem gyakran jön ki a zsebből, és ha nincs üres célpont, akkor fut néhány yardot. A tipikusan futó QB-k után (Vick, Tebow, Newton) neki van az egyik legtöbb futáskísérlete.
Persze nem fogom rá, hogy ennek kizárólagos célja a statok cicomázása (csak összefügg ez a stílus a jó stattal), már csak azért sem, mert az utóbbi évek fejlődésével Rodgers még hatékonyabb fegyver lett. Egy Brees-nél senki se hiszi el, hogy átlépi a LOS-t és futni kezd, így egyszerűbb ellene védekezni is.

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Nem hiszem, h akár Brady akár Rodgers azon gondolkodna egy play előtt/alatt, hogy az milyen hatással lesz a passer ratingjére.

Do your job
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
A Pro Bowl megint nem éppen mértékadó. Oda szinte teljesítménytől függetlenül bárki kerülhet.GRAFI
így hirtelen be is ugrott Moss meg Welker neve 😀
Egyértelmű hogy van a pro bowlnál jobb fokmérő (pl. az all pro), de a WR pont nem az a poszt, ahol teljesítménytől függetlenül küldenek embereket Hawaiira, talán az egyik legjobban megítélhető poszt laikus szemmel is. Kíváncsi vagyok. hogy szerinted az elmúlt években ki az az elkapó, aki teljesen érdemtelenül lett pro bowlos.
Konkrétan a mi esetünkben Colston az, akinek egyszer biztosan ott lett volna a helye, 2007-ben, de akkor átnéztek rajta. Olyan célpontja Brees-nek a Saints-ben eddig nem volt, aki dominálta volna a posztját, Grahamig. Ő tényleg az a fickó, akire Brees akkor is dobál, ha több ember van rajta, mert megoldja.
De hogy a cikk további megállapításaival is vitázzam, lehet hogy az OL nagyon jól fest New Orleans-ban, de ebben Brees-nek elévülhetetlen érdemei vannak: jelenleg nem engedi el nála hamarabb a labdát irányító a ligában, míg Bradynél gyakori, hogy az utolsó utáni pillanatig kivár és az elkapást már csak a földről nézi. Ugyanez Rodgers is, aki híres arról, hogy inkább benyeli a sacket vagy a zsebből kivándorolva tiszta célpont híján fut néhány yardot, minthogy rossz passzkísérlete (és alacsony passer ratingje 😛) legyen.

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem hiszem, hogy Tomot nagyon foglalkoztatná a téma, de mekkora tré, hogy nyom eddig senki nem tudta megdönteni azt a rekordot, most meg minimum ketten még túlléphetik, és a kettőből ő áll szarabbul. Egy SB győzelem mondjuk elég kárpótlás lenne. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ma Brees betlizik egyet, az uccsó fordulóban pedig rámegyünk az all time season passing yard rekordra 😀

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Akármilyen felállásban lép majd pályára az O line, semmiképp sem kellene Hoyer-re hagyni ezt a meccset, nem kellene eljátszani az AFC első helyet meg a hazai pálya előnyét a rájátszásra.gravedigger
Hát, én titkon abban reménykedem, hogy sikerül 2 TD-s távolságba "menekülni", azt meg Hoyer is lehozza onnan...😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akármilyen felállásban lép majd pályára az O line, semmiképp sem kellene Hoyer-re hagyni ezt a meccset, nem kellene eljátszani az AFC első helyet meg a hazai pálya előnyét a rájátszásra.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Hát, eddig nem sok hírt hallani a sérültekről, márpedig Light és Mankins nélkül azért már tényleg kiteljesedne az OL-amortizáció:
szezon előtti top felállás: Light - Mankins - Koppen - Waters\Connoly - Vollmer (Waters ugye last minute sign volt, Voll meg sérült volt már akkor is)
mostanra meg: Solder - D. Thomas - Connoly - Waters - Cannon

szerencse, hogy a Bills pass rush elég harmatos... így Tomot bent hagyhatjuk ellenük egy ideig..... ellenkező esetben azt mondanám, hogy nyomja végig Hoyer a meccset😊
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A Pro Bowl megint nem éppen mértékadó. Oda szinte teljesítménytől függetlenül bárki kerülhet.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Welker set a franchise record for one season with 1,518 yards receiving. He broke the mark of 1,493 set by Randy Moss in 2007."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
a 3 fő MVP esélyes közül ki érdemli meg legjobban a címet (avagy ki érte el a "legszarabb" csapattal az idei teljesítményét)?
http://www.boston.com/sports/football/patriots/articles/2011/12/25/in_a_battle_of_best_tom_brady_may_get_the_nod/?page=fulltriangle
jó tudni, hogy ebből a hármasból nekünk van a legjobb védelmünk 😀
Különben Breesnek az itteni 6 éve alatt eddig egyetlen egy elkapója se volt pro bowlos vagy all pro, miközben ezen időszak alatt mindenkinél több yardot passzolt.
Na majd idén Graham.

több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Persze örülök ha megcáfolnak, de nehéz optimistának lenni, szerintem.FeGa
A szurkoló élete már csak ilyen: bizakodó,optimista 😊

több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
a 3 fő MVP esélyes közül ki érdemli meg legjobban a címet (avagy ki érte el a "legszarabb" csapattal az idei teljesítményét)?
http://www.boston.com/sports/football/patriots/articles/2011/12/25/in_a_battle_of_best_tom_brady_may_get_the_nod/?page=full
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Négy ember ül a stúdióban és azt bizonygatják, hogy miért nem lesz gond ez a borzasztó secondary a playoffban.
Hát mondjátok, hogy borulátó vagyok, de én egyre kevésbé hiszek benne, hogy akár egyetlen meccset is össze tud hozni a csapat a PO-ban. Nem gondolnám, hogy annyit fejlődött vagy a coaching stuff vagy maga a csapat, hogy fel tudjon állni egy lenullázott félidő után. Emlékeztek még a Ravens elleni meccsre? Ott is a 2-3-4 negyedben mindössze 9 pontot termelt a Ravens... Szóval a comebackre lett volna a lehetőség. (Tény, hogy 24-0 volt az első negyed.)
Mondhatják, hogy ezek a kis rövid passzok olyanok mint a handoffok, attól még nem egy csapatnak van meg az emberállománya, ahhoz hogy hatástalanítsa ezt.
Persze örülök ha megcáfolnak, de nehéz optimistának lenni, szerintem.FeGa
Reális dolgokat irtál le, és minden egyes szavad megállja a helyét, egyszerűen csak a pesszimizmussal nem értek egyet 😊 Bármilyen körülmény mellett a 12-3 mindenképp ok az optimizmusra és a bizakodásra, és szerintem ezzel nehéz vitatkozni 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Négy ember ül a stúdióban és azt bizonygatják, hogy miért nem lesz gond ez a borzasztó secondary a playoffban.
Hát mondjátok, hogy borulátó vagyok, de én egyre kevésbé hiszek benne, hogy akár egyetlen meccset is össze tud hozni a csapat a PO-ban. Nem gondolnám, hogy annyit fejlődött vagy a coaching stuff vagy maga a csapat, hogy fel tudjon állni egy lenullázott félidő után. Emlékeztek még a Ravens elleni meccsre? Ott is a 2-3-4 negyedben mindössze 9 pontot termelt a Ravens... Szóval a comebackre lett volna a lehetőség. (Tény, hogy 24-0 volt az első negyed.)
Mondhatják, hogy ezek a kis rövid passzok olyanok mint a handoffok, attól még nem egy csapatnak van meg az emberállománya, ahhoz hogy hatástalanítsa ezt.
Persze örülök ha megcáfolnak, de nehéz optimistának lenni, szerintem.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyelőre csak az elődöntőben biztos 😊
Akkor egyezzünk ki a visszatérő net+sör kombóban 😀
Ventura a legjobb helyen mondod 😊
Az elmúlt években elég sokszor fordult elő itt is, hogy nem létezett túl nagy előny 😊 Én jobban örülök, ha ez fordítva van 😀
Brady ismét megmutatta, miért ő a legjobb irányító evör, Wes még mindig képes bármiből megcsinálni a 1st downt, Edelmannel annyira nem jött be a tippem (bár, ha az első félidőben mutatott valami szépet, akkor visszavonom), de Ninko hozta a szokásos Dolphins elleni nagy játékát, bár ő lassan kezd elég korrekt szintre feljönni amúgy is 😊
Hiányoltuk (jogosan) Mayótól a nagy játékokat a rengeteg tackle mellett, de az utóbbi hetekben két óriási (első ténylegesen, második már inkább csak a helyzet miatt) interceptionnel, most 3rd down sackkel, azért csöpögtet, ha így tolja innentől, az a garantált 5 misi bőven meg fogja érni (sőt) 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na üdv mindenkinek 😊 Most jutottam gépközelbe nagy nehezen, de a meccset sajnos nem sikerült megnéznem. Ami az eredményt illeti örülök természetesen, de hosszabb véleményt majd akkor irok ha már láttam teljes egésszében 😊 ami a lényeg hogy 12-3 és egyre közelebb az első hely és a biztos hazai pálya 😊
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Kicsit revideálnom kell a korábbi álláspontomat a D-vel kapcsolatban.

Szarból nem lehet várat építeni, de (feltehetően) BB-nek hála ez még a legkevésbé düledező halom amit össze lehetett tapasztgatni a jelenlegi állományból.

(Persze ez pusztán a jelenlegi állapotra koncentrálva igaz és nem mentesíti a felelősség alól az FO-t és BB-t az elpazarolt draft cetlik és FA igazolások miatt)

Mondjuk nem várok túl sokat a PO-ban, de majd meglátjuk, kívánom, hogy cáfoljanak rám a fiúk. De a Jets azért ne jusson be, nem szeretném, hogy megint ellenük matcheljünk először.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
2002 óta ismét sikerült 17 pontos hátrányból fordítani.
manuszka86
Patriots came back from 17 down at halftime to win. 1st time they've rallied from deficit of 17+ points at half to win since 1999 vs Colts

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 874 — megbékéltem tom bradyvel
tudtuk, hogy mi lesz a végeredmény és én is megígértem magamnak, hogy karácsony alkalmából csak nevetni fogok. a f*szt. sikerült megint elérni a miami játékosainak, hogy magas vérnyomásom legyen.

a probléma az volt ezzel a meccsel, hogy az belső félidővel alaposan felizgatták az embert, aztán a második félidő miatt meg impotensé tették a szurkolókat. legalább úgy lett volna izgalmas a patriots elhúz, mi meg szépen lassan jövünk felfelé. de így? így csak rövidült amiami szurkolók élete. tipikus példáját láthattuk, hogy miért vesztettünk el az év elején 6-7 meccset:
első félidő szépen végignyomva, második félliőben a teljesítmény visszaesése. példák: cleveland utolsó percesTD-je, a giants eljutása fg távolságra, a denver az utolsó 5 percben 15 pont hátrányból fordított(!)... ez kész.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
legalább újra bebizonyosodott, hogy ássuk magunkat bármekkora szarkupac alá, ki tudunk keveredni onnan 😊triangle
ez hatalmas 😂

Do your job
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Harmadik negyedben a Branch-TD-nél jött vissza a netem. Miattam volt az egész 😊Wyatt
haver akkor hozta meg a sörszállítmányt, szóval szerintem meg miatta 😀

de hogy ne csak buzi off legyek, 2nd string támadófallal nyertünk egy jó csapat ellen. Ha a D felszívja magát még jobban, bármi lehet. Ma is megvolt a 6? sack 😊
Mayo 2szer


JT Daniels fan
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
2002 óta ismét sikerült 17 pontos hátrányból fordítani.
Az O-line összekapta magát a második félidőre, és Gronk megmutatta ismét hogy mekkora beast 😛
Cannon is jól nyomta RT-ben, Ridley meg zseniálisat játszott még mindig tartom, hogy több meccsen be lehetne vonni a játékba.
MCc is mutatott életjeleket végre, nagy playeket be tud mutatni és rögtön utána meg jön a baki, sajnos nagyon hullámzó a teljesítménye egy meccsen belül is, jó lenne ha végig tudna koncentrálni egy egész meccsen...
Azért ez a gyengus D az első félidőben csak meccsben tartott minket. Nagy pozitívum volt számomra, hogy nagy mélységből jött fel a csapat és fordította meg a meccset, az előző szezonokban ilyenre nem emlékszem.