New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Egész jó így a második évére 😊 Ha még a következő két-három évben tudna összesen ennyit fejlődni, és egy 50 yardos, 45 netto yardos punter lenne minden második rúgásával 20-on belül, szerintem senki nem panaszkodna a korábban szerencsétlen punterhelyzetünkre 😊 (Nem mintha annyit számítana, de legalább egy gond mínusz 😛)Wyatt
Én már ezeknek a számoknak is nagyon örülök és nem (csak) azért mert persze Meskó Zolira más megítélés alá esik magyarként. Azért a Hanson- érában emlékképeim szerint ettől kb. 8-10 yarddal kevesebb átlagok jöttek ki. Ami kb. egy 1st down-nyi távolságot jelent. Egy 1st down az nfl-ben nagyon sokat számít a kiegyensúlyozott mezőny miatt. Mérkőzésenként 5 punttal számolva pont egy fél pályányi távolságot jelent egyébként...

Amúgy meg a Ravens elleni tavalyi hosszabbításos alapszakasz mérkőzés hosszabbításában rúgott puntjai azóta is a szemem előtt lebegnek 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Am, ha már úgyis statisztikavadász népség vagyunk, megnéztem Zolikát
A 2010–2011-es szezonban 43.2 volt a puntyard átlaga (19. az NFL-ben), ehhez képest viszonylag magas, 38.4 a netto átlaga (ami viszont holtversenyben már a 11.), 58 rúgásából 19 volt inside 20 (25.), ami 32.76 százaléknak felel meg.
A 2011–2012-es szezonban 46.5-ös átlagot tolt (holtversenyben a 11. lenne, de Robert Malone-nak csak 5 puntja volt, így őt szerintem kivehetjük előle), a nettó átlaga 41.5 (ezzel a 3.!), 57 rúgásából 24 volt inside 20 (holtversenyben a 14.), ami 42.11 százaléknak felel meg.
Eggyel kevesebb puntból a változások a második szezonjára:
+3.3-as átlag (+8 hely), +3.1-es nettó átlag (+16 hely), +5 inside 20 (+11 hely) és százalékosan 9,35 százalék javulást eredményezett
Egész jó így a második évére 😊 Ha még a következő két-három évben tudna összesen ennyit fejlődni, és egy 50 yardos, 45 netto yardos punter lenne minden második rúgásával 20-on belül, szerintem senki nem panaszkodna a korábban szerencsétlen punterhelyzetünkre 😊 (Nem mintha annyit számítana, de legalább egy gond mínusz 😛)

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igazából az az érdekes, hogy senki nem foglalkozott O'Brien-nel addig amíg nem üvöltözött Bradyvel. Látták, hogy kemény töke van és ez egyből pletykaalap lett.zinedine5
O'Brien megint ordibált egy jóízűt a 2. félidő elején,most az egész offense-el.Meg is lett az eredménye: Brady és kompániája összekapta magát, O'Brian-t pedig interjúra hívta a Jaguars. 😊
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
nem tudom volt-e már, remélem nem.
jövő évi schedule:
home: Buffalo, Miami, NY Jets, Houston, Indianapolis , Denver, Arizona, San Francisco
away: Buffalo, Miami, NY Jets, Jacksonville, Tennessee, Baltimore, St. Louis, Seattle

Hou, SF, Bal hármas veszélyesnek tűnik. azért összességében talán verhető lesz az AFC South meg az NFC West.MattMiller
Néha érdekesen oldják meg a sorsolást az NFL-ben. A "Cassel-es évben" is fogadtuk a Cards-ot és mentünk Seattle-be. Alapból ezzel nem lenne nagy gond...ha nem Seattle-be kellene utazni, ahol a közönségük tényleg néha tényleg győzelembe hajszolja a Seahawks-t.

Az Aranyásóknál örülök, h ők jönnek - legutóbb mi voltunk náluk -, amellett, h talán az egyik legnagyobb távolság az NFL-ben, nagyon sokat számíthat a hazai pálya.
A Ravens tűnik legkeményebbnek...ráadásul idegenben.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Juj de pazar, hogy 14-én lesz a mi meccsünk és nem látom (L)
Ill, valszeg a második félidőt azért fogom, akkor remélem nem alszunk úgy be az elején 😛

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sőt, ha átnézel a Musztángokhoz, ott már lassan az apja 😛

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gyak itt már Jézus tesójaként van aposztrofálva TebowWyatt
Eddig ezt nem tudtam.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyak itt már Jézus tesójaként van aposztrofálva Tebow

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ProFootballTalk ProFootballTalk
On @NBCSportsTalk, Terrell Suggs just referred to Tom Brady as the "nephew of God."kishaszi
Tebow és Brady rokonok? 😮Habi
Miért lennének? Jézus és Brady rokonok. 😊 Tebow-t "csak" szereti az Úr.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ProFootballTalk ProFootballTalk
On @NBCSportsTalk, Terrell Suggs just referred to Tom Brady as the "nephew of God."kishaszi
Tebow és Brady rokonok? 😮


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bevált szöveg 😀 http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/tim-tebow-nak-megjelent-az-oltozoben-jezus-video-2109736

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ProFootballTalk ProFootballTalk
On @NBCSportsTalk, Terrell Suggs just referred to Tom Brady as the "nephew of God."

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem tudom volt-e már, remélem nem.
jövő évi schedule:
home: Buffalo, Miami, NY Jets, Houston, Indianapolis , Denver, Arizona, San Francisco
away: Buffalo, Miami, NY Jets, Jacksonville, Tennessee, Baltimore, St. Louis, Seattle

Hou, SF, Bal hármas veszélyesnek tűnik. azért összességében talán verhető lesz az AFC South meg az NFC West.MattMiller
Én még megvárnám azért a nyári játékosmozgásokat , meg a draftot és utána latolgatnám az esélyeket 😊
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ez most nem tűnik annyira nehéznek.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem tudom volt-e már, remélem nem.
jövő évi schedule:
home: Buffalo, Miami, NY Jets, Houston, Indianapolis , Denver, Arizona, San Francisco
away: Buffalo, Miami, NY Jets, Jacksonville, Tennessee, Baltimore, St. Louis, Seattle

Hou, SF, Bal hármas veszélyesnek tűnik. azért összességében talán verhető lesz az AFC South meg az NFC West.MattMiller
Az otthoni mérleget csak ne csúfítsuk ezúttal vereségekkel 😀

több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
nem tudom volt-e már, remélem nem.
jövő évi schedule:
home: Buffalo, Miami, NY Jets, Houston, Indianapolis , Denver, Arizona, San Francisco
away: Buffalo, Miami, NY Jets, Jacksonville, Tennessee, Baltimore, St. Louis, Seattle

Hou, SF, Bal hármas veszélyesnek tűnik. azért összességében talán verhető lesz az AFC South meg az NFC West.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy dolog biztos, hogy legalább elemzésben (mindkét oldalon) van fejlődés meccs közben!!!
A támadóknál is van egy érdekes adat. Minden negyedben 140 pont környékén termelnek. Kivéve az elsőt, ott beérik 84-gyel. Szóval az Off (is) hajlamos belealudni az elejébe.
tomi-tomi
Nem tudom, hogy mekkora jelentősége van, de az O rendre akkor tér magához a gyengébb kezdésből, amikor átállnak a no huddle-re. Adódik a kérdés, hogy miért nem kezdenek így minden meccset? Lehet olyan elgondolás mögötte, hogy kijönnek, megnézik, hogy mit mutat az ellenfél az első negyedben bizonyos formációk ellen (mihez kezdenek Gronkkal, Wesszel), és ehhez tudnak igazodni, amikor előveszik a no huddle-t és lendületet nyernek a pontgyártáshoz?DoM
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Irigységet?

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Harrison a liga legsegfejebb játékosa. Ennyi.GRAFI
Nem osztom,bár értem az irígységet...😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Itt szidjátok a defenset...zseniális stat: After ranking last in the NFL in yards allowed for most of the season, the Patriots finished 31st out of the NFL's 32 teams (411.1 avg.). The Green Bay Packers are 32nd, with an average of 411.6.
😀 😀zolika26
Csak nekem vicces, hogy az AFC és NFC első helyezettjeiről beszélünk?nDRo
irreleváns stat. tomi-tomival pont erről beszéltünk pár hozzászólással feljebb.
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Itt szidjátok a defenset...zseniális stat: After ranking last in the NFL in yards allowed for most of the season, the Patriots finished 31st out of the NFL's 32 teams (411.1 avg.). The Green Bay Packers are 32nd, with an average of 411.6.
😀 😀zolika26
Csak nekem vicces, hogy az AFC és NFC első helyezettjeiről beszélünk?
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Itt szidjátok a defenset...zseniális stat: After ranking last in the NFL in yards allowed for most of the season, the Patriots finished 31st out of the NFL's 32 teams (411.1 avg.). The Green Bay Packers are 32nd, with an average of 411.6.
😀 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom, hogy mekkora jelentősége van, de az O rendre akkor tér magához a gyengébb kezdésből, amikor átállnak a no huddle-re. Adódik a kérdés, hogy miért nem kezdenek így minden meccset? Lehet olyan elgondolás mögötte, hogy kijönnek, megnézik, hogy mit mutat az ellenfél az első negyedben bizonyos formációk ellen (mihez kezdenek Gronkkal, Wesszel), és ehhez tudnak igazodni, amikor előveszik a no huddle-t és lendületet nyernek a pontgyártáshoz?DoM
Én is hajlok a tapogatózás-kiismerés taktikára. Csak van vele néhány bibi. 1. A no huddle nem mindig megoldás - a Miami az első próbálkozást simán megfogta. 2. A Def. közben nyeli a pontokat. 3. Egy egész félidőt ne tapogatózzunk már! 😊 (A no huddle akkor jön be igazán szerintem, amikor egy konkrét védelmi személyi összetétel jön fel, amely ellen megvannak a mismatch-ek, a meccs alatt kiismert, feltérképezett megoldási lehetőségek.)
tomi-tomi
A legnagyobb bibi ezzel az, hogy a Bal/Pit duónak nem fogunk berámolni 40 pontot, ha bealszunk az elején. Ilyen meccskezdéssel nem sok esélyünk lesz PO-ban.zinedine5
Ha bealszunk az elején (ennyire, mint a Bills/Miami ellen), akkor essünk is ki, megérdemeljük.
A Ravens Def. bármire képes, idén számomra ők a legjobbak, de még ők is mutattak érdekes dolgokat. A Steelers Def. már az alapszakasz meccsen kis híján megvolt. (Ejj, az a Gronk TD és nem dobott BB pirosat!)
Soldival egyetértve (! 😊 ), az AFC-ből idén csak jelentős kétségeket támasztó csapatok vannak a PO-ban. A három "él" csapat bármelyike mellett vagy ellen lehet komoly érveket felhozni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
A támadóknál is van egy érdekes adat. Minden negyedben 140 pont környékén termelnek. Kivéve az elsőt, ott beérik 84-gyel. Szóval az Off (is) hajlamos belealudni az elejébe.
tomi-tomi
Nem tudom, hogy mekkora jelentősége van, de az O rendre akkor tér magához a gyengébb kezdésből, amikor átállnak a no huddle-re. Adódik a kérdés, hogy miért nem kezdenek így minden meccset? Lehet olyan elgondolás mögötte, hogy kijönnek, megnézik, hogy mit mutat az ellenfél az első negyedben bizonyos formációk ellen (mihez kezdenek Gronkkal, Wesszel), és ehhez tudnak igazodni, amikor előveszik a no huddle-t és lendületet nyernek a pontgyártáshoz?DoM
Én is hajlok a tapogatózás-kiismerés taktikára. Csak van vele néhány bibi. 1. A no huddle nem mindig megoldás - a Miami az első próbálkozást simán megfogta. 2. A Def. közben nyeli a pontokat. 3. Egy egész félidőt ne tapogatózzunk már! 😊 (A no huddle akkor jön be igazán szerintem, amikor egy konkrét védelmi személyi összetétel jön fel, amely ellen megvannak a mismatch-ek, a meccs alatt kiismert, feltérképezett megoldási lehetőségek.)
tomi-tomi
A legnagyobb bibi ezzel az, hogy a Bal/Pit duónak nem fogunk berámolni 40 pontot, ha bealszunk az elején. Ilyen meccskezdéssel nem sok esélyünk lesz PO-ban.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Milyen lesz a (toldozott-foltozott) OL a PO-ban?tomi-tomi
Talán van rá reális esély, hogy ne legyen annyira toldozott-foltozott...
Vollmer-t Solder azért megfelelően pótolta.
Mankins-nek pedig van közel két hete a gyógyulásra.Sinisa
Ez igaz. Viszont Vollmer sérülésével és Solder blokkoló TE feladatával máris jön Cannon RT-be, Light bokája határeset (bár tegnap olyan tackle húzást és lead blokkolást mutatott! 😊 ). Mankins gyógyulásában (joggal) reménykedünk. A center posztról inkább ne beszéljünk. 😊 Nagyjából Solder kivételével minden érdemi ember sérült listán van, nagyon a szakadék szélén táncolunk.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)