New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466
Komolyan kezdek félni a meccstől, mert annyiszor leírtad, hogy a Jax nem nyerhet😊
NB2
Házat, kocsit teljes nyugalommal fel lehet ma rakni a Pats W-re.
iktriad
Országos 1-es mi? Ilyenkor szoktak jönni a meglepetések...tessék szépen befejezni 😊
Solymi
Minimum 2 TD lesz közte. Nem ide.
iktriad
Benne lehet, de azért a Bills is kikapott itt.
Ha megint bénázni fog a csapat, akkor a Jagsnek van keresnivalója, mondjuk coachingból megoldjuk, remélhetőleg.

több mint 2 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Szenvedős meccset várok (nem szeretnék, csak valószínűsítek), tekintve az egész csapat legutóbbi teljesen kiábrándító teljesítményét. Aztán persze a fene tudja, lehet, hogy éppen most lesznek jók. Azt, gondolom, "tudják", hogy ha ez a meccs vereség, akkor a rájátszástól elbúcsúzhatnak, mert hogy a Miami ellen hagyományosan mi lesz, azt nem kell részletezni. Tényleg, hihetetlen, hogy ellenük még a "nagy csapat" is kikapott legtöbbször (statisztikát nem néztem, de emlékeim szerint az elmúlt mondjuk fél tucat évben így volt).

Szerkesztette: ötös műhold
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Komolyan kezdek félni a meccstől, mert annyiszor leírtad, hogy a Jax nem nyerhet😊
NB2
Házat, kocsit teljes nyugalommal fel lehet ma rakni a Pats W-re.
iktriad
Országos 1-es mi? Ilyenkor szoktak jönni a meglepetések...tessék szépen befejezni 😊
Solymi
Minimum 2 TD lesz közte. Nem ide.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466
Komolyan kezdek félni a meccstől, mert annyiszor leírtad, hogy a Jax nem nyerhet😊
NB2
Házat, kocsit teljes nyugalommal fel lehet ma rakni a Pats W-re.
iktriad
Országos 1-es mi? Ilyenkor szoktak jönni a meglepetések...tessék szépen befejezni 😊

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Komolyan kezdek félni a meccstől, mert annyiszor leírtad, hogy a Jax nem nyerhet😊
NB2
Házat, kocsit teljes nyugalommal fel lehet ma rakni a Pats W-re.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Komolyan kezdek félni a meccstől, mert annyiszor leírtad, hogy a Jax nem nyerhet😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Továbbá nálunk se ment minden flottul az elmúlt 2 meccsen, remélem összekapták magukat a srácok.

Solymi
Idén minden szenvedő csapatnak a legjobb orvosság a Jags elleni meccs (kivéve a Billst). Még a Seahawks is elkalapált minket csúnyán Geno Smith-el QB-ban...
Idegenben konkrétan KÉT ÉVE nem nyertük meccset!!!


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466
Egy szó mint száz, nem hiszem, hogy ma sikerül először nyerni Foxboroughban a Pats ellen (örökmérleg: 0-8)
iktriad
Én se gondolom, hogy összejön, de azért reménykedem, hogy nem lesz szenvedős meccs egyik oldalról se.
Azért az látszik, hogy tud pontot szerezni a csapat, mégha többsége valszeg garbage-timeban is lehetett.

Továbbá nálunk se ment minden flottul az elmúlt 2 meccsen, remélem összekapták magukat a srácok.

Érdekes adalék amit a 4th&Long podcastban említettek, hogy simán meglehet, hogy az újoncaink fejben meg fizikailag is elfáradtak, mert egyrészt az egyetemi szezon az igaz, hogy 10-12 meccs, de utána készültek a combine-ra, minicampek, stb., aztán vagy 1,5 éve nem pihentek, ez a Bye-Week meg simán kiüthette egy részüket.
Mondjuk olyan sok újoncunk nincs, csak pont a QB poszton 😀

A többieknél meg simán benne lehet a Covid utóhatás, betegség, hosszú kihagyás, stb., viszont az érdekes meg az, hogy a Bills elleni futkosós meccset meg végigtolták.

Sok hibával játszik most ez a csapat és ez eddig itt nem volt megszokott, hogy kalkulálni kell ezzel a faktorral is.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak hogy be tudjuk lőni a szintet a holnapi meccshez...


ZERO_L
Ellenünk lesz 376 yard 3 TD passz és 76 futott yardja 1 TD-vel 😂😂😂😂😂
Utó 🎅 lesz neki....
De józan ész azt mondja,hogy csoda ha eléri a 200 yardot és lesz vagy 5 sackje
ThundersNFL
Főleg, hogy a COVID miatt még nekem is új lesz a csapat negyede. Nem viccelek, múlt héthez képest 15 új ember van az aktív kereten. Az OL-ünk, ahonnan hiányzik majd a center, a csere RG és az LT érdekesen fog kinézni. Múlt héten kidőlt James Robinson is, tehát a legjobb játékosunk se lesz pályán.
Ami Lawrencet illeti, a számok azért nem mondják el a teljes sztorit. BORZALMAS körülötte a WR állomány. Laquan Treadwell mostanság a legjobb WR-e. Igen a korábbi ordas nagy 1. körös bust. Egy másik gyakori célpontja meg Tavon Austin. Igen még egy hatalmas 1. körös bust. Ja és a Jags játékosai vezetik a ligát droppolt passzokban, minden meccsen van mostanság vagy 4-5. Jó pár TD passz is lehetett volna belőle... Nem véletlen, hogy ez már vicc tárgya is.

Egy szó mint száz, nem hiszem, hogy ma sikerül először nyerni Foxboroughban a Pats ellen (örökmérleg: 0-8)

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Jó deal. Ráadásul szükség is van rá, hogy ha DMC-nek ez az utolsó éve.
zinedine5
DMC klasszikus FS, Phillipsnek meg kb semmi koze ehhez, igy ezt az osszevetest nem ertem.

Phillips safetykent 173 snapet kapott iden, 578 esetben pedig masik poziban allt fel.
topin
Tapasztalat, játékintelligencia.

Aztán persze azt sem tudjuk, hogy DMC hiányában mi fog történni.
zinedine5
Draftolunk egy CB-t az első körben és 1 év után FS-t csinálunk belőle 👍
ThundersNFL
🤣🤣🤣🤣

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Csak hogy be tudjuk lőni a szintet a holnapi meccshez...


ZERO_L
Ellenünk lesz 376 yard 3 TD passz és 76 futott yardja 1 TD-vel 😂😂😂😂😂
Utó 🎅 lesz neki....
De józan ész azt mondja,hogy csoda ha eléri a 200 yardot és lesz vagy 5 sackje

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Jó deal. Ráadásul szükség is van rá, hogy ha DMC-nek ez az utolsó éve.
zinedine5
DMC klasszikus FS, Phillipsnek meg kb semmi koze ehhez, igy ezt az osszevetest nem ertem.

Phillips safetykent 173 snapet kapott iden, 578 esetben pedig masik poziban allt fel.
topin
Tapasztalat, játékintelligencia.

Aztán persze azt sem tudjuk, hogy DMC hiányában mi fog történni.
zinedine5
Draftolunk egy CB-t az első körben és 1 év után FS-t csinálunk belőle 👍

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Jó deal. Ráadásul szükség is van rá, hogy ha DMC-nek ez az utolsó éve.
zinedine5
DMC klasszikus FS, Phillipsnek meg kb semmi koze ehhez, igy ezt az osszevetest nem ertem.

Phillips safetykent 173 snapet kapott iden, 578 esetben pedig masik poziban allt fel.
topin
Tapasztalat, játékintelligencia.

Aztán persze azt sem tudjuk, hogy DMC hiányában mi fog történni.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Jó deal. Ráadásul szükség is van rá, hogy ha DMC-nek ez az utolsó éve.
zinedine5
DMC klasszikus FS, Phillipsnek meg kb semmi koze ehhez, igy ezt az osszevetest nem ertem.

Phillips safetykent 173 snapet kapott iden, 578 esetben pedig masik poziban allt fel.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Csak hogy be tudjuk lőni a szintet a holnapi meccshez...




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Jó deal. Ráadásul szükség is van rá, hogy ha DMC-nek ez az utolsó éve.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adrian Phillips marad Bostonban.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Megfejtettem!!!

Idén csak altatunk, hogy ne vigyenek el egy koordinátort se, jövőre meg robbantunk.

Dont fos!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Patriots practice squad > Jags 53-as keret (Ozigbo volt már nálunk , kétszer is, szóval tudja mi a helyzet)



Na most kezd COVID gondunk lenni,Judon,Wise és Bentley is a listán.
kolok1972
A Jagsnél 16-an vannak COVID listán, plusz a Texans és a Jets (HC és olyan 20 játékos nélkül) nagy falat volt nekünk az elmúlt 2 hétben. Ha van meccs idén, amikor belefér, hogy páran pihennek, akkor az ez (kvázi egy aktív bye week). A 0-8-as Foxborough-i rekordunkat, mert Belichick hibátlan hazai mérlegét rookie QB-k ellen már csak alsó hangon jegyzem meg mind emellé.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Na most kezd COVID gondunk lenni,Judon,Wise és Bentley is a listán.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466
Szerintem semmi különös nem történt ,csak találkoztunk két versenyképes csapattal,kompetens edzői teljesítménnyel és gameplannel,akik nem tették meg azt a szívességet ,hogy lábon lövik magukat. Úgy azért sokkal nehezebb… Covidra ne hivatkozzunk,mert más csapatokat sokkal jobban érintett lsd pl Browns mint minket és a sérülésekkel is nagyon szerencsés szezont futunk (kopp-kopp),ami pl nagyon fontos.
A két vereség nem változtat a szezon (számomra ) pozitív megítélésén ,a kétségtelenül meglévő hiányosságainkra azonban egyértelműen rávilágított. Én Burkus kollégával ellentétben egyáltalán nem éreztem,hogy benne lenne a meccsben a W,a támadásainkban egyáltalán nem volt átütő erő ,ha JC el is kapta volna az int-t,akkor sem vagyok biztos hogy be tudjuk vinni TD-re,de az hogy nem tudta megfogni,abszolút illeszkedett a meccs képébe,rengeteg hiba volt a labda mindkét oldalán,a Def. egyetlen driveot sem tudott kivédekezni. Úgy csak közel hibátlan Off. teljesítménnyel lehet nyerni,ez nagyon messze volt ettől.
Editke mondja: 5/5 benyelt negyedik kísérlet az mi?…
kolok1972
En a Covidot ugy ertettem, hogyha nalunk az nincs, akkor talan nagyobb eselyunk lett volna ez ellen a Bills ellen.

Nem tudom ki ez a McKenzie gyerek, de jo napja volt, viszont ne felejtsuk el, hogy a Bills-szel ellentetben mi vakon voltunk vele kapcsolatban, vegulis hozta a Beasly szerepet.

Nalunk az latszik, hogy ez a WR allomany nem versenykepes, TE fronton is vannak kerdojelek es valszeg Jones-nak se megy meg annyira a vedelmek olvasasa, bar ki tudja…

A meccs vegen azt lattam, hogy azert nem volt annyira elszontyolodva, bar ki tudja.

Ha minden jol megy, akkor lesz meg egy visszavago, de az is megeshet h masik csapattal jatszunk, asszem a Bengals-szal talan.
Nemtom az mennyire lenne jobb nekunk.

több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Szerintem semmi különös nem történt ,csak találkoztunk két versenyképes csapattal,kompetens edzői teljesítménnyel és gameplannel,akik nem tették meg azt a szívességet ,hogy lábon lövik magukat. Úgy azért sokkal nehezebb… Covidra ne hivatkozzunk,mert más csapatokat sokkal jobban érintett lsd pl Browns mint minket és a sérülésekkel is nagyon szerencsés szezont futunk (kopp-kopp),ami pl nagyon fontos.
A két vereség nem változtat a szezon (számomra ) pozitív megítélésén ,a kétségtelenül meglévő hiányosságainkra azonban egyértelműen rávilágított. Én Burkus kollégával ellentétben egyáltalán nem éreztem,hogy benne lenne a meccsben a W,a támadásainkban egyáltalán nem volt átütő erő ,ha JC el is kapta volna az int-t,akkor sem vagyok biztos hogy be tudjuk vinni TD-re,de az hogy nem tudta megfogni,abszolút illeszkedett a meccs képébe,rengeteg hiba volt a labda mindkét oldalán,a Def. egyetlen driveot sem tudott kivédekezni. Úgy csak közel hibátlan Off. teljesítménnyel lehet nyerni,ez nagyon messze volt ettől.
Editke mondja: 5/5 benyelt negyedik kísérlet az mi?…

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem láttam az egész meccset, csak a végét. Az O-fal megint nem tart, Jonesnak folyton ki kell mozognia. Nyilván a védelemben sok hiba van, de ha Jackson nem ejti az interceptiont, short fielden támadunk az egyenlítésért és nálunk van a momentum., meglehetett volna a meccs is.Allen 4&1-e elleni védekezés nagyobb hiba volt.

Azok a labdák, amik a szezon közepén felénk pattantak, most a másik fél felé pattannak. Hozzateszem, a Bills meccseket a szezon elején oda-vissza L-ra számoltuk, szerintem ez a meccs a mai realitás, a szezon közepe volt a túlteljesítés. Ha PO megvan, az szerintem egy jó szezon.

Csak a nekem tűnt úgy, hogy Kraft megöregedett?

Szerkesztette: Burkus
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Most nehéz belelátni, hogy kikapunk a visszavágón. 9 fős boxok ellen is haladtunk, úgy hogy mindenki tudta futás lesz. Ha erre csak kicsit jobb időben, de passzolunk is párat, akkor nagy bajban lesz ez a Bills. Ha embereket vesznek el a boxból, akkor a futással kivégezzük őket kb.

Fel van adva a lecke a Billsnek alaposan. Mi gyakorlatilag semmit nem adtunk ki abból, ami még a levegőben bennünk lett volna. Ha megverjük a Coltsot, akkor ez nagyon 1st seednek néz ki.
topin
Pont ez történt! Oh wait….
kolok1972
LOL