New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ha az elején nem hibázunk annyit, és nem -14-el indulunk neki, ez a meccs teljesen más lett volna. Coltsban egyáltalán nem éreztem hogy képesek lennének hátrányból visszajönni.
Nomac
Valóban. És ha a Colts egész meccsen nem csinál pontot, akkor simán nyertek.
Bálesz
Lehet itt ironizálni, de két hasonló csapatról van szó, akik nem arra vannak berendezkedve hogy megfordítsanak -egy 2 TD-s hátrányt. Ha mi kerülünk ilyen előnybe, nektek sem sikerült volna.
Nomac
Ezzel csak az a probléma,hogy ezen a meccsen,ez a “veszély” egy percig sem állt fenn…
Ugye 0-7-tel nyitottunk és a félidő előtt már 0-14-nél vezettük az első értelmes driveot ami Jones INT-vel végződött.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Ha az elején nem hibázunk annyit, és nem -14-el indulunk neki, ez a meccs teljesen más lett volna. Coltsban egyáltalán nem éreztem hogy képesek lennének hátrányból visszajönni.
Nomac
Valóban. És ha a Colts egész meccsen nem csinál pontot, akkor simán nyertek.
Bálesz
Lehet itt ironizálni, de két hasonló csapatról van szó, akik nem arra vannak berendezkedve hogy megfordítsanak -egy 2 TD-s hátrányt. Ha mi kerülünk ilyen előnybe, nektek sem sikerült volna.
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Ha az elején nem hibázunk annyit, és nem -14-el indulunk neki, ez a meccs teljesen más lett volna. Coltsban egyáltalán nem éreztem hogy képesek lennének hátrányból visszajönni.
Nomac
Valóban. És ha a Colts egész meccsen nem csinál pontot, akkor simán nyertek.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Annak ellenére hogy kikaptunk, nekem tetszett a meccs azon része hogy egy képet kaptunk arról, mire vagyunk képesek hátrányból (mire képes MJ), úgy néz ki nincs elveszve, persze voltak benne hibák, de ez most belefért.

Azt még mindig nem értem hogy nem jött flag N'Keal Harry kiütésére a végén.

Ha az elején nem hibázunk annyit, és nem -14-el indulunk neki, ez a meccs teljesen más lett volna. Coltsban egyáltalán nem éreztem hogy képesek lennének hátrányból visszajönni.
Nomac
Jah, csak a meccs nem a 3. negyed felétől indul 😊 Az első félidő szinte értékelhetetlen mindegyik csapatrészben, utána már szinte eldőlt. Voltak biztató jelek, de ha jó csapat akarunk lenni, akkor ezt legalább 50 percig kell csinálni és nem 20-ig.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt kell megkoszonni McDanielsnek, hogy a Colts foedzoje lett, es kinevezte Eberflust? 😊 Azert ez eleg sorsszeru volt.

több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Annak ellenére hogy kikaptunk, nekem tetszett a meccs azon része hogy egy képet kaptunk arról, mire vagyunk képesek hátrányból (mire képes MJ), úgy néz ki nincs elveszve, persze voltak benne hibák, de ez most belefért.

Azt még mindig nem értem hogy nem jött flag N'Keal Harry kiütésére a végén.

Ha az elején nem hibázunk annyit, és nem -14-el indulunk neki, ez a meccs teljesen más lett volna. Coltsban egyáltalán nem éreztem hogy képesek lennének hátrányból visszajönni.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Harris OUT

Jonas Gray száma valakinek nincs elmentve?
ZERO_L
holnap akkor csak passzolunk 😊
NB2
Ott van Stevenson, Bolden és J.J. Taylorról se feledkezzünk el.
Meg mehetnek a jet sweepek.
Solymi
másikon írták, hogy Taylor covid listán van
NB2
Most neztem, valoban.
Akkor lehet Ozigbo lesz az emberunk 😀

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Harris OUT

Jonas Gray száma valakinek nincs elmentve?
ZERO_L
holnap akkor csak passzolunk 😊
NB2
Ott van Stevenson, Bolden és J.J. Taylorról se feledkezzünk el.
Meg mehetnek a jet sweepek.
Solymi
másikon írták, hogy Taylor covid listán van
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Harris OUT

Jonas Gray száma valakinek nincs elmentve?
ZERO_L
holnap akkor csak passzolunk 😊
NB2
Ott van Stevenson, Bolden és J.J. Taylorról se feledkezzünk el.
Meg mehetnek a jet sweepek.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Harris OUT

Jonas Gray száma valakinek nincs elmentve?
ZERO_L
holnap akkor csak passzolunk 😊
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Harris OUT

Jonas Gray száma valakinek nincs elmentve?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Titans hogyha nem cseszi el, akkor megvan nekik a 1st seed ráadásul visszajöhetnek az IR-es emberkéik is addigra
Solymi
Hogy? Vagy mi alapból többször kikapunk még úgy számolsz? Mert egyelőre nekünk áll a zászló.
topin
Jogos, pontatlan megfogalmazás, meg lehet vmit félrenyomkodtam a kalkulátorban ezek szerint.
Nekik sztem két meccsük lesz ami nehezebb, az SF és a Steelers, ha azt behúzzák, akkor jól állnak, de ahhoz az kell, hogy mi botoljunk a hátralévő Colts/Bills meccsen.
Viszont ha ők botlanak az SF ellen és mi is botlunk egy másik meccsen, akkor meg a KC az aki odaugorhat.

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Titans hogyha nem cseszi el, akkor megvan nekik a 1st seed ráadásul visszajöhetnek az IR-es emberkéik is addigra
Solymi
Hogy? Vagy mi alapból többször kikapunk még úgy számolsz? Mert egyelőre nekünk áll a zászló.

Szerkesztette: topin
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Úgy tünik Tommyboy besegít a csoportelsőségünkbe.
vpi
Éppen.
NB2
Na, azt pont magasról letojom 😀
vpi
Meg kell nézni mi történt az esti meccsen, állítólag Allen nem volt annyira jó...
Lehet itt a Bills még tökönlövi magát, főleg mivel velünk is meccselnek.

Titans hogyha nem cseszi el, akkor megvan nekik a 1st seed ráadásul visszajöhetnek az IR-es emberkéik is addigra, Colts is jó pozícióba kerülhet, KC is ott lesz... Bengals, Charges kérdéses, de röpködni fognak majd a labdák...
Ejha, ez aztán komoly PO lehet majd.

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Úgy tünik Tommyboy besegít a csoportelsőségünkbe.
vpi
Éppen.
NB2
Na, azt pont magasról letojom 😀
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Úgy tünik Tommyboy besegít a csoportelsőségünkbe.
vpi
Éppen.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Úgy tünik Tommyboy besegít a csoportelsőségünkbe.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Ráncfelvarráson esik át a stadion, reméljük akkora már eggyel több bajnoki zászlóval kell majd számolniuk 😜




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Szokás szerint értelmetlen bármit írni neked,mert azonnal jössz ilyenekkel mint amit az első mondatban írtál.
Az alap mondat ez volt:"Most nehéz belelátni, hogy kikapunk a visszavágón."
Erre ráerősítettél a kiemelt résszel. Akkor segítek: Ha a futók csinálnak két fumblet a saját endzoneunk előtt és abból azonnal kapunk két TD-t - mint ahogy Harry hulyesegebol kaptunk- akkor máris ott a két TD mínusz. És ugye ilyent NFL meccsen még soha az életben nem láttunk...
Még mielőtt ebbe is belemagyaraznal vmi olyat amit nem mondtam,nem mondom hogy ez lesz,vagy ennek kell lennie,vagy hogy ezt szeretném ( az is nonszensz hogy egyáltalán ezt le kell írnom), pusztán arra akartam utalni hogy ilyen kategorikus következtetéseket levonni egy meccs kepebol netto marhaság. De részemről a téma lezárva,szerinted meg lehet,nincs ezzel gond.
kolok1972
Mennyire reális félelem vagy forgatókönyv ez a 2 eladott labda a saját red zoneban? Ellenben az hogy tudunk majd futni az nagyon is az. Én ennyit írtam, te meg azt, hogy majd ha földrengés meg világvége lesz, akkor nem tudunk. Akkor valóban nem. De én nem (csak) ebből a meccsből mondom, hogy tudunk majd futni, hanem az utolsó hatból, meg a Bills utolsó meccseiből. Tehát nem csak úgy bemondtam valami minimális eséllyel megvalósuló dolgot, hanem azt, amit nagy eséllyel viszontlátunk majd a támadóinktól.

Ha szerinted ez nem reális és várjuk meg mit látunk, akkor nem értem az álláspontod.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 721
Egy dolgot remélek, hogy átrakják a karácsonyi meccset főműsoridőbe. Foxborough, karácsony és remélhetőleg hó, szétfutják a vélhetően revenge szándékkal érkező Billst.
Ezt akarom látni ez év utolsó karácsonyi napján, meccsként. Flexeljék, nem akarok szenvedni egy WFT vs Cowboys meccsel.
Sosem gondoltam, hogy ilyet fogok írni, de szurkolok a Patsnek. 😂
KeyG
Most nehéz belelátni, hogy kikapunk a visszavágón. 9 fős boxok ellen is haladtunk, úgy hogy mindenki tudta futás lesz. Ha erre csak kicsit jobb időben, de passzolunk is párat, akkor nagy bajban lesz ez a Bills. Ha embereket vesznek el a boxból, akkor a futással kivégezzük őket kb.

Fel van adva a lecke a Billsnek alaposan. Mi gyakorlatilag semmit nem adtunk ki abból, ami még a levegőben bennünk lett volna. Ha megverjük a Coltsot, akkor ez nagyon 1st seednek néz ki.
topin
Hát azért ez nem ilyen egyszerűen működik. Minden meccs más és más, könnyen lehet hogy az a meccs teljesen más képet fog mutatni.De ettől függetlenül nyilván jó helyzetben vagyunk.
kolok1972
Biztosan mas kepet fog mutatni, de az ezer szazalek hogy futni fogunk es ha jobb idoben ugyanilyen eroforrasokat von be oda a Bills, akkor azzal jelentos teruletek nyilnak meg. Ha meg nem tomik a boxot, akkor szetfutjuk oket, mint a Colts vagy mi tegnap.

Ezen olyan sokat nem tudnak javitani. Olyan ez mind az Indy elleni futojatek volt Jonas Gray, Blount vagy barkivel a fedelzeten.

Itt a meccs elott is tudta a Bills, hogy futni fogunk es a meccs alatt is mindent ide forditottak mikor latszott hogy csak futunk. Nem veletlenul nem tudtak limitalni ezt. Jelentos hianyossaguk van ebben.
topin
A futást csak akkor tudjuk ennyire tolni,ha vezetünk vagy kis hátrányban vagyunk lásd Titans meccs az ő szemszogukbol. Ha jobb idő lenne,akkor nem csak Jonesnak,de Allennek is konnyeb passzolnia és ha jó napot fog ki és megszór minket 400 yarddal,akkor mindjárt más a helyzet. Természetesen akkor Jones is tudna többet passzolni,én csak azt mondom hogy nem lehet ennyire egyértelműen kijelenteni,hogy akkor is szetfutjuk őket.
Továbbra is azt gondolom hogy két csapat meccséből bármiféle következtetést levonni a visszavágó vegkimenetelere nem lehet,különösen igaz ez a csoport meccsekre.
De azzal nyilván egyetértek hogy most már mi vagyunk az esélyesebbek és ebben az AFC mezőnyben nincs olyan csapat,akivel szemben ne lennének reális nyerési esélyeink.
kolok1972
Ránézésre az AFC-ben rajtatok kívül kevés jó futás elleni védelem van: az elmúlt meccseken a KC, alapjában meg a Colts. A North védelmei - ha összekapják magukat és nincs millió hiányzójuk -, akkor értelmezhető szinten megoldják, de a többiek ellen (Bills, Chargers, Titans, Raiders) lehet haladni a földön.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Egy dolgot remélek, hogy átrakják a karácsonyi meccset főműsoridőbe. Foxborough, karácsony és remélhetőleg hó, szétfutják a vélhetően revenge szándékkal érkező Billst.
Ezt akarom látni ez év utolsó karácsonyi napján, meccsként. Flexeljék, nem akarok szenvedni egy WFT vs Cowboys meccsel.
Sosem gondoltam, hogy ilyet fogok írni, de szurkolok a Patsnek. 😂
KeyG
Most nehéz belelátni, hogy kikapunk a visszavágón. 9 fős boxok ellen is haladtunk, úgy hogy mindenki tudta futás lesz. Ha erre csak kicsit jobb időben, de passzolunk is párat, akkor nagy bajban lesz ez a Bills. Ha embereket vesznek el a boxból, akkor a futással kivégezzük őket kb.

Fel van adva a lecke a Billsnek alaposan. Mi gyakorlatilag semmit nem adtunk ki abból, ami még a levegőben bennünk lett volna. Ha megverjük a Coltsot, akkor ez nagyon 1st seednek néz ki.
topin
Hát azért ez nem ilyen egyszerűen működik. Minden meccs más és más, könnyen lehet hogy az a meccs teljesen más képet fog mutatni.De ettől függetlenül nyilván jó helyzetben vagyunk.
kolok1972
Biztosan mas kepet fog mutatni, de az ezer szazalek hogy futni fogunk es ha jobb idoben ugyanilyen eroforrasokat von be oda a Bills, akkor azzal jelentos teruletek nyilnak meg. Ha meg nem tomik a boxot, akkor szetfutjuk oket, mint a Colts vagy mi tegnap.

Ezen olyan sokat nem tudnak javitani. Olyan ez mind az Indy elleni futojatek volt Jonas Gray, Blount vagy barkivel a fedelzeten.

Itt a meccs elott is tudta a Bills, hogy futni fogunk es a meccs alatt is mindent ide forditottak mikor latszott hogy csak futunk. Nem veletlenul nem tudtak limitalni ezt. Jelentos hianyossaguk van ebben.
topin
A futást csak akkor tudjuk ennyire tolni,ha vezetünk vagy kis hátrányban vagyunk lásd Titans meccs az ő szemszogukbol. Ha jobb idő lenne,akkor nem csak Jonesnak,de Allennek is konnyeb passzolnia és ha jó napot fog ki és megszór minket 400 yarddal,akkor mindjárt más a helyzet. Természetesen akkor Jones is tudna többet passzolni,én csak azt mondom hogy nem lehet ennyire egyértelműen kijelenteni,hogy akkor is szetfutjuk őket.
Továbbra is azt gondolom hogy két csapat meccséből bármiféle következtetést levonni a visszavágó vegkimenetelere nem lehet,különösen igaz ez a csoport meccsekre.
De azzal nyilván egyetértek hogy most már mi vagyunk az esélyesebbek és ebben az AFC mezőnyben nincs olyan csapat,akivel szemben ne lennének reális nyerési esélyeink.
kolok1972
Nem tudtam hogy ugy fog kezdodni a meccs, hogy 0-14 oda.

Mi futni fogunk 2 birtoklas hatranyban is az elso felidoben ha azzal masszivan haladunk (mint a colts tette), de ez esetben eselytelen ket birtoklas hatranyba kerulni. A Bills meg nem tud futni, igy nekik majd passzolniuk kell elonyben is. Es ez a D ellen azert az most annyira nem egyszeru.

Szoval igazabol nem ertem a gondolatmeneted. Ott a Colts meccs, az a pelda. Ettol dobhat 400 yardot Allen, de most inkabb fest ugy,hogy 10bol 8szor az lesz ott amit mi akarunk a palyan latni.

Es ha mi ugy futunk, akkor ott passzolt TD is lesz, mert a 8 emberes boxok mogott a YAC-ben eros elkapoink lubickolhatnak. 7 fos boxokat meg agyon dominaljuk majd.
topin
Szokás szerint értelmetlen bármit írni neked,mert azonnal jössz ilyenekkel mint amit az első mondatban írtál.
Az alap mondat ez volt:"Most nehéz belelátni, hogy kikapunk a visszavágón."
Erre ráerősítettél a kiemelt résszel. Akkor segítek: Ha a futók csinálnak két fumblet a saját endzoneunk előtt és abból azonnal kapunk két TD-t - mint ahogy Harry hulyesegebol kaptunk- akkor máris ott a két TD mínusz. És ugye ilyent NFL meccsen még soha az életben nem láttunk...
Még mielőtt ebbe is belemagyaraznal vmi olyat amit nem mondtam,nem mondom hogy ez lesz,vagy ennek kell lennie,vagy hogy ezt szeretném ( az is nonszensz hogy egyáltalán ezt le kell írnom), pusztán arra akartam utalni hogy ilyen kategorikus következtetéseket levonni egy meccs kepebol netto marhaság. De részemről a téma lezárva,szerinted meg lehet,nincs ezzel gond.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is úgy láttam/azt gondolom, hogy ez a meccs "késélen táncolt". Ha nincs az a Harry-hiba... Ha nem adják meg a végén azt a 4 és valamennyit (én is úgy láttam, nem nagyon volt az meg), stb. Könnyen másféle eredmény lehetett volna belőle, nem volt ez sima. BB nyilván úgy gondolta, hogy ilyen körülmények között jobb lesz futni, mint passzolni, és ez most bejött. De nagyon kevés választotta el attól, hogy ne jöjjön be. A győzelmet nem kell magyarázni, de lehet.
Örülök a védelemnek, és kevésbé örülök a támadóknak. Azért támadóoldalon majd ennél jelentősen többre lesz szükség, ennyivel nem fogunk megélni, akármilyen jó a védelem.
És hát most megint szereztünk egy dühös ellenséget. A Bills (és persze a szurkolóik) ebben az idényben azt hitték, hogy nekik a csoportelsőség sima ügy lesz. A csapatunk nagyon beleszart ebbe a palacsintába. Persze még nincs vége...
ötös műhold
14 pont az O-tòl az nem sok, ennyivel nem sokan nyernek meccset de, az O akkora meccset hozott hogy szerintem keményebbek , jobbak voltak a D nél is. Ennyi futást sikeresen nyomni úgy hogy hamar kiderült nem fogunk passzolni az nem hogy király de mondhatni HIHETETLEN. Arról sem feledkezzünk meg hogy ez milyen pszichològiai hatással volt a Billsre, ill. más csapatokra akik még hátravannak a Patsnek. Bill bá megint villantott a múltbòl és tanìtott a többi head coachnak
ParadSEC
Ne úgy vedd amit mondok, hogy az öreg tudását kisebbítem, de ezen a meccsen nem volt szükség zseniálisra. Harrison kívül alig 3.4 yardos átlaggal futott a csapat, Harrisnak is az egy 65 yardos megszaladással lett extra jó átlagja (ő anélkül is jó ypc-vel futott). Ezt azért bármelyik NFL csapat megcsinálja, folyamatos 6 falemberrel és két TE-el a pályán. Ami kb. semmire sem elég, mert ezzel kb. azt a 14 pontot lehet felrakni, amit felrakott a csapat. Ahhoz is kellett 1 megszaladás.

Szóval itt nem arról volt szó, hogy a Bills nem tud futás ellen védekezni, fussuk szét őket. Ők nagyokat bólogatva elfogadták volna, ha futtok 200+ yardot csak futva és más semmi. A Bills problémája a támadósoruk volt, amit teljesen megfogott az időjárás és a .... őszintén szólva nem tudom mi. Ez a Bills offense olyan hullámzásokat mutat, hogy csak na. Én keveset nézem ahhoz, hogy határozott véleményem legyen a miértekről, de valami nem kóser náluk. Allen sem a tavalyi, de nem csak ő. Az egész valahogy suspect érzést kelt, kiszámíthatónak tűnik, nem túl kreatív. Pedig "papíron" minden megvan, és tavaly nagyon futott a szekér, a kreativitás is megvolt. Idénre valami elromlott....

Ettől függetlenül Bill bá hozta magát, reggelire lenyelte a védelemmel ezt a Bills támadósort. Mert igaz, hogy szoros volt, a Bills is nyerhetett volna, de legyen bármilyen az időjárás, egy ilyen képességű támadósortol mint a Bills, igen kevés, hogy egy szerencsés red zone-ban kapott labdából szerzett 7 ponton kívül lényegében kétszer tudott FG távolságig elvergődni. Bill bá védelme vette el a levegőt, ott volt a szeren tegnap is.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Egy dolgot remélek, hogy átrakják a karácsonyi meccset főműsoridőbe. Foxborough, karácsony és remélhetőleg hó, szétfutják a vélhetően revenge szándékkal érkező Billst.
Ezt akarom látni ez év utolsó karácsonyi napján, meccsként. Flexeljék, nem akarok szenvedni egy WFT vs Cowboys meccsel.
Sosem gondoltam, hogy ilyet fogok írni, de szurkolok a Patsnek. 😂
KeyG
Most nehéz belelátni, hogy kikapunk a visszavágón. 9 fős boxok ellen is haladtunk, úgy hogy mindenki tudta futás lesz. Ha erre csak kicsit jobb időben, de passzolunk is párat, akkor nagy bajban lesz ez a Bills. Ha embereket vesznek el a boxból, akkor a futással kivégezzük őket kb.

Fel van adva a lecke a Billsnek alaposan. Mi gyakorlatilag semmit nem adtunk ki abból, ami még a levegőben bennünk lett volna. Ha megverjük a Coltsot, akkor ez nagyon 1st seednek néz ki.
topin
Hát azért ez nem ilyen egyszerűen működik. Minden meccs más és más, könnyen lehet hogy az a meccs teljesen más képet fog mutatni.De ettől függetlenül nyilván jó helyzetben vagyunk.
kolok1972
Biztosan mas kepet fog mutatni, de az ezer szazalek hogy futni fogunk es ha jobb idoben ugyanilyen eroforrasokat von be oda a Bills, akkor azzal jelentos teruletek nyilnak meg. Ha meg nem tomik a boxot, akkor szetfutjuk oket, mint a Colts vagy mi tegnap.

Ezen olyan sokat nem tudnak javitani. Olyan ez mind az Indy elleni futojatek volt Jonas Gray, Blount vagy barkivel a fedelzeten.

Itt a meccs elott is tudta a Bills, hogy futni fogunk es a meccs alatt is mindent ide forditottak mikor latszott hogy csak futunk. Nem veletlenul nem tudtak limitalni ezt. Jelentos hianyossaguk van ebben.
topin
A futást csak akkor tudjuk ennyire tolni,ha vezetünk vagy kis hátrányban vagyunk lásd Titans meccs az ő szemszogukbol. Ha jobb idő lenne,akkor nem csak Jonesnak,de Allennek is konnyeb passzolnia és ha jó napot fog ki és megszór minket 400 yarddal,akkor mindjárt más a helyzet. Természetesen akkor Jones is tudna többet passzolni,én csak azt mondom hogy nem lehet ennyire egyértelműen kijelenteni,hogy akkor is szetfutjuk őket.
Továbbra is azt gondolom hogy két csapat meccséből bármiféle következtetést levonni a visszavágó vegkimenetelere nem lehet,különösen igaz ez a csoport meccsekre.
De azzal nyilván egyetértek hogy most már mi vagyunk az esélyesebbek és ebben az AFC mezőnyben nincs olyan csapat,akivel szemben ne lennének reális nyerési esélyeink.
kolok1972
Nem tudtam hogy ugy fog kezdodni a meccs, hogy 0-14 oda.

Mi futni fogunk 2 birtoklas hatranyban is az elso felidoben ha azzal masszivan haladunk (mint a colts tette), de ez esetben eselytelen ket birtoklas hatranyba kerulni. A Bills meg nem tud futni, igy nekik majd passzolniuk kell elonyben is. Es ez a D ellen azert az most annyira nem egyszeru.

Szoval igazabol nem ertem a gondolatmeneted. Ott a Colts meccs, az a pelda. Ettol dobhat 400 yardot Allen, de most inkabb fest ugy,hogy 10bol 8szor az lesz ott amit mi akarunk a palyan latni.

Es ha mi ugy futunk, akkor ott passzolt TD is lesz, mert a 8 emberes boxok mogott a YAC-ben eros elkapoink lubickolhatnak. 7 fos boxokat meg agyon dominaljuk majd.
topin
Igy-igy…
Azert kiemeltek tobben is, hogy nem azert nem voltak passzok, mert nem tudtunk volna passzolni, hanem mert az adott szituacioban nem kellett. Nem volt egyetlen egy play action sem.

Jet sweep csalit futtattuk parszor es ha jol lattam folyamatosan a futora mentek, az ember el tudott volna futni a szelen.
Szerintem a visszavagon lehet elo veszik es igazabol jet sweep lesz.
Foleg h volt olyan is, amikor Mac Jones is futhatott volna.

De azert 2x egymas utan QB sneaket hivni… eszem megall 😀

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Egy dolgot remélek, hogy átrakják a karácsonyi meccset főműsoridőbe. Foxborough, karácsony és remélhetőleg hó, szétfutják a vélhetően revenge szándékkal érkező Billst.
Ezt akarom látni ez év utolsó karácsonyi napján, meccsként. Flexeljék, nem akarok szenvedni egy WFT vs Cowboys meccsel.
Sosem gondoltam, hogy ilyet fogok írni, de szurkolok a Patsnek. 😂
KeyG
Most nehéz belelátni, hogy kikapunk a visszavágón. 9 fős boxok ellen is haladtunk, úgy hogy mindenki tudta futás lesz. Ha erre csak kicsit jobb időben, de passzolunk is párat, akkor nagy bajban lesz ez a Bills. Ha embereket vesznek el a boxból, akkor a futással kivégezzük őket kb.

Fel van adva a lecke a Billsnek alaposan. Mi gyakorlatilag semmit nem adtunk ki abból, ami még a levegőben bennünk lett volna. Ha megverjük a Coltsot, akkor ez nagyon 1st seednek néz ki.
topin
Hát azért ez nem ilyen egyszerűen működik. Minden meccs más és más, könnyen lehet hogy az a meccs teljesen más képet fog mutatni.De ettől függetlenül nyilván jó helyzetben vagyunk.
kolok1972
Biztosan mas kepet fog mutatni, de az ezer szazalek hogy futni fogunk es ha jobb idoben ugyanilyen eroforrasokat von be oda a Bills, akkor azzal jelentos teruletek nyilnak meg. Ha meg nem tomik a boxot, akkor szetfutjuk oket, mint a Colts vagy mi tegnap.

Ezen olyan sokat nem tudnak javitani. Olyan ez mind az Indy elleni futojatek volt Jonas Gray, Blount vagy barkivel a fedelzeten.

Itt a meccs elott is tudta a Bills, hogy futni fogunk es a meccs alatt is mindent ide forditottak mikor latszott hogy csak futunk. Nem veletlenul nem tudtak limitalni ezt. Jelentos hianyossaguk van ebben.
topin
A futást csak akkor tudjuk ennyire tolni,ha vezetünk vagy kis hátrányban vagyunk lásd Titans meccs az ő szemszogukbol. Ha jobb idő lenne,akkor nem csak Jonesnak,de Allennek is konnyeb passzolnia és ha jó napot fog ki és megszór minket 400 yarddal,akkor mindjárt más a helyzet. Természetesen akkor Jones is tudna többet passzolni,én csak azt mondom hogy nem lehet ennyire egyértelműen kijelenteni,hogy akkor is szetfutjuk őket.
Továbbra is azt gondolom hogy két csapat meccséből bármiféle következtetést levonni a visszavágó vegkimenetelere nem lehet,különösen igaz ez a csoport meccsekre.
De azzal nyilván egyetértek hogy most már mi vagyunk az esélyesebbek és ebben az AFC mezőnyben nincs olyan csapat,akivel szemben ne lennének reális nyerési esélyeink.
kolok1972
Nem tudtam hogy ugy fog kezdodni a meccs, hogy 0-14 oda.

Mi futni fogunk 2 birtoklas hatranyban is az elso felidoben ha azzal masszivan haladunk (mint a colts tette), de ez esetben eselytelen ket birtoklas hatranyba kerulni. A Bills meg nem tud futni, igy nekik majd passzolniuk kell elonyben is. Es ez a D ellen azert az most annyira nem egyszeru.

Szoval igazabol nem ertem a gondolatmeneted. Ott a Colts meccs, az a pelda. Ettol dobhat 400 yardot Allen, de most inkabb fest ugy,hogy 10bol 8szor az lesz ott amit mi akarunk a palyan latni.

Es ha mi ugy futunk, akkor ott passzolt TD is lesz, mert a 8 emberes boxok mogott a YAC-ben eros elkapoink lubickolhatnak. 7 fos boxokat meg agyon dominaljuk majd.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Egy dolgot remélek, hogy átrakják a karácsonyi meccset főműsoridőbe. Foxborough, karácsony és remélhetőleg hó, szétfutják a vélhetően revenge szándékkal érkező Billst.
Ezt akarom látni ez év utolsó karácsonyi napján, meccsként. Flexeljék, nem akarok szenvedni egy WFT vs Cowboys meccsel.
Sosem gondoltam, hogy ilyet fogok írni, de szurkolok a Patsnek. 😂
KeyG
Most nehéz belelátni, hogy kikapunk a visszavágón. 9 fős boxok ellen is haladtunk, úgy hogy mindenki tudta futás lesz. Ha erre csak kicsit jobb időben, de passzolunk is párat, akkor nagy bajban lesz ez a Bills. Ha embereket vesznek el a boxból, akkor a futással kivégezzük őket kb.

Fel van adva a lecke a Billsnek alaposan. Mi gyakorlatilag semmit nem adtunk ki abból, ami még a levegőben bennünk lett volna. Ha megverjük a Coltsot, akkor ez nagyon 1st seednek néz ki.
topin
Hát azért ez nem ilyen egyszerűen működik. Minden meccs más és más, könnyen lehet hogy az a meccs teljesen más képet fog mutatni.De ettől függetlenül nyilván jó helyzetben vagyunk.
kolok1972
Biztosan mas kepet fog mutatni, de az ezer szazalek hogy futni fogunk es ha jobb idoben ugyanilyen eroforrasokat von be oda a Bills, akkor azzal jelentos teruletek nyilnak meg. Ha meg nem tomik a boxot, akkor szetfutjuk oket, mint a Colts vagy mi tegnap.

Ezen olyan sokat nem tudnak javitani. Olyan ez mind az Indy elleni futojatek volt Jonas Gray, Blount vagy barkivel a fedelzeten.

Itt a meccs elott is tudta a Bills, hogy futni fogunk es a meccs alatt is mindent ide forditottak mikor latszott hogy csak futunk. Nem veletlenul nem tudtak limitalni ezt. Jelentos hianyossaguk van ebben.
topin
A futást csak akkor tudjuk ennyire tolni,ha vezetünk vagy kis hátrányban vagyunk lásd Titans meccs az ő szemszogukbol. Ha jobb idő lenne,akkor nem csak Jonesnak,de Allennek is konnyeb passzolnia és ha jó napot fog ki és megszór minket 400 yarddal,akkor mindjárt más a helyzet. Természetesen akkor Jones is tudna többet passzolni,én csak azt mondom hogy nem lehet ennyire egyértelműen kijelenteni,hogy akkor is szetfutjuk őket.
Továbbra is azt gondolom hogy két csapat meccséből bármiféle következtetést levonni a visszavágó vegkimenetelere nem lehet,különösen igaz ez a csoport meccsekre.
De azzal nyilván egyetértek hogy most már mi vagyunk az esélyesebbek és ebben az AFC mezőnyben nincs olyan csapat,akivel szemben ne lennének reális nyerési esélyeink.
kolok1972
Volt pár kérdőjeles edzői döntés is, a Bills ellen, pl. amikor befújták a delay of game-t, amit általában eddig hagytak vagy amikor az utolsó előtti támadásnál, de legalábbis a végén a DEF-ünk középső két embere bemozdult és egyet oldalra lépett, bár azt hiszem ez szabályos... illetve a 4&1-es Jones QB sneak, de sztem az tervezetten volt ilyen, hogy ne lehessen látni, bár a hátsó kameraállásból nekem úgy tűnt, hogy sima liba.
Vagy amikor Judon ráfeküdt, stb.

De felénk is voltak rossz döntések, pl. amikor Allen futott ki, kilökte az ember, éppenhogy, erre befújták rá a 15yardos büntit. Vagy volt ott egy-két holding, amikor sackelhették volna Allent...

Ilyen szempontból kiegyenlítetten tévedtek mindkét oldalra.

Jó volt ez a Bills, Allen fizikálisan egy szörny, nehéz lenyomni, futni is tud és látszik, hogy ilyen környezetben is meg tudja dobni a labdákat.

Kemény meccs lesz a visszavágó, mert van mit visszafizetnie a Billsnek, viszont most nagyot ment a csapat és ez a futóteljesítmény/gameplan nem semmi. Kár volt a hibákért és Harry szerencsétlenségéért, mert anélkül ez simább meccs lett volna.

Nem gondoltam volna még a végén se, hogy meglesz, mert a Bills tudott passzokkal haladni, de ez a védelem kitett magáért.