New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Szinte tökéletesen a pályára tettük a gameplant. Harris hosszú futását levéve 4 yardos átlaggal futottunk, úgy hogy az ellen mindig tudta, hogy futás jön. A védelem iránti bizalom is maximálisan kifizetődött, "BoneHead" Harry nélkül sima liba lett volna. Az, hogy egy SB esélyes ellen az akaratunkat így ráerőltetve tudtunk nyerni óriási önbizalomlöket, és félelmetes a többi AFC csapat számára. Ezek után nincs olyan csapat amely örülni fog ha Foxborough-n keresztül kínálkozik fel az út számára az SB-be. Márpedig perpill a miénk a home field advantage. 😀

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Akkor az időjárás finoman fogalmazva a futójátékot támogatta....

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Én értem, hogy vezetünk meg erősségünk a futójáték, de azért félidőnkét egy passzkísérlettel nem tudom, hogyan fogjuk behúzni ezt a meccset.

Ennyire fosunk, hogy Jones elrontja? Az szomorú lenne 😕
ZERO_L
Az ágyúkarú Allen labdáit is elfújta a szél sokszor és az előny is végig nálunk volt, nem érte meg kockáztatni BB-ék szerint...
Az eredmény végül őket igazolta de ettől ez még nem lett egy jó meccs... 😛

A W megvan, ez a lényeg!!! 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
opiumzorR New England Patriots 28
Én értem, hogy vezetünk meg erősségünk a futójáték, de azért félidőnkét egy passzkísérlettel nem tudom, hogyan fogjuk behúzni ezt a meccset.

Ennyire fosunk, hogy Jones elrontja? Az szomorú lenne 😕
ZERO_L
Altatunk 🤣🤣🤣🤣
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Én értem, hogy vezetünk meg erősségünk a futójáték, de azért félidőnkét egy passzkísérlettel nem tudom, hogyan fogjuk behúzni ezt a meccset.

Ennyire fosunk, hogy Jones elrontja? Az szomorú lenne 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Huhuuu, fuj a szel, szakad a ho…igazi playoff stilusu meccs…eddig is izgalmasnak igerkezett, de ezek utan…passzjatekunk nem nagyon lesz, a visszahordas es punt is kerdeses…viszont ez igaz mindket oldalra.

Hajnalban nem maradok fent, igy holnap estig kerulnom kell mindenfele mediat, nehogy belefussak az eredmenybe.

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Volt pár ilyen, reméljük lesz is.

Amilyen hektikus az AFC a visszavágó lehet ugyan úgy csoport és konferencia első helyéért dönt majd...

Arra vagyok kiváncsi Dugger nélkül Knoxszal megszívatnak minket vagy nem fogjuk megérezni a safety kiesését.
ZERO_L
így van, a mai meccs maximum azt jelenti, hogy lépéselőnybe kerül valaki. De a visszavágó sokkal nagyobb téttel bírhat majd mindkét csapatra nézve. Főleg ha megverjük a Coltsot. Mondjuk akkor is ha nem, csak akkor másért lesz fontos nekünk 😊
topin
Én amúgy azt nézem, hogy jelenleg milyen jó erőben van a csapat.
Egy-két rövid IR-től eltekintve kvázi a legjobb embereinkkel tudunk kiállni a meccsekre, BB elég jól menedzseli ezt meg valószínű szerencsénk is van.

Másik érdekes téma ami felmerült bennem podcasteket hallgatva, hogy a sok középre futás nem feltétlenül csak azért lehet, hogy fárasszuk az ellent, tömörítsük a boxot illetve ezzel is extra LB-ket elvéve a WR-ektől, hanem mert a különböző playek amikor a futó irányt vált vagy szélen fut, akkor a blokkoló embereknek sokszor keresztbe kell futniuk a másik oldalra blokkolni vagy húznak, stb. és ilyenkor sokkal nagyobb lehet a sérülés esélye, mert ráeshetnek a lábára, elsodorhatják, stb.

Van szerintetek ebben valami ráció, mert nem igazán erőltettük mostanában a szélső futásokat, meccsenként ha akadt 1-2 talán.

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Volt pár ilyen, reméljük lesz is.

Amilyen hektikus az AFC a visszavágó lehet ugyan úgy csoport és konferencia első helyéért dönt majd...

Arra vagyok kiváncsi Dugger nélkül Knoxszal megszívatnak minket vagy nem fogjuk megérezni a safety kiesését.
ZERO_L
így van, a mai meccs maximum azt jelenti, hogy lépéselőnybe kerül valaki. De a visszavágó sokkal nagyobb téttel bírhat majd mindkét csapatra nézve. Főleg ha megverjük a Coltsot. Mondjuk akkor is ha nem, csak akkor másért lesz fontos nekünk 😊
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Volt pár ilyen, reméljük lesz is.

Amilyen hektikus az AFC a visszavágó lehet ugyan úgy csoport és konferencia első helyéért dönt majd...

Arra vagyok kiváncsi Dugger nélkül Knoxszal megszívatnak minket vagy nem fogjuk megérezni a safety kiesését.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Sztyopa 306


Hajnalban meccs az AFC első helyért?!

Why so serious?
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Dugger Covidos lett...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Lehet, hogy már szenilisedem, de ilyen AFC-re nem igazán emlékszem az elmúlt 15 évről😊
Tényleg 1-10-ig bárki lehet bárhol és kb megjósolhatatlan a vége.
Mondjuk, hogy bennünket SB-be várnak, vagy legalábbis AFC döntőbe, azon meglepődtem.
NB2
Ahogy Zoli tegnap mondta, minden attól függ hol húzod meg a határt. Top3ban nem vagyunk benne, top6ban igen.
ZERO_L
AFC-ben azert most haromba vagyunk szerintem. Ravens es a Titans nincs elottunk, a Bills es a KC meg egy huron pendul.
topin
SB esélyesekre értettem, természetesen.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
@solymi
Hát szerintem ,hogy vki még nem tudja a playbookot ( nem tudta megtanulni) vagy nem tudja azt megvalósítani,az két különböző dolog. Én nem látok egyikkel kapcsolatos problémát sem,egyedül Smithen érzem hogy nem tudja egyelőre beváltani a hozzá fűzött reményeket és talán Agholor,de esetükben szerintem erősen befolyásolja a velemenyformalast, hogy drágán lettek leigazolva. Bourne viszont sokkal jobban teljesít mint vártam.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Lehet, hogy már szenilisedem, de ilyen AFC-re nem igazán emlékszem az elmúlt 15 évről😊
Tényleg 1-10-ig bárki lehet bárhol és kb megjósolhatatlan a vége.
Mondjuk, hogy bennünket SB-be várnak, vagy legalábbis AFC döntőbe, azon meglepődtem.
NB2
Ahogy Zoli tegnap mondta, minden attól függ hol húzod meg a határt. Top3ban nem vagyunk benne, top6ban igen.
ZERO_L
AFC-ben azert most haromba vagyunk szerintem. Ravens es a Titans nincs elottunk, a Bills es a KC meg egy huron pendul.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Lehet, hogy már szenilisedem, de ilyen AFC-re nem igazán emlékszem az elmúlt 15 évről😊
Tényleg 1-10-ig bárki lehet bárhol és kb megjósolhatatlan a vége.
Mondjuk, hogy bennünket SB-be várnak, vagy legalábbis AFC döntőbe, azon meglepődtem.
NB2
Ahogy Zoli tegnap mondta, minden attól függ hol húzod meg a határt. Top3ban nem vagyunk benne, top6ban igen.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
ZERO_L
topin
Pont így...az AFC hektikussága és a jó edzői kar miatt, na meg az újonc QB segítségével szerintem megint erőn felül teljesítünk a statisztikák szempontjából...a meccseket nézve meg egyre jobban kihasználjuk a lehetőségeinket és az adott szituációt...mi lett volna akkor, hogyha behúzzuk a Tampa és Dallas meccseket is? Instant SB-be vizionálás?

Plusz aki figyeli Jonest, az látja, hogy mennyire profi szinten csak az adott playre koncentrál, miközben látszik rajta, hogy izgul és nagy a nyomás rajta. Emellett meg a csapattársait is eligazítja ha rosszul állnak fel, mert még azok is tanulják a playbookot.

Ebben a csapatban van potenciál rendesen, még ha jelenleg limitált is a szerepek leosztása a játékosok között, mert szerintem többnyire csak az limitál minket a támadójátékban, hogy ki mennyire érti a playbookot és tudja az adott felállásban a szerepét.

Pl. ha jól emlékszem most nem is vezettünk igazi 2 minute drive-ot.

Az már most látszik, hogy hosszútávon akire lehet számítani az Meyers, Bourne és Henry.
Harry, Agholor és J.Smith kérdéses, de egy offseason simán előrébb mozdíthatja őket is.

Bolden szerepében (aki amúgy 2013-ban statisztikailag egy hasonló szezont hozott le itt mint most) van egy megbízható backup RB, aki jó futásban, elkapásban és blokkolásban is. Igaz, hogy 32 éves lesz hamarosan, de nincs elhasználva, így akár még a jövő év után is lehetne vele hosszabbítani még 1-2 évet, ha szeretnénk.
Solymi
Ezzel nagyon nem értek egyet,azért a 12. héten ne nagyon tanulgassuk már a playbookot... Aki eddig nem értette meg,vagy nem tudta megtanulni az már nem is fogja.
Olyan persze van hogy vkinek nem fekszik a jatekrendszerunk,de ez max 1-1 játékosra igaz, anno pl Ochocincho szenvedett ezzel ha jól emlékszem,csapat szinten ez szerintem azonban most nem valid érv,nem hiszem hogy ilyen problémáink lennének.
kolok1972
Az, hogy elméletben tudja a playbookot, az nem jelenti azt, hogy azonnal át tudja ültetni a játékba vagy épp adott variálást reflexből lereagál. Aztán lehet, hogy csak én látok mást és minden játékos tökéletesen hajt végre mindent. De azért korábban is láttuk már, hogy a játékosoknak kell idő mire beleszoknak ebbe a rendszerbe.


Meglátjuk mi lesz, jelenleg azért ez az Offense még nem PO menő, a DEF-ből kinézem, az O-t kell felhúzni arra a szintre.
Solymi
Ha csak egyszer megverjük a Billst, és azok kikapnak a Tampától, az is elég lehet nekünk az AFC East első helyéhez. Az 5 vereséggel meg nem vagyok benne biztos, hogy nem lehet AFC 1st seedet nyerni.

Az offense ekézését én nem tudom komolyan venni, amíg ilyen minőségben termeljük a pontokat. A drivejaink pontra váltása konkrétan a második volt a meccs előtt. És erre épül a mostani filozófia. Lassú haladás, abból nagy százalékban pontok szerzése. A D limitáljon, kerülje a nagy játékot, majd mi ismét pontokat tegyünk fel a lehető legkisebb rizikó mellett. Mert a mostani D mellett nem kell túlvállalni magunkat.

A Titans ellen is sok esetben elfogadtuk amit kaptunk. Értem ez alatt, hogy 6 védő a vonalon, további 3 a boxban és mi mégis futunk, nincs áthívás. Ha abból 1-2 yard jön ki, akkor annyi. De nem akarjuk Jones-t felesleges szitukba kergetni. JMD segíti és az újonc azt oldja meg amit kap. Magától még ezekben az esetekben nem farol ki a playből és nincs is rá szüksége.

És ez a gyenge offense szerzett pontokban és PFF gradeben is elöl van. De EPA statokban is jól állnak. Most hogy a red zoneban maradt bent pont kit érdekel? Úgy csináltok, mintha Brady idejében ne lett volna ilyen meccsünk több tucat. Van ellenfél is. Az bezzeg normális, hogy az ellenfél támadók nem szereznek TD-ket a mi vörös zónánkba érve, az a király védelem dicsérete.

Én azt látom, hogy ha Jones fejben ott lesz és nem nyomja agyon a teher, akkor ez az offense tökéletesen alkalmas lesz a haladásra a rájátszásban is. Persze ehhez kell az OLine és a futás nyilván, anélkül nem fogunk menetelni. És amikor majd kell, akkor passzolunk a red zoneba is többet. Amíg meg nem vagyunk rákényszerítve, addig nem vállalunk rizikót, amikor a 3 pont biztos. Majd hátrányban nyomjuk a gombot aztán tüzelünk, de idén teljesen egyértelműen a pontszerzés a lényeg. És ha az csak egy mezőnygól, és az eredmény alapján az nekünk megfelel, mert sem a D, sem az O játéktervet nem borítja, akkor nincs ezzel semmi gondunk.

Ettől a szurkolók várhatnak ezer pontot, csak értelme nem sok van. Ez a támadósor bőven elég lesz, ha Jones bírja majd a nyomást.
topin
Egyáltalán nem ekéztem az Offenset, csak szerintem most nem sikerült annyira jól minden és itt nem a pontokra gondolok. Volt nem egy szitu amit meg lehetett volna jobban is oldani, érződött a tét a srácokon, de ettől függetlenül én nem vagyok elégedetlen, írtam is, hogy látom a potenciált a csapatban ahhoz, hogy egy ereje teljében lévő Titans, Chiefs, Bills, Colts, Ravens, stb. is olyan ellenfél legyen akit le lehet gyűrni.

Aztán simán benne van, hogyha erre kerül a sor, akkor a játékosok megoldják, mert szerintem más egy idény eleji Tampa/Cowboys mint egy PO meccs, ahol ha nem sikerül, akkor ennyi volt, ott magasabb a tét.

De ahogy írtad is, az megsüvegelendő, hogy nem estek kétségbe és folyamatosan haladtak előre leszegett fejjel minden egyes alkalommal és amikor kellett azért jöttek ott a nagy játékok 3&hosszúra.

Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy amíg nem muszáj, addig ne kockáztassunk az RZ-ben, ha 3 pont, akkor 3 pont, de az jöjjön folyamatosan, úgy, hogy az ellen ne rakjon fel pontokat 😉

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Meglátjuk mi lesz, jelenleg azért ez az Offense még nem PO menő, a DEF-ből kinézem, az O-t kell felhúzni arra a szintre.
Solymi
Ha csak egyszer megverjük a Billst, és azok kikapnak a Tampától, az is elég lehet nekünk az AFC East első helyéhez. Az 5 vereséggel meg nem vagyok benne biztos, hogy nem lehet AFC 1st seedet nyerni.

Az offense ekézését én nem tudom komolyan venni, amíg ilyen minőségben termeljük a pontokat. A drivejaink pontra váltása konkrétan a második volt a meccs előtt. És erre épül a mostani filozófia. Lassú haladás, abból nagy százalékban pontok szerzése. A D limitáljon, kerülje a nagy játékot, majd mi ismét pontokat tegyünk fel a lehető legkisebb rizikó mellett. Mert a mostani D mellett nem kell túlvállalni magunkat.

A Titans ellen is sok esetben elfogadtuk amit kaptunk. Értem ez alatt, hogy 6 védő a vonalon, további 3 a boxban és mi mégis futunk, nincs áthívás. Ha abból 1-2 yard jön ki, akkor annyi. De nem akarjuk Jones-t felesleges szitukba kergetni. JMD segíti és az újonc azt oldja meg amit kap. Magától még ezekben az esetekben nem farol ki a playből és nincs is rá szüksége.

És ez a gyenge offense szerzett pontokban és PFF gradeben is elöl van. De EPA statokban is jól állnak. Most hogy a red zoneban maradt bent pont kit érdekel? Úgy csináltok, mintha Brady idejében ne lett volna ilyen meccsünk több tucat. Van ellenfél is. Az bezzeg normális, hogy az ellenfél támadók nem szereznek TD-ket a mi vörös zónánkba érve, az a király védelem dicsérete.

Én azt látom, hogy ha Jones fejben ott lesz és nem nyomja agyon a teher, akkor ez az offense tökéletesen alkalmas lesz a haladásra a rájátszásban is. Persze ehhez kell az OLine és a futás nyilván, anélkül nem fogunk menetelni. És amikor majd kell, akkor passzolunk a red zoneba is többet. Amíg meg nem vagyunk rákényszerítve, addig nem vállalunk rizikót, amikor a 3 pont biztos. Majd hátrányban nyomjuk a gombot aztán tüzelünk, de idén teljesen egyértelműen a pontszerzés a lényeg. És ha az csak egy mezőnygól, és az eredmény alapján az nekünk megfelel, mert sem a D, sem az O játéktervet nem borítja, akkor nincs ezzel semmi gondunk.

Ettől a szurkolók várhatnak ezer pontot, csak értelme nem sok van. Ez a támadósor bőven elég lesz, ha Jones bírja majd a nyomást.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
ZERO_L
topin
Pont így...az AFC hektikussága és a jó edzői kar miatt, na meg az újonc QB segítségével szerintem megint erőn felül teljesítünk a statisztikák szempontjából...a meccseket nézve meg egyre jobban kihasználjuk a lehetőségeinket és az adott szituációt...mi lett volna akkor, hogyha behúzzuk a Tampa és Dallas meccseket is? Instant SB-be vizionálás?

Plusz aki figyeli Jonest, az látja, hogy mennyire profi szinten csak az adott playre koncentrál, miközben látszik rajta, hogy izgul és nagy a nyomás rajta. Emellett meg a csapattársait is eligazítja ha rosszul állnak fel, mert még azok is tanulják a playbookot.

Ebben a csapatban van potenciál rendesen, még ha jelenleg limitált is a szerepek leosztása a játékosok között, mert szerintem többnyire csak az limitál minket a támadójátékban, hogy ki mennyire érti a playbookot és tudja az adott felállásban a szerepét.

Pl. ha jól emlékszem most nem is vezettünk igazi 2 minute drive-ot.

Az már most látszik, hogy hosszútávon akire lehet számítani az Meyers, Bourne és Henry.
Harry, Agholor és J.Smith kérdéses, de egy offseason simán előrébb mozdíthatja őket is.

Bolden szerepében (aki amúgy 2013-ban statisztikailag egy hasonló szezont hozott le itt mint most) van egy megbízható backup RB, aki jó futásban, elkapásban és blokkolásban is. Igaz, hogy 32 éves lesz hamarosan, de nincs elhasználva, így akár még a jövő év után is lehetne vele hosszabbítani még 1-2 évet, ha szeretnénk.
Solymi
Ezzel nagyon nem értek egyet,azért a 12. héten ne nagyon tanulgassuk már a playbookot... Aki eddig nem értette meg,vagy nem tudta megtanulni az már nem is fogja.
Olyan persze van hogy vkinek nem fekszik a jatekrendszerunk,de ez max 1-1 játékosra igaz, anno pl Ochocincho szenvedett ezzel ha jól emlékszem,csapat szinten ez szerintem azonban most nem valid érv,nem hiszem hogy ilyen problémáink lennének.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
ZERO_L
topin
Pont így...az AFC hektikussága és a jó edzői kar miatt, na meg az újonc QB segítségével szerintem megint erőn felül teljesítünk a statisztikák szempontjából...a meccseket nézve meg egyre jobban kihasználjuk a lehetőségeinket és az adott szituációt...mi lett volna akkor, hogyha behúzzuk a Tampa és Dallas meccseket is? Instant SB-be vizionálás?

Plusz aki figyeli Jonest, az látja, hogy mennyire profi szinten csak az adott playre koncentrál, miközben látszik rajta, hogy izgul és nagy a nyomás rajta. Emellett meg a csapattársait is eligazítja ha rosszul állnak fel, mert még azok is tanulják a playbookot.

Ebben a csapatban van potenciál rendesen, még ha jelenleg limitált is a szerepek leosztása a játékosok között, mert szerintem többnyire csak az limitál minket a támadójátékban, hogy ki mennyire érti a playbookot és tudja az adott felállásban a szerepét.

Pl. ha jól emlékszem most nem is vezettünk igazi 2 minute drive-ot.

Az már most látszik, hogy hosszútávon akire lehet számítani az Meyers, Bourne és Henry.
Harry, Agholor és J.Smith kérdéses, de egy offseason simán előrébb mozdíthatja őket is.

Bolden szerepében (aki amúgy 2013-ban statisztikailag egy hasonló szezont hozott le itt mint most) van egy megbízható backup RB, aki jó futásban, elkapásban és blokkolásban is. Igaz, hogy 32 éves lesz hamarosan, de nincs elhasználva, így akár még a jövő év után is lehetne vele hosszabbítani még 1-2 évet, ha szeretnénk.
Solymi
Jogosan vizionál minket bárki Super Bowlba. A 4.legtöbb esélyt kapjuk jelenleg erre. Nem csak úgy osztogatják ezt, hanem kiérdemeltük. Ha majd nem számolnak velünk, arról is tehetünk majd.

Ha ezt a csapatot most Tom Brady vezeti, akkor a legnagyobb bajnokesélyesek között vagyunk. Az újonc QB miatt csorbul a szerep, de ez eddig nagyon hajaz a 2001-es meglepetés évre.

És lássuk be, így is lenne igazságos. Nyert egyet Tom BB nélkül, most jöhet az öreg a kecske nélkül. Aztán mehet mindenki a sarokba duzzogni 😊
topin
Nem mondtam, hogy nincs benne.
AZ AFC jelenlegi állása szerint odaérhetünk, főleg ha még kalkulálunk is azzal, hogy ez a csapat mind O mind D oldalon fejlődhet.

Bár még korai a playoff kalkulátorral játszani, de ha azt nézzük, hogy hozzuk a kötelező Dolphins, Jags elleni meccseket (jajj, de nem várom ezeket) és megverjük 1x a Billst, akkor a PO hely már garantáltnak vehető.

A továbbiakat nem tudom, de igencsak szűkül a mezőny, aztán ha innen végigverjük az összes csapatot akkor akár a 1st seed is meglehet, de ha csak WC kör már az is jó.

Meglátjuk mi lesz, jelenleg azért ez az Offense még nem PO menő, a DEF-ből kinézem, az O-t kell felhúzni arra a szintre.

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Mondjuk, hogy bennünket SB-be várnak, vagy legalábbis AFC döntőbe, azon meglepődtem.
NB2
Mondjuk lehet nem a túldobott passzokra kellene fókuszálni, hanem az összképre, és akkor nem lepődnél meg 😊
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Mondjuk, hogy bennünket SB-be várnak, vagy legalábbis AFC döntőbe, azon meglepődtem.
NB2
Pedig simán benne van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
ZERO_L
topin
Pont így...az AFC hektikussága és a jó edzői kar miatt, na meg az újonc QB segítségével szerintem megint erőn felül teljesítünk a statisztikák szempontjából...a meccseket nézve meg egyre jobban kihasználjuk a lehetőségeinket és az adott szituációt...mi lett volna akkor, hogyha behúzzuk a Tampa és Dallas meccseket is? Instant SB-be vizionálás?

Plusz aki figyeli Jonest, az látja, hogy mennyire profi szinten csak az adott playre koncentrál, miközben látszik rajta, hogy izgul és nagy a nyomás rajta. Emellett meg a csapattársait is eligazítja ha rosszul állnak fel, mert még azok is tanulják a playbookot.

Ebben a csapatban van potenciál rendesen, még ha jelenleg limitált is a szerepek leosztása a játékosok között, mert szerintem többnyire csak az limitál minket a támadójátékban, hogy ki mennyire érti a playbookot és tudja az adott felállásban a szerepét.

Pl. ha jól emlékszem most nem is vezettünk igazi 2 minute drive-ot.

Az már most látszik, hogy hosszútávon akire lehet számítani az Meyers, Bourne és Henry.
Harry, Agholor és J.Smith kérdéses, de egy offseason simán előrébb mozdíthatja őket is.

Bolden szerepében (aki amúgy 2013-ban statisztikailag egy hasonló szezont hozott le itt mint most) van egy megbízható backup RB, aki jó futásban, elkapásban és blokkolásban is. Igaz, hogy 32 éves lesz hamarosan, de nincs elhasználva, így akár még a jövő év után is lehetne vele hosszabbítani még 1-2 évet, ha szeretnénk.
Solymi
Jogosan vizionál minket bárki Super Bowlba. A 4.legtöbb esélyt kapjuk jelenleg erre. Nem csak úgy osztogatják ezt, hanem kiérdemeltük. Ha majd nem számolnak velünk, arról is tehetünk majd.

Ha ezt a csapatot most Tom Brady vezeti, akkor a legnagyobb bajnokesélyesek között vagyunk. Az újonc QB miatt csorbul a szerep, de ez eddig nagyon hajaz a 2001-es meglepetés évre.

És lássuk be, így is lenne igazságos. Nyert egyet Tom BB nélkül, most jöhet az öreg a kecske nélkül. Aztán mehet mindenki a sarokba duzzogni 😊
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Lehet, hogy már szenilisedem, de ilyen AFC-re nem igazán emlékszem az elmúlt 15 évről😊
Tényleg 1-10-ig bárki lehet bárhol és kb megjósolhatatlan a vége.
Mondjuk, hogy bennünket SB-be várnak, vagy legalábbis AFC döntőbe, azon meglepődtem.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
ZERO_L
topin
Pont így...az AFC hektikussága és a jó edzői kar miatt, na meg az újonc QB segítségével szerintem megint erőn felül teljesítünk a statisztikák szempontjából...a meccseket nézve meg egyre jobban kihasználjuk a lehetőségeinket és az adott szituációt...mi lett volna akkor, hogyha behúzzuk a Tampa és Dallas meccseket is? Instant SB-be vizionálás?

Plusz aki figyeli Jonest, az látja, hogy mennyire profi szinten csak az adott playre koncentrál, miközben látszik rajta, hogy izgul és nagy a nyomás rajta. Emellett meg a csapattársait is eligazítja ha rosszul állnak fel, mert még azok is tanulják a playbookot.

Ebben a csapatban van potenciál rendesen, még ha jelenleg limitált is a szerepek leosztása a játékosok között, mert szerintem többnyire csak az limitál minket a támadójátékban, hogy ki mennyire érti a playbookot és tudja az adott felállásban a szerepét.

Pl. ha jól emlékszem most nem is vezettünk igazi 2 minute drive-ot.

Az már most látszik, hogy hosszútávon akire lehet számítani az Meyers, Bourne és Henry.
Harry, Agholor és J.Smith kérdéses, de egy offseason simán előrébb mozdíthatja őket is.

Bolden szerepében (aki amúgy 2013-ban statisztikailag egy hasonló szezont hozott le itt mint most) van egy megbízható backup RB, aki jó futásban, elkapásban és blokkolásban is. Igaz, hogy 32 éves lesz hamarosan, de nincs elhasználva, így akár még a jövő év után is lehetne vele hosszabbítani még 1-2 évet, ha szeretnénk.