New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egészen rettenetes difi van, ha egyszerre nézed a Pats és a Bucs meccset. Mintha egy általános iskolai alsós tesitanar lenne Fergusonekkal parban

Az első drive-nal kicsit felszisszentem, hogy negyediket bevittek, de hú ami utána volt... 😊

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 405
Mai meccsel kapcsolatosan a játékhívásokat emelném ki. Szinte ül mindegyik, nagyon kellemes meglepetés.

Oké, Jones (eddig) hibátlan játéka is kell hozzá, ami megint nagy öröm.
ZERO_L
És mennyire változatosak a hívások. Nem is tud vele mit kezdeni a Browns védelem.
Burkus
De most akkor McDaniels jó vagy nem jó?
Esetleg megint az van, hogy jó QB-val persze könnyű? 😀

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mai meccsel kapcsolatosan a játékhívásokat emelném ki. Szinte ül mindegyik, nagyon kellemes meglepetés.

Oké, Jones (eddig) hibátlan játéka is kell hozzá, ami megint nagy öröm.
ZERO_L
És mennyire változatosak a hívások. Nem is tud vele mit kezdeni a Browns védelem.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Mai meccsel kapcsolatosan a játékhívásokat emelném ki. Szinte ül mindegyik, nagyon kellemes meglepetés.

Oké, Jones (eddig) hibátlan játéka is kell hozzá, ami megint nagy öröm.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Én nagyon nem lennék kíváncsi arra, mit fakít ebben a támadósorban, bár ezzel a szóval eddig még nem találkoztam korábban 😀
Wyatt
Inkább csak képletesen értettem.
Látva azt, hogy mit tud Jones nyújtani, nem cserélném le, viszont a kíváncsiság bennem van, hogy mennyire tudta megtanulni a rendszert és mit játszatott volna vele JMD és BB.
Azért az eddigi nyilatkozataiból kiderült, hogy nem feltétlenül kalkuláltak Jones-szal és Newton volt a kezdő, de vagy közösen vagy Kraft úgy döntött, hogy beindítja az új érát.

Egyáltalán nem mondom, hogy rossz lépés, egyszerűen csak érdekel a "mi lett volna ha" része.
Panthersben majd meglátjuk mennyire jött rendbe.
Solymi
Nagyon meglepne ,ha bármi érdemlegeset tudna nyújtani. Azért az elég beszédes hogy korábbi edzője Rivera még akkor sem vitte el,amikor Fitzmagic megsérült,inkább Heinicket játszatja.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 405
Én nagyon nem lennék kíváncsi arra, mit fakít ebben a támadósorban, bár ezzel a szóval eddig még nem találkoztam korábban 😀
Wyatt
Inkább csak képletesen értettem.
Látva azt, hogy mit tud Jones nyújtani, nem cserélném le, viszont a kíváncsiság bennem van, hogy mennyire tudta megtanulni a rendszert és mit játszatott volna vele JMD és BB.
Azért az eddigi nyilatkozataiból kiderült, hogy nem feltétlenül kalkuláltak Jones-szal és Newton volt a kezdő, de vagy közösen vagy Kraft úgy döntött, hogy beindítja az új érát.

Egyáltalán nem mondom, hogy rossz lépés, egyszerűen csak érdekel a "mi lett volna ha" része.
Panthersben majd meglátjuk mennyire jött rendbe.

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 955
Én nagyon nem lennék kíváncsi arra, mit fakít ebben a támadósorban, bár ezzel a szóval eddig még nem találkoztam korábban 😀
Wyatt
Csak fakítani tudna a mostani "fényerőn" 😊
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nagyon nem lennék kíváncsi arra, mit fakít ebben a támadósorban, bár ezzel a szóval eddig még nem találkoztam korábban 😀

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 405
Idén már nem jön vissza Cam. Ment a párducokhoz vissza.
NB2

Volt bárki aki visszasírta? 😉
ZERO_L
Nem mondom h visszasirom, de megneztem volna h mit fakit ebben az offenseben.

Bar nem kedveltem korabban a viselkedese miatt, az latszott h sokat valtozott azota, es attol fuggetlenul h neha tul sok az ember, egesz szimpatikus lett.

Meglatjuk mit fakit a Panthersben

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Ma néztem meg az Aréna4-en a tegnap esti NFL 100 egyik részét, ami a giantsról szól. Nah most ott feltűnt egy Jersey boy (aki amúgy a film narrátora is volt): Jon Bon Jovi. Ezek után érdekes, hogy Pats fan lett belőle😊 (olvastam, hogy Bill-t követte) Lehet viszont ezzel kaptunk egy átkot?😊
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Idén már nem jön vissza Cam. Ment a párducokhoz vissza.
NB2
Tette ezt nagyon helyesen, ott elfér a bohòckodásaival, nem lòg ki. OBJ se jön a mai nap elég megnyugtatò a Pats számára🤣🤣🤣

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Idén már nem jön vissza Cam. Ment a párducokhoz vissza.
NB2

Volt bárki aki visszasírta? 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Idén már nem jön vissza Cam. Ment a párducokhoz vissza.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Én nagyon nem így emlékszem. Találtam egy PFF cikket ahol konkrétan 5. volt az FA-k között.

Gilmore is arguably the only available cornerback that a team could expect to thrive as a No. 1 corner, but his 2016 season calls into question how confident anybody can be in handing him that role, given how poor his play was at times. For the season, Gilmore notched five picks, but that masks much of the poor play, and the 15.6 yards per reception he was beaten for represents a career high. Any team handing him a big-money deal will want to be confident that 2016 was more anomaly than baseline.


Azért az egy mérsékelt év nem jelent rögtön red flaget.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gilmore eléggé kérdőjeles volt azért. Nem annyira, mint most pl Diggs, de azért voltak aggályok vele bőven. Szerencsére bejött az öreg húzása, és teljesen megérte végül az óriási szerződését is

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Jackson megérdemli a cb1 pénzt?

A legjobban fizetett cb az hatalmas túlzás szerintem, nekem kérdéses hogy lehet-e vele hosszútávon számolni mint kontender csapat első számú cornere.

Giga fizut nem látom, hogy BB adna neki, szerintem a tag is erős, bár rookie QB-val ez még akár beleférhet.


ZERO_L
Meglátjuk. ha úgy látják idén, mondjuk a Bills és a Browns ellen is, hogy működik mint első számú, akkor megérdemelheti. A top CB-t egyelőre nem látom én sem, de első számú akár lehet is.
zinedine5
Anno Gilmore-nál se értette senki, hogy miért ad neki BB olyan nagy pénzt, mert még utána is voltak olyan meccsei ahol égették.

Ha csak a TOP5-10 CB-ben benne lesz, már jól jártunk sztem.
Solymi
Gilmore elég jó CB volt már akkor is. Ott inkább az volt a meglepő, hogy rálicitáltunk a Bears ajánlatára.

Most viszont nem lesz igazán jó CB felhozatal az FA piacon, szóval rá vagyunk kicsit szorulva JC-re, hogy maradjon. Ez pedig nem jellemző BB-re, hogy ennyire kiszolgáltatott helyzetbe hozza magát. Jackson pofa nélkül elkérheti a top CB fizut és biztos lesz olyan hülye GM aki ezt meg is fogja neki adni.

Kiváncsian várom BB hogyan oldja majd ezt meg. Most azt mondanám tag lesz belőle.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 405
Jackson megérdemli a cb1 pénzt?

A legjobban fizetett cb az hatalmas túlzás szerintem, nekem kérdéses hogy lehet-e vele hosszútávon számolni mint kontender csapat első számú cornere.

Giga fizut nem látom, hogy BB adna neki, szerintem a tag is erős, bár rookie QB-val ez még akár beleférhet.


ZERO_L
Meglátjuk. ha úgy látják idén, mondjuk a Bills és a Browns ellen is, hogy működik mint első számú, akkor megérdemelheti. A top CB-t egyelőre nem látom én sem, de első számú akár lehet is.
zinedine5
Anno Gilmore-nál se értette senki, hogy miért ad neki BB olyan nagy pénzt, mert még utána is voltak olyan meccsei ahol égették.

Ha csak a TOP5-10 CB-ben benne lesz, már jól jártunk sztem.

több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 024 — Ajmo Vatreni
Jackson megérdemli a cb1 pénzt?

A legjobban fizetett cb az hatalmas túlzás szerintem, nekem kérdéses hogy lehet-e vele hosszútávon számolni mint kontender csapat első számú cornere.

Giga fizut nem látom, hogy BB adna neki, szerintem a tag is erős, bár rookie QB-val ez még akár beleférhet.


ZERO_L
Meglátjuk. ha úgy látják idén, mondjuk a Bills és a Browns ellen is, hogy működik mint első számú, akkor megérdemelheti. A top CB-t egyelőre nem látom én sem, de első számú akár lehet is.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Jackson megérdemli a cb1 pénzt?

A legjobban fizetett cb az hatalmas túlzás szerintem, nekem kérdéses hogy lehet-e vele hosszútávon számolni mint kontender csapat első számú cornere.

Giga fizut nem látom, hogy BB adna neki, szerintem a tag is erős, bár rookie QB-val ez még akár beleférhet.



Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 024 — Ajmo Vatreni
... ahogy a Browns hétvégén elgázolta a Cicákat, annak alapján a meccs ellenük sem lesz egy sétagalopp.

A gameplan bitang jó volt.
Burkus
A stáb -minden kritikám ellenére- alapvetően nem hozza a csapatot olyan helyzetbe ahol letolt gatya van (lásd a Jetset vagy most a Pantherst).

Szóval lehet a következő meccseken akármilyen eredmény. Egy ilyen alakuló csapat bárkitől kikaphat és bárkit meg is verhet.

Nekem egyébként Jones fejlődése a fontos. Magasan a legfontosabb. A többi extra.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én egyszerű, hozzá nem értő szurkolóként úgy látom, hogy egy kisebb csoda van kialakulóban. Még ha be is fullad, ez akkor is egy nagyon szépen néz ki. Szóval most asszem egy darabig nem jövök ide, hogy megtudjam, semmi se működik és miért is egy darab sz... ez a csapat 😕
Kollega
És ezt mégis ki a f*szom mondta?

Állandóan megy a sírás, hogy mennyire nem lehet itt rendesen beszélgetni, vitázni, ennek az egyik oka, hogy ilyen dedós módon állandóan csak végletben tudtok csak létezni.

Mondjuk én nem tudom mire vársz csodát, mikor eddig idén egy épkézláb ellenfelet tudtunk megverni, de nem akarom elvenni a szurkolói reménykedést. Ha van racionális érved mellette azt mondjuk le is írhatnád, a szélmalom harc helyett.


Azt azért ne várd el mástól, hogy hasraessen azért mert a fogalmatlan Jetst rommáverjük, meg a lejtmenetben lévő párducokat simáztuk.
Igen lesznek kritikák mert vannak hibák, amik legfőképpen ki nem kényszerített figyelmetlenségből, koncentrációból adódnak. Ezek mindig is fogják zavarni a szurkolókat, amíg BB kezében van az irányítás.

Egyébként most a védelemre senki nem szól egy kurva rossz szót sem, sőt... szóval hol olvastad ezt az “itt minden szar”-t?


Nekem a reménykedéshez kéne még minta, hogy több rangadót (=velünk egy szinten lévő/jobb csapatot) tudunk nyerni, vagy mondjuk a támadók lehozzanak egymás után két meccset úgy, hogy támadóóra lejárta előtt el tudják indítani azt a kurva playt.
Nekem legalább is nem elég “csak” bejutni a PO-ba, ott azért jó volna a nem a helyi hülye szerepét felvenni, aki bárki ellen csak szerencsével tud továbbjutni.
ZERO_L
Nekem idén már a PO-ba való bejutás is olyan extra, amire nem számítottam. A két Bills meccs lesz vízválasztó/iránymutatás, hogy hol is állunk. Bár ahogy a Browns hétvégén elgázolta a Cicákat, annak alapján a meccs ellenük sem lesz egy sétagalopp.

A gameplan bitang jó volt.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 405
Én egyszerű, hozzá nem értő szurkolóként úgy látom, hogy egy kisebb csoda van kialakulóban. Még ha be is fullad, ez akkor is egy nagyon szépen néz ki. Szóval most asszem egy darabig nem jövök ide, hogy megtudjam, semmi se működik és miért is egy darab sz... ez a csapat 😕
Kollega
ZERO_L
Sztem inkább arra gondolt ahogy zinedine lehúzta a draftot, ami lássuk be jogos, mármint a draft lehúzása, hisz azért a holtszezonban kiderült, hogy a vezetés megközelítése a draft prospectek felé nem éppen ugyanaz volt mint amit a scoutok és a scout vezetők elképzeltek. Vajön köszönhető ennek az, hogy az egyetemi scoutok vezetője x év után felmondott? Talán...
Mint tudjuk, BB amúgy is szeretett felülbírálni döntéseket, amik vagy bejöttek vagy nem.

Mindenesetre látható és várható, hogy kicsit értelmesebben közelítjük meg a draftot és az elmúlt évek elcseszett választásai után talán jobb eredményt hoznak.
Alapvetően nem minden draftválasztást húznék le, függetlenül attól, hogy besült vagy úgy tűnik, de voltak konszenzusos fejvakarósak, a többi meg csak simán balszerencse keverve egy kis elcseszéssel.

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Én egyszerű, hozzá nem értő szurkolóként úgy látom, hogy egy kisebb csoda van kialakulóban. Még ha be is fullad, ez akkor is egy nagyon szépen néz ki. Szóval most asszem egy darabig nem jövök ide, hogy megtudjam, semmi se működik és miért is egy darab sz... ez a csapat 😕
Kollega
És ezt mégis ki a f*szom mondta?

Állandóan megy a sírás, hogy mennyire nem lehet itt rendesen beszélgetni, vitázni, ennek az egyik oka, hogy ilyen dedós módon állandóan csak végletben tudtok csak létezni.

Mondjuk én nem tudom mire vársz csodát, mikor eddig idén egy épkézláb ellenfelet tudtunk megverni, de nem akarom elvenni a szurkolói reménykedést. Ha van racionális érved mellette azt mondjuk le is írhatnád, a szélmalom harc helyett.


Azt azért ne várd el mástól, hogy hasraessen azért mert a fogalmatlan Jetst rommáverjük, meg a lejtmenetben lévő párducokat simáztuk.
Igen lesznek kritikák mert vannak hibák, amik legfőképpen ki nem kényszerített figyelmetlenségből, koncentrációból adódnak. Ezek mindig is fogják zavarni a szurkolókat, amíg BB kezében van az irányítás.

Egyébként most a védelemre senki nem szól egy kurva rossz szót sem, sőt... szóval hol olvastad ezt az “itt minden szar”-t?


Nekem a reménykedéshez kéne még minta, hogy több rangadót (=velünk egy szinten lévő/jobb csapatot) tudunk nyerni, vagy mondjuk a támadók lehozzanak egymás után két meccset úgy, hogy támadóóra lejárta előtt el tudják indítani azt a kurva playt.
Nekem legalább is nem elég “csak” bejutni a PO-ba, ott azért jó volna a nem a helyi hülye szerepét felvenni, aki bárki ellen csak szerencsével tud továbbjutni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én egyszerű, hozzá nem értő szurkolóként úgy látom, hogy egy kisebb csoda van kialakulóban. Még ha be is fullad, ez akkor is egy nagyon szépen néz ki. Szóval most asszem egy darabig nem jövök ide, hogy megtudjam, semmi se működik és miért is egy darab sz... ez a csapat 😕

We are all PATRIOTS!
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 024 — Ajmo Vatreni
Lehetne ekézni a csapatot és Jonest is, de nagyon nehéz egy (no offense) ennyire kilátástalan csapat ellen játszani.
Számomra nagyon meglepő módon képtelenek voltak komolyan vehetően játszani. Egy vagy max két olyan drive volt, ahol normális csapatnak néztek ki. Ennek a természete és a megoldása nem a mi dolgunk, csak nehéz felpörögni és magas szinten teljesíteni, hogyha az ellenfél ennyire impotens.

Jones még persze ettől futhat egy-két büntikört.

Egyébként megint látva a csapat korai pickjeit. Fejem fogom.

Uche alig játszik, Jennings IR, Asiasi folyamatosan inaktív, Keene IR, de ő sem játszana sokat, Harry inaktív volt tegnap (első körös baszki), Jojuan még most sem kezdő (Gilmore trade és Jones IR után, Bryant UDFA előtte van), Wino is inkább lefele megy, Cajuste csere cseréje, Froholdt nincs is itt, Wynn játszik, de nem franchise LT, minden meccsen hibázik, Michel itt sincs, Dawson....

Borzalom.

Dugger és Harris aki úgy tűnik, hogy beváltak. 14-ből kettő. ha Wynnt ide számoljuk három. Tragikus.