New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 868 — nabege2@yahoo.com
De amúgy hányadik meccs, hogy az elején benyalunk egy TD-t, aztán a védelem onnan nem enged pontot nagyon?
Ez tényleg az a meccs volt ahol minden összejött, remélem péntek hajnalban nem fognak hiányozni a mai pontok.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 384
Ez de jo felvetel.
Itt latni ahogy Jones elkuldi az 56-os spy vedot jobbra (neki balra), majd idoben valt Henryre es belovi neki ahogy kell.


több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
A Titans-Bills-Colts-Bills menet kemény lesz, ott még a Colts is nyögvenyelős lehet, igazi taktikai csatának ígérkezik, remélem nem lesz az, a mi javunkra.
Így, hogy nincs Collins, azért nehezebb lesz sokkal, HT belassult nagyon, a TItans ellen meg kellene a jó játék, mert még ha Henryt limitáljuk is, Tannehill elfutkos mellette, az elkapókról nem is beszélve.
Solymi
Bold prediction: Henry-t teljesen limitálni fogjátok. 😊

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 384
Mai meccsel kapcsolatosan a játékhívásokat emelném ki. Szinte ül mindegyik, nagyon kellemes meglepetés.

Oké, Jones (eddig) hibátlan játéka is kell hozzá, ami megint nagy öröm.
ZERO_L
És mennyire változatosak a hívások. Nem is tud vele mit kezdeni a Browns védelem.
Burkus
De most akkor McDaniels jó vagy nem jó?
Esetleg megint az van, hogy jó QB-val persze könnyű? 😀
Solymi
Ne menjünk el a végletek irányába.
JMD-nek meg a támadóknak jár a dicséret, mert megérdemlik. Amikor meg képetelenek vagyunk egy meccsen többször időben elindítani a játékot akkor meg a lebaszás. Szerintem ez a kettő megfér egymás mellett.

A szezonban először sikerült kiválóan játszania a támadóknak, egy komolyan vehető ellenfél ellen.

Vagy úgy is fogalmazhatnánk, hogy ha nem lőjük lábon magunkat folyamatosan, akkor még rookie irányítóval is elvárás a 25+ pont...


Egyébként lehet arról van szó, hogy most jutottunk el oda mikor már magabiztosan be tudja hívni JMD a kreatívabb, nem tackle-k közötti futásokat. És Jones is elhiszi magáról, képes pontosan 15 yardos passzokra viszonylag szűk ablakokba.
De lehet annyira egyszerű a megoldás, hogy ha nem csinálunk ki nem kényszerített hibát akkor könnyebben tudunk haladni.

Most jön a Falcons akiket illene azért megfirkni, rövidhét vagy sem. Utána a szezonunkat majd a Titans-Bills-Colts-Bills négyes fogja igazán meghatározni.
De látva az szezon elején a (szerintem) főként mi hibánkból elhullajtott meccseket, ez már jó jel, hogy legalább realitás a PO szereplés, ezen a 4 meccsen meg kiderülhet konzisztensen mennyire tudjuk a mához hasonló, főként kevés hibára alapuló játékunkat fenntartani jó csapatok ellen.
ZERO_L
Ugyan, nem vagyok átesve, poénból jegyeztem csak meg.
Amúgy én eddig is ezt mondtam, hogy újonc QB-val és új játékosokkal ne várjuk el, hogy kinyíljon a playbook, amíg az alapjátékokat se tudják rendesen végrehajtani, meg nem pakolunk rájuk terhet feleslegesen.
Most már látszik, hogy kezdenek összeállni, mennek a gadget playek is., megy a futás is, többnyire jól blokkol a fal. Mindez azt eredményezi, hogy odafigyelnek a csapatok és nem küldik a blitzet ezerrel, mert büntetni fog a csapat.
Stevenson meg kb. az a játékos lett/lesz, ami miatt Michelt húztuk. Fut is, elkap is, ráadásul izomból töri az utat és van szeme a pályán.

Falcons ellen kíváncsi leszek, főleg a rövid hét miatt, fáradtak lesznek a játékosok, ne legyen sérülés.
A szezon elejéből inkább csak a Dolphins a sajnálatos, hamár, a többi annyira nem, bár látva a meccseket, azért jó lett volna behúzni őket.

A Titans-Bills-Colts-Bills menet kemény lesz, ott még a Colts is nyögvenyelős lehet, igazi taktikai csatának ígérkezik, remélem nem lesz az, a mi javunkra.
Így, hogy nincs Collins, azért nehezebb lesz sokkal, HT belassult nagyon, a TItans ellen meg kellene a jó játék, mert még ha Henryt limitáljuk is, Tannehill elfutkos mellette, az elkapókról nem is beszélve.

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 341 — situational football
Mai meccsel kapcsolatosan a játékhívásokat emelném ki. Szinte ül mindegyik, nagyon kellemes meglepetés.

Oké, Jones (eddig) hibátlan játéka is kell hozzá, ami megint nagy öröm.
ZERO_L
És mennyire változatosak a hívások. Nem is tud vele mit kezdeni a Browns védelem.
Burkus
De most akkor McDaniels jó vagy nem jó?
Esetleg megint az van, hogy jó QB-val persze könnyű? 😀
Solymi
Ne menjünk el a végletek irányába.
JMD-nek meg a támadóknak jár a dicséret, mert megérdemlik. Amikor meg képetelenek vagyunk egy meccsen többször időben elindítani a játékot akkor meg a lebaszás. Szerintem ez a kettő megfér egymás mellett.

A szezonban először sikerült kiválóan játszania a támadóknak, egy komolyan vehető ellenfél ellen.

Vagy úgy is fogalmazhatnánk, hogy ha nem lőjük lábon magunkat folyamatosan, akkor még rookie irányítóval is elvárás a 25+ pont...


Egyébként lehet arról van szó, hogy most jutottunk el oda mikor már magabiztosan be tudja hívni JMD a kreatívabb, nem tackle-k közötti futásokat. És Jones is elhiszi magáról, képes pontosan 15 yardos passzokra viszonylag szűk ablakokba.
De lehet annyira egyszerű a megoldás, hogy ha nem csinálunk ki nem kényszerített hibát akkor könnyebben tudunk haladni.

Most jön a Falcons akiket illene azért megfirkni, rövidhét vagy sem. Utána a szezonunkat majd a Titans-Bills-Colts-Bills négyes fogja igazán meghatározni.
De látva az szezon elején a (szerintem) főként mi hibánkból elhullajtott meccseket, ez már jó jel, hogy legalább realitás a PO szereplés, ezen a 4 meccsen meg kiderülhet konzisztensen mennyire tudjuk a mához hasonló, főként kevés hibára alapuló játékunkat fenntartani jó csapatok ellen.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen ünneplés volt, meg a védők is mentek be :d

több mint 2 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
idei szezonunk legjobb teljesítményével nyertünk. Mind a defense mind az offense hasított, főleg az utóbbi volt kellemes meglepetés 😊
ezen a meccsen tényleg a play hívások is nagyon jók voltak,ahogy írtátok előttem is. Meglepi győzelem, de teljesen megérdemelten nyertünk! Na meg a lényeg Meyers TD végre!! 😀

több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
217 total yard-on tartani bármelyik NFL csapatot nagy szó, le a kalappal a védelem előtt is...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egészen rettenetes difi van, ha egyszerre nézed a Pats és a Bucs meccset. Mintha egy általános iskolai alsós tesitanar lenne Fergusonekkal parban

Az első drive-nal kicsit felszisszentem, hogy negyediket bevittek, de hú ami utána volt... 😊

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 384
Mai meccsel kapcsolatosan a játékhívásokat emelném ki. Szinte ül mindegyik, nagyon kellemes meglepetés.

Oké, Jones (eddig) hibátlan játéka is kell hozzá, ami megint nagy öröm.
ZERO_L
És mennyire változatosak a hívások. Nem is tud vele mit kezdeni a Browns védelem.
Burkus
De most akkor McDaniels jó vagy nem jó?
Esetleg megint az van, hogy jó QB-val persze könnyű? 😀

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mai meccsel kapcsolatosan a játékhívásokat emelném ki. Szinte ül mindegyik, nagyon kellemes meglepetés.

Oké, Jones (eddig) hibátlan játéka is kell hozzá, ami megint nagy öröm.
ZERO_L
És mennyire változatosak a hívások. Nem is tud vele mit kezdeni a Browns védelem.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 341 — situational football
Mai meccsel kapcsolatosan a játékhívásokat emelném ki. Szinte ül mindegyik, nagyon kellemes meglepetés.

Oké, Jones (eddig) hibátlan játéka is kell hozzá, ami megint nagy öröm.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Én nagyon nem lennék kíváncsi arra, mit fakít ebben a támadósorban, bár ezzel a szóval eddig még nem találkoztam korábban 😀
Wyatt
Inkább csak képletesen értettem.
Látva azt, hogy mit tud Jones nyújtani, nem cserélném le, viszont a kíváncsiság bennem van, hogy mennyire tudta megtanulni a rendszert és mit játszatott volna vele JMD és BB.
Azért az eddigi nyilatkozataiból kiderült, hogy nem feltétlenül kalkuláltak Jones-szal és Newton volt a kezdő, de vagy közösen vagy Kraft úgy döntött, hogy beindítja az új érát.

Egyáltalán nem mondom, hogy rossz lépés, egyszerűen csak érdekel a "mi lett volna ha" része.
Panthersben majd meglátjuk mennyire jött rendbe.
Solymi
Nagyon meglepne ,ha bármi érdemlegeset tudna nyújtani. Azért az elég beszédes hogy korábbi edzője Rivera még akkor sem vitte el,amikor Fitzmagic megsérült,inkább Heinicket játszatja.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 384
Én nagyon nem lennék kíváncsi arra, mit fakít ebben a támadósorban, bár ezzel a szóval eddig még nem találkoztam korábban 😀
Wyatt
Inkább csak képletesen értettem.
Látva azt, hogy mit tud Jones nyújtani, nem cserélném le, viszont a kíváncsiság bennem van, hogy mennyire tudta megtanulni a rendszert és mit játszatott volna vele JMD és BB.
Azért az eddigi nyilatkozataiból kiderült, hogy nem feltétlenül kalkuláltak Jones-szal és Newton volt a kezdő, de vagy közösen vagy Kraft úgy döntött, hogy beindítja az új érát.

Egyáltalán nem mondom, hogy rossz lépés, egyszerűen csak érdekel a "mi lett volna ha" része.
Panthersben majd meglátjuk mennyire jött rendbe.

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 947
Én nagyon nem lennék kíváncsi arra, mit fakít ebben a támadósorban, bár ezzel a szóval eddig még nem találkoztam korábban 😀
Wyatt
Csak fakítani tudna a mostani "fényerőn" 😊
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nagyon nem lennék kíváncsi arra, mit fakít ebben a támadósorban, bár ezzel a szóval eddig még nem találkoztam korábban 😀

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 384
Idén már nem jön vissza Cam. Ment a párducokhoz vissza.
NB2

Volt bárki aki visszasírta? 😉
ZERO_L
Nem mondom h visszasirom, de megneztem volna h mit fakit ebben az offenseben.

Bar nem kedveltem korabban a viselkedese miatt, az latszott h sokat valtozott azota, es attol fuggetlenul h neha tul sok az ember, egesz szimpatikus lett.

Meglatjuk mit fakit a Panthersben

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 868 — nabege2@yahoo.com
Ma néztem meg az Aréna4-en a tegnap esti NFL 100 egyik részét, ami a giantsról szól. Nah most ott feltűnt egy Jersey boy (aki amúgy a film narrátora is volt): Jon Bon Jovi. Ezek után érdekes, hogy Pats fan lett belőle😊 (olvastam, hogy Bill-t követte) Lehet viszont ezzel kaptunk egy átkot?😊
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Idén már nem jön vissza Cam. Ment a párducokhoz vissza.
NB2
Tette ezt nagyon helyesen, ott elfér a bohòckodásaival, nem lòg ki. OBJ se jön a mai nap elég megnyugtatò a Pats számára🤣🤣🤣

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 341 — situational football
Idén már nem jön vissza Cam. Ment a párducokhoz vissza.
NB2

Volt bárki aki visszasírta? 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 868 — nabege2@yahoo.com
Idén már nem jön vissza Cam. Ment a párducokhoz vissza.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 341 — situational football
Én nagyon nem így emlékszem. Találtam egy PFF cikket ahol konkrétan 5. volt az FA-k között.

Gilmore is arguably the only available cornerback that a team could expect to thrive as a No. 1 corner, but his 2016 season calls into question how confident anybody can be in handing him that role, given how poor his play was at times. For the season, Gilmore notched five picks, but that masks much of the poor play, and the 15.6 yards per reception he was beaten for represents a career high. Any team handing him a big-money deal will want to be confident that 2016 was more anomaly than baseline.


Azért az egy mérsékelt év nem jelent rögtön red flaget.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gilmore eléggé kérdőjeles volt azért. Nem annyira, mint most pl Diggs, de azért voltak aggályok vele bőven. Szerencsére bejött az öreg húzása, és teljesen megérte végül az óriási szerződését is

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 341 — situational football
Jackson megérdemli a cb1 pénzt?

A legjobban fizetett cb az hatalmas túlzás szerintem, nekem kérdéses hogy lehet-e vele hosszútávon számolni mint kontender csapat első számú cornere.

Giga fizut nem látom, hogy BB adna neki, szerintem a tag is erős, bár rookie QB-val ez még akár beleférhet.


ZERO_L
Meglátjuk. ha úgy látják idén, mondjuk a Bills és a Browns ellen is, hogy működik mint első számú, akkor megérdemelheti. A top CB-t egyelőre nem látom én sem, de első számú akár lehet is.
zinedine5
Anno Gilmore-nál se értette senki, hogy miért ad neki BB olyan nagy pénzt, mert még utána is voltak olyan meccsei ahol égették.

Ha csak a TOP5-10 CB-ben benne lesz, már jól jártunk sztem.
Solymi
Gilmore elég jó CB volt már akkor is. Ott inkább az volt a meglepő, hogy rálicitáltunk a Bears ajánlatára.

Most viszont nem lesz igazán jó CB felhozatal az FA piacon, szóval rá vagyunk kicsit szorulva JC-re, hogy maradjon. Ez pedig nem jellemző BB-re, hogy ennyire kiszolgáltatott helyzetbe hozza magát. Jackson pofa nélkül elkérheti a top CB fizut és biztos lesz olyan hülye GM aki ezt meg is fogja neki adni.

Kiváncsian várom BB hogyan oldja majd ezt meg. Most azt mondanám tag lesz belőle.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 384
Jackson megérdemli a cb1 pénzt?

A legjobban fizetett cb az hatalmas túlzás szerintem, nekem kérdéses hogy lehet-e vele hosszútávon számolni mint kontender csapat első számú cornere.

Giga fizut nem látom, hogy BB adna neki, szerintem a tag is erős, bár rookie QB-val ez még akár beleférhet.


ZERO_L
Meglátjuk. ha úgy látják idén, mondjuk a Bills és a Browns ellen is, hogy működik mint első számú, akkor megérdemelheti. A top CB-t egyelőre nem látom én sem, de első számú akár lehet is.
zinedine5
Anno Gilmore-nál se értette senki, hogy miért ad neki BB olyan nagy pénzt, mert még utána is voltak olyan meccsei ahol égették.

Ha csak a TOP5-10 CB-ben benne lesz, már jól jártunk sztem.