New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Valaki tudja honnan lehetne a the man in the arena első részét lekalózkodni?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Én egyelőre még várok az ítélettel, de én mondjuk tényleg eléggé hype-oltam már akkor is legalább 😀
Wyatt
A mai mockok patriotsos vonatkozásait nem szeretem, nem érteném az elsőben a cserét ezen a ponton, a másodikat sem kedvelném
Wyatt
Mac Jones pickről beszélünk ugyebár. Jól álcáztad a hypeodat, az ember azt hinné nem is volt! 😀
gyeek
Nem tudtam elsőre, mi volt a szövegkörnyezet, úgyhogy visszalapozgattam kicsit mindenhol 😊

Megkerestem, és megvan, mi a félreértés oka! 😊

Dancogo mockolta ezt:
...
1/15 TRADE! WAS adja 1/19, 3/74; NE adja 1/15 -> WAS – Mac Jones, QB, Alabama
...
1/19 NE – Gregory Rousseau, Edge, Miami
(ez volt az első, amiben a cserét nem értettem volna ezen a ponton, hogy minek lemenni borzasztóan olcsón, amikor egy irányító hullhat az ölünkbe)

Erre jött nem sokkal később warr_b mockja:
15. NE - Rashod Bateman WR
(ez volt a második, amit nem kedveltem volna, főleg azért, mert itt öt irányító ment ki az első kilencben, így nem volt esély húzni nekünk, itt inkább a helyzet, sem mint a játékos nem tetszett)

A tied volt a harmadik, viszont effektíve valóban az volt a napi második, mivel dancogóé még éjfél előtt volt, warr_b-é éjfél után, a tied meg az írásom előtt, így valóban félreérthető volt (bár a cserére tett utalásból azért látható, hogy az volt első nem tetsző mock 😊 )

A Mac Jones-vonalat alapvetően azért én eléggé támogattam 😊

Ez pl januári írás



Ha követted az eseményeket, eléggé láthattad, mennyire szurkoltam annak, hogy ő kössön ki itt, bár az tény, hogy tévesen Lawrence mögé helyeztem 😊



Csak nehogy bejöjjön 😀


több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Én egyelőre még várok az ítélettel, de én mondjuk tényleg eléggé hype-oltam már akkor is legalább 😀
Wyatt
A mai mockok patriotsos vonatkozásait nem szeretem, nem érteném az elsőben a cserét ezen a ponton, a másodikat sem kedvelném
Wyatt
Mac Jones pickről beszélünk ugyebár. Jól álcáztad a hypeodat, az ember azt hinné nem is volt! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Mondtam hogy nem a nevek hozzak a yardokat, es nem kell sirni elore 😊
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Moss meg Brady? Hagyjad már magadat, kik azok?

Apu test és liga alja elkapók 🙃




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Én egyelőre még várok az ítélettel, de én mondjuk tényleg eléggé hype-oltam már akkor is legalább 😀
Wyatt
Dettó 💪💪💪
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Én egyelőre még várok az ítélettel, de én mondjuk tényleg eléggé hype-oltam már akkor is legalább 😀

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Brady is első körös volt sokaknál, csak aztán vmiért lecsúszott 😀
BB is hagyta csúszni, nem ért meg neki egy 5. kört...
Solymi
Azért a minden idők legjobb újonca story-k is talán túlzóak.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Brady is első körös volt sokaknál, csak aztán vmiért lecsúszott 😀
BB is hagyta csúszni, nem ért meg neki egy 5. kört...

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a kameraállás mondjuk mocsok idegesítő volt egymás után háromszor
Wyatt
Ha maddenezel, állandó ebben a kameraállásban vagy. A játékot amúgy sokkal jobban át lehetett látni.
Burkus
Pocsék ez a kameraállás

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez a kameraállás mondjuk mocsok idegesítő volt egymás után háromszor
Wyatt
Ha maddenezel, állandó ebben a kameraállásban vagy. A játékot amúgy sokkal jobban át lehetett látni.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Ez a kameraállás mondjuk mocsok idegesítő volt egymás után háromszor
Wyatt
javított volna az élményen, ha a zoom-on egy picit visszavesznek
NB2
Akkor se. Amikor az egyik évben állandóan bejátszottak ilyeneket. Full nézhetetlen így. Oké, nézze all 22-ban, aki szeretné, de real time-ban rendesen mutassák, mert átláthatatlan
Wyatt
Kellett szokni az tény, de inkább a kameraszög ami zavaró volt...meg akkor mutathatták volna a támadók mögül, több értelme lett volna sztem.

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a kameraállás mondjuk mocsok idegesítő volt egymás után háromszor
Wyatt
javított volna az élményen, ha a zoom-on egy picit visszavesznek
NB2
Akkor se. Amikor az egyik évben állandóan bejátszottak ilyeneket. Full nézhetetlen így. Oké, nézze all 22-ban, aki szeretné, de real time-ban rendesen mutassák, mert átláthatatlan

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Ez a kameraállás mondjuk mocsok idegesítő volt egymás után háromszor
Wyatt
javított volna az élményen, ha a zoom-on egy picit visszavesznek
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a kameraállás mondjuk mocsok idegesítő volt egymás után háromszor

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Ez de jo felvetel.
Itt latni ahogy Jones elkuldi az 56-os spy vedot jobbra (neki balra), majd idoben valt Henryre es belovi neki ahogy kell.

 www.instagram.com/p/CWRQbXqMm1o/?utm_medium=copy_link
Solymi
Nem akarom elvenni Jones érdemeit, de azért ebben benne van JMD is. Ilyenkor mindig a játékosnak adjuk az elismerést, ha meg rosszul sül el a play, akkor mindig JMD tehet róla.
topin
Jogos, bár énnálam a kettő kézben jár.
Én eddig is mondtam, hogy nem kell szidni JMD-t, mert lehet, hogy vannak "hülye" hívásai valóban, de nem tudjuk mi van a hátterében.
Másrészt meg meg ez akkor szokott fura lenni, amikor a szurkolók (itthoni és kinti is) szidják JMD-t a hülye hívás miatt, a közvetítésben meg Romo kiemeli, hogy milyen okos play volt, stb. stb. vagy miért nem sikerült (pl. a Bolden futások).

Tény, hogy mindegyik playcaller hajlamos túlgondolni egy hívást, de ez benne van.

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Ez de jo felvetel.
Itt latni ahogy Jones elkuldi az 56-os spy vedot jobbra (neki balra), majd idoben valt Henryre es belovi neki ahogy kell.

 www.instagram.com/p/CWRQbXqMm1o/?utm_medium=copy_link
Solymi
Nem akarom elvenni Jones érdemeit, de azért ebben benne van JMD is. Ilyenkor mindig a játékosnak adjuk az elismerést, ha meg rosszul sül el a play, akkor mindig JMD tehet róla.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
De amúgy hányadik meccs, hogy az elején benyalunk egy TD-t, aztán a védelem onnan nem enged pontot nagyon?
Ez tényleg az a meccs volt ahol minden összejött, remélem péntek hajnalban nem fognak hiányozni a mai pontok.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Ez de jo felvetel.
Itt latni ahogy Jones elkuldi az 56-os spy vedot jobbra (neki balra), majd idoben valt Henryre es belovi neki ahogy kell.


több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
A Titans-Bills-Colts-Bills menet kemény lesz, ott még a Colts is nyögvenyelős lehet, igazi taktikai csatának ígérkezik, remélem nem lesz az, a mi javunkra.
Így, hogy nincs Collins, azért nehezebb lesz sokkal, HT belassult nagyon, a TItans ellen meg kellene a jó játék, mert még ha Henryt limitáljuk is, Tannehill elfutkos mellette, az elkapókról nem is beszélve.
Solymi
Bold prediction: Henry-t teljesen limitálni fogjátok. 😊

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Mai meccsel kapcsolatosan a játékhívásokat emelném ki. Szinte ül mindegyik, nagyon kellemes meglepetés.

Oké, Jones (eddig) hibátlan játéka is kell hozzá, ami megint nagy öröm.
ZERO_L
És mennyire változatosak a hívások. Nem is tud vele mit kezdeni a Browns védelem.
Burkus
De most akkor McDaniels jó vagy nem jó?
Esetleg megint az van, hogy jó QB-val persze könnyű? 😀
Solymi
Ne menjünk el a végletek irányába.
JMD-nek meg a támadóknak jár a dicséret, mert megérdemlik. Amikor meg képetelenek vagyunk egy meccsen többször időben elindítani a játékot akkor meg a lebaszás. Szerintem ez a kettő megfér egymás mellett.

A szezonban először sikerült kiválóan játszania a támadóknak, egy komolyan vehető ellenfél ellen.

Vagy úgy is fogalmazhatnánk, hogy ha nem lőjük lábon magunkat folyamatosan, akkor még rookie irányítóval is elvárás a 25+ pont...


Egyébként lehet arról van szó, hogy most jutottunk el oda mikor már magabiztosan be tudja hívni JMD a kreatívabb, nem tackle-k közötti futásokat. És Jones is elhiszi magáról, képes pontosan 15 yardos passzokra viszonylag szűk ablakokba.
De lehet annyira egyszerű a megoldás, hogy ha nem csinálunk ki nem kényszerített hibát akkor könnyebben tudunk haladni.

Most jön a Falcons akiket illene azért megfirkni, rövidhét vagy sem. Utána a szezonunkat majd a Titans-Bills-Colts-Bills négyes fogja igazán meghatározni.
De látva az szezon elején a (szerintem) főként mi hibánkból elhullajtott meccseket, ez már jó jel, hogy legalább realitás a PO szereplés, ezen a 4 meccsen meg kiderülhet konzisztensen mennyire tudjuk a mához hasonló, főként kevés hibára alapuló játékunkat fenntartani jó csapatok ellen.
ZERO_L
Ugyan, nem vagyok átesve, poénból jegyeztem csak meg.
Amúgy én eddig is ezt mondtam, hogy újonc QB-val és új játékosokkal ne várjuk el, hogy kinyíljon a playbook, amíg az alapjátékokat se tudják rendesen végrehajtani, meg nem pakolunk rájuk terhet feleslegesen.
Most már látszik, hogy kezdenek összeállni, mennek a gadget playek is., megy a futás is, többnyire jól blokkol a fal. Mindez azt eredményezi, hogy odafigyelnek a csapatok és nem küldik a blitzet ezerrel, mert büntetni fog a csapat.
Stevenson meg kb. az a játékos lett/lesz, ami miatt Michelt húztuk. Fut is, elkap is, ráadásul izomból töri az utat és van szeme a pályán.

Falcons ellen kíváncsi leszek, főleg a rövid hét miatt, fáradtak lesznek a játékosok, ne legyen sérülés.
A szezon elejéből inkább csak a Dolphins a sajnálatos, hamár, a többi annyira nem, bár látva a meccseket, azért jó lett volna behúzni őket.

A Titans-Bills-Colts-Bills menet kemény lesz, ott még a Colts is nyögvenyelős lehet, igazi taktikai csatának ígérkezik, remélem nem lesz az, a mi javunkra.
Így, hogy nincs Collins, azért nehezebb lesz sokkal, HT belassult nagyon, a TItans ellen meg kellene a jó játék, mert még ha Henryt limitáljuk is, Tannehill elfutkos mellette, az elkapókról nem is beszélve.

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Mai meccsel kapcsolatosan a játékhívásokat emelném ki. Szinte ül mindegyik, nagyon kellemes meglepetés.

Oké, Jones (eddig) hibátlan játéka is kell hozzá, ami megint nagy öröm.
ZERO_L
És mennyire változatosak a hívások. Nem is tud vele mit kezdeni a Browns védelem.
Burkus
De most akkor McDaniels jó vagy nem jó?
Esetleg megint az van, hogy jó QB-val persze könnyű? 😀
Solymi
Ne menjünk el a végletek irányába.
JMD-nek meg a támadóknak jár a dicséret, mert megérdemlik. Amikor meg képetelenek vagyunk egy meccsen többször időben elindítani a játékot akkor meg a lebaszás. Szerintem ez a kettő megfér egymás mellett.

A szezonban először sikerült kiválóan játszania a támadóknak, egy komolyan vehető ellenfél ellen.

Vagy úgy is fogalmazhatnánk, hogy ha nem lőjük lábon magunkat folyamatosan, akkor még rookie irányítóval is elvárás a 25+ pont...


Egyébként lehet arról van szó, hogy most jutottunk el oda mikor már magabiztosan be tudja hívni JMD a kreatívabb, nem tackle-k közötti futásokat. És Jones is elhiszi magáról, képes pontosan 15 yardos passzokra viszonylag szűk ablakokba.
De lehet annyira egyszerű a megoldás, hogy ha nem csinálunk ki nem kényszerített hibát akkor könnyebben tudunk haladni.

Most jön a Falcons akiket illene azért megfirkni, rövidhét vagy sem. Utána a szezonunkat majd a Titans-Bills-Colts-Bills négyes fogja igazán meghatározni.
De látva az szezon elején a (szerintem) főként mi hibánkból elhullajtott meccseket, ez már jó jel, hogy legalább realitás a PO szereplés, ezen a 4 meccsen meg kiderülhet konzisztensen mennyire tudjuk a mához hasonló, főként kevés hibára alapuló játékunkat fenntartani jó csapatok ellen.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen ünneplés volt, meg a védők is mentek be :d

több mint 2 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
idei szezonunk legjobb teljesítményével nyertünk. Mind a defense mind az offense hasított, főleg az utóbbi volt kellemes meglepetés 😊
ezen a meccsen tényleg a play hívások is nagyon jók voltak,ahogy írtátok előttem is. Meglepi győzelem, de teljesen megérdemelten nyertünk! Na meg a lényeg Meyers TD végre!! 😀