New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Megyünk báfálóba... reméljük tornádó lesz, meg ég szakadás és nyerünk 0-2-re...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
Megadom az esélyt a csapatnak, valszeg jövő héten fogok értékelni 😊

Most csak annyit: tavaly is összezuhant a csapat az utolsó fordulókra, sajnos most is ez történt
NB2
meg brady utolsó évében is, kiváncsi lennék mi ennek az oka mert historikusan mindig thanksgiving után indult be a gőzhenger. most meg mindig kicsit elfárad a pats

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Lehúgyozom az abroszt ha megyünk egy kört PO-ban...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Megadom az esélyt a csapatnak, valszeg jövő héten fogok értékelni 😊

Most csak annyit: tavaly is összezuhant a csapat az utolsó fordulókra, sajnos most is ez történt
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Az a szánalmas, hogy a szezon utolsó negyedében is ott tartunk, hogy magunkat verjük meg folyamatosan, meccsről meccsre...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Felháborítóan gyenge játék, és felkészületleség. A játék és a coaching is egy rakás szar.

Egy értelmezhető driveunk volt 40 perc alatt. Ezt sikerült összerakni a héten.

Az a Fins szor meg így minket, aki előző héten azt sem tudta, hogy néz ki a labda.

Szánalmas szar banda. Mindenki.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Kibaszott szánalmas félidőn vagyunk túl... ez a 4&1re előadott nem is tudom mi a szar, amiből false start lett, hát azt mutogatni kéne

Mi a faszomért nem tudom ezeknek nekimenni??? Gyáva szar mentalitás csak úgy mint a szezon elején
ZERO_L

De 17:7. Van esély. Ahogy kezdődött, azt hittem a félidőre eljutunk a garbage time-ig.

Én egy 4-5 fordulóval korábban azt hittem, összeállt a csapat. Most megint azt érzem, hogy nem.
Burkus
Igen, matematikailag van esély.

De a félidőből nem az jött le, hogy az ellenfél térfelén megengedhetjük, hogy puntoljunk 4&1nél...

Ha az edzők úgy érzik, hogy a félidőben rendbe tudják tenni a támadókat és be lehet majd hozni a 10 pontos hátrányt, az legit érv, várom a változást a második félidőben.


Sajnos kevés komolyan vehető győzelmünk volt az évben, szóval inkább a könnyű soroslásnak köszönhetjük, hogy volt időszak mikor elhittük egy darkhorse pozi kinéz a PO-ban. Utolsó hetekben jött a kijózanító pofon, legit ellenfelek ellen.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Kibaszott szánalmas félidőn vagyunk túl... ez a 4&1re előadott nem is tudom mi a szar, amiből false start lett, hát azt mutogatni kéne

Mi a faszomért nem tudom ezeknek nekimenni??? Gyáva szar mentalitás csak úgy mint a szezon elején
ZERO_L
jöttem én is emiatt
hátrányban vagyunk, rögtön qb sznííík aztán irány tovább FG-ig
neeem, betojunk, puntolunk, aztán majdnem kaptunk egy FG-t
ez a csapat nagyon nem PO csapat, egy PO-s csapat nem így játszik
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kibaszott szánalmas félidőn vagyunk túl... ez a 4&1re előadott nem is tudom mi a szar, amiből false start lett, hát azt mutogatni kéne

Mi a faszomért nem tudom ezeknek nekimenni??? Gyáva szar mentalitás csak úgy mint a szezon elején
ZERO_L

De 17:7. Van esély. Ahogy kezdődött, azt hittem a félidőre eljutunk a garbage time-ig.

Én egy 4-5 fordulóval korábban azt hittem, összeállt a csapat. Most megint azt érzem, hogy nem.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Kibaszott szánalmas félidőn vagyunk túl... ez a 4&1re előadott nem is tudom mi a szar, amiből false start lett, hát azt mutogatni kéne

Mi a faszomért nem tudom ezeknek nekimenni??? Gyáva szar mentalitás csak úgy mint a szezon elején



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Szar éve volt a srácnak...




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Leginkább ott feneklik meg, hogy csak egy labda van és annyi játékosnak kellene hoznia a számokat a szurkolók felé, ráadásul egy futó csapatként, hogy ez lehetetlen.

Henry, Agholor, Bourne, Meyers, Smith, Harry és a futók is kapnak el. 3000 yardot passzolunk, ebben nem lesznek ezer yardos emberek kettesével. Vagy ha lesznek, akkor a többiek száma esik vissza, mert egy labdával, futó csapatként, 3 ezer yardra vagyunk jók ebben az évben.

Jövőre legyen meg a 4 ezer aztán az már bőven elég is a második évre.
topin
Nem az össz yard elosztása a gond, hanem az például, hogy jelenleg kb. úgy néz ki a red zone offense, hogy vagy Harris / valamelyik RB befut, vagy Henry elkapja. Harmadik opció nincs. (És ez igaz a 3rd downokra, kulcs játékokra a pálya egész területén is.)

Szóval szituációsan kell "több" elkapó ebbe a csapatba. Persze az sokféleképpen érkezhet. ezért van a "több" idézőjelben. Mert nem feltétlenül darabra kell több. Jöhet az a "több" úgy is, hogy az elkapó ugyanaz, csak a felrajzolt játék van jobban végrehajtva, az irányító képes többre, ésatöbbi.
peterk2005
Emiatt nem aggódom. Majd ebben is előrelép Jones, aztán akkor jobban megy a levegőben is a buli.
A pálya egész területén már nincs ezzel gond, mert Meyers és Bourne is előrelépett a 3rd downok megoldásában. Ahogy szűkül a pálya, úgy lesz gyengébb Jones is. De újonc évében nem is baj, ha inkább futunk. Persze ebben majd nem lesz annyi pont, meg lehet one and done belőle, de ez az első éve.

JMD problémánk biztosan nincs. Lehet nem kedvelni, de aki nézi a meccseinket az látja, hogy nem miatta döcög az offense. Nem hibátlan nyilván. Ahogy az első hetekben a második szinten voltak meg az üres elkapók, csak Jones a tutit dobta helyettük, úgy most is megvan a támogatás a playcallban.

Ha a fal csődöt mond és nem megy a futás, akkor bajban van Jones. De még így is jobban teljesít mint bárki gondolta volna egy újonctól. Ha neki kell megnyernie a meccseket és nem a futás viszi a prímet, akkor jó védelmek ellen ez meredek lesz/volt idén.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Leginkább ott feneklik meg, hogy csak egy labda van és annyi játékosnak kellene hoznia a számokat a szurkolók felé, ráadásul egy futó csapatként, hogy ez lehetetlen.

Henry, Agholor, Bourne, Meyers, Smith, Harry és a futók is kapnak el. 3000 yardot passzolunk, ebben nem lesznek ezer yardos emberek kettesével. Vagy ha lesznek, akkor a többiek száma esik vissza, mert egy labdával, futó csapatként, 3 ezer yardra vagyunk jók ebben az évben.

Jövőre legyen meg a 4 ezer aztán az már bőven elég is a második évre.
topin
Nem az össz yard elosztása a gond, hanem az például, hogy jelenleg kb. úgy néz ki a red zone offense, hogy vagy Harris / valamelyik RB befut, vagy Henry elkapja. Harmadik opció nincs. (És ez igaz a 3rd downokra, kulcs játékokra a pálya egész területén is.)

Szóval szituációsan kell "több" elkapó ebbe a csapatba. Persze az sokféleképpen érkezhet. ezért van a "több" idézőjelben. Mert nem feltétlenül darabra kell több. Jöhet az a "több" úgy is, hogy az elkapó ugyanaz, csak a felrajzolt játék van jobban végrehajtva, az irányító képes többre, ésatöbbi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
(Mert amúgy szerintem darabra nagyjából megvan az O#)
ZERO_L
darabra maximum de az az Offense ordít egy elit route runner WR1 ért....
a back7 pedig fel lett puhítva a pass happy offense-k miatt, sose gondoltam volna, hogy egy 2down LB-t fogok hiányolni de Spikes vagy Elandon Roberts most jól jönne. Sajnos hiába tettünk tömeget a D-line ba ha az LB sor egyszerűen elbassza a gap felelőséget (igen rád gondolok most HT)
gordon
Klaszikus WR1-t szerintem nem feltétlenül kéne hozni. Moss óta nem volt ilyen elkapónk, aztán mégis eldöcögött a szekér.
Szerintem Jakobi betölthetné a Jules light szerepkört, lehetne egy go to guy-a Jonesnak.

Agholorból és Jonnuból kéne sokkal többet kihozni, csak számomra még nem világos ez OC szinten feneklik meg vagy egyszerűen Jones újoncként még nem képes mindenkit rendesen bevonni.
ZERO_L
Leginkább ott feneklik meg, hogy csak egy labda van és annyi játékosnak kellene hoznia a számokat a szurkolók felé, ráadásul egy futó csapatként, hogy ez lehetetlen.

Henry, Agholor, Bourne, Meyers, Smith, Harry és a futók is kapnak el. 3000 yardot passzolunk, ebben nem lesznek ezer yardos emberek kettesével. Vagy ha lesznek, akkor a többiek száma esik vissza, mert egy labdával, futó csapatként, 3 ezer yardra vagyunk jók ebben az évben.

Jövőre legyen meg a 4 ezer aztán az már bőven elég is a második évre.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
(Mert amúgy szerintem darabra nagyjából megvan az O#)
ZERO_L
darabra maximum de az az Offense ordít egy elit route runner WR1 ért....
a back7 pedig fel lett puhítva a pass happy offense-k miatt, sose gondoltam volna, hogy egy 2down LB-t fogok hiányolni de Spikes vagy Elandon Roberts most jól jönne. Sajnos hiába tettünk tömeget a D-line ba ha az LB sor egyszerűen elbassza a gap felelőséget (igen rád gondolok most HT)
gordon
Klaszikus WR1-t szerintem nem feltétlenül kéne hozni. Moss óta nem volt ilyen elkapónk, aztán mégis eldöcögött a szekér.
Szerintem Jakobi betölthetné a Jules light szerepkört, lehetne egy go to guy-a Jonesnak.

Agholorból és Jonnuból kéne sokkal többet kihozni, csak számomra még nem világos ez OC szinten feneklik meg vagy egyszerűen Jones újoncként még nem képes mindenkit rendesen bevonni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Megmondtam vagy megmondtam, hogy nincs miért aggódni ellenünk? (Nem jinx volt, szimplán ennyire szarok vagyunk idén.)

iktriad
Mi meg engedünk egy passzolt TD-t.

Szerintem ez így fair... 😜



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megmondtam vagy megmondtam, hogy nincs miért aggódni ellenünk? (Nem jinx volt, szimplán ennyire szarok vagyunk idén.)
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mik vannak, az a mosoly 😀

több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Én már a szezon előtt megfogadtam ha idén PO-ban leszünk egy rossz szavam sem lesz a csapatra, tartom is magam ehhez...
Szóval szép volt fiúk!!!

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466
Elég combos PO lesz ez számunkra, ráadásul ha minden a menetrend szerint alakul, akkor megint a Bills ellen játszunk, idegenben. Lehet ez így jobb is, akár nyerünk, akár kikapunk.
Utána meg jönne a Chiefs, Bengals, Colts, Chargers, Ravens, Titans közül vmelyik, attól függően hogyan alakul még a jövő hét meg aztán az első PO meccs.

Nem is tudom...a Coltson kívül talán még a Ravenst tudnánk megfogni, a többi meg szétdobál, a Titans meg szétfut.

Habár, ha a Billst megverjük, akkor az ott látottak alapján talán majd okosabbak leszünk.

Ejj, ez az állandó elégedetlenség... de szerintem a csapat tagjai se érik be kevesebbel, a PO-ban bármi megtörténhet.

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Megvan a PO.

Ez már nem lesz egy rossz szezon.

Mondjuk a 7. PO csapaton kívül nem tudom ki ellen ne lennénk underdogok, de majd ez jövőhéten kiderül.
ZERO_L
Nekem idén már a PO is bónusz.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Nyertünk, PO, éljen!

Ugyanakkor nem itt kellett volna 50 pont, ráadásul Allen is ma 9/23-nál tartott 3 INT-tel. Véletlenül se ellenünk hozta ezeket a számokat, hanem az Atlanta ellen 😕
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Megvan a PO.

Ez már nem lesz egy rossz szezon.

Mondjuk a 7. PO csapaton kívül nem tudom ki ellen ne lennénk underdogok, de majd ez jövőhéten kiderül.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szenvedős meccset várok (nem szeretnék, csak valószínűsítek), tekintve az egész csapat legutóbbi teljesen kiábrándító teljesítményét. Aztán persze a fene tudja, lehet, hogy éppen most lesznek jók. Azt, gondolom, "tudják", hogy ha ez a meccs vereség, akkor a rájátszástól elbúcsúzhatnak, mert hogy a Miami ellen hagyományosan mi lesz, azt nem kell részletezni. Tényleg, hihetetlen, hogy ellenük még a "nagy csapat" is kikapott legtöbbször (statisztikát nem néztem, de emlékeim szerint az elmúlt mondjuk fél tucat évben így volt).
ötös műhold
Hát ez a jóslat egyenlőre nem jött be. Szerencsére 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. Mondtam, hogy tükörsima lesz.