New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
visszavonult Heath Evans...:S
tudom, már jó ideje nem nálunk játszik, ettől még a sajátunknak érzem a srácot
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tudnátook segíteni, hogy hol tudom megnézni a 2002 Super Bowl-t? Előre is köszieddie17
New Orleans-ban, feltéve ha tudsz időutazni.Sobri Jóska
Biztos, megkedvelt. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Tudnátook segíteni, hogy hol tudom megnézni a 2002 Super Bowl-t? Előre is köszieddie17
New Orleans-ban, feltéve ha tudsz időutazni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tudnátook segíteni, hogy hol tudom megnézni a 2002 Super Bowl-t? Előre is köszi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végül ma jelent meg az újságban a Meskó interjú, akit érdekel itt elolvashatja a kivonatát (a többit meg a lapban természetesen 😊)
http://www.nemzetisport.hu/nfl/mesko-jo-erzes-tudni-hogy-itt-a-helyem-2091736

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az új védelem: DoM
Nekem nagyon úgy tűnik - persze, utólag okos az ember -, hogy BB ezt nem idén álmodta meg. A Seymour-trade óta nem igazán törte magát a 3-4 kulcs pozícióiba klasszis megszerzésére (drafton sem). Így nem stimmel, úgy nem jó, közben meg a "versatile" ködében beszerzett 4-3-ba is tökéletesen illeszkedő játékosokat (érdemes lenne megnézni, hogy például DoM hány draftoltra írta, hogy inkább 4-3-ba tudja elképzelni), addig húzott, kukázott, FA-zott CB-t, amíg meg nem találta/találja a shutdown cornereit. Btw szerintem Vödör azért (is) van még itt, mert újított szerepe lesz. Idén pedig (a tavalyi év végső lökése mellett) a lockout miatti rövid felkészülés úgysem enged meg semmi újítást kényelmébe "némi" meglepetést okozott a ligának.
Az egy más kérdés, hogy igazsága vagyon-é BB-nek, amikor azt mondja, hogy nincs itt szó filozófiaváltásról, magyarán tényleg "csak" fokozatlépés a 3-4-hez képest a 4-3under.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha leszerződne Hozzátok, tuti hogy évi 14 meccsen szorítanék a Patsért.Helmut Zimmer
Azonnal szerződtetni!! (Még a Steelers ellen is?)tomi-tomi
idén nincs Steelers Bandwagon 😊Helmut Zimmer
Akkor semmi akadálya - ha már úgyis Carroll védelmét futtatjuk idén a jelek szerint -, hogy felülj hozzánk! S a régi szép időkhöz méltóan írhatsz fantasztikus bejegyzéseket a Pats-hez kapcsolódóan is. (Jesszusom, milyen emlékezetesek voltak!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az új védelem: http://patspropaganda.com/post/8827393471

DoM
The most obvious advantage of this defense is that there are really only two traditional defensive lineman, and five athletic linebacker-types. This formation also has a straight up pass rusher on every down from the RDE spot.
Ez érdekes lehet, hogy ez a rendszer inkább atlétikusabb embereket igényel a két középső oszlop körül. Mivel adott helyzetben nálunk a falemberek között is akad olyan, aki a DL posztjához mérten inkább alulméretes, viszont atlétikus, mint pl Wright (ha jól sejtem, akkor ő maradna end ebben a 43-ban is), vagy akár középen Pryor (ő természetesen csak az NT-khez mérten 😊).
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Az új védelem: http://patspropaganda.com/post/8827393471

Ami igazán érdekes, az a cikkben kiemelt erős oldali end szerepe különösen a futás elleni védelemben. Itt még Cunninghamre szabva, de mintha csak Shaun Ellisre írták volna:

Jermaine Cunningham is really one of the biggest keys now to the defense. Being the strong side defensive end he will have to line up head on against a tackle, but also face a constant threat of a down block from the tight end. That’s why you saw Cunningham in a four point stance, he’ll have to stay low and battle. The Strong DE is the key to stopping the run, and Cunningham will have to be extremely stout at the point of attack. He won’t be pass rushing as a lot of people might’ve expected after last season, and that’s probably why he hasn’t flashed a lot in training camp thus far. But the good news is that when the offense does go strong to the other side he’s a solid enough pass rush guy they’ll be able to bring pressure with him. Clearly the Pats chose him over Ty Warren for that spot for the pass rush he can bring.
DoM
ha tényleg így jönne ki a képlet és Ellis lenne az itt Cunninghamnek leírt DE poszton, akkor mennyire lehetne rotálni Ninkot SLB poszton Cunninghammel? mert fentebb is írtad, hogy SLB posztra nincsen nagyon alternatívánk. Vagy első 2 down Ellis utána pedig Cunningham mint DE?


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ha leszerződne Hozzátok, tuti hogy évi 14 meccsen szorítanék a Patsért.Helmut Zimmer
Azonnal szerződtetni!! (Még a Steelers ellen is?)tomi-tomi
idén nincs Steelers Bandwagon 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az új védelem: http://patspropaganda.com/post/8827393471

Ami igazán érdekes, az a cikkben kiemelt erős oldali end szerepe különösen a futás elleni védelemben. Itt még Cunninghamre szabva, de mintha csak Shaun Ellisre írták volna:

Jermaine Cunningham is really one of the biggest keys now to the defense. Being the strong side defensive end he will have to line up head on against a tackle, but also face a constant threat of a down block from the tight end. That’s why you saw Cunningham in a four point stance, he’ll have to stay low and battle. The Strong DE is the key to stopping the run, and Cunningham will have to be extremely stout at the point of attack. He won’t be pass rushing as a lot of people might’ve expected after last season, and that’s probably why he hasn’t flashed a lot in training camp thus far. But the good news is that when the offense does go strong to the other side he’s a solid enough pass rush guy they’ll be able to bring pressure with him. Clearly the Pats chose him over Ty Warren for that spot for the pass rush he can bring.
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Garett Mills, TE, újra itt.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha leszerződne Hozzátok, tuti hogy évi 14 meccsen szorítanék a Patsért.Helmut Zimmer
Azonnal szerződtetni!! (Még a Steelers ellen is?)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Kedveltem a Seahawks-ban is, szívesen megnézném (főleg olcsón).Gogo
Mióta nincs nálunk, elment a front 7 esze, gyakorlatilag bármennyi bootleget megeszünk.
Ha leszerződne Hozzátok, tuti hogy évi 14 meccsen szorítanék a Patsért.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"We don’t know the extent of Dane Fletcher’s thumb injury, but we do know his right hand is in a cast. He’s been spotted with it out and about town. So that wouldn’t appear to be the best news." (Boston Herald)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Dane Fletcher meg nagyon érdekes történet, mert ő ugye DE volt a fősikolán, tehát elvileg nem lehet neki idegen a felállás a LOS-nál akár az erős oldalon is. Viszont az Öreg szerint nem kizárt, hogy megtalálta a harmadik olyan játékost pályafutása során, aki főiskolai DE-ből avanzsálhat elő MLB-vé. Spikes viszont egyértelmú MLB volt a fősikolán... Azért írtam régebben, hogy itt még lesz nagy kumite az egyes helyekért...

Do your job
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
TC-body, ugyanúgy, mint a közelmúltban behúzott Iba-nemtomki safety😀Gyulus
Hm azért erre ne vegyél mérget szerintem. James Ihedigbo a safetya sérülés hullám nyomán simán lehet Chang első számú backupja a boxban... A külföldi Jets fórumokon nagyon sajnálták, h elment és nem a Pats miatt, hanem azért mert igazi underrated játékosnak tartották. ráaádsul simán special team ász, ahol az eddig látottak alapján van még mit fejlődnünk...

Do your job
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kedveltem a Seahawks-ban is, szívesen megnézném (főleg olcsón).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
esetleg ha beüt a krach?
8. Still wondering why Lofa Tatupu hasn't signed with a team yet. The Patriots are thin at linebacker, and with their new-look scheme, he would fit well in the middle.
Reiss


JT Daniels fan
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdekes nekem ez a Cohen story.
Minden idők egyik leggyengébb falába (a 0-16os Lions) nem sikerült magát beverekedni, erre itt keretben van,pedig ég és föld a két szinvonal.
Ki érti ezt? Mégiscsak Millenék szeme volt jó? :/Bazzani
53-as keretbe azért itt sem fog beférni, hacsak nincs komoly sérüléshullám.
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
van valami hír Woodhead-ről?
http://www.youtube.com/watch?v=dykt-1D_EBI&feature=related emiatt kérdezem.szampi#33
Papíron jól van saját bevallása és Bill Belichick szerint is. Agyrázkódás miatt nyilván ki fogják vizsgálni, hogy mikor térhet vissza a pályára. A premeccseken elővigyázatosságból már nem hinném, hogy látni fogjuk. A többi idővel kiderül.DoM
Kiváncsi vagyok milyen büntetést fog kapni ezért a helmet-to-helmet tackle-ért. Tavaly elég durva pénzbüntetések voltak... :/

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdekes nekem ez a Cohen story.
Minden idők egyik leggyengébb falába (a 0-16os Lions) nem sikerült magát beverekedni, erre itt keretben van,pedig ég és föld a két szinvonal.
Ki érti ezt? Mégiscsak Millenék szeme volt jó? :/

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Spikes\Ninko (SLB) - Fletcher\Guyton (MLB) - Mayo (WLB) felállásban én több fantáziát látnék, minthogy Spikes legyen középenGyulus
Elvileg Spikes-Fletcher-Guyton volt edzéseken a sorrend MLB poszton. Ez azért komolyan változott a sérülések miatt, bár Fletcher elvileg játszhat.

Ami szerintem inkább zavaró,hogy Ninkovichnak nincs alternatívája fent a LOS-nál SLB-ként. Fletchert és Spikes-ot sem látták ott edzéseken.

A védőfalből meg szép kis PUP/IR lista fog összejönni. Remélhetőleg PS-ben pl. Kade Westont sikerül megmenteni D. Richard meg jó eséllyel pakolhat a potenciális DT-k közül.

DT: Wilfork, Love, Pryor, Warren, Cohan, Weston jelenleg a depth. Ehhez jön még Wright, Haynesworth, Ellis (bár ő inkább kezdő LDE lesz), Deaderick, Brace (utóbbi kettőnél borítékolható a PUP majd IR).

Endeknél a kezdő pár nyilván a Carter, Ellis kettős lesz, helyzettől függően Cunningham Ellis helyén. Míg passing downon jöhet a balszélre Anderson. Eric Moore nem tudom képes lesz maradni ötödik embernek itt. Rajtuk kívül nincs más, akit komolyan lehetne venni.
több mint 12 éve
triangle 1 283
van valami hír Woodhead-ről?
http://www.youtube.com/watch?v=dykt-1D_EBI&feature=related emiatt kérdezem.szampi#33
az eset óta nem edzett, bár remélhetőleg csak elővigyázatosságból.

más: Patriots LB Dane Fletcher has been spotted wearing a cast on his thumb. ez nagyon nem jó hír. ha esetleg Spikes és ő is IR, akkor az ég óvjon a Guyton-féle pszeudo-runstopoktól... 😕
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
van valami hír Woodhead-ről?
http://www.youtube.com/watch?v=dykt-1D_EBI&feature=related emiatt kérdezem.szampi#33
Papíron jól van saját bevallása és Bill Belichick szerint is. Agyrázkódás miatt nyilván ki fogják vizsgálni, hogy mikor térhet vissza a pályára. A premeccseken elővigyázatosságból már nem hinném, hogy látni fogjuk. A többi idővel kiderül.