New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy szerintem se olyan dolog ez, amire ennyire fel kéne kapni a vizet.Schleck
Vizet nem kaptam fel semennyire. Az fér nehezen a fejembe, hogy ha valaki nem látja, érzékeli Manning teljesítményét, az miért néz NFL-t.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Eli Manning told ESPN in a radio interview that he thinks he's in the same class as Tom Brady as a quarterback.

Hááááááááááááááát izé szerintem ez egy kicsit(nagyon) túlzás....TarhonyaNokedli
egy igen/ nem kérdésre válaszolt igennel.
Mit kellett volna mondania? Nem, szar vagyok?briareos
Azt azért nem, de akkor sincs Bradyvel same classban......TarhonyaNokedli
Ha a classt a kezdő irányítók osztályának értette, akkor nincs semmi gond vele. 😀
Amúgy szerintem se olyan dolog ez, amire ennyire fel kéne kapni a vizet.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Eli Manning told ESPN in a radio interview that he thinks he's in the same class as Tom Brady as a quarterback.

Hááááááááááááááát izé szerintem ez egy kicsit(nagyon) túlzás....TarhonyaNokedli
egy igen/ nem kérdésre válaszolt igennel.
Mit kellett volna mondania? Nem, szar vagyok?briareos
Azt azért nem, de akkor sincs Bradyvel same classban......TarhonyaNokedli
Miért, szerinted hol van? Illetve ki a bánat van akkor Bradyvel "same classban"? (Személy szerint az évek óta hál'istennek lezárt "Brady az isten" megnyilvánulás leghalványabb jelére ugrok!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eli Manning told ESPN in a radio interview that he thinks he's in the same class as Tom Brady as a quarterback.

Hááááááááááááááát izé szerintem ez egy kicsit(nagyon) túlzás....TarhonyaNokedli
egy igen/ nem kérdésre válaszolt igennel.
Mit kellett volna mondania? Nem, szar vagyok?briareos
Azt azért nem, de akkor sincs Bradyvel same classban......
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Eli Manning told ESPN in a radio interview that he thinks he's in the same class as Tom Brady as a quarterback.

Hááááááááááááááát izé szerintem ez egy kicsit(nagyon) túlzás....TarhonyaNokedli
egy igen/ nem kérdésre válaszolt igennel.
Mit kellett volna mondania? Nem, szar vagyok?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eli Manning told ESPN in a radio interview that he thinks he's in the same class as Tom Brady as a quarterback.

Hááááááááááááááát izé szerintem ez egy kicsit(nagyon) túlzás....
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Egy tipp az 53 fős rosterre (Nick Underhill):

QB: Tom Brady, Ryan Mallett, Brian Hoyer (3)
RB: BenJarvus Green-Ellis, Danny Woodhead, Stevan Ridley, Shane Vereen (4)
TE: Aaron Hernandez, Rob Gronkowski, Lee Smith (3)
WR: Wes Welker, Deion Branch, Chad Ochocinco, Julian Edelman, Taylor Price, Brandon Tate (6)
OL: Matt Light, Sebastian Vollmer, Nate Solder, Steve Maneri, Logan Mankins, Dan Connolly, Dan Koppen, Ryan Wendell, Rich Ohrnberger (9)

DL: Jermaine Cunningham, Eric Moore, Shaun Ellis, Andre Carter, Mark Anderson, Vince Wilfork, Albert Haynesworth, Mike Wright, Myron Pryor, Kyle Love (10)
LB: Brandon Spikes, Dane Fletcher, Jerod Mayo, Rob Ninkovich, Gary Guyton, Tracy White (6)
CB: Devin McCourty, Leigh Bodden, Ras-I Dowling, Kyle Arrington, Darius Butler (5)
S: Patrick Chung, Sergio Brown, Brandon Meriweather, James Sanders (4)

ST: K Stephen Gostkowski, P Zoltan Mesko, LS Matt Katula (3)

Link

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
triangle 1 283
Maneri mutatott bíztató jeleket a jags ellen, még a nem túl hatékony run blockban is (persze azért nála is voltak kevésbé sikeres play-ek). mindenesetre vakoldalra csak akkor kerül, ha Light, Solder és Vollmer egyszerre sérült, de ekkor ez lesz a legkisebb bajunk. mindenesetre szerintem sem lesz rosszabb, mint LeVoir vagy pl. Britt volt, és ő legalább fiatal, még fejlődhet. érdemes lesz nézni a bucs ellen is, valószínűleg megint sokat fog játszani.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
állítólag kitettük LeVoirt, Maneri ezek szerint meggyőzte a stábot.triangle
Nem nagyon fog hiányozni. Tavaly is pocsék volt a premeccseken, a Jags ellen sem volt változás.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Le is igazolták 1 évre! 😕

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
triangle 1 283
állítólag kitettük LeVoirt, Maneri ezek szerint meggyőzte a stábot.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Úgy néz ki, a Jets kísérletezik Maybinnel:
"A person familiar with the deal says the New York Jets have reached an agreement in principle with linebacker Aaron Maybin, pending a physical.
(...)
The person spoke to The Associated Press on condition of anonymity Wednesday because the team had not announced the deal.
"

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hurrá 😐 :
"New England drafted 2 Miami Hurricanes in the first round of the NFL Draft that could be involved in major scandals."
"Yahoo! Sports’ investigative machine Charles Robinson released a diligently reported article tonight that describes a disgraced former Miami booster who handed “thousands” of impermissible benefits to ex-Hurricane players, including Wilfork. The report extensively quotes Nevin Shapiro, who says he was behind eight years of NCAA-rule-breaking actions involving 72 athletes from 2002 to 2008."Gogo
Reggie Bush eseténél láthattuk, hogy az NCAA botránynak nincs hatása az NFL pályafutásukra. Ez a lényeg. A többi nyilván kellemetlen, hogy kiderült a király meztelen stb. de emiatt nem lesznek álmatlan éjszakáim.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hurrá 😐 :
"New England drafted 2 Miami Hurricanes in the first round of the NFL Draft that could be involved in major scandals."
"Yahoo! Sports’ investigative machine Charles Robinson released a diligently reported article tonight that describes a disgraced former Miami booster who handed “thousands” of impermissible benefits to ex-Hurricane players, including Wilfork. The report extensively quotes Nevin Shapiro, who says he was behind eight years of NCAA-rule-breaking actions involving 72 athletes from 2002 to 2008."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
The Patriots, according to @ProFootballTalk, are $9.2 million under the salary cap. That's a lot. Jets are $9.4 under

Az elég sok... úgy tűnik bőven van még lehetőségünk bővíteni a keretet. Fogalmam sincs amúgy h h csináltuk.Danna
Ha jól emlékszem, idén liga átlagban a cap 99%-át kell elkölteni, ami azt jelenti, hogy a Pats-nél is feljebb kell tornázni ezt az összeget. Ha jól értem persze...
Ami azt is jelentheti, hogy még egy jó kis pass rusher befuthatna vagy a O falba némi erősítés (nem a depth-be...)
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
The Patriots, according to @ProFootballTalk, are $9.2 million under the salary cap. That's a lot. Jets are $9.4 under

Az elég sok... úgy tűnik bőven van még lehetőségünk bővíteni a keretet. Fogalmam sincs amúgy h h csináltuk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"Unlike with most teams, the Patriot offense is built primarily on principles, rather than players. But the paradox is it’s only built this way because of one particular player. You can probably guess who."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nah, Maybint kivágta a Bills, ideje bezsákolni, a mi pass rush arzenálunkból nem lógna ki 😛

Tuna meg felült a Price bandwagonra 😊
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4700156/video-parcells-likes-taylor-price
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nem látok olyan rettentő nagy különbséget az akkori Palmer és Brady teljesítménye közötttomi-tomi
3 gyűrű? 😊Sobri Jóska
Te is tudod, hogy nem erről volt szó, de csak kötekedjél! 😊
(Moss vs. Givens?)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
nem látok olyan rettentő nagy különbséget az akkori Palmer és Brady teljesítménye közötttomi-tomi
3 gyűrű? 😊Sobri Jóska
Defense wins championship...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
nem látok olyan rettentő nagy különbséget az akkori Palmer és Brady teljesítménye közötttomi-tomi
3 gyűrű? 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
viito, gabtsinak pontosabban sikerült megfogalmaznia, nem látok olyan rettentő nagy különbséget az akkori Palmer és Brady teljesítménye között, hogy Ocho és TJ akkori teljesítményéhez képest ugrásszerű javulás lenne (lett volna), ha Brady hajigálna (hajigált volna) nekik.
Btw. nekem az örök ígéret inkább negatív "skatulya", így ebből a szempontból nekem számít, hogy Palmer miért nem teljesítette be a lehetőségeit.
Alapítsunk Palmer-fan klubot (kicsit későnek tűnik), hárman biztos tagok lennénk. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az ígéret/megváltás részében igazad van, de ettől még Palmer egy leheletnyivel nyújtott gyengébbet fénykorában, mint Tom Brady (ma). szóval TJ-nek és Ochonak nem Curtis Painter dobált akkoriban úgyh az érvelés ezen része biztos nem állja meg a helyét.

támadófal nélkül meg senkinek nem megy. ettől TJ-nek sztem nem sok értelme van, ma már nem nagyon jár be középre amiből élt évekig, de nagyon jó keze van és nagyon pontosan futja a route-ot ami itt nem hátrány.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mekkora lenne már husi és ocho a két szélen mint anno a bengalsban... 😊superbrutal88
azzal a különbséggel, hogy itt nem egy örök ígéret Palmer dobálna nekik, viito
Azért az a Bengals és az a Palmer több volt, mint örök ígéret! Azt persze most már tudjuk, hogy a sérülése vetett véget valószínűleg a potenciális karrierjének.tomi-tomi
Palmer semmivel nem (volt) több, mint örök ígéret.

Én nem mondtam, hogy mitől nem lett több belőle, és bizonyos szempontból teljesen mindegy is, hogy valakiből egy sérülés miatt nem jön ki az amit várnak tőle, vagy azért, mert inkább kocsmába vagy prostikhoz járt, esetleg benne sem volt (lásd Gholston)... A lényeg az, hogy az NFL egyik legcsillogóbb QB sztárjától sokkal többet vártak a szurkolók és gondolom a szakmai stáb is, és ez nem jött össze, így maradt örök ígéret.

Mindennel együtt sajnálom szegény srácot, az egyik kedvenc NFL QB-m, de ettől a tények még tények maradnak, Palmer egy örök ígéret, és vele együtt az Oncho-Husi-Palmer fémjelezte Bengals támadó sor is.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
mekkora lenne már husi és ocho a két szélen mint anno a bengalsban... 😊superbrutal88
azzal a különbséggel, hogy itt nem egy örök ígéret Palmer dobálna nekik, viito
Azért az a Bengals és az a Palmer több volt, mint örök ígéret! Azt persze most már tudjuk, hogy a sérülése vetett véget valószínűleg a potenciális karrierjének.
TJ látogatásának csak akkor van-lenne értelme, ha a három "öreg" közül valamelyik megsérült. Erről viszont nem tudni.
suti, rendben van az öreg Brown agyvérzése kedvéért megnyerjük az SB-t a két ex-Bengals-szal (ennek -agyvérzés - rajtunk kívül a Bengals fanok jó része is örülne), de hogy Ti is jól érezzétek magatokat, a Steelers AFC döntőbeli legyőzése után két héttel. Addigra Ti az alapszakaszi picsogásotok után a playoffra felhergelitek magatokat, hogy "ez a csapat ebben az összeállításban még utoljára egyetlen egyszer megérdemli az SB-t", aztán mégse.tomi-tomi
aszittem ennek a fórumnak mán véget ért az arc-része. No én örülök mindenkinek, hogy van foci 😛 végre


Aki nem hiszi, annak utánajárnak