New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Jó kis meccs volt a tegnapi első félidő. Az O hengerelt, és meglepő volt ennyire domináns D-t látni a pályán. Bár nem tudom, hogy mennyire a Bucs első sora volt fennt, de amit Carter és Mayo művelt az állati volt. 😊
Witchdoctor
Mayo terrort elnézve érthető, hogy miért Spikes volt rendszeresen MLB a táborban. Mintha eddig láncon tartottuk volna Mayot a 34-ben. Carter meg hozta a 2009-es formáját. Legjobb FA szerzeményünk lehet.
DoM
Mit játszott a védelem? Az előző meccsen ugye 34-ben kezdtünk, onnan álltunk át 43-ra. Most ezek szerint végig 43-aztunk a sub felállások mellett?viito
Az első félidőben nem láttam mást, mint 4-emberes falat, a másodikban meg már nem figyeltem annyira, de biztos feltűnt volna. 😊 Pass rusher szempontból sokkal kedvezőbbnek tűnik ez a rendszer. Carter-Moore/Anderson volt fent endként, középen meg irdatlan rotáció ment (Wilfork, Pryor, Love, Warren, Weston, majd Cohan). Nagyon fekszik nekik ez a támadóbb felfogás. Annyi trükk volt néha, hogy ált. a bal end poszton néha Ninkovich tűnt fel, kézzel a földön,de ilyenkor a hozzá közelebbi DT volt a center és a guard közötti réssel szemben, míg a távolabbi a másik guard külső vállánál, plusz Carter/Anderson az LT-n túl, tehát a Ninkovichcsal ellenkező irányba el volt tolva a fal.

Carter az év FA igazolása lehet a Patsnél, ha így folytatja. Pont egy ilyen játékosra volt szükség. Az ő jelenléte meg nagyon sokat segíthet Mark Andersonnak 3rd downon, hogy ne kapjon túl nagy figyelmet. Jónak tűnik ez a páros.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jó kis meccs volt a tegnapi első félidő. Az O hengerelt, és meglepő volt ennyire domináns D-t látni a pályán. Bár nem tudom, hogy mennyire a Bucs első sora volt fennt, de amit Carter és Mayo művelt az állati volt. 😊
Witchdoctor
Mayo terrort elnézve érthető, hogy miért Spikes volt rendszeresen MLB a táborban. Mintha eddig láncon tartottuk volna Mayot a 34-ben. Carter meg hozta a 2009-es formáját. Legjobb FA szerzeményünk lehet.
DoM
Mit játszott a védelem? Az előző meccsen ugye 34-ben kezdtünk, onnan álltunk át 43-ra. Most ezek szerint végig 43-aztunk a sub felállások mellett?viito
4-3-aztunk nagy erővel, Carter nyomta RDE-ben, Moore LDE-ben, belül volt Wilfork, Warren, Pryor. LeVoir mindig keverem őket, szóval Love és Anderson is benne volt a rotációban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó kis meccs volt a tegnapi első félidő. Az O hengerelt, és meglepő volt ennyire domináns D-t látni a pályán. Bár nem tudom, hogy mennyire a Bucs első sora volt fennt, de amit Carter és Mayo művelt az állati volt. 😊
Witchdoctor
Mayo terrort elnézve érthető, hogy miért Spikes volt rendszeresen MLB a táborban. Mintha eddig láncon tartottuk volna Mayot a 34-ben. Carter meg hozta a 2009-es formáját. Legjobb FA szerzeményünk lehet.
DoM
Mit játszott a védelem? Az előző meccsen ugye 34-ben kezdtünk, onnan álltunk át 43-ra. Most ezek szerint végig 43-aztunk a sub felállások mellett?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A másodikat tulajdonképpen csak Ridley(+) és Butler(-) miatt érdemes megnézni. Meg mit művel elég sokszor a 2.-3. védelmünkkel egy scrambler QB.tomi-tomi
A támadófal miatt azért jó volt megnézni. Passz ellen finoman szólva vannak hiányosságok, különösen belül, tehát az ég óvja Bradyt, hogy valaki belülről kidőljön az amúgy is inkább átlagos kezdők közül (Connolly, Koppen).

Slater is jobbnak tűnik elkapóként, mint a korábbi években premeccseken.

Meriweather kapcsán meg tuti üldözésimániám van, de ameddig a 4. negyedben fent volt, mintha csak lézenget volna a pályán. Második és 19-et szívtunk be róla, mikor Wilhite a slotból elment blitzre, Vödör meg későn reagált, hogy át kellene vennie a slot elkapót. No comment.

Ridley fumble-je sajnálatos, de nagyon dinamikus a mozgása.DoM
Igen, nem tűnt acélosnak a second string O-fal, de azért megnéztem volna Price-szal, Edelmann-nal a passzjátékot.
Slater tényleg jó, az ST potenciálja miatt Tate nagyot csúszott idén. (Tate kickoff képességei nem sokat érnek már az új szabály miatt.) szerk. Na ez így jó zavaros lett. Slater ST potenciálja magas, és Tate WR teljesítménye már nem annyival több, hogy ezt ellensúlyozni tudja, figyelembe véve, hogy Tate-re nem vár annyi feladat kickoff return-ben.
A k.rva copfjaik miatt én már annak örülök, ha menet közben észreveszem, hogy Brown vagy Vödör van fenn. Nekem Butler nagy csalódás.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A másodikat tulajdonképpen csak Ridley(+) és Butler(-) miatt érdemes megnézni. Meg mit művel elég sokszor a 2.-3. védelmünkkel egy scrambler QB.tomi-tomi
A támadófal miatt azért jó volt megnézni. Passz ellen finoman szólva vannak hiányosságok, különösen belül, tehát az ég óvja Bradyt, hogy valaki belülről kidőljön az amúgy is inkább átlagos kezdők közül (Connolly, Koppen).

Slater is jobbnak tűnik elkapóként, mint a korábbi években premeccseken.

Meriweather kapcsán meg tuti üldözésimániám van, de ameddig a 4. negyedben fent volt, mintha csak lézenget volna a pályán. Második és 19-et szívtunk be róla, mikor Wilhite a slotból elment blitzre, Vödör meg későn reagált, hogy át kellene vennie a slot elkapót. No comment.

Ridley fumble-je sajnálatos, de nagyon dinamikus a mozgása.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jó kis meccs volt a tegnapi első félidő. Az O hengerelt, és meglepő volt ennyire domináns D-t látni a pályán. Bár nem tudom, hogy mennyire a Bucs első sora volt fennt, de amit Carter és Mayo művelt az állati volt. 😊
Witchdoctor
Mayo terrort elnézve érthető, hogy miért Spikes volt rendszeresen MLB a táborban. Mintha eddig láncon tartottuk volna Mayot a 34-ben. Carter meg hozta a 2009-es formáját. Legjobb FA szerzeményünk lehet.

A front7-nek nagyon fekszik ez a felállás, de azért amint nem ért oda időben a pass rush, vagy jobban fogalmaz az irányító el tudott mozogni, és időt nyerni a secondary megint nyelt hosszabb passzokat, pl. Butler. Arrington viszont még mindig jól mozog.

Még csak az első félidőt láttam, de Connollyt töbször is megverték, a legdurvább az volt, amikor egy LB tette arrébb. Soldert egyelőre Clayborn sem tette sebességgel próbára. A pehelysúlyú Dekoda Watson ellen mindenesetre tartotta magát, ami plusz, de a másodvonalbeli Crowder egyszer nagyon megette azzal, amivel TC-ben is küzdött a hírek szerint, hogy kifelé beültetik a hintába, majd az irányváltást befelé már nem tudja lábbal lekövetni. A 2-minute O elején lett ebből egy sack, majd eggyel később egy komolyabb pressure.DoM
A másodikat tulajdonképpen csak Ridley(+) és Butler(-) miatt érdemes megnézni. Meg mit művel elég sokszor a 2.-3. védelmünkkel egy scrambler QB.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Butlernak annyi szerintem, talán Ras-I sérülése tarthatja roster-en. Az biztos, hogy nem ért második kört. Cserébe Arrington egyre jobb, határozottabb, az int-je is szép munka volt.
Az eddigi egyik legmélyebb posztunk - safety - szépen elvékonyodott.
A def teljesen demoralizálta a Bucs off-t. (Fletcher hüvelykujja hamar gyógyul, remélem. Meg Spikes is.)
Kit fognak kirakni a D-line-ból?
Brady csak Brady. Meg az első három WR.
Solder egész rendben volt, egyszer csúnyán megetették. Az O-falnak jövő héten jön a vizsga.
A csak futunk drive elég impresszív volt - meccs végi órakezeléssel nem lesz gond. BJGE és Woodhead ott folytatta, ahol abbahagyta az előző idényt.
szerk. Hernandez egyre jobb és magabiztosabb, nekem úgy tűnik, hogy Brady is egyre inkább megbízik benne. Yeatman jó volt.
Mallett ( bravúros homályt dobott a pick six-nél) és Hoyer értékelhetetlen a 4., 5. és 6.(?) WR hiányában.
Ridley tök jó a fumble ellenére. Volt egy gyönyörű játéka - menet közben blokkolta a pass rusht, tisztára játszotta magát, el is kapta a dobást. Eddig ezt tartották a gyengeségének.
Gost OK, Meskó nagyszerű punt-okat rugdos.
Woodhead, remélem, megtalálta segítség nélkül a kijáratot. Tavaly hamar felépült egy ilyen után.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Jó kis meccs volt a tegnapi első félidő. Az O hengerelt, és meglepő volt ennyire domináns D-t látni a pályán. Bár nem tudom, hogy mennyire a Bucs első sora volt fennt, de amit Carter és Mayo művelt az állati volt. 😊
Witchdoctor
Mayo terrort elnézve érthető, hogy miért Spikes volt rendszeresen MLB a táborban. Mintha eddig láncon tartottuk volna Mayot a 34-ben. Carter meg hozta a 2009-es formáját. Legjobb FA szerzeményünk lehet.

A front7-nek nagyon fekszik ez a felállás, de azért amint nem ért oda időben a pass rush, vagy jobban fogalmaz az irányító el tudott mozogni, és időt nyerni a secondary megint nyelt hosszabb passzokat, pl. Butler. Arrington viszont még mindig jól mozog.

Még csak az első félidőt láttam, de Connollyt töbször is megverték, a legdurvább az volt, amikor egy LB tette arrébb. Soldert egyelőre Clayborn sem tette sebességgel próbára. A pehelysúlyú Dekoda Watson ellen mindenesetre tartotta magát, ami plusz, de a másodvonalbeli Crowder egyszer nagyon megette azzal, amivel TC-ben is küzdött a hírek szerint, hogy kifelé beültetik a hintába, majd az irányváltást befelé már nem tudja lábbal lekövetni. A 2-minute O elején lett ebből egy sack, majd eggyel később egy komolyabb pressure.
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Jó kis meccs volt a tegnapi első félidő. Az O hengerelt, és meglepő volt ennyire domináns D-t látni a pályán. Bár nem tudom, hogy mennyire a Bucs első sora volt fennt, de amit Carter és Mayo művelt az állati volt. 😊

OFF
Nézegetve a meccs utáni interjúkat, csóri Mike Reiss - ejtsd Rísz 😊 - még Welkernél is legalább egy fél fejjel alacsonyabb.

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Mekkora Ochocinco nyilatkozata a meccs után:

As for why he didn't celebrate after the touchdown, he said, "I play for Belichick now." 😂

Do your job
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Jó kis meccs volt! Ezért érdemes fent maradni vagy felkelni!
D egyszerűen váooo!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
dbo 81 — hater
Komolyabb hír is legyen:

Egyes találgatások már odáig jutottak, hogy Vereen hamarosan IR-re kerülhet. PUP-ra már sajnos nem mehet.DoM
Nem lenne fura, alig edzett valamit. Ha ő IR, akkor Morris marad, Faulk meg PUP.
Én még a meglepi cutokra várok. (Nálam Tate mondjuk nem lenne az, de ő is inkább IR)zinedine5
@cgasper: Saw Tate cutting with strength staff on Mon. RT @tomwatsonpats @cgasper More likely Tate and Price injuries may be serious, #Claytonvisit
Tate nem sansz hogy ir-re kerul.

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 12 éve
triangle 1 283
a sok PUP-os, meg egyéb sérült közül biztos lesz egy-két szomorú meglepetés-IR az 53-as rosterszűkítésnél (ld. tavaly Bodden) 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Komolyabb hír is legyen:

Egyes találgatások már odáig jutottak, hogy Vereen hamarosan IR-re kerülhet. PUP-ra már sajnos nem mehet.DoM
Az RB poszton így sem állunk annyira rosszul, szóval nem kell a sráccal kapkodni, ha egy kicsivel is kellemetlenebb és pihenősebb a sérülése. Egyébiránt pedig, hétfőn akciósan lehet beszerezni Caleb King-et... 😀 [ha épp újonc RB kellene nekünk].
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Komolyabb hír is legyen:

Egyes találgatások már odáig jutottak, hogy Vereen hamarosan IR-re kerülhet. PUP-ra már sajnos nem mehet.DoM
Nem lenne fura, alig edzett valamit. Ha ő IR, akkor Morris marad, Faulk meg PUP.
Én még a meglepi cutokra várok. (Nálam Tate mondjuk nem lenne az, de ő is inkább IR)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Komolyabb hír is legyen:

Egyes találgatások már odáig jutottak, hogy Vereen hamarosan IR-re kerülhet. PUP-ra már sajnos nem mehet.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Eli Manning told ESPN in a radio interview that he thinks he's in the same class as Tom Brady as a quarterback.

TarhonyaNokedli
igazán az lett volna a felháborító ha higher class-ba teszi magát! nem ?? 😉yooker
Ha valóban kérdésre válaszolt, akkor alapból a riportert kellene elmozdítani az állásból, hogy egyáltalán eszébe jutott egy ilyen felvetés. Még hogy valaki egy szinten legyen Bradyvel (Tebow-ról persze tudjuk, hogy magasan felette áll, de ez most nem lényeges). 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Eli Manning told ESPN in a radio interview that he thinks he's in the same class as Tom Brady as a quarterback.

TarhonyaNokedli
igazán az lett volna a felháborító ha higher class-ba teszi magát! nem ?? 😉
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Inkább mostantól nem írok semmit.... úgyis mindenki csak hülyének nézz. Elnézést mert nem értek annyira hozzá mint te.

Ez van inkább csendben maradok nem írok semmit és nem leszek leugatva.....

Köszi szépen tomi-tomi....

Ja és hogy mi a f@szért írogatok? Tudtommal szabad vélemény nyilvánítás van és a fórum nem korlátozza a demokratikus jogaimat.TarhonyaNokedli
Azt véltem, hogy ha senki másnak, akkor Neked biztos átjön, hogy magamra gondoltam. Magamat hülyéztem le - teljes joggal. Szerinted ha Rólad szólt volna, akkor miért is kértem elnézést?tomi-tomi
Na bmeg én sem tudok olvasni... 😊 😊 😊 akkor vedd úgy nem szóltam semmit....TarhonyaNokedli
Akkor ezt megbeszéltük, beiratkozunk egy betűfelismerő csoportba. 😊 Szerintem Eli a hibás ezért az egészért.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
S az még nehezebben fér a fejembe, hogy ha valaki nem olvas normálisan, az mi a f@szért írogat NFL fórumba.
Elnézést kérek, TarhonyaNokedli!tomi-tomi
Inkább mostantól nem írok semmit.... úgyis mindenki csak hülyének nézz. Elnézést mert nem értek annyira hozzá mint te.

Ez van inkább csendben maradok nem írok semmit és nem leszek leugatva.....

Köszi szépen tomi-tomi....

Ja és hogy mi a f@szért írogatok? Tudtommal szabad vélemény nyilvánítás van és a fórum nem korlátozza a demokratikus jogaimat.TarhonyaNokedli
Azt véltem, hogy ha senki másnak, akkor Neked biztos átjön, hogy magamra gondoltam. Magamat hülyéztem le - teljes joggal. Szerinted ha Rólad szólt volna, akkor miért is kértem elnézést?tomi-tomi
Na bmeg én sem tudok olvasni... 😊 😊 😊 akkor vedd úgy nem szóltam semmit....
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
S az még nehezebben fér a fejembe, hogy ha valaki nem olvas normálisan, az mi a f@szért írogat NFL fórumba.
Elnézést kérek, TarhonyaNokedli!tomi-tomi
Inkább mostantól nem írok semmit.... úgyis mindenki csak hülyének nézz. Elnézést mert nem értek annyira hozzá mint te.

Ez van inkább csendben maradok nem írok semmit és nem leszek leugatva.....

Köszi szépen tomi-tomi....

Ja és hogy mi a f@szért írogatok? Tudtommal szabad vélemény nyilvánítás van és a fórum nem korlátozza a demokratikus jogaimat.TarhonyaNokedli
Azt véltem, hogy ha senki másnak, akkor Neked biztos átjön, hogy magamra gondoltam. Magamat hülyéztem le - teljes joggal. Szerinted ha Rólad szólt volna, akkor miért is kértem elnézést?tomi-tomi
Na bmeg én sem tudok olvasni... 😊 😊 😊 akkor vedd úgy nem szóltam semmit....
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Eli-ról van ám szó, nem a tesoról.Deny
S az még nehezebben fér a fejembe, hogy ha valaki nem olvas normálisan, az mi a f@szért írogat NFL fórumba.
Elnézést kérek, TarhonyaNokedli!tomi-tomi
Inkább mostantól nem írok semmit.... úgyis mindenki csak hülyének nézz. Elnézést mert nem értek annyira hozzá mint te.

Ez van inkább csendben maradok nem írok semmit és nem leszek leugatva.....

Köszi szépen tomi-tomi....

Ja és hogy mi a f@szért írogatok? Tudtommal szabad vélemény nyilvánítás van és a fórum nem korlátozza a demokratikus jogaimat.TarhonyaNokedli
Azt véltem, hogy ha senki másnak, akkor Neked biztos átjön, hogy magamra gondoltam. Magamat hülyéztem le - teljes joggal. Szerinted ha Rólad szólt volna, akkor miért is kértem elnézést?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vizet nem kaptam fel semennyire. Az fér nehezen a fejembe, hogy ha valaki nem látja, érzékeli Manning teljesítményét, az miért néz NFL-t.tomi-tomi
Eli-ról van ám szó, nem a tesoról.Deny
S az még nehezebben fér a fejembe, hogy ha valaki nem olvas normálisan, az mi a f@szért írogat NFL fórumba.
Elnézést kérek, TarhonyaNokedli!tomi-tomi
Inkább mostantól nem írok semmit.... úgyis mindenki csak hülyének nézz. Elnézést mert nem értek annyira hozzá mint te.

Ez van inkább csendben maradok nem írok semmit és nem leszek leugatva.....

Köszi szépen tomi-tomi....

Ja és hogy mi a f@szért írogatok? Tudtommal szabad vélemény nyilvánítás van és a fórum nem korlátozza a demokratikus jogaimat.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
S az még nehezebben fér a fejembe, hogy ha valaki nem olvas normálisan, az mi a f@szért írogat NFL fórumba.
Elnézést kérek, TarhonyaNokedli!tomi-tomi
semmi gond, szép dolog, h így kiállsz Eli mellett 😊Szesze
Azt se gondoltad volna, hogy a Pats topicban történik mindez! 😊 Hát, annál a sack-nek induló izénél a bátyó már rég lefeküdt volna, ebben még jobb is nála. 😊 Természetesen ennél aljasabb, megvetendőbb és feleslegesebb menekülést életemben nem láttam! Egy Brady same class szintű QB ilyenkor férfiasan füvet legel.tomi-tomi
- vagy ledobja a labdát, ahogy Pay-tone is ha valaki méteres körzetbe keveredik
- a másik oldalról, ijet meg ki vállal 2:10né - mégegyet sose 😛
http://www.youtube.com/watch?v=-E_6zlRZNcA


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Eli-ról van ám szó, nem a tesoról.Deny
S az még nehezebben fér a fejembe, hogy ha valaki nem olvas normálisan, az mi a f@szért írogat NFL fórumba.
Elnézést kérek, TarhonyaNokedli!tomi-tomi
semmi gond, szép dolog, h így kiállsz Eli mellett 😊Szesze
Azt se gondoltad volna, hogy a Pats topicban történik mindez! 😊 Hát, annál a sack-nek induló izénél a bátyó már rég lefeküdt volna, ebben még jobb is nála. 😊 Természetesen ennél aljasabb, megvetendőbb és feleslegesebb menekülést életemben nem láttam! Egy Brady same class szintű QB ilyenkor férfiasan füvet legel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)