New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Sanders és a Vödör eltolás az két különböző play volt. Ahogy tolták vödört 20 yardon keresztül, az volt csak a fejemben, hogy "atyaég 😕 ", de gyakorlatilag ez a gondolat járta át az egész meccset nálam.

Zéró pass rush volt, gyakorlatilag semmit nem tudtunk kezdeni az O falukkal. A 2nd unittal sem. Stafford mondjuk kibaszott jó, de azért minket Hanson is alázott. Látva az előző heti Josh Johnson futásokat és ezt a második félidőt is a futó irányítok csunyán fognak minket szopatni. A LB soron nagyon látszott Fletcher, Spikes hiánya, eleve nem ment ráadéásul el is kedvetlenedtek, fáradtak a meccs folyamán. McC is nagyon rossz napot fogott ki.

Az O-ra gyakorlartilag semmi jót nem tudok mondani, a falunk egy rakás szar volt, mondjuk szerintem jó lesz ez a Det D-line, de amit elöbb Connollyval, aztán Ohrral (és közben Koppennel) műveltek, röhejes volt. Egy testcselre elrepülnek mind a ketten.
Ocho pedig nagyon nem érzi, ha nem ő lenne ebben a szituban, hanem mondjuk Price, akkor az egyértelmű cut lenne. Tate kuka, St-ben nem tudjuk használni, az O-ba meg nagyon sokadik csak.

Az az aggasztó, hogy ezzel a játékkal vert meg minket a Giants (2007), a Ravens (2009), a Jets (2010) és ez ellen úgy tünik nem tudunk mit kezdeni.zinedine5
Hanson is jó volt (46yardos FG),de sztem Te Hillre gondoltál.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
A Sanders és a Vödör eltolás az két különböző play volt. Ahogy tolták vödört 20 yardon keresztül, az volt csak a fejemben, hogy "atyaég 😕 ", de gyakorlatilag ez a gondolat járta át az egész meccset nálam.

Zéró pass rush volt, gyakorlatilag semmit nem tudtunk kezdeni az O falukkal. A 2nd unittal sem. Stafford mondjuk kibaszott jó, de azért minket Hanson is alázott. Látva az előző heti Josh Johnson futásokat és ezt a második félidőt is a futó irányítok csunyán fognak minket szopatni. A LB soron nagyon látszott Fletcher, Spikes hiánya, eleve nem ment ráadéásul el is kedvetlenedtek, fáradtak a meccs folyamán. McC is nagyon rossz napot fogott ki.

Az O-ra gyakorlartilag semmi jót nem tudok mondani, a falunk egy rakás szar volt, mondjuk szerintem jó lesz ez a Det D-line, de amit elöbb Connollyval, aztán Ohrral (és közben Koppennel) műveltek, röhejes volt. Egy testcselre elrepülnek mind a ketten.
Ocho pedig nagyon nem érzi, ha nem ő lenne ebben a szituban, hanem mondjuk Price, akkor az egyértelmű cut lenne. Tate kuka, St-ben nem tudjuk használni, az O-ba meg nagyon sokadik csak.

Az az aggasztó, hogy ezzel a játékkal vert meg minket a Giants (2007), a Ravens (2009), a Jets (2010) és ez ellen úgy tünik nem tudunk mit kezdeni.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Valaki, aki látta a Lions meccset - ezt hogyan sikerült?Gogo
Az OLine és a secondary bukta el nektek a meccset.
Brady állandóan (na jó sokszor) menekülve passzolt,Stafford meg oda dobált ahová csak akart.
De ez csak preseason,élesben alighanem fordítva lenne.Bazzani
+1

Avril azt csinált, amit akart!
Nem kevés elváltás a védelemben, szóval a Browns elleni meccset lenyomtátok a preseasonban
amúgy titrálás ment O terén, picit mást próbáltatok ki, mint amivel zúzni szoktatok!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak az első félidőt láttam, azt se józanul, szal mélyebben talán később, de elsőre:
Tate egy kalap szar, Edelmant mindkét visszahordó pozícióba.
Ami fasza volt az előző meccsen, az most úgy volt elcseszve, ahogy az meg van írva. A támadófal vicc volt, Brady is olyanokat dobált néha, hogy a hajam égnek állt, a pass rush megint az előző éveket idézte, de reméljük ennél csak jobb lesz. Ja és DmC-t olyan élvezettel szopatta Burleson, hogy azt rossz volt nézni, bár azért ilyenkor a CB-k is ki vannak szolgáltatva. Megjegyzés, ha ugyanarra a playre gondolunk, ott Sanderst tolták legalább 6-7 yardon keresztül nem Vödört, és kurvára szánalmas is volt az egész. De legalább idomult a tegnapi játékhoz. Ja, Ocso meg nyugodtan elkaphatja ám a kezébe érkező labdákat... Na midnegy, lesz ez jobb is, nem kell parázni.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki, aki látta a Lions meccset - ezt hogyan sikerült?Gogo
Az OLine és a secondary bukta el nektek a meccset.
Brady állandóan (na jó sokszor) menekülve passzolt,Stafford meg oda dobált ahová csak akart.
De ez csak preseason,élesben alighanem fordítva lenne.

több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Valaki, aki látta a Lions meccset - ezt hogyan sikerült?Gogo
hát ugyan végig nem sikerült néznem a meccset, de hát BB arcát elnézve meccs alatt nem az elégedettség ült ki rajt az egyszer biztos... 😛
az OL a tavalyi jets PO meccset idézte, az oké hogy Mankins remekül fogta Suh-t, de a másik oldalon Williams-ék állandóan elpakolgatták Conolly-t, kb Bradynek 12/22 volt a sikeres passza no meg állandóan menekülnie kellett. Fal nélkül nehéz játszani ezt a sportot, futni sem igazán tudtunk, az O-ból akit ki lehetett emelni kb Hernandez meg Welker volt.

A pats D meg nagyon súlytalan volt, pass rush csak fogalomként létezett,és jól szétpasszoltak minket, de nagyon csúnyán el lettek szúrva a coverage-k is, MCc is néha csak kóválygott a pályán és kb 2db 20+ yardos playt nyeltünk arról az oldalról( sok nagy playt engedtünk ameddig én láttam volt úgy 6-7 20+ os).
Vödör-t fél pályán keresztül tolta egy WR az egyik nagy playnél...mondom ilyen nincs, de mint látható volt ezek szerint igen, remélem Chung mellé a jövőben hozunk egy életképesebb safety-t.

Összességében a csapat teljesítménye volt nagyon gáz, de ez csak egy PS meccs, no meg másrészt még 1x nem tudunk ennyire szarul játszani uhogy no para 😊

több mint 12 éve
dd New England Patriots 52
Valaki, aki látta a Lions meccset - ezt hogyan sikerült?Gogo
Ebből a meccsből csak tanulni lehet, megmutattuk, hogy miket nem szabad csinálni éles meccsen a labda mindkét oldalán.
Sokat videóznak szerintem a héten a fiúk, meg lesz pár bünti kör.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Valaki, aki látta a Lions meccset - ezt hogyan sikerült?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ettől szerintem most nagyon nem kell tartanod 😀
Kíváncsi leszek, hogy a D megint olyan domináns lesz-e, mint volt a Tampa Bay ellen, ha igen, akkor Staffordnak sem lesz könnyebb dolga, mint Freemannek 😊 Mondjuk a Mankins vs Suh csata kifejezetten fasza lehet, jó lenne, ha tudnánk tartani ezt a vadállatot 😛

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát nem leszünk valami acélosak szombaton.
Megatron,Best,Vanden Bosch,Fairley és még páran a hiányzók között.Bazzani
Csak Stafford ne sérüljön meg.DoM
Igen. Ez nagyon nagy félelmem. eddig még megérinteni sem tudták,remek munkát végzett az OL.
Titus is játszik,lesz miért felkelnem,remélem Ti sokan lesztek,nem magammal dumálok megint mint a Bills ellen. 😉

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Carnival Employee: “Not a touchdown.”
Tom Brady: “Stop saying that.”
Carnival Employee: “Stop missing.”
Tom Brady: “Say one more thing, and the next one’s coming at your head.”
Carnival Employee: “I could not be less worried.”
- A scene from Saturday Night Live featuring Tom Brady.


😊))
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hát nem leszünk valami acélosak szombaton.
Megatron,Best,Vanden Bosch,Fairley és még páran a hiányzók között.Bazzani
Csak Stafford ne sérüljön meg.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Titus Young játszik esetleg?tenorx
Tegnap volt az első teljes edzése.

Wide receiver Titus Young was once again able to practice for the Lions. He isn't sure if he will play on Saturday against the New England Patriots, but by all accounts he really wants to make his preseason debut for the Lions. Of course, if the coaches don't feel like he's ready, there's no point in rushing him back for a preseason game, so it will ultimately be their call.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Titus Young játszik esetleg?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát nem leszünk valami acélosak szombaton.
Megatron,Best,Vanden Bosch,Fairley és még páran a hiányzók között.

több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Hali!

Írj nekem itt egy PM-et a címeddel és elküldöm DVD-n. Ha megfelelő.

S
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
nem tudok itt regisztrálni mert az írja hogy próbáljam meg később mert elérték a felhasználó limitet(45000 fő) 😕 😕eddie17
Esetleg próbáld meg ezt: http://www.thesportstorrentnetwork.co.uk/login.php
Én nem vagyok fenn. Nekem is csak ajánlották. 😊Proxi
sajnos ide se tudok itt is azt írja ki hogy elréték a limitet! 😕 próbáltam már ncore-ról is letötletni de hát beraktam utorrentbe és még egy nap múlva se kezdte el tölteni sajna 😕eddie17
Nem szeretném más faxával vernia csalánt, de szerintem írj GRAFI-nak egy PM-et hátha tud Neked segíteni 😉

Do your job
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ochocinco vajon miért pörög annyira azon, hogy kifizeti Foster helyett a büntetést?Gogo
Szegény Foster még újonc, biztos nincs pénze rá 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://tenyardtracker.comJusticar
nem tudok itt regisztrálni mert az írja hogy próbáljam meg később mert elérték a felhasználó limitet(45000 fő) 😕 😕eddie17
Esetleg próbáld meg ezt: http://www.thesportstorrentnetwork.co.uk/login.php
Én nem vagyok fenn. Nekem is csak ajánlották. 😊Proxi
sajnos ide se tudok itt is azt írja ki hogy elréték a limitet! 😕 próbáltam már ncore-ról is letötletni de hát beraktam utorrentbe és még egy nap múlva se kezdte el tölteni sajna 😕
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Tudnátook segíteni, hogy hol tudom megnézni a 2002 Super Bowl-t? Előre is köszieddie17
http://tenyardtracker.comJusticar
nem tudok itt regisztrálni mert az írja hogy próbáljam meg később mert elérték a felhasználó limitet(45000 fő) 😕 😕eddie17
Esetleg próbáld meg ezt: http://www.thesportstorrentnetwork.co.uk/login.php
Én nem vagyok fenn. Nekem is csak ajánlották. 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Mondjuk játékosoktól nemigen hallani, hogy ezekre panaszkodnának. Ők tisztában vannak vele, hogy ez football!

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ochocinco vajon miért pörög annyira azon, hogy kifizeti Foster helyett a büntetést?Gogo
Ezzel rombolja az öltözői hangulatot Foxboroban. A fene egye meg ezeket a balhés játékosokat 😛

Már a meccs után írta twitteren, hogy remek ütközés volt, teljesen szabályos hit, és erről kellene szólnia a focinak. Nyilván önreklám, de valahol igaza van. Kicsit átestek a ló túloldalára ezzel a "védekezésre képtelen elkapó" óvásával. Arányokat nem lesz egyszerű tartani. Még az utólagos büntetésekkel sem, mert hogy meccs körülmények között bezzeg mindegyik ugyanolyan zászlót ér. Elég a Raheem Moore hitre gondolni a Bills ellen. Az majd teljes vagyonelkobzást ér? Vagy meccsekre eltiltják? Bizonyára nem.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ochocinco vajon miért pörög annyira azon, hogy kifizeti Foster helyett a büntetést?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tudnátook segíteni, hogy hol tudom megnézni a 2002 Super Bowl-t? Előre is köszieddie17
http://tenyardtracker.comJusticar
nem tudok itt regisztrálni mert az írja hogy próbáljam meg később mert elérték a felhasználó limitet(45000 fő) 😕 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tudnátook segíteni, hogy hol tudom megnézni a 2002 Super Bowl-t? Előre is köszieddie17
http://tenyardtracker.com