New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mekkora lenne már husi és ocho a két szélen mint anno a bengalsban... 😊superbrutal88
azzal a különbséggel, hogy itt nem egy örök ígéret Palmer dobálna nekik, viito
Azért az a Bengals és az a Palmer több volt, mint örök ígéret! Azt persze most már tudjuk, hogy a sérülése vetett véget valószínűleg a potenciális karrierjének.
TJ látogatásának csak akkor van-lenne értelme, ha a három "öreg" közül valamelyik megsérült. Erről viszont nem tudni.
suti, rendben van az öreg Brown agyvérzése kedvéért megnyerjük az SB-t a két ex-Bengals-szal (ennek -agyvérzés - rajtunk kívül a Bengals fanok jó része is örülne), de hogy Ti is jól érezzétek magatokat, a Steelers AFC döntőbeli legyőzése után két héttel. Addigra Ti az alapszakaszi picsogásotok után a playoffra felhergelitek magatokat, hogy "ez a csapat ebben az összeállításban még utoljára egyetlen egyszer megérdemli az SB-t", aztán mégse.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
T.J. Houshmandzadeh-t felesleges megszerezni, mivel a WR részleg sztem rendben van! Rem. Chad Ochocinco-t nem akarjuk cutolni!!! örülnék ha csak pletyka lenne Ő sokkal jobb mint Husi!!
Sharper már más tészta ha nem sérült, sokat nyerhetünk vele ha jól tudom Ő FS, ha leigazoljuk akkor Chung mehetne SS-nek.
az is lehet hogy én gondolom rosszul majd a nálam tapasztaltabbak kijavítanak! Go Patriots!!!!GhostLead
mekkora lenne már husi és ocho a két szélen mint anno a bengalsban... 😊superbrutal88
az az igazi betmenundrobiny, érdekes lenne - lehet bosszúból az öreg Brown agyhúgykövéért megcsinálnák a gyűrűt 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Wr poszton jók vagyunk, Price játéka remek volt a Jax ellen, igaz csak preseason de idén nagyobb szerepet kaphat.
Ha már választani kellene akkor jöjjön Sharper Fs-nek, Saintsben tetszett a játéka Sharper-Chung páros jól is elsülhetne.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Darren Sharper fs is járt workouton http://patriots.hu/jatekosmozgasok/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
T.J. Houshmandzadeh-t felesleges megszerezni, mivel a WR részleg sztem rendben van! Rem. Chad Ochocinco-t nem akarjuk cutolni!!! örülnék ha csak pletyka lenne Ő sokkal jobb mint Husi!!
Sharper már más tészta ha nem sérült, sokat nyerhetünk vele ha jól tudom Ő FS, ha leigazoljuk akkor Chung mehetne SS-nek.
az is lehet hogy én gondolom rosszul majd a nálam tapasztaltabbak kijavítanak! Go Patriots!!!!GhostLead
mekkora lenne már husi és ocho a két szélen mint anno a bengalsban... 😊superbrutal88
azzal a különbséggel, hogy itt nem egy örök ígéret Palmer dobálna nekik, és azzal is, hogy TJ azért bőven megöregedett azóta, és bár rajta sokkal de sokkal kevésbé látszik, de Oncho sem lett fiatalabb.

Szvsz TJ kb az elmúlt évek Galloway-Holt-Patten vonalába férhetne bele, és azt mindenki tudja, hogy mekkora sikertörténetek is lettek ezek.

Ha netán valóra válna a szerződtetése annak egyetlen előnye, hogy BB mellett lenne az oldalvonal mellett valaki, akivel anekdótázhatna, hogy milyen volt a foci 10 évvel ezelőtt, a hátránya pedig, hogy edzés időt/figyelmet/roster helyet venne el valamelyik fiataltól.
Azt gondolom, hogy egy Oncho (33 éves) - Branch (32) -Welker (30) trió mellé inkább egy 25 alatti részleg kellene, akik majd a jövőt jelenthetik, nem pedig egy újabb tapasztalt veterán, főleg nem egy olyan, aki az előbbi hármasból leginkább kilógna, és nem a pozitív irányba.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
T.J. Houshmandzadeh-t felesleges megszerezni, mivel a WR részleg sztem rendben van! Rem. Chad Ochocinco-t nem akarjuk cutolni!!! örülnék ha csak pletyka lenne Ő sokkal jobb mint Husi!!
Sharper már más tészta ha nem sérült, sokat nyerhetünk vele ha jól tudom Ő FS, ha leigazoljuk akkor Chung mehetne SS-nek.
az is lehet hogy én gondolom rosszul majd a nálam tapasztaltabbak kijavítanak! Go Patriots!!!!GhostLead
mekkora lenne már husi és ocho a két szélen mint anno a bengalsban... 😊superbrutal88
sztem akkora nem lenne. jók vagyunk mi wr részlegen.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
T.J. Houshmandzadeh-t felesleges megszerezni, mivel a WR részleg sztem rendben van! Rem. Chad Ochocinco-t nem akarjuk cutolni!!! örülnék ha csak pletyka lenne Ő sokkal jobb mint Husi!!
Sharper már más tészta ha nem sérült, sokat nyerhetünk vele ha jól tudom Ő FS, ha leigazoljuk akkor Chung mehetne SS-nek.
az is lehet hogy én gondolom rosszul majd a nálam tapasztaltabbak kijavítanak! Go Patriots!!!!GhostLead
mekkora lenne már husi és ocho a két szélen mint anno a bengalsban... 😊
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
T.J. Houshmandzadeh-t felesleges megszerezni, mivel a WR részleg sztem rendben van! Rem. Chad Ochocinco-t nem akarjuk cutolni!!! örülnék ha csak pletyka lenne Ő sokkal jobb mint Husi!!
Sharper már más tészta ha nem sérült, sokat nyerhetünk vele ha jól tudom Ő FS, ha leigazoljuk akkor Chung mehetne SS-nek.
az is lehet hogy én gondolom rosszul majd a nálam tapasztaltabbak kijavítanak! Go Patriots!!!!
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
A league source confirms that veteran free agent receiver T.J. Houshmandzadeh will visit the Patriots tomorrow for a workout.

The 33-year old spent last season with Baltimore and had 30 catches for 398 yards and three touchdowns.


Eddig úgy gondoltam, h elkapó poszton éppen nem szenvedünk hiányt...
Mi a véleményetek róla? Szükségünk lenne rá? Emlékeim szerint nem nyújtott kiegyensúlyozott teljesítményt, voltak felejthető meg kifejezetten jó mérkőzései is...Rule
Nincs rá szükség, egyébként is főleg slotban játszana, viszont mivel nincs rá kereslet ezért az ára sem lehet túl sok és BB szeret akciós áron vásárolgatni.
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
A league source confirms that veteran free agent receiver T.J. Houshmandzadeh will visit the Patriots tomorrow for a workout.

The 33-year old spent last season with Baltimore and had 30 catches for 398 yards and three touchdowns.


Eddig úgy gondoltam, h elkapó poszton éppen nem szenvedünk hiányt...
Mi a véleményetek róla? Szükségünk lenne rá? Emlékeim szerint nem nyújtott kiegyensúlyozott teljesítményt, voltak felejthető meg kifejezetten jó mérkőzései is...
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
commercial break.

http://www.youtube.com/watch?v=qd2W_KJAhBM

http://www.youtube.com/watch?v=iyPHB-TbtZUnever_the_answer
Az első reklámhoz igazán felkérhették volna BB-t, nála autentikusabb hoodie-modell nincs😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
commercial break.

http://www.youtube.com/watch?v=qd2W_KJAhBM

http://www.youtube.com/watch?v=iyPHB-TbtZU
több mint 12 éve
triangle 1 283
offwagon:

"If you wonder how a people can live like this, well, it's Jurassic Park for fashion troglodytes: life finds a way."

Read More http://www.gq.com/style/fashion/201107/worst-dressed-cities-america#ixzz1V07xIWYrsutianap
hogy, Wiltet idézzem:
“Everybody pulls for David, nobody roots for Goliath.” 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
offwagon:

"If you wonder how a people can live like this, well, it's Jurassic Park for fashion troglodytes: life finds a way."

Read More http://www.gq.com/style/fashion/201107/worst-dressed-cities-america#ixzz1V07xIWYr


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Egész furcsa látni, hogy Dane Fletcherben pont az van meg, ami Mayo-ból hiányzik... Spikes felkötheti a gatyáját...Boston
Szerintem Fletcher inkább Mayo posztján tudna játszani, nem Spikes helyén.
Esetleg 4-3-ban a Will?Sinisa
Mayo posztján nem fog játszani az biztos, ha csak meg nem sérül Jerod. Ha valakit kiszoríthat a kezdőből akkor az Spikes lehet és szerintem simán meg is oldaná a szerepét.

Do your job
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Egész furcsa látni, hogy Dane Fletcherben pont az van meg, ami Mayo-ból hiányzik... Spikes felkötheti a gatyáját...Boston
Szerintem Fletcher inkább Mayo posztján tudna játszani, nem Spikes helyén.
Esetleg 4-3-ban a Will?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Egész furcsa látni, hogy Dane Fletcherben pont az van meg, ami Mayo-ból hiányzik... Spikes felkötheti a gatyáját...

Do your job
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Én igazából arra lennék kiváncsi, hogy kinek mi a véleménye Ohrenbergerről és Maneriről, mert szerintem elég jók voltak.zinedine5
Szerintem az egész OL meglepően jó volt ahhoz képest, hogy milyen felállásban voltak a pályán.
Volt egy pár 0 yardos futás az igaz, de összességében jó teljesítményt nyújtottak.

Élmény volt nézni Terrence Wheatley játékát is. 😀
Főleg Slater hosszú elkapásánál...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Én igazából arra lennék kiváncsi, hogy kinek mi a véleménye Ohrenbergerről és Maneriről, mert szerintem elég jók voltak.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Ezzel a Vödör - SS, Chung - FS felállással csak az a baj, hogy Chung tavaly SS poszton produkált pro bowl idényt (egészen a sérüléséig, addig Vince mellett a védelem legfontosabb tagja volt)

A sebessége nincs meg ahhoz, hogy 1-1ben emberezzen WR-ekkel - lásd pl. a tavalyi meccset az Indy ellen.
A box közelében azonban félelmetesen nagyot tud pusztítani...

Bodden a mostani meccsen sokat játszott slotban, ez spec rohadt nagy ötlet, futás ellen talán ő a legjobb CB a csapatban...
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
ja, és jók leszünk idén is 😊triangle
A próféta beszéljen belőled! 😊

több mint 12 éve
triangle 1 283
a meccset újranézve:
támogatom a próbálkozást, hogy Vödör a boxban bohóckodjon, és Chung maradjon hátul FS-nek (így talán minimalizálható Vödör negatív hatása saját csapatára)
Fletcher több, mint bíztató
Solder szintén reménytkeltő, but a looong way to go (messze nincs azon a szinten, mint egy rookie Long vagy Thomas)
túl sok volt a nullás és negatív futóplay, nekem továbbra is az O-fal tűnik a legvékonyabbnak
bánatomra úgy néz ki, Butler felejtős (meg örömömre Wilhite is)
Mike Anderson pozitív, volt hatása 3rd downon, reméljük no1 falak ellen is lesz hatása
Mallett lábmunkáján és olvasási sebességén még van mit javítani, de van rá pár éve
worth the Price (sebessége mellé megvan a keze, a miami és ezen meccs alapján nálam már Tate és Edelman előtt van a WR depth-en, bár előbbi kettő hasznos ST-ben is. a hat kiló TE meg jókezű futó mellett nem biztos, hogy marad 6 WR rosteren, ez esetben kíváncsian várom, ki fog menni)
Kyle Love-nál úgy látszik, nem kicsúszott eredmény volt a tavalyi szezon
Cuni megint mutatott jeleket, csak több kellene ezekből

jó volt újra focit látni. (alig várom az első csapatot)
ja, és jók leszünk idén is 😊
több mint 12 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Megérte felkelni hajnalban, jó volt látni a cseréket játszani.
Danna-val egyetértek annyit tennék még hozzá, hogy nekem D.Richard DT játéka is nagyon tetszett..

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
triangle 1 283
Cannon NFI listán van, még nem edzett.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Cannon játszott?