New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Megnyugtató, hogy végre Pryor is elkezdett edzeni, Wright után még tőle számíthatunk sackekre a DL-ből...
az azonban gáz, hogy a két husi (Brace és Deadrick) továbbra sem edz... a 'fins új, megaméretű OL-e ellen bizony rájuk is nagy szükség lesz.

más - OLB téren az eddigi edzéseken állítólag Moore emelkedett ki a többiekből, nagyon fekszik neki az edge-rusher szerepkör... meglátjuk, a tavalyi szezon végén valóban elég igéretes volt a srác (30 évesen vajh' mennyi potenciál lehet benne?😀)
Cunningham csalódást keltő, nem nagyon érezhető nála pass rush javulás, míg Ninko egészen eddig sebességből egész jól megoldott mindent.

Ja és M. Andersont halálba alázzák run block terén a TE-k, különösen Gronk és Lee... így valóban csak passing downoknál kerülhetne a pályára, BB-nél alap, hogy a szélek felé menő futásokat "lezárják" az OLB-k:S

ja és végre Hernandez is hallat magáról, 3 TD-t kapott el RZ gyakorlatok során... eleddig ugye inkább Gronk brillírozott az edzéseken, itt volt már az ideje hogy ő is mutasson valamit... más kérdés, hogy blokkolásban továbbra is reménytelen.
pfw blog nagyon találó nevet talált a Gronk-Hernandez párosnak --> Wonder Twins
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha nem lesznek durva sérüléseink, akkor 4 győzelem szerintem meglesz ebből a hat meccsből, meg amúgy sem aggódom a rájátszás miatt. Inkább ott kéne majd valamit alkotni végre 😛

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Én most a 3-3-at is aláírnám erre a hat meccsre azonnal. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Épp az imént elnézegettem a sorsolást, és hát eléggé egyértelműnek tűnik, hogy a bye-week utáni Steelers (a). Giants (h), Jets (a), Chiefs (h), Eagles (a), Colts (h) sorozat lesz a döntő a továbbiakban: ha ezt a 6 meccset legalább 4-2-vel hoznánk, akkor úgy 12-4, 13-3 körül zárnánk a szezont, és akkor meg van a rájátszás.

Ami ennél számomra lényegesebb, hogy ezen hat meccs alatt jön elő, hogy mennyire erős a játékunk, ezen sorozat alatt kell a legösszeszedettebbnek lennünk, minimális hibákkal, csak olyanokkal, amely minden meccsben benne lehet, és amik egyáltalán nem kínosak vagy vállalhatatlanok.

Szóval előzetesen, afféle gondolatjátékként, szerintem hozzuk a három hazait (jó kis szoros meccseken), és elcsípjük a Steelers-t idegenben, ellenben az Eagles szerintem könnyen kifejezetten kellemetlen lehet nekünk, a Jets pedig saját pályáján elképzelhető, hogy nagy falat lesz a számunkra.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"The Patriots made two minor roster moves on Saturday, waiving cornerback Thad Turner and waiving/injured offensive lineman Kyle Hix."
(Mike Rodak, ESPN Boston)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero


Szép darab mindkettő... 😀Gogo
Nem olyan impresszív páros kinézetre, mint a a régi Jacksonville-i emberevő páros (a Stroud-Henderson páros félelmetes volt) - ettől függetlenül félelmetesek lesznek, feltéve, hogy Big Al valóban komolyan veszi az ittlétét.

Vince első két snapnél, Big Al 3rd down\passing down opció... nem irigyelem a divizióbeli centereket... más kérdés, hogy az AFC Eastben a szakma legjobbjai játsznak a poszton...
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins


Szép darab mindkettő... 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lightról nem került ki infó, hogy neki milyen lett a gy-d-v mérlege?
2. csapattal készül?

mondjuk jó lenne már, ha a Brace-Deadrick-Pryor 3mas visszatérne. Távollétükben szted Weston megcsíphet egy roster helyet? mert ahogy olvasom, eddig biztatóan játszik ő isHabi
Light egyszerűen nem edz. Nyilván, hogy ne vegye el a lehetőséget a fiatalok elől. A PUP-osok helyzete kapcsán egyre pesszimistább vagyok. Én az ő egészségi állapotuknak tudom be ezt a nagy négyemberes fal mániát, mert nélkülük nem tudnánk rendes 34-et működtetni, mert nem lenne depth.

Westont a draft előtt játéka alapján Cofieldhez hasonlították... Egyelőre mondjuk Kyle Love jóval közelebb áll a rosterhez. Nekem szimpatikus, amit Westonról lehetett olvasni. Jól jönne, egy hozzá hasonló felépítésű játékos a 34-es védelem szélén a hosszú karjaival.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Lightról nem került ki infó, hogy neki milyen lett a gy-d-v mérlege?
2. csapattal készül?

mondjuk jó lenne már, ha a Brace-Deadrick-Pryor 3mas visszatérne. Távollétükben szted Weston megcsíphet egy roster helyet? mert ahogy olvasom, eddig biztatóan játszik ő is


JT Daniels fan
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A támadófalról nem sok jó hír érkezik az elmúlt napokban... :rolleyes:

Solder a kezdő LT, Vollmer az RT. --- Solder nagyon könnyen veszíti el az egyensúlyát. Különösen az "alacsonyabb" pass rusherek ellen szenved. --- Brady szerint komoly a lemaradás a lockout miatt. Ez a passzjátékban mutatkozik meg legjobban, ahol mindenki "out of sync" és valami mindig elromlik (pass protection, droppok, rossz route-ok, időzítés).

Mark Andersonban viszont van fantázia passing downokon. Futás ellen viszont nem lehet komolyan venni. Kade Weston meg kezdi hallatni a hangját a védőfalban.

Az UDFA-k közül a Ross, Tarpinian, Silvestro trióból jöhet az idei meglepetés ember.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
DoM... egy nap még megéljük, hogy ne Koppen adja snapet Brady-nek, legalábbis remélem...

Ez a Mark Anderson sign engem nagyon megmozgatott, több éve töröm rajta a fejem, hogy nálunk 3-4 OLB-ként vajon el tudna-e érni valamit a srác.
Első lépésként mondjuk maradjon a rosteren😊

más: Big Al látom megsérült... kicsit szkeptikus vagyok, a srác híres volt arról, hogy miként bliccelje el a meccsek végét\edzéseket, sérüléseket szimulálva
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Mark ANdersonnal nagyon jól jártatok szerintem, nem tudom milyen nálatok az OLB helyzet, de ő kezdőszintű pass rusher.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ben Jones esetleg? vagy Brewster?
őszintén a Center prospecteket annyira nem ismerem...Habi
Connolly. De előbb Solder ragadjon meg a kezdőben.DoM
ott a pont. Párszor már mondtad.Habi
Gyulussal nagyon jól kitaláltuk ezt a Connolly center dolgot. :cool: Kár, hogy odaát nem olvasnak minket. 😕

Ugyanakkor nagyon érdekel, hogy Solder is a Light skatulyába esik-e majd, hogy kizárólag LT-ként lesz-e bevethető... Továbbra sem tudok optimistán tekinteni erre a pickre. Remélem rám cáfolnak a pályán.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Solder, Mankins, X, Cannon, Vollmer sor már elég faszipántosan nézne ki, ha a két rookie hozza, amit várnak tőle, és akkor már csak egy center kéne jövőre 😊Wyatt
Ben Jones esetleg? vagy Brewster?
őszintén a Center prospecteket annyira nem ismerem...Habi
Connolly. De előbb Solder ragadjon meg a kezdőben.DoM
ott a pont. Párszor már mondtad.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Solder, Mankins, X, Cannon, Vollmer sor már elég faszipántosan nézne ki, ha a két rookie hozza, amit várnak tőle, és akkor már csak egy center kéne jövőre 😊Wyatt
Ben Jones esetleg? vagy Brewster?
őszintén a Center prospecteket annyira nem ismerem...Habi
Connolly. De előbb Solder ragadjon meg a kezdőben.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Solder, Mankins, X, Cannon, Vollmer sor már elég faszipántosan nézne ki, ha a két rookie hozza, amit várnak tőle, és akkor már csak egy center kéne jövőre 😊Wyatt
Ben Jones esetleg? vagy Brewster?
őszintén a Center prospecteket annyira nem ismerem...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De jó lenne, ha hosszú távra rendeződne már a sorsa 😊
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8213f6f1/article/mankins-now-considering-longterm-future-with-patriots

Azért a jövőben egy
Solder, Mankins, X, Cannon, Vollmer sor már elég faszipántosan nézne ki, ha a két rookie hozza, amit várnak tőle, és akkor már csak egy center kéne jövőre 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Leigazoltuk Mark Anderson DE-t. bővebb infot tud valaki írni róla? Shaun Ellisnek jobban örültem volna!GhostLead
A kettőnek nincs köze egymáshoz, Ellis tényleg DE lenne itt, Anderson viszont OLB, az meg úgyis elférhet itt, ha jól teljesít, tavaly 4 sackje volt a Houstonban. Mondjuk, ha a rookie évében mutatott 12 sackes idényét varázsolná elő nekünk, akkor jöjjön 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
The Patriots gave free agent ILB Channing Crowder a physical Thursday.
It's unclear if the Pats are just kicking the tires or actually have interest. Crowder would bring starting experience behind Jerod Mayo and Brandon Spikes.
Sztem nagy fogás lenne, persze csak ha egészséges. Mondjuk és Spikes-ban sokkal kevesebbet látok mint ti.Robilluma
😂 Crowdertől konkrétan a Dolphins-fanok tudnának szépeket írni, emlékeim szerint nagy „kedvenc” volt feléjük 😛
Ide ne hozzák, csak elveszi a helyet. Egyrész Spikes is jobb, másrészt Fletcher és Guyton is nagyon hasznos ember, felesleges eléjük pont ő.

több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
The Patriots gave free agent ILB Channing Crowder a physical Thursday.
It's unclear if the Pats are just kicking the tires or actually have interest. Crowder would bring starting experience behind Jerod Mayo and Brandon Spikes.
Sztem nagy fogás lenne, persze csak ha egészséges. Mondjuk és Spikes-ban sokkal kevesebbet látok mint ti.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Patriots sign Veteran DE Mark Anderson; Release DL Marlon Favorite

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Leigazoltuk Mark Anderson DE-t. bővebb infot tud valaki írni róla? Shaun Ellisnek jobban örültem volna!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy itt nem volt arról szó még, de eléggé megdőlt a Ty-féle magyarázat 😊 Ugye azt mondta, azért megy, mert más lesz a rendszer, ezek után elment a Broncosba, ahol 4–3 lesz 😀 Vagy alapból 4–3-ba akart menni, és az volt a gondja, hogy itt marad a 3–4 😊Wyatt
akkor itt is elmondom! Nem mondott olyat, hogy más lesz a rendszer!

Guregian szó szerint ezt írta: Ty Warren texted me saying the Pats were “going in a different direction defensively.”

Ez kb olyan, mint amikor az üzleti/politikai életben 1-1 cégvezető/politikus közli a távozása okáról, hogy "mások voltak a távlati elképzeléseink". Ezt kb így lehet fordítani: "Semmi közöd hozzá, hogy miért megyek, és nem is fogom elárulni az okát, így max ezt a bullshitet kapod a képedbe". Olyat ugye soha senki nem nyilatkozik, hogy azért kell távoznom, mert kirúgtak, mert elszúrtam a negyed éves tervet, mert megbukott az új project, mert olyan sérült a vállam, hogy a TV kapcsoló felemelése előtt három doboz vicodint szedek be...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy itt nem volt arról szó még, de eléggé megdőlt a Ty-féle magyarázat 😊 Ugye azt mondta, azért megy, mert más lesz a rendszer, ezek után elment a Broncosba, ahol 4–3 lesz 😀 Vagy alapból 4–3-ba akart menni, és az volt a gondja, hogy itt marad a 3–4 😊

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Belichick a 3-4 vagy 4-3 kérdésről

"It took a week and a little poking and prodding, but New England Patriots coach Bill Belichick finally talked about defensive formations Thursday.

No, he didn't proclaim a switch in philosophy. He spoke out to let a reporter know that he doesn't have an on-going love affair with the 3-4 defense.

In Cleveland, he used a 4-3. He won two Super Bowls in New England using the formation in 2001 and 2004. People thought he was using a four-man front in New York.

But once he got past shooting down labels that he classified as "media fabrication," there was a very enlightening lesson given to those in attendance."

Link

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."