New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
DL Andre Carter: I am proud to announce that I will be playing for the New England Patriots for the 2011 season. Thanks you for your prayers and support.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Reiss arról számol be, h McGowannak mondunk búcsút...
bírtam a srácot, 2009-es szezon első felében brutális formában volt, kár érte:SGyulus
Hát ez szomorú, bár nyilván mi nem ismerjük a sérülés utáni fizikai állapotát. De ebből a safety class-ból nekem egy ember lóg ki iszonyat módon és az Sanders sajnos. Még akkor is ha az agya a secondarynek, ha rohadt szimpatikus játékos, ezt a játékot nem lehet sebesség és erő nélkül játszani 😕

Do your job
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"A few Jets joked that plenty of Jets have gotten invitations to join the Patriots, such as Chris Baker and Danny Woodhead. “It seems like the Patriots love Jets players,” OL Matt Slauson said. “I think it’s because (coach Bill) Belichick up there wants some insights.”"
Csak engem idegesít ez a szelektív memória?...zolika26
Én már le tudom szarni a hülyeségeket 😊 Nyugodtan meg lehet nézni az ellentétes mozgásokat, az értelmetlen Mangini igazolásokat pár hetekre, csak azért, mert előtte nálunk volt. De ha még így is lenne... Ki nem szarja le? Gondoljon, mondjon amit akar, majd legfeljebb el lesz kenve a szájuk megint. Aztán vagy nem, akkor meg örülhetnek. Úgyse fognak sokáig, ha így folytatják az építkezést.

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
"A few Jets joked that plenty of Jets have gotten invitations to join the Patriots, such as Chris Baker and Danny Woodhead. “It seems like the Patriots love Jets players,” OL Matt Slauson said. “I think it’s because (coach Bill) Belichick up there wants some insights.”"
Csak engem idegesít ez a szelektív memória?...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Reiss arról számol be, h McGowannak mondunk búcsút...
bírtam a srácot, 2009-es szezon első felében brutális formában volt, kár érte:SGyulus
kár pedig tényleg jól tolta amikor nem volt sérült

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Reiss arról számol be, h McGowannak mondunk búcsút...
bírtam a srácot, 2009-es szezon első felében brutális formában volt, kár érte:S
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Szerintetek van annak valós esélye, hogy Meriweather tradere kerüljön sor?Helmut Zimmer
A Patsnél mindennek van esélye, na jó, talán Brady tradenek nincs... 😀 de komolyra fordítva: szerintem van. sajnos agyatlan és ezt nálunk nem nagyon szeretik...

Főleg ha igazak Bedard értesülései, bár csak 1 éves: Hearing if deal is done with Goldson, it will likely be one year. And Meriweather is on the hot seat
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Meriweathernek a szezon után jár le a szerződése, és mivel egy időzített bomba, nem valószínű, hogy kap hosszútávút a csapattól. Szerintem csak azért keresték meg Dashon Goldsont, mert nem nagyon van jelenleg már piaca, és ha áron alul meg lehetne szerezni most, akkor Meriweathert még el lehetne tradelni, talán van olyan csapat, amelyik adna érte valamiféle draftpicket.gsn
ezt olvastam én is. plusz esetleg motivációs noszogatónak jó lesz Vödör mellé, mivel ugye contract yearben van. ebből a szempontból win-win szitu.

Én Page-t nagyon sajnálom h elengedtük..Danna
Szerintetek van annak valós esélye, hogy Meriweather tradere kerüljön sor?
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Meriweathernek a szezon után jár le a szerződése, és mivel egy időzített bomba, nem valószínű, hogy kap hosszútávút a csapattól. Szerintem csak azért keresték meg Dashon Goldsont, mert nem nagyon van jelenleg már piaca, és ha áron alul meg lehetne szerezni most, akkor Meriweathert még el lehetne tradelni, talán van olyan csapat, amelyik adna érte valamiféle draftpicket.gsn
ezt olvastam én is. plusz esetleg motivációs noszogatónak jó lesz Vödör mellé, mivel ugye contract yearben van. ebből a szempontból win-win szitu.

Én Page-t nagyon sajnálom h elengedtük..
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Üzletileg van benne ráció, és ha nem bíznak Vödörben, akkor végülis mindegy, hogy ő, vagy Goldson szenved...

több mint 12 éve
gsn 3 548
Meriweathernek a szezon után jár le a szerződése, és mivel egy időzített bomba, nem valószínű, hogy kap hosszútávút a csapattól. Szerintem csak azért keresték meg Dashon Goldsont, mert nem nagyon van jelenleg már piaca, és ha áron alul meg lehetne szerezni most, akkor Meriweathert még el lehetne tradelni, talán van olyan csapat, amelyik adna érte valamiféle draftpicket.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért a Bills D nem volt az a túl veretes, ahonnan jött. Helmut szerint tök szar, de majd hiszek a szememnek ha látom meccs közben. Nekünk mindenképp upgrade Goldson helyett az tuti. Ennyi a történet.petey
Én csak erre reagáltam, most hogy FS-ben, vagy SS-ben szar, nem mindegy? 😀 Én akkor is bízom Vödörben, hátha 😊
Amúgy meg, Chung, McGowan, Sanders, Vödör->nem kell ide több safety 😊
Szerk.: amúgy meg ha túl sokat akar, akkor valószínűleg mi leszünk, akik megadják neki 😀

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
FS Dashon Goldson van a csapatnál látogatóban, akivel nem tudott megegyezni a 9ers az új szerződéséről. Egyértelműen kezdő játékos. Végre leáldozott a vödör korszaknak?DoM
Hát, ahogy nézem a Whitner érkezését üdvözlő 49ers-szurkolói reakciókat, mely szerint még ő is jobb, mint Goldson, kurvára remélem, hogy nem.Wyatt
:rolleyes:

Whitner SS, Goldson FS. Utóbbi visszaigazolása volt a 9ers FO prioritása, de túl sokat akart.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
ezt írtam én is egyből a pats.hu-ra, h legalább nem Bradyt készíti ki... még mindig rémálmaim vannak az idei Jets elleni Po meccstől. Egyfolytában a nyakában volt... grrr...Danna
Harris után a Jets front7 második legjobb játékosa volt Ellis még a Ryan-korszakban is. Furcsa, hogy csak minimumot ajánlottak neki, ráadásul ős-Jet. Bár már 34 éves, ez hasonló elnézés lehet a részükről, mint amit Belichickék csináltak Seymourral.DoM
igen ölég furi, meg az egész Jetsógusztus is, a veteránok akkor jók, ha risziverek vagy börtönviseltek esetleg nem állnak messze tőle - majd megoldják egyébként is kornerrel 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
FS Dashon Goldson van a csapatnál látogatóban, akivel nem tudott megegyezni a 9ers az új szerződéséről. Egyértelműen kezdő játékos. Végre leáldozott a vödör korszaknak?DoM
Hát, ahogy nézem a Whitner érkezését üdvözlő 49ers-szurkolói reakciókat, mely szerint még ő is jobb, mint Goldson, kurvára remélem, hogy nem.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
FS Dashon Goldson van a csapatnál látogatóban, akivel nem tudott megegyezni a 9ers az új szerződéséről. Egyértelműen kezdő játékos. Végre leáldozott a vödör korszaknak?
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
ezt írtam én is egyből a pats.hu-ra, h legalább nem Bradyt készíti ki... még mindig rémálmaim vannak az idei Jets elleni Po meccstől. Egyfolytában a nyakában volt... grrr...Danna
Harris után a Jets front7 második legjobb játékosa volt Ellis még a Ryan-korszakban is. Furcsa, hogy csak minimumot ajánlottak neki, ráadásul ős-Jet. Bár már 34 éves, ez hasonló elnézés lehet a részükről, mint amit Belichickék csináltak Seymourral.
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nem tudom Shaun Ellis milyen fizikai állapotban van, de az Öreg legnagyobb húzása lehet a holt szezonban. A liga egyik legjobb (és leginkább alulértékelt) 3-4 DE-je volt "fénykorában", aki iszonyat sok borsot tört az orrunk alá az évek során. Én elképesztően örülök neki...Boston
Ha egyetlen snapet nem lesz a pályán, már akkor is megérte, mert legalább nem szívatja szét a támadófalat a PO-ban. :cool:DoM
ezt írtam én is egyből a pats.hu-ra, h legalább nem Bradyt készíti ki... még mindig rémálmaim vannak az idei Jets elleni Po meccstől. Egyfolytában a nyakában volt... grrr...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha egyetlen snapet nem lesz a pályán, már akkor is megérte, mert legalább nem szívatja szét a támadófalat a PO-ban. :cool:DoM
tössön kérem ott a pont, iszonyat jó húzás 😉sutianap
Ti is képeztetek volna inkább long snappert Vrabelből annó, ahelyett hogy átengedtétek nekünk. 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tudom Shaun Ellis milyen fizikai állapotban van, de az Öreg legnagyobb húzása lehet a holt szezonban. A liga egyik legjobb (és leginkább alulértékelt) 3-4 DE-je volt "fénykorában", aki iszonyat sok borsot tört az orrunk alá az évek során. Én elképesztően örülök neki...Boston
Ha egyetlen snapet nem lesz a pályán, már akkor is megérte, mert legalább nem szívatja szét a támadófalat a PO-ban. :cool:DoM
tössön kérem ott a pont, iszonyat jó húzás 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
1ébként szerintem Wright az erős oldalt is képes megoldani vészhelyzet esetén, olyan mint egy jolly joker 3-4-ben. Nem is értem, hogyan nem kellett senkinek anno az FA piacon...
Nálam a depth így néz ki valahogy a 3-4 falban:
LDE: Brace, Deadrick, Wright
NT: Wilfork, Pryor
RDE: Ellis, Wright, AlbertBoston
Az valóban meglepő volt, hogy egy 43-as csapat nem vitte el UT-nek. Mondjuk ő szerintem futás ellen elég megbízhatatlan, ezért kezdőben csak végszükség lehet 34-ben. Westonra kíváncsi leszek odafér-e a keretbe. Deaderick és Brace közül meg egyikük szerintem IR-en lesz a 6. hét után.

Plusz még Love az, akiről sok jót hallani. Ő is csereNT.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nem tudom Shaun Ellis milyen fizikai állapotban van, de az Öreg legnagyobb húzása lehet a holt szezonban. A liga egyik legjobb (és leginkább alulértékelt) 3-4 DE-je volt "fénykorában", aki iszonyat sok borsot tört az orrunk alá az évek során. Én elképesztően örülök neki...Boston
Ha egyetlen snapet nem lesz a pályán, már akkor is megérte, mert legalább nem szívatja szét a támadófalat a PO-ban. :cool:DoM
😀
1ébként szerintem Wright az erős oldalt is képes megoldani vészhelyzet esetén, olyan mint egy jolly joker 3-4-ben. Nem is értem, hogyan nem kellett senkinek anno az FA piacon...
Nálam a depth így néz ki valahogy a 3-4 falban:
LDE: Brace, Deadrick, Wright
NT: Wilfork, Pryor
RDE: Ellis, Wright, Albert

Do your job
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja nem is az 53-ra gondoltam, hanem a stabil 3. down szereplésekre 😊

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Wright, váá, tudtam, hogy kihagytam valakit, persze ő is alap, de akkor Pryor esne ki, aki szintén itt a jobb, érdekes lesz majd az tutiWyatt
7 falember azért könnyen beleférhet az 53-ba.DoM
2008-ban mi 9-et vittünk, szóval nem megoldhatatlan

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Wright, váá, tudtam, hogy kihagytam valakit, persze ő is alap, de akkor Pryor esne ki, aki szintén itt a jobb, érdekes lesz majd az tutiWyatt
7 falember azért könnyen beleférhet az 53-ba.