NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
jut eszembe... szerintetek ki lesz az idei "Oscar Lua" díjjas játékos?😊Gyulus
igaz, hogy nem idei játékos, de nálam Price az idei Oscar Lua várományosa. Ha kivágjuk a preseason végén, akkor egyértelműen.viito
Hát Oscar Lua (2007) óta is ki lehetne pár embernek osztani a díjat! De abban az évben volt magasabban választott ember is aki megkaphatná.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
jut eszembe... szerintetek ki lesz az idei "Oscar Lua" díjjas játékos?😊Gyulus
igaz, hogy nem idei játékos, de nálam Price az idei Oscar Lua várományosa. Ha kivágjuk a preseason végén, akkor egyértelműen.viito
sztem Price idén lenyomja Brandon Tate barátot is és 85, Wes és Deion mögött 4.számú wr lesz


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jut eszembe... szerintetek ki lesz az idei "Oscar Lua" díjjas játékos?😊Gyulus
igaz, hogy nem idei játékos, de nálam Price az idei Oscar Lua várományosa. Ha kivágjuk a preseason végén, akkor egyértelműen.
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Üdv!

Régen jártam már erre.
A lesz-e következő szezon miatti bizonytalanság miatt nem is nagyon foglalkoztam nfl-lel.
Most, hogy kiderült, lesz, megnéztem a híreket.

Sok minden történt. Megszereztük Ochochinco-t, Haynesworth-t, Light újraszerződése, Ty Warren elküldése, stb
Ezeket meglepődve olvastam. Különösen Ty Warren elküldése lepett meg. Egészségi okai lehetnek? Mi a véleményetek erről?
Na meg arról, hoyg edzésen csak 4-3 - as séma volt látható. Talán ez is a PUP listán lévők miatt van?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Attól függetlenül, hogy már leszálló ágban van, azért még mindig a TOP 5 FA LT között van az idei piacon és gy jó év még lehet benne. 3,5M garanált/év annyira nem sok szerintem. Az a baj, hogy jövőre cut, így egy év 7M lesz belőle. 😕

Ezek szerint sanszos, hogy ő is a Pats-ből vonul vissza.

ekkora szükség azért nem volt a srácra, főleg 2 ilyen szezon után:SGyulus
attól tartok volt rá ekkor szükség, h ilyen pofátlan összeget el merjen kérni...és ezt tudta is Light is meg az ügynöke is pontosan:S:SRule

több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
ekkora szükség azért nem volt a srácra, főleg 2 ilyen szezon után:SGyulus
attól tartok volt rá ekkor szükség, h ilyen pofátlan összeget el merjen kérni...és ezt tudta is Light is meg az ügynöke is pontosan:S:S
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Oh My God...

@MikeReiss: AP reports Matt Light's contract with Patriots is 2 years $12M with $7M guaranteed.Danna
ajóédeskurvaéletbe... ekkora szükség azért nem volt a srácra, főleg 2 ilyen szezon után:SGyulus
Elsőre kb. bennem is ezek fogalmazódtak meg :/ :/ 😐
Egy év után nem lehet, h release/ cut lesz ebből? Csak addig tartja meg a csapat, amíg Solder NFL- rutint szerez?
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Oh My God...

@MikeReiss: AP reports Matt Light's contract with Patriots is 2 years $12M with $7M guaranteed.Danna
ajóédeskurvaéletbe... ekkora szükség azért nem volt a srácra, főleg 2 ilyen szezon után:S
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 530 — Patriots fan
Mondjuk az várható volt hogy ha meg akarjuk tartani úgy hogy már megvan egyértelműen hogy ki veszi át a helyét, (Ezek szerint csak jövőre ha más nem jön közbe...) akkor bizony mélyen a zsebünkbe kell majd nyúlnunk és így, áron felül megfizetni...

Ezek szerint azért volt még hely a Cap alatt, nem is kicsi... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Oh My God...

@MikeReiss: AP reports Matt Light's contract with Patriots is 2 years $12M with $7M guaranteed.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ami a 43-at/425-öt illeti még mindig erős kétségeim vannak. Hiszen a draft előtt még ott tartottunk, hogy két posztot kell még rendbe tenni (RDE, +1 minőségi OLB), most meg sémaváltás... :rolleyes: Azt nem szabad elfeledni, hogy már négy nap lement, és hír még csak 4-emberes falról jött, aminek egyetlen hátulütője, hogy Cunningham ettől biztosan nem lesz jobb 34-es OLB. :/

Jelenleg annyi ötletem van, hogy a Deaderick, Brace, Pryor trió PUP listája (lehet komolyabb a baj) és a vélhetően T. Warren egészségi állapota miatti cutja kiváltotta "pánik" lépések, válságmenedzselésnek lehetünk tanúi.

Mert ha nem vesszük Big Al igazolását, akkor a fenti hármas nélkül most így fest a DL depth:

DE: Wright, Weston, Richard
NT: Wilfork, Love

Ez nyilván alkalmatlan base 34 működtetésére. Megint olyan mókára tippelek, mint amikor Mayo sérülése után, a dicsőséges Burgess-érában vegetált a védelem 2009-ben, mert akkor éppen LB-ből volt kevés a 34-hez.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
apropo... Vereen, Solder, Ras-I... ezekkel a signokkal mi a halál van?:SGyulus
nem szabad elsietni.. nehogy itt is kétszer kelljen a szövegezését fizetni a jogászoknak.

Pats QB Ryan Mallett and RB Stevan Ridley's contracts were disapproved by the league. Just means language will be tweaked. Not a big deal.
triangle megelőzőtt. 😊
több mint 12 éve
triangle 1 283
...

apropo... Vereen, Solder, Ras-I... ezekkel a signokkal mi a halál van?:SGyulus
ma nincs edzés, remélhetőleg haladnak a rookie szerződésekkel (bár Mallett és Ridley szerződését is át kell írni, mivel visszadobta az nfl)...
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
jut eszembe... szerintetek ki lesz az idei "Oscar Lua" díjjas játékos?😊
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
arra azért kíváncsi vagyok, h mennyibe került Matt 2 évre... csak akkor csapdosom majd a tenyerem a tenyerem örömömben
el tudom képzelni, hogy a második season elején van egy nagyobb bónusz...s ezzel gyak. 1 éves a deal, ha Matt nem vált vissza csúcsformába... addig is van kitől tanulnia Soldernek

apropo... Vereen, Solder, Ras-I... ezekkel a signokkal mi a halál van?:S
több mint 12 éve
triangle 1 283
@AdamSchefter: Filed to ESPN: Randy Moss has decided to
retire rather than continue playing, agent Joel Segal said.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
.
Hozzánk nem is jönnek "öreg" sztárok?? csak tapasztalt veterán klasszisok akik a rendszerbe maximálisan beilleszthetők és példával járnak pályán belül és pályán kívül 😊 Bruschi85
Remélem az én gyerekeimnek nem Albert Haynesworth lesz a példaképük 😀

Do your job
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Cannon-ról tudunk valamit, mint lehetséges alternatíva?
Harris és Tatupu ne jöjjön, inkább Roth OLB posztra. Vagy azt a posztot megoldjuk a jelenlegi "anyagból"???

Azon már meg sem lepődtem, hogy Burress a Jets-nél kötött ki hol máshol persze, mintha az AFC East csoportja valami turistalátványosság lenne amit mindenkinek látnia és játszania kell benne..Bruschi85
Asszondja, ha egészséges lesz, és tudja hozni, amit előtte, akkor óriási nyereség, nem véletlen volt (1-)2. körre prognosztizálva
Roth? Akkor már inkább Moore 😊 Neki már voltak itt jó meccsei 😊
Na azért mintha hozzánk nem jönnének öreg sztárok, szal én a Jetsre nem szólok egy szót se 😊Wyatt
Köszi a választ, bízzunk benne, hogy egészséges lesz és megmutathatja mire képes.
Igaz Moore-nak voltak szép megmozdulásai, dehogy kezdő OLB legyen háát, vagy Moore-al mint 4-3 DE-ként számolunk.
Hozzánk nem is jönnek "öreg" sztárok?? csak tapasztalt veterán klasszisok akik a rendszerbe maximálisan beilleszthetők és példával járnak pályán belül és pályán kívül 😊
Majd megváltozik a véleményed a Jets-ről az első találkozásunkkor 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Cannon-ról tudunk valamit, mint lehetséges alternatíva?
Nincsenek meg a megfelelő backup-ok egy sérülés és kezdhetünk fohászkodni Tom épségéért kis túlzással..Bruschi85
Cannon állítólag az erőnléti edzők kezében van (gondolom előbb azon kell dolgozni vele, hogy visszanyerje a formáját), utána lehet arról beszélni, hogy mire képes a pályán. Én rövid távon (szezon első fele) semmiképpen nem számolnék vele komolyan, de ha van Mankins és Connolly akkor a G kérdés talán nem olyan égető _rövid_ távon.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Light lassú lett és öregszik is látványosan, de Tom legjobb barátja és kezdetek óta védi a vakoldalát emellett Solder-t még nem lehet kezdetni. Ennek is örülni kell, hogy marad.Bruschi85
Light lett Tom legjobb barátja? Akkor remélem Koppent kirúgjuk végre 😛

Egyébként a depth miatt én határozottan örülök a Light szerződésnek, ahogy amiatt is, hogy így Solder felkészítése és bevetése nem fog extra nyomás alá kerülni.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cannon-ról tudunk valamit, mint lehetséges alternatíva?
Harris és Tatupu ne jöjjön, inkább Roth OLB posztra. Vagy azt a posztot megoldjuk a jelenlegi "anyagból"???

Azon már meg sem lepődtem, hogy Burress a Jets-nél kötött ki hol máshol persze, mintha az AFC East csoportja valami turistalátványosság lenne amit mindenkinek látnia és játszania kell benne..Bruschi85
Asszondja, ha egészséges lesz, és tudja hozni, amit előtte, akkor óriási nyereség, nem véletlen volt (1-)2. körre prognosztizálva
Roth? Akkor már inkább Moore 😊 Neki már voltak itt jó meccsei 😊
Na azért mintha hozzánk nem jönnének öreg sztárok, szal én a Jetsre nem szólok egy szót se 😊

több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Light lassú lett és öregszik is látványosan, de Tom legjobb barátja és kezdetek óta védi a vakoldalát emellett Solder-t még nem lehet kezdetni. Ennek is örülni kell, hogy marad.
Pozitívum, hogy a fal bal oldala rendbe van Light-Mankins-Koppen trióval. Ismerjük őket, tudjuk mire képesek és láttuk a hibáikat is sajnos, látványos visszaesés a PO-ban. Az látszik az építkezésben, hogy a fal megújítása nem az idei évben van tervben.
Azért egy minőségi nem project Guard érkezésének örültem volna, mert Conolly RG-ként elég sovány bár kezdő tapasztalata van. Cannon-ról tudunk valamit, mint lehetséges alternatíva?
Nincsenek meg a megfelelő backup-ok egy sérülés és kezdhetünk fohászkodni Tom épségéért kis túlzással..

Harris és Tatupu ne jöjjön, inkább Roth OLB posztra. Vagy azt a posztot megoldjuk a jelenlegi "anyagból"???

Azon már meg sem lepődtem, hogy Burress a Jets-nél kötött ki hol máshol persze, mintha az AFC East csoportja valami turistalátványosság lenne amit mindenkinek látnia és játszania kell benne..



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Ez csak 4-2-4 😀 És a két legjobb CB nem is lenne fent 😊Wyatt
mert azok bénák futás ellen! 😊 Inkább egy RB-t küldünk még pályára, mert abból is van vagy 7 a keretben, ha fumbliztattuk a futót, akkor TD-re viszi a játékszert 😛viito
Mekkora gondolat 😮 Simán berakjuk mondjuk Vereent, és akárki megszerzi, már adja is neki, ő meg végigsprintel a pályán 😀Wyatt
Vagy arra ott van Slater. Tud visszahordani és safety-t játszani. 😀

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Mondjuk azt néztem, hogy inkább OLB gond van, ezért írtam Lofát rotának.
Tom pedig úgysem engedi fel az ellenfél támadóit. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez csak 4-2-4 😀 És a két legjobb CB nem is lenne fent 😊Wyatt
mert azok bénák futás ellen! 😊 Inkább egy RB-t küldünk még pályára, mert abból is van vagy 7 a keretben, ha fumbliztattuk a futót, akkor TD-re viszi a játékszert 😛viito
Mekkora gondolat 😮 Simán berakjuk mondjuk Vereent, és akárki megszerzi, már adja is neki, ő meg végigsprintel a pályán 😀