NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez csak 4-2-4 😀 És a két legjobb CB nem is lenne fent 😊Wyatt
mert azok bénák futás ellen! 😊 Inkább egy RB-t küldünk még pályára, mert abból is van vagy 7 a keretben, ha fumbliztattuk a futót, akkor TD-re viszi a játékszert 😛viito
Mekkora gondolat 😮 Simán berakjuk mondjuk Vereent, és akárki megszerzi, már adja is neki, ő meg végigsprintel a pályán 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez csak 4-2-4 😀 És a két legjobb CB nem is lenne fent 😊Wyatt
mert azok bénák futás ellen! 😊 Inkább egy RB-t küldünk még pályára, mert abból is van vagy 7 a keretben, ha fumbliztattuk a futót, akkor TD-re viszi a játékszert 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez csak 4-2-4 😀 És a két legjobb CB nem is lenne fent 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lofa Tatupu-t kirakta a SeaHawks. Érdemes lenne leigazolni??GhostLead
Több mint 4-2-5 ben gondolkodni, főleg egy olyan csoportban, ahol a Miami, és a Jet is valójában tud futni, ha aznap olyan napjuk van.Helmut Zimmer
Igazi futás elleni 4-2-5-öt építünk:

Wright(\Harris)-Big Al-Wilfork-Pryor
Spikes-Mayo(\Tatupu)
Rash-I-Chung-Merriweather-McGown

Figyelembe véve, hogy safetyből és DT-ből két csapatra való mennyiségünk van, ezért nem aprózzuk el, elég ha a futást megfogjuk, végülis a közvetlen ellenfeleknél nincsenek túl acélos QB-k 😊

ui: Tatupu még a 43-hoz sem nagyon kellene szerintem, ahogy Harris sem. A probléma ugyanis velük pont az, hogy olyan pontokon jelentenének erősítést, ahol jelenleg sem szenvedünk hiányt (DT és MLB lenne a 43-as átállás két talán leginkább megoldott pontja), de a DE kérdést egyikük sem oldja meg, ahogy az OLB helyzet sem lesz megnyugtató velük.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Lofa Tatupu-t kirakta a SeaHawks. Érdemes lenne leigazolni??GhostLead
Több mint 4-2-5 ben gondolkodni, főleg egy olyan csoportban, ahol a Miami, és a Jet is valójában tud futni, ha aznap olyan napjuk van.

Ha komolyan gondoljátok a 4-3-t akkor Mayo mögé, vagy rotációba jó. Ő tényleg MLB, nagyon jó futás ellen.
Nem cover 2 MLB.
Nálunk azon bukott el, hogy nem értették meg egymást GUS Bradley-vel (de mondjuk vele senki, miután Bradley meghal a NASA fogja felboncolni, nem erről a bolygóról jött) . Két éve még azt mondtam volna, hogy azonnnal hozzátok el, Marshall allatt, csodálatosan tette a dolgát. Azt azért látni kell, hogy miután elképesztően fizikális a srác, és mindig csínbe megy kapott ő már nagyokat, kopottabb ő, mint amilyennek látszik. 😕

Jó lenne ő ide, ha komolyan gondoljátok a 4-3-t!?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Harrissal kapcsolatban azt is emlegették, hogy 34-ben Wilfork tehermentesítése lehet a feladata sub felállásoknál.

Ezzel kapcsolatban csak az a bajom, hogy sub DT-nek kb van: Wright, Pryor akik tavaly is komoly szerepet kaptak ezen a téren, valamint Big Al is bevethető itt. Komolyan nem értem, hogy miért kellene még egy szituációs DL játékos, amikor abból már úgy is tele a padlás.

Ennek ellenére én még mindig komoly összegben fogadnék arra, hogy a 43 csak BB újabb trükkje, hogy szórakoztassa a médiát és az ellenfeleket. Korábban is mondtam, hogy ez a világ legbénább 43-as átállása lenne, és azért a Patriots nem egy hülye csapat.
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Light, legalább vészmegoldásnak jó lesz
Harris és Tatupu minek? Ezt a 4–3-as hülyeséget gyorsan el kell felejteniWyatt
ja Harris-t BB-nek eszébe se jusson idehozni!! :o :mad:superbrutal88
Ahogy láttam kinti fórumokon is késhegyre menő vita megy a 4-3 miatt és Harris miatt is.

'Here is a Pats roster http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/

The patriots currently have 13 DL on the roster. These are DL for a 3-4 (DTs and DEs) who are too big to play DE in a 4-3. There are 7 3-4 OLBs on the roster. They would obviously play end in a 4-3. So how will the roster shake out if the pats switch to a base 4-3 with the pats current MLBs playing MLB and OLB and the current 3-4 OLBs play on the line. I just don't know how this works out to get down to the 53'

Egyik kedvenc felvetésem....
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Light, legalább vészmegoldásnak jó lesz
Harris és Tatupu minek? Ezt a 4–3-as hülyeséget gyorsan el kell felejteniWyatt
ja Harris-t BB-nek eszébe se jusson idehozni!! :o :mad:
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Harrisnek az elmúlt 4 évben volt kb 1 jó meccse, 3 meg közepes. Egy bizonyos Matt Toeiana kiszorította a kezdőből.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Light, legalább vészmegoldásnak jó lesz
Harris és Tatupu minek? Ezt a 4–3-as hülyeséget gyorsan el kell felejteni

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Lofa Tatupu-t kirakta a SeaHawks. Érdemes lenne leigazolni??GhostLead
szvsz nincs értelme.viito
Csak ha tud játszani 3-4-es DE-et 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lofa Tatupu-t kirakta a SeaHawks. Érdemes lenne leigazolni??GhostLead
szvsz nincs értelme.
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Lofa Tatupu-t kirakta a SeaHawks. Érdemes lenne leigazolni??
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Matt Light újabb 2 évSpigo
Na ez nagyon kellet. Soldernek lesz ideje tanulni legalább.FViktor93
Nagyon kellett, de ez a támadó fal míg így is nagyon kevés. Hogy látjátok, van rá esély, hogy szerzünk FA-ről egy rutinos falembert még?

Egyébként mennyire változnak az idők és az elvárások. Most sokan - köztük én is- nagyon örülök, hogy sikerült Light-tal hosszabbítani - nélküle még törékenyebb lenne a fal.
Tavaly a szezon közepén és végén pedig mennyi kritikát kapott Light; összefoglalva amiatt, hogy évről évre romlik a teljesítménye...
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"The Patriots have flown DT Tommie Harris, formerly of the Bears, into Foxboro, a source close to Harris said. The 6-foot-3, 295-pound 28-year-old former three-time Pro Bower was cut by Chicago last year because of diminished production.

Now, he’ll work out in Foxboro tomorrow and who knows? Harris — a true 4-3 penetrating tackle — could help signal in a new system. Or, he could be a player brought in to play on third down, and that’s that."

(Rap Sheet)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Matt Light újabb 2 évSpigo
Na ez nagyon kellet. Soldernek lesz ideje tanulni legalább.
több mint 12 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Matt Light újabb 2 év
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a www.patscap.com szerint Ochocinco 6,2 millió dollárt keres az idén - már ha igazak az információik. Moss 3 millióért játszott az első Pats-es évében.
több mint 12 éve
triangle 1 283
Big Al átment a fizikai felmérőn, és már edzeni is fog.

szerk.: már pusztítja is az O-falat (hello Ohrnberger 😊 ) - csak aztán így legyen év közben is...
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
nem rohanunk a rookiek leigazolásával, pedig Solderre igazán ráférne egy gyorsatalpaló:S
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szvsz amúgy 43-ban 3.5 emberünk van aki tényleg okés lehet: Wilfork, Big Al, Mayo, Guyton (ő a feledik)viito
A védőfal egészét mondjuk szó nélkül be tudnánk sorolni DT-ként a 43-ba, de end posztra gyakorlatilag csak Cunningham van másodhegedűsnek. LB sorba meg nincs semmilyen depth.

Legfeljebb olyasmiről lehet szó, hogy az eddiginél is többet lesz a csapat 425-ös nickelben. Bár pass rusher poszton még így is baromi vékonyak lennénk.DoM
A 4-2-5 felállást kinti fórumokon is egyre többen pedzegetik.Boston
Ez egy sub package. Én nem hiszek abban, hogy base d#-ként így fogunk felállni. Az igaz, hogy a nickel/dime felállások száma egyre nőtt az elmúlt években, de emlékeim szerint még mindig az esetek 40-50%-ban 34-et játszik a csapat, és a maradék 50-60%-ra jut az összes többi spécibb felállás.

Egyébként a csoportban továbbra is azt érzem, hogy az ellenfeleinknek potenciálisan a futás lehet a legerősebb fegyvere, egyik csapatról sem mondható el az East-ben, hogy egy nagyon pass orientált csapatot építenének, így pedig évi 6 meccsen (talán a 6 legfontosabbon) eleve masszív futás elleni védekezéssra lehet szükség, azt pedig nem hiszem, hogy egy 425 biztosítaná.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Patriots re-sign S McGowan and LB Tracy White
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4698793/patriots-re-sign-lb-white-s-mcgowan?campaign=rss&source=BOSTONHeadlines&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterProxi
McGowan élethalál harcot fog vívni a rosteren maradásért, a 2009 eleji tündöklése nem ma volt...
Tracy White resign egyszerűen szuper, a korábbiakban már hiányoltam... az ST alapembere, szükség lesz rá.Gyulus
had jöjjön csak megint egy éhes ember a szinte bérelt hellyel rendelkező Vödör-Chung-Sanders trió nyakára.
Mondjuk így kíváncsi leszek, hogy mi lesz Page sorsa.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Warren jött még elvileg este, de ő állítólag olyat nyilatkozott, hogy szívesen játszana Taxas államban (Texans/Cowboys), meg állítólag megbukott az orvosin, szóval nem látok nagy esélyt a szerződtetésére... 😛StormST
Denver topikból
ennek a karriernek sajnos vége lesz 😕
pénze van, diplomája is meglett azért nem féltem a későbbiek során


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Patriots re-sign S McGowan and LB Tracy White
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4698793/patriots-re-sign-lb-white-s-mcgowan?campaign=rss&source=BOSTONHeadlines&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterProxi
McGowan élethalál harcot fog vívni a rosteren maradásért, a 2009 eleji tündöklése nem ma volt...
Tracy White resign egyszerűen szuper, a korábbiakban már hiányoltam... az ST alapembere, szükség lesz rá.
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Patriots re-sign S McGowan and LB Tracy White
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4698793/patriots-re-sign-lb-white-s-mcgowan?campaign=rss&source=BOSTONHeadlines&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test