NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Szvsz amúgy 43-ban 3.5 emberünk van aki tényleg okés lehet: Wilfork, Big Al, Mayo, Guyton (ő a feledik)viito
A védőfal egészét mondjuk szó nélkül be tudnánk sorolni DT-ként a 43-ba, de end posztra gyakorlatilag csak Cunningham van másodhegedűsnek. LB sorba meg nincs semmilyen depth.

Legfeljebb olyasmiről lehet szó, hogy az eddiginél is többet lesz a csapat 425-ös nickelben. Bár pass rusher poszton még így is baromi vékonyak lennénk.DoM
A 4-2-5 felállást kinti fórumokon is egyre többen pedzegetik.

Do your job
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szvsz amúgy 43-ban 3.5 emberünk van aki tényleg okés lehet: Wilfork, Big Al, Mayo, Guyton (ő a feledik)viito
A védőfal egészét mondjuk szó nélkül be tudnánk sorolni DT-ként a 43-ba, de end posztra gyakorlatilag csak Cunningham van másodhegedűsnek. LB sorba meg nincs semmilyen depth.

Legfeljebb olyasmiről lehet szó, hogy az eddiginél is többet lesz a csapat 425-ös nickelben. Bár pass rusher poszton még így is baromi vékonyak lennénk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Spikes lassúsága így sajnos tényleg tényező ( nem annyira az első lépéseivel van baj, mert a gaphez elég jó ütemben ér oda, hanem az "utazósebességével). Sideline to sideline nem tudom mennyire fog menni. Sajnálom, mert amúgy szeretem a játékát.Helmut Zimmer
Ez így van sajnos 😕 Azt mondták, hogy a combine eredményei csalókák, mert játékban sokkal gyorsabb ( annak is tűnt a főiskolán ), de a tavalyi év nem kifejezetten ezt mutatta.
+ 4-3-ban ez az OLB sor iszonyat véknya, nincs backup szinte egyik posztra sem...Boston
34ben sokkal kevésbé feltűnű Spikes sebesség problémája, bár ha 43OLB-ben gyengék vagyunk, akkor mit mondjuk DE-hez?


Szvsz amúgy 43-ban 3.5 emberünk van aki tényleg okés lehet: Wilfork, Big Al, Mayo, Guyton (ő a feledik)
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Spikes lassúsága így sajnos tényleg tényező ( nem annyira az első lépéseivel van baj, mert a gaphez elég jó ütemben ér oda, hanem az "utazósebességével). Sideline to sideline nem tudom mennyire fog menni. Sajnálom, mert amúgy szeretem a játékát.Helmut Zimmer
Ez így van sajnos 😕 Azt mondták, hogy a combine eredményei csalókák, mert játékban sokkal gyorsabb ( annak is tűnt a főiskolán ), de a tavalyi év nem kifejezetten ezt mutatta.
+ 4-3-ban ez az OLB sor iszonyat véknya, nincs backup szinte egyik posztra sem...

Do your job
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Spikes lassúsága így sajnos tényleg tényező ( nem annyira az első lépéseivel van baj, mert a gaphez elég jó ütemben ér oda, hanem az "utazósebességével). Sideline to sideline nem tudom mennyire fog menni. Sajnálom, mert amúgy szeretem a játékát.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Csak nekem tűnik furának, hogy a 4-3-as felállásnál Mayo mint OLB kap helyet és nem mint MLB?FViktor93
Lehet, hogy Spikes többet tud a játékhoz hozzátenni középen, Mayo meg mindenhol jóWyatt
Lehet csak ugye Spikesnál az volt általános vélekedés, hogy lassú 4-3-ba, míg Mayonál meg azt emelték ki, hogy ő meg nagyon király lenne egy brutál DL mögött MLBként 4-3-ban.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Itt is van: On Albert Haynesworth not practicing today, would caution reading too much into it from a conditioning-test standpoint.
ma egyébként teljes felszerelésben kezdték az edzést.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak nekem tűnik furának, hogy a 4-3-as felállásnál Mayo mint OLB kap helyet és nem mint MLB?FViktor93
Lehet, hogy Spikes többet tud a játékhoz hozzátenni középen, Mayo meg mindenhol jó

több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Remélem Big Al nem fog minket Big kakiban hagyni! 😐

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Csak nekem tűnik furának, hogy a 4-3-as felállásnál Mayo mint OLB kap helyet és nem mint MLB?
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Összefoglaló Ty Warren elengedéséről.

"Since signing that new deal, Warren's production and health has gone down, having recorded only 7 sacks total since combined with missing games in both 2008 and 2009 due to injury."

"Ty Warren was not a vital cog in terms of making the key improvements this defense needs to make and so, did not represent value at over $6million."


Belichick viszont hozta a formáját:
"(...) he didn't completely confirm the reason why Haynesworth was once again missing from practice.
He’s not quite ready to practice yet," said Belichick."

"The Patriots' coach was then asked if Haynesworth's absence was injury related, to which Belichick responded, "When he’s ready, he’ll be out there.

"When asked if Haynesworth had passed his conditioning tests, Belichick said, “There are things that we still need to do with Albert, for him to be able to get on the practice field. When those things are done, he’ll be out there.
(Danny Picard)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Big Al jó eséllyel rohadtul nincs még olyan kondiban sem, hogy edzhessen... szerintem aug második felében láthatjuk csak a faszit
más..

nagyon jó hír, hogy jövendőbeli RG-nk, Cannon a kemoterápiás kezelés után már active\NFI státuszban nyomja az erőnléti edzőkkel, remélhetően nemsokára a pályán is csatlakozhat a többiekhez😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ochonál már beindult a BB - féle agymosás. 😀

Ma először beszélt a médiával, ahol közölte h a megszokottnál kevesebbszer fog a rendelkezésükre állni, mert szeretne a focira koncentrálni. Nagyon óvatosan fogalmazott, komoly és megfontolt volt. Ahogy végzett először BB asszisztensétől kérdezte meg h rendben volt-e, majd amikor az bólintot, visszafordult az újságírókhoz és kért tőlük egy hatalmas közös ÖLELÉST. 😂

Hernandeznek felajánlotta a kocsiját a hétvégére (Toyota Prius), de Aaron mondta h csak akkor kell ha Lamborghini. Nem nagyon tűnik úgy h bármit is rombolna... kizártnak tartom h vele ilyen gondok legyenek... 😊Danna
+1 😀
Ne legyen igazam, de Albertunk viszont már keményebb dió lesz...Boston
ja-ja Ocho a legnagyobb arc sztem az egész ligában 😊 😀 :cool: de Haynesworth.....
több mint 12 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
és Warren tényleg ennyire nem illett volna DE-nek vagy netalán tán DT-nek 4-3ban, hogy ki kellett dobni?
most hiába hozunk hasonló áron valakit, jövőre csúnya lesz nagyon az 5 millió cap hit...
szóval sztem Warren mellé beszél, van itt valami egészségügyi problémaHabi
Minden bizonnyal az utóbbi. Warren nem hiába próbálja meg azt sugallni,h 4-3 lesz.. Hátha szerencséje lesz és vhol egy másik orvosi stábnál talán átcsúszik. Ehhez azért a Pats is hozzásegíti: pl. még bohóckodtak egyet 4-3-ban is. 😉
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Ochonál már beindult a BB - féle agymosás. 😀

Ma először beszélt a médiával, ahol közölte h a megszokottnál kevesebbszer fog a rendelkezésükre állni, mert szeretne a focira koncentrálni. Nagyon óvatosan fogalmazott, komoly és megfontolt volt. Ahogy végzett először BB asszisztensétől kérdezte meg h rendben volt-e, majd amikor az bólintot, visszafordult az újságírókhoz és kért tőlük egy hatalmas közös ÖLELÉST. 😂

Hernandeznek felajánlotta a kocsiját a hétvégére (Toyota Prius), de Aaron mondta h csak akkor kell ha Lamborghini. Nem nagyon tűnik úgy h bármit is rombolna... kizártnak tartom h vele ilyen gondok legyenek... 😊Danna
+1 😀
Ne legyen igazam, de Albertunk viszont már keményebb dió lesz...

Do your job
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Ochonál már beindult a BB - féle agymosás. 😀

Ma először beszélt a médiával, ahol közölte h a megszokottnál kevesebbszer fog a rendelkezésükre állni, mert szeretne a focira koncentrálni. Nagyon óvatosan fogalmazott, komoly és megfontolt volt. Ahogy végzett először BB asszisztensétől kérdezte meg h rendben volt-e, majd amikor az bólintot, visszafordult az újságírókhoz és kért tőlük egy hatalmas közös ÖLELÉST. 😂

Hernandeznek felajánlotta a kocsiját a hétvégére (Toyota Prius), de Aaron mondta h csak akkor kell ha Lamborghini. Nem nagyon tűnik úgy h bármit is rombolna... kizártnak tartom h vele ilyen gondok legyenek... 😊
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Chad Johnson-nak van egy stílusa, Lehet rámondani, hogy idétlen, ripacs, vagy exhibicionista, de ez nem egyenlő azzal, hogy balhés arc lenne az öltözőben, vagy az életben. Ilyen a stílusa. Viszont a munkamorálja és a hozzá állása teljesen rendben van. Ezt maguk a Bengals szurkolók mondják akár itt az oldalon is 😉

Do your job
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Ocho Cinco és Haynesworth a két hangulatfelelős! 😊 Kíváncsi vagyok, Belichek mennyire tudja majd kordában tartani őket. ha meggyilkolják az öltözőhangulatot akkor nem lesz egyértelmű pats siker idén pedig mindenki az rebesgeti 😊szampi#33
sztem ochoval csak javul a hangulat 😊 de Haynesworth már kérdéses... :/superbrutal88
ocho nagy arc ,de minden érmének két oldala van. valakinek jófejség amit képviles és bírja ,valakinek nagyképű. 😊szampi#33
Vele soha nem volt ilyen probléma. A faszi egy bóhóc, aki mindenkinek produkálja magát és ez lehet, hogy nem szimpi mindenkinek, de nem rombolja az öltözőt. Al más, az lehet gáz, de kétségem sincs afelől, hogy ha balhézik vagy nem teljesít, mehet Isten hírével.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Ocho Cinco és Haynesworth a két hangulatfelelős! 😊 Kíváncsi vagyok, Belichek mennyire tudja majd kordában tartani őket. ha meggyilkolják az öltözőhangulatot akkor nem lesz egyértelmű pats siker idén pedig mindenki az rebesgeti 😊szampi#33
sztem ochoval csak javul a hangulat 😊 de Haynesworth már kérdéses... :/superbrutal88
ocho nagy arc ,de minden érmének két oldala van. valakinek jófejség amit képviles és bírja ,valakinek nagyképű. 😊szampi#33
Hosszútávon mindenkinek fárasztó. 😛

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ocho Cinco és Haynesworth a két hangulatfelelős! 😊 Kíváncsi vagyok, Belichek mennyire tudja majd kordában tartani őket. ha meggyilkolják az öltözőhangulatot akkor nem lesz egyértelmű pats siker idén pedig mindenki az rebesgeti 😊szampi#33
sztem ochoval csak javul a hangulat 😊 de Haynesworth már kérdéses... :/superbrutal88
ocho nagy arc ,de minden érmének két oldala van. valakinek jófejség amit képviles és bírja ,valakinek nagyképű. 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Aszondják Al még nincs formában

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ocho Cinco és Haynesworth a két hangulatfelelős! 😊 Kíváncsi vagyok, Belichek mennyire tudja majd kordában tartani őket. ha meggyilkolják az öltözőhangulatot akkor nem lesz egyértelmű pats siker idén pedig mindenki az rebesgeti 😊szampi#33
sztem ochoval csak javul a hangulat 😊 de Haynesworth már kérdéses... :/
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ocho Cinco és Haynesworth a két hangulatfelelős! 😊 Kíváncsi vagyok, Belichek mennyire tudja majd kordában tartani őket. ha meggyilkolják az öltözőhangulatot akkor nem lesz egyértelmű pats siker idén pedig mindenki az rebesgeti 😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Na akkor, ha marad BJGE, akkor
Vereen, Ridley, BJGE, Woodhead, Morris, Faulk
0 igazán kiemelkedő, sok közepes
Biztos OLB lesz valamelyikWyatt
én Morris és Faulk maradásában sem hiszek. Egyszerűen mert túl sokan vagyunk.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor, ha marad BJGE, akkor
Vereen, Ridley, BJGE, Woodhead, Morris, Faulk
0 igazán kiemelkedő, sok közepes
Biztos OLB lesz valamelyik