New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
haromt

3. köröset minimum!GhostLead
ne hülyéskedj már... 3/4. számú RB-ért cserébe mit kérsz?
év végéig ugysem produkált volna már annyit, a tavaly fumblitisszel végleg elveszítette a bizalmat, a sérülékenysége meg külön vicc...
így legalább kaptunk érte valamit... szvsz már a preseasonban árultuk mint a fene csak épp féltünk h megsérült --> nem is nagyon került a pályára

ezzel egyébként Gos maradt az egyedüli pickünk a 2006-os draftról (2007-et ugye Vödör képviseli)... katasztrófa

viito - 😊 😊 😊 😊 most mire tudunk majd fogadni a jövőben?😀

Castleai... Szórakozunk-Szórakozunk, Temetők Meg Üresek?😀 (kérlek hanyagold a nagybetűt, furán veszi ki magát, h finoman fogalmazzak...)
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 785 — Patriots fan
Erősen Vegyes Érzéseim Vannak az Ügylettel Kapcsolatban! 😕

Bár Sokan Szidták Ezen az Oldalon LoMo-t, Nekem Meggyőződésem hogy Igenis Jó Futó és egy Jó Futásblokkoló Fal Mögött meg is Tudná Mutatni Ezt! 😊
(Hogy Ez Denverben menyire Fog Sikerülni Neki azt Nem Tudom de Kívánom Neki hogy Legyen Így!) 😉

Másrészről ha BB Valóban Nem Bízott már Benne és amúgy Sem Hosszabbítottunk Volna Vele, így Legalább Látunk Némi Ellenértéket Cserébe a Denvertől!
(Szóval Szigorúan Gazdaságilag akár még Érthető is a Döntés!)

Hogy idén a Futókkal Mi Lesz az Megint más Kérdés de Amire Mi Használjuk Őket ahhoz Elég a Jelenlegi Felhozatal is!
(Idén még "Kizsigereljük" Taylor-ból és Morris-ból ami még Bennük Van azután Jövőre Újjáépítjük a Posztot vagy a Draftról vagy a FA Piacról!)

Mindenesetre "Zajlik az Élet" Idén a Pats Háza Táján! 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
haromt

3. köröset minimum!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 25 343 — Three-time EL-champ^^
4. körös pick kevés érte, pláne úgy h. még adtunk egy 6.köröset is!😕
Remélem az ÖREGEK bírni fogják végig! Érik egy RB draft jövöre!
Nem értem ezt a trade-t, valaki elmagyarázná miért??GhostLead
mégis mennyit szerettél volna egy állandóan sérült RBért aki még a 70 éves Taylor, Morris, Faulk 3asnál sem bírt jobb lenni?
ilyen helyzetben sima cut szokott lenni, szóval még annak is örülhettek hogy kaptatok valamitharomt
így van, viszont ettől függetlenül érthető, hogy kevésnek érzi, tekintve, hogy 1. körös volt
sajnos idén sem fog berobbanni nálunk
na de talán nálatok feléled 😛

több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
mégis mennyit szerettél volna egy állandóan sérült RBért aki még a 70 éves Taylor, Morris, Faulk 3asnál sem bírt jobb lenni?
ilyen helyzetben sima cut szokott lenni, szóval még annak is örülhettek hogy kaptatok valamitharomt
min. 2011 és 2012 -es elsőkörösötöket 😀 hiszen egy frencsájz RB-t adtunk 😀 aki a legjobb évében van 😀

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ilyen helyzetben sima cut szokott lenni, szóval még annak is örülhettek hogy kaptatok valamit
több mint 11 éve
Nem értem ezt a trade-t, valaki elmagyarázná miért??
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 25 343 — Three-time EL-champ^^
parádés...

több mint 11 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 12 782 — StuG Life
Ez volt már?

New England traded running back Laurence Maroney to Denver. Compensation not know yet. More details at ESPN.com.Jakehomer
most azt írták egy jövőévi negyedikköröset kaptunk érteneuw
meg mellécsaptatok egy jövő évi 6 kört

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ez volt már?

New England traded running back Laurence Maroney to Denver. Compensation not know yet. More details at ESPN.com.Jakehomer
most azt írták egy jövőévi negyedikköröset kaptunk érteneuw
mi adtunk egy 4.et ti adtátod maroneyt meg egy 6.at
több mint 11 éve
neuw 271 — Patriots fan
Ez volt már?

most azt írták egy jövőévi negyedikköröset kaptunk érte

--------------------------------------------------
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Vajon ki fog a helyére kerülni (roster)

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Mit kapunk Maroney-ért cserébe?? Igaz most kezdődött a szezon de érik egy RB draftolása
több mint 11 éve
gsn 3 548
Ez volt már?

Booo. 😛

Egy újabb meg nem értett zseni távozott. Hobbs volt hasonló tavaly, az se tetszett, ez se tetszik. 😊

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 4 748 — Ajmo Vatreni
Ez volt már?

Hát, benne volt a levegőben.

Azért én sajnálom, hogy a benne lévő potenciált nem használtuk ki. Remélem Denverben sikeresebb lesz.
több mint 11 éve
neuw 271 — Patriots fan
Ez volt már?

erre azért lehetett számítani h Maroney menni fog, kb semmit nem mutatott az elmúlt években, csak a többség azt várta h a keretszűkítéskor 2 hete dobjuk ki 😀

--------------------------------------------------
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 20 340 — Panthers fan
Ez volt már?

New England traded running back Laurence Maroney to Denver. Compensation not know yet. More details at ESPN.com.

Perception is reality.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 4 748 — Ajmo Vatreni
A mi pass O-nk mindenképpen jobb mint a Ravensé. Moss-Revis, Tate-Cro, Welker-Wilson?, Edelman-Wilson, Lowery?, és Gronk, Hernandez, Crumpler-Leonhard.
Ha az első kettőt bukjuk is a többi párharc a mienk kell, hogy legyen.
Bradynak valahogy (csak olyan back lehet a pályán aki felveszi a blitzet), 3-4 mp.et kell biztosítani, akkor ez a Jets O, nem verhet meg minket.

Bár a labda nem kerek, de lehet akármi, viszont a két meccs alapján a mi esélyeink javultak.
több mint 11 éve
nem is a büntetésekre számítottam, mert ellenetek nem az ultra DPI érzékeny bírói kar lesz aktív, de eddig nem úgy tűnik h cro és wilson képesek kezelni azt a nyomást ami revis túloldalán rájuk nehezedik.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 157 — vaccpáör fan
A Ravens szinte egyáltalán nem használta a rövid passzos lehetőségeket, nekünk viszont az nagy fegyverünk, bár feltételezem ezt a Jetsnél is tudják.lucas
A Jets blitz happy játéka miatt a passz ellen folyamatosan 1-1-ben védekeznek. Ezt tavaly a korai vereség után Belichick is kiemelte, és ez gyakorlatilag megöli a screen játékot. Az embertömeg mögé pedig nagyon nehéz lesz bedobni. A támadófal, plus Gronk és Crumpler lesz a kulcs. Ha Bradyt nem zaklatják túlságosan, akkor fog üres embert találni, csak könyörgöm ne erőltessük Mosst ki ha nem mi alapon Revis ellen.

Field position. Field position. Erről fog szólni a meccs. Ha nem kapnak short fieldet, kizárt, hogy nyerjenek Brady INT (pick six) nélkül.DoM
ha a short field helyzeteket úgy használják ki mint a ravens ellen, akkor nem lesz gond.
cromartie-nak és kellernek hosszú napja leszbriareos
A def-jük még egyszer nem szed össze ennyi penaltyt, és bármennyire haladt előre Flacco 3rd downok során Jets blitzek tömkelege komoly kihívás lesz a falunknak. Főleg a belső hármasnál. Koppen nem villogta agyon magát (lehet neki hiányzik legjobban Mankins), Connolly meg Connolly. Ezért nem számítok nagy tűzijátékra. A futás ellen meg a Pats nem olyan stabil, mint a Ravens, így azért könnyebben haladhatnak előre. 1-1 eladott labda dönthet, mint 2008-ban Cassellel a idegenben.

Attribution (CC-BY-3.0) Nevezd meg! Creative Commons 3.0 licenc; a fórumszabályzat harmadik pontjában említett jogok fenntartására.

...Dzsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
több mint 11 éve
A Ravens szinte egyáltalán nem használta a rövid passzos lehetőségeket, nekünk viszont az nagy fegyverünk, bár feltételezem ezt a Jetsnél is tudják.lucas
A Jets blitz happy játéka miatt a passz ellen folyamatosan 1-1-ben védekeznek. Ezt tavaly a korai vereség után Belichick is kiemelte, és ez gyakorlatilag megöli a screen játékot. Az embertömeg mögé pedig nagyon nehéz lesz bedobni. A támadófal, plus Gronk és Crumpler lesz a kulcs. Ha Bradyt nem zaklatják túlságosan, akkor fog üres embert találni, csak könyörgöm ne erőltessük Mosst ki ha nem mi alapon Revis ellen.

Field position. Field position. Erről fog szólni a meccs. Ha nem kapnak short fieldet, kizárt, hogy nyerjenek Brady INT (pick six) nélkül.DoM
ha a short field helyzeteket úgy használják ki mint a ravens ellen, akkor nem lesz gond.
cromartie-nak és kellernek hosszú napja lesz

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 10 158 — SuperBowl Champions 2013/2014
Randy nyilatkozik
http://espn.go.com/blog/afceast/post/_/id/18122/video-moss-wants-a-new-deal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 157 — vaccpáör fan

Field position. Field position. Erről fog szólni a meccs. Ha nem kapnak short fieldet, kizárt, hogy nyerjenek Brady INT (pick six) nélkül.

Attribution (CC-BY-3.0) Nevezd meg! Creative Commons 3.0 licenc; a fórumszabályzat harmadik pontjában említett jogok fenntartására.

...Dzsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 028 — Patriots fan
hétvégén Jets-Pats meccs lesz a sport tv-n
szerk.: Jenkins kiesett egész szezonra a jetsnél.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Engem speciel Wright és Pryor magas snapszáma aggaszt, tudom h most nagyrészt passz ellen védekeztünk és ezért hagytuk őket a falban... de ez a szám kicsit magas, előbbi pl. az első félidőben még elég jó volt futás ellen, de aztán...

Jövő héten, egy alapvetően izomra+futásra alapozó gárda ellen majd kiderül, mit ér a jó öreg 3-4es base D, akkor talán az OLB-ket is többet látjuk a pályán...

Báááár én annak is esélyét látom h a Cincy meccs elején látott izom 4-2-5 lépjen a pályára, a Wright-Pryor-Wilfork-Brace négyes elől fogja a futást, mögöttük Mayo és Spikes/Guyton takarít és a biztosan szerelő Chung-Sanders páros is közelebb van a LoS-hoz.
[mondjuk a Cincy meccsen az egyik LB TBC volt, szóval ez a felállás eleddig még nem valósult meg... milyen lenne már egy OLB nélküli védőegység?]Gyulus
Pryor szerintem hiába VW 1. számú cseréje, valamivel mozgékonyabb az átlagos DT-nél, és jól is támadja az irányítót. Nem először fordult elő, hogy vagy ő teremti meg a lehetőséget a zseb összenyomásával, vagy övé az első érintés, aztán csak odaér valaki más is a QB-hoz a gyorsabb emberek közül. Most egy fél sackre jó is volt, szerintem passz védekezés során alap ember a védőfalban 2-3-4 tagú fal esetén is. Wright pedig gyanítom azért kap annyi snapet, mert igazából nincs más. Még mindig ő a leginkább sokoldalú falemberünk a jelenlegi kínálatból, aki semmi ellen sem kiemelkedő, de igazából nem is nagyon gyenge sehol.
Afféle szegény ember Big Seymour-ja mindkét játékos (na jó, lehet, hogy nagyon szegény emberé 😊)