New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Egyszerűen imádom ilyenkor BBt 😀 Gyakorlatilag a semmiért kaptunk egy kezdő színtű játékost. Hogy van-e benne rizikó? Szerintem nincs. Ha bejön akkor félelmetes DL lesz nálunk, ha meg nem akkor bukunk egy 5. körös picket, amit BB úgy is eltradelne 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Közben az újoncok is haladnak a szerződésekkel: http://patriots.hu/udfa-igazolasok/viito
ezt még nem olvastam itt sem és a pats.hu oldalon sem:

In addition, the Patriots announced that WR Tyree Barnes and RB Eric Kettani have been reinstated from the reserve military list.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most nézem, hogy BigAL ennyivel nagyobb Vincenél?

6.6 335 font - Al
6.2 325 font - VW
(6.5 300 font - Ty)

RDE-nek kicsit "súlyosnak" tűnik, mondom ezt teljesen analfabétaként a kérdésben...Witchdoctor
Teljesen mindegy milyen súlyos, ha olyan robbanékony lesz újra mint a Titansnél 2007-2008-ban. Ő legalább papíron endnek tűnik és tudja mi az, nyomást gyakorolni az irányítóra. Wilforknak bármennyire is jó a híre, pass rushban sehol sincsen, és ha túljátszatjuk, mert nincs rotáció és everydown DL játékos, akkor a futás ellen sem lesz olyan hatékony és hasznos mint lehetne. Különösen korai downokon, amikor nem mindegy, hogy 2nd&4-5-6 vagy második és 8-9-10 jön egy standard középső futás 1st&10-re után.DoM
Wilfork évi 2 sackje a legszebbek közé tartozik, imádom amikor az irányítóra vetődik az árnyéka, és a QB szemében megjelenik a felismerés, hogy egy kisbolygó tart felé, bármerre sprintel akkor is rá fog esni... Kb Vince ennyire alkalmas pass rushernek, ha néha ráesik a QB-ra az zseniális, de szerintem is felesleges volt endként az irányítóra küldeni, az a sok szaladgálás csak árt a derékbőségének
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
megkezdődött a sajtókonf, BB semmit nem kommentál a Hayneswort szerződéssel kapcsolatban. Azt mondta, hogy még nincs kész a szerződés, így tehát nem tud semmit sem mondani.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Közben az újoncok is haladnak a szerződésekkel: http://patriots.hu/udfa-igazolasok/
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Most nézem, hogy BigAL ennyivel nagyobb Vincenél?

6.6 335 font - Al
6.2 325 font - VW
(6.5 300 font - Ty)

RDE-nek kicsit "súlyosnak" tűnik, mondom ezt teljesen analfabétaként a kérdésben...Witchdoctor
Teljesen mindegy milyen súlyos, ha olyan robbanékony lesz újra mint a Titansnél 2007-2008-ban. Ő legalább papíron endnek tűnik és tudja mi az, nyomást gyakorolni az irányítóra. Wilforknak bármennyire is jó a híre, pass rushban sehol sincsen, és ha túljátszatjuk, mert nincs rotáció és everydown DL játékos, akkor a futás ellen sem lesz olyan hatékony és hasznos mint lehetne. Különösen korai downokon, amikor nem mindegy, hogy 2nd&4-5-6 vagy második és 8-9-10 jön egy standard középső futás 1st&10-re után.
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Most nézem, hogy BigAL ennyivel nagyobb Vincenél?

6.6 335 font - Al
6.2 325 font - VW
(6.5 300 font - Ty)

RDE-nek kicsit "súlyosnak" tűnik, mondom ezt teljesen analfabétaként a kérdésben...

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Én nem értem, hogy más topikokban mi baja van embereknek ezzel a húzással. Egy fos pickért hoztunk egy játékost, aki pár éve még szétdominálta a liga támadófalának 90%-át... Ezen vagy kicsit lehet bukni, vagy geci nagyot nyerni. Ennyi. Remélem az Öreg ellövi a 6-ik és 7-ik körös cuccokat is ilyenekre 😀
A 4-3 szerintem csöbörböl vödörbe 😊 Most OLB fronton vagyunk vékonyak, úgy meg DE fronton lennénk azok... Spikes meg a főiskolán jó volt 3-4 MLB-nek, de azért itt a nagyok között erre nem tennék nagyobb összeget. Itt azért lényegesen nagyobb teret kell bejátszani és nem árt, ha az ember coverben is otthon van...

Do your job
több mint 12 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
Jó kis meccs lesz idén a Redskins ellen 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
viito klaviatúrájából:

Állítólag 5 millába fog kerülni Haynesworth idén a Patriotsnak. 2013 lesz a durva év a szerződés terén.

2011: 5.4 milla
2012: 6.7 milla
2013: 8.5 milla + 20 milla aláírás + 500k roster bonusz aug 31-ig.

Egyébként a 7 éves 100 millás szerződés valójában egy 4éves 49 milliósra konvertálható egyszerűen a szakik szerint, igen valószínű, hogy alapban mi is csak a 2011+2012-es évben számolunk vele, aztán valami féle átstruktúrálás / cut következik.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Valaki nem tud valamit Al jelenlegi szerződéséről?
Ha jól emlékszem 7 éves szerződés volt, és a nagy részét a Skins már kifizette neki...

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Wilforkot már próbálgattuk sokszor DE poszton tavaly, de nekem annyira nem jött be. A pass rush képessége/technikája nem egetverő szerintem. Jó Ő ott középen.
akinek van vmi link nevűje BB sajtókonfjára az ne legyen rest betenni lécci 😛 😀

http://www.patriots.com/media-center/videos/patriotslive-video-player/893e7c6e-4efe-4e7e-a3ce-35f284d043a7


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eddigi FA legnagyobb meglepetése számomra. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi pénzt kap. De igazán nem látom, hogy miért lenne jó itt 3-4-ben ha Washingtonban szar volt. Max szituációs embernek lenne jó, de nem hiszem, hogy arra lett szerződtetve.
Nem lehet, hogy 4-3 lesz? Mert 3-4es OLB gyakorlatilag 3 van a csapatnál. Bár elnézve a játékos keretet, annyira nem alkalmas rá. Pl.: Spikes abban használhatatlan. Bár a D-Line megnézve ott egész jó lenne a csapat 4-3ban is. Lehet valami hibrid rendszer lesz.tamasboldizsar
Ezen átsiklottam, Spikes kurva jó 4-3-as MLB volt, szal nem mondanám, hogy használhatatlan 😊Wyatt
NFL-ben nem lenne már jó 43MLB szerintem. SOLB-t játszana inkább, playmakernek pedig ott lenne Mayo.

Minden esetre base 43-hoz szerintem nincsenek meg a szükséges embereink, felesleges is lenne átállni
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eddigi FA legnagyobb meglepetése számomra. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi pénzt kap. De igazán nem látom, hogy miért lenne jó itt 3-4-ben ha Washingtonban szar volt. Max szituációs embernek lenne jó, de nem hiszem, hogy arra lett szerződtetve.
Nem lehet, hogy 4-3 lesz? Mert 3-4es OLB gyakorlatilag 3 van a csapatnál. Bár elnézve a játékos keretet, annyira nem alkalmas rá. Pl.: Spikes abban használhatatlan. Bár a D-Line megnézve ott egész jó lenne a csapat 4-3ban is. Lehet valami hibrid rendszer lesz.tamasboldizsar
Ezen átsiklottam, Spikes kurva jó 4-3-as MLB volt, szal nem mondanám, hogy használhatatlan 😊

több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
jó, mert így házon belül megoldottuk az égető RDE problémát, Big Al nose, Wilfork pedig megy ki szélre power endnek 😀 😀
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
😂DoM
Az öreg nem hazudtolja meg magát! 😂Proxi
Magyar idő szerint 15 órakor lesz Belichick sajtótájékoztató. Akkor kiderül milyen választ húz elő a kalapjából. Ez még csak egy gyenge szurkolói próbálkozás volt.DoM
Nem figyeltem csak az idézett részre! 😀 facepalm

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
I went through a mental press conference of BB in regards to the Pat albert deal..

"What do you expect Haynesworth to be playing? Will he be more of a defensive end in base 3-4 scheme or mostly a rotational guy who'll make most of his appearances in nickel packages?"

"Well he's a defensive lineman. He'll play on the defensive line."
😂DoM
Az öreg nem hazudtolja meg magát! 😂Proxi
Magyar idő szerint 15 órakor lesz Belichick sajtótájékoztató. Akkor kiderül milyen választ húz elő a kalapjából. Ez még csak egy gyenge szurkolói próbálkozás volt.
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
I went through a mental press conference of BB in regards to the Pat albert deal..

"What do you expect Haynesworth to be playing? Will he be more of a defensive end in base 3-4 scheme or mostly a rotational guy who'll make most of his appearances in nickel packages?"

"Well he's a defensive lineman. He'll play on the defensive line."
😂DoM
Az öreg nem hazudtolja meg magát! 😂

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Fúúú! Ez nagyon komoly! 😊 BB egy zseni!
És az lesz a csúnya, hogy Big Al az első perctől kezdve fogja tudni, mit vár tőle a szervezet, és hol a helye!

Én csak azt kérem kis csapatunk nevében, hogy a srácok várjanak a 2. meccsig az Olinenk IR-re rakásával.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
I went through a mental press conference of BB in regards to the Pat albert deal..

"What do you expect Haynesworth to be playing? Will he be more of a defensive end in base 3-4 scheme or mostly a rotational guy who'll make most of his appearances in nickel packages?"

"Well he's a defensive lineman. He'll play on the defensive line."
😂
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Túl nagy volt a csend...Ilyen névnapi ajándékot vár az ember 😊
Nagy deal szerintem is.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát Bracenek és Deadricknek ki kell dolgozniuk a belüket, ha rosteren akarnak maradni szeptemberre... 😊Witchdoctor
pont most írtam Patriots.hu-ra, hogy azért ez felvet pár kérdést:

- Ty Warren egészségügyi állapota (hogy tér vissza a kihagyott év után)

- Lesz e másik trade, ahol ezúttal az eladó oldalon állunk:
Big Al-Big Vince-Big Warren kezdő + Stroud, Wright, mint első számú tartalékok, és a fiatalok: Brace, Pryor, Love, Deaderick. Wright pl képviselhet számottevőbb értéket a piacon, 43-ban pl igen szolíd kis DT lehetne.

- Van e a fiatalok közül akinek nagyon rosszul áll a szénája (Tavaly ugye Brace súly problémák, Deaderick hozzáállás gondok)
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hát Bracenek és Deadricknek ki kell dolgozniuk a belüket, ha rosteren akarnak maradni szeptemberre... 😊

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem lehet, hogy 4-3 lesz? Mert 3-4es OLB gyakorlatilag 3 van a csapatnál. Bár elnézve a játékos keretet, annyira nem alkalmas rá. Pl.: Spikes abban használhatatlan. Bár a D-Line megnézve ott egész jó lenne a csapat 4-3ban is. Lehet valami hibrid rendszer lesz.tamasboldizsar
Elég váratlan lenne, ha minimális offseason munkával váltana rendszert akárcsak részben a védelem, ahol annyi a fiatal (a falban is). Inkább arról lehet szó, amit a kinti fórumokon is írnak, hogy könnyedén mindig a pályán lehet, amikor nem alap 34 van, vagyis a snapek 50%-ban. Legyen szó akár négy falemberes nickel védelemről, amit Jarvis Green idejében is sokat használtunk, vagy a már korábban említett 245-ről.
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
ez tényleg piszok jó deal, csak maradjon egészséges amúgy szerintem többet tud ő 3-4-ben is játszani mint amit a Skinsben mutatott, de majd meglátjuk. Ez a D fal tetszetős, csak a pass rusherek terén akad némi kérdőjel de meglátjuk mit alkot BB még a piacon.