New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hú így elsőre rendesen beárazzátok a Bengals-t. Ennyire jók lennétek mégis csak? 😊flzoli
ennyit érnek a szezon előtti jósolgatások. A Bengals valszeg kicsit overhype-otl volt, min pedig alábecsültek.

viszont az 1. meccs 1. félideje alapján még nem vonnék le semmilyen következtetést a jövőre nézve, majd 4 meccs után térjün vissza rá, hogy ki a jó és ki nem.
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 028 — Patriots fan
első félidő a meglepetés kategória volt, csak így tovább a másodikban is, kell még Td és ha a D kibírja végig akkor jó kezdésről beszélhetünk 😊

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 9 471 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hú így elsőre rendesen beárazzátok a Bengals-t. Ennyire jók lennétek mégis csak? 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Na akkor kezdődjön!Mindenképp győzni kell, ha már nem tudtam tippelni Pats.hu-n :o
Remélem minél előbb elérhető lesz az oldal 😕

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!Bruschi85
akkor lett az érdeklődés, h nem bírta. 😕 dolgozunk rajta...Danna
én be se tudok lépni, pedig 99%-ig biztos vagyok benne, hogy Wyatt ott is a felhasználónevem, újraregelni mélcímemen meg nem tudok, mert már foglalt 😛Wyatt
kérj új jelszót, de vigyázz, mert számít a névnél a kisbetű-nagy betű. Ha nem megy, dobj holnap privit, és írd meg benne a regelt email címed, kiküldök rá új jelszót.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 25 343 — Three-time EL-champ^^
Na akkor kezdődjön!Mindenképp győzni kell, ha már nem tudtam tippelni Pats.hu-n :o

akkor lett az érdeklődés, h nem bírta. 😕 dolgozunk rajta...Danna
én be se tudok lépni, pedig 99%-ig biztos vagyok benne, hogy Wyatt ott is a felhasználónevem, újraregelni mélcímemen meg nem tudok, mert már foglalt 😛

több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető

akkor lett az érdeklődés, h nem bírta. 😕 dolgozunk rajta...
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 4 748 — Ajmo Vatreni
Rövid passzos játékkal verhető ez a Bengals D, rookie TE-k napja lehet remélhetőleg.manuszka86
Ezt írhattad volna fordított előjellel is.

Brianak megy egy nagy like ezért. Én is ugyanígy gondolom, akár igazam van akár nincs.
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 424 — Patriots és Kaposvári KK fan

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kaposvári Kosárlabda Klub!
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
hát fene sem tudja. tegyük félre a pénzt mert gondolom mankins is úgy gondolja h valahol csak megfizetik.
Ha az én tulajom akarná tőlem ezt, valszeg benyomtam volna egy samuel l jackson féle fuck you-t és bebasztam volna az ajtót.briareos
ő tudja... pályafutása legjobb szakaszában van, egy évet így (fizuban is) elveszíthet belőle
Vrabel is csak egyszer szólt be Kraftéknak..😀
több mint 11 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 12 782 — StuG Life
Mankins-szel majdnem lett megállapodás, de aztán Krafttól csak telefonon volt hajlandó bocsánatot kérni, nyilvánosan nem :S
http://sports.espn.go.com/boston/nfl/news/story?id=5564031_bb
Azért ez nonszensz. Ezek után én sem írtam volna alá. Ezt a f@szságot. Hihetetlen.zinedine5
hát, 56 milkáért belefér volna az a publikus bocsánatkérés a beszólásokért, főleg h őt Krafték nem savaztákGyulus
hát fene sem tudja. tegyük félre a pénzt mert gondolom mankins is úgy gondolja h valahol csak megfizetik.
Ha az én tulajom akarná tőlem ezt, valszeg benyomtam volna egy samuel l jackson féle fuck you-t és bebasztam volna az ajtót.

több mint 11 éve
grat Bria a cikkhez, szokás szerint magas színvonalú lett😊

1 óra múlva kezdődik a meccsünk, hogy is mondjam... hosszú volt ez a offseason

NEW ENGLAND PATRIOTS
WR - Julian Edelman
WR - Taylor Price
DB - Terrence Wheatley
RB - Laurence Maroney
LB - Dane Fletcher
OT - Steve Maneri
DL - Brandon Deaderick
OL - Nick Kaczur

nélkülük vágunk neki a meccsnek... LoMo no comment, mondjuk azt h vicces
Edelman hiányát szvsz a WW+Hernandez duóval csak túl fogjuk élni...😊

nagyon szoros meccset várok, a 2 O szvsz dominálni fog, csak akkor van esélyünk ha a D legalább megközelíti a Zimmer-egység szintjét...:S

23-20 Pats győzelem, utolsó perces Gos fg-vel😊Gyulus
szoros meccset várok én is, ha légi párbaj lesz akkor abban nyerhetünk, viszont ha Bensonék tudnak futni és harmadik és rövid kísérletek jönnek akkor meleg lesz a pite. De bízok Spikes-Mayo duóban középen, és remélem állatok lesznek 😊
Rövid passzos játékkal verhető ez a Bengals D, rookie TE-k napja lehet remélhetőleg.

több mint 11 éve
Mankins-szel majdnem lett megállapodás, de aztán Krafttól csak telefonon volt hajlandó bocsánatot kérni, nyilvánosan nem :S
Azért ez nonszensz. Ezek után én sem írtam volna alá. Ezt a f@szságot. Hihetetlen.zinedine5
hát, 56 milkáért belefér volna az a publikus bocsánatkérés a beszólásokért, főleg h őt Krafték nem savazták
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 4 748 — Ajmo Vatreni
Azért ez nonszensz. Ezek után én sem írtam volna alá. Ezt a f@szságot. Hihetetlen.
több mint 11 éve
grat Bria a cikkhez, szokás szerint magas színvonalú lett😊

1 óra múlva kezdődik a meccsünk, hogy is mondjam... hosszú volt ez a offseason

NEW ENGLAND PATRIOTS
WR - Julian Edelman
WR - Taylor Price
DB - Terrence Wheatley
RB - Laurence Maroney
LB - Dane Fletcher
OT - Steve Maneri
DL - Brandon Deaderick
OL - Nick Kaczur

nélkülük vágunk neki a meccsnek... LoMo no comment, mondjuk azt h vicces, meglátjuk a nyugdíjasklub + BJGE mihez fog kezdeni

Edelman hiányát szvsz a WW+Hernandez duóval csak túl fogjuk élni...😊

nagyon szoros meccset várok, a 2 O szvsz dominálni fog, csak akkor van esélyünk ha a D legalább megközelíti a Zimmer-egység szintjét...:S

23-20 Pats győzelem, utolsó perces Gos fg-vel😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
http://sports.espn.go.com/boston/nfl/news/story?id=5564031
több mint 11 éve
végre elkészült, pont időben
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1220briareos
már-már hiányoltuk a szerény kis csoportunk beharangozóját, amúgy remek cikk 😊
2 óra még és kezdődik!

több mint 11 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 12 782 — StuG Life
végre elkészült, pont időben
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1220

több mint 11 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Nem mondhatni, hogy szívem csücske a Pats, de remélem, hogy ma nem lesztek valami fene nagy állatbarátok.

Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 11 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
végre újra gameday,remélem a srácok kitesznek magukért,csak a győzelem elfogadható,Go Pats

http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nemcsak az e heti, de a jövő heti meccsünket is adja az ESPN. Már alig várom az estét, mikor kezdődik már? 😊lucas
19:00 😉
több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Nemcsak az e heti, de a jövő heti meccsünket is adja az ESPN. Már alig várom az estét, mikor kezdődik már? 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 10 156 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ravens elleni vereség óta erre várok .Kiváltképp egy "ütős" LB játékra.
Szvsz 7-10 pont lesz köztünk.
GL Pats !
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 170
Kezdőcsapatra tippek?nDRo
Offense:
Light-Connolly-Koppen-Neal-Vollmer-Crumpler-Brady-Moss-Welker-Tate-Taylor
Jól ismert 3WR+1TE+1RB-s felállás.

Defense: Warren-Wilfork-Wright-TBC-Mayo-Spikes-Murrell-McCourthy-Butler-Vödör-Chung
Magyarán sztem semmi meglepetés.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Véleményem szerint a CIN földön és levegőben is erős. Magunkról nem tudunk semmit, illetve azt igen, hogy két rutintalan corner veszi fel a harcot pass rush "nélkül" a ligában is jónak tartható elkapókkal idgenben. Szerintem az a kérdés, hogy ők legalább közepesen helyt állnak-e + a támadóegység halad-e közel 2007-s szinten, miközben a fal nem komplett+1 percet sem játszott élesben úgy, ahogy fel fog állni. ?? Ezért tartom reálisnak, hogy 7-14 ponttal kikapunk. Meglátjuk, bízzunk a csapatban és a játékosokban + az EDZŐKBEN, mert rajtuk sok múlik.

Üdv éd GOPATS!!!GOSB4
Nem szoktam meccs eredményt tippelni, most se fogok, de azért a mi védelmünkben szólva....
Van egy elég kiegeynsúlyozatlan irányítójuk, úgyhogy TO és 85 önmagában kevés a sikerhez.
Nálunk is van liga szinten két elit WR és, egy igencsak elit QB mellett.
Egyébként meg az első meccsen bármi megtörténhet.
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Kezdőcsapatra tippek?