New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Nem vesszük, de azért jó játszani egy kicsit a nevekkel. 😉

Pláne hogy a végén tényleg lesz szezon... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem kell vérmesen komolyan venni ezt a 53-as tippet. Csak annyit mutat, hogy nem feltétlenül van tele a csapat betömésre váró lyukakkal, ezért egyáltalán nem lesz meglepő, ha nem lenne aktív az UFA piacon a csapat. Stroud a Bills ligautolsó futás elleni védelmének volt oszlopos tagja. A Patsnél lehet új életre kel, különösen ha még Wilfork és Ty van mellette a falba. Bárcsak úgy lenne, hogy akár csak egy évre betöltené az RDE posztot állandó jelleggel. Jó játék azon a poszton, könnyen az x-faktor lehet a védelemben.
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Cannon szerintetek nem PUP-on fogja kezdeni?
Akkor az O-falban marad egy szabad hely...

Stroud tényleg jó kérdés hogy felfér-e...
(Látni kellene a szerződését hogy mennyi a garantáltja...) 😉

* Megnéztem közben és hát van esély rá hogy nem éli meg a Rostert...
(Ha "Miguel"-nek hinni lehet "csak" 125.000-be fájna kitenni ha nem győzi meg BB-éket a felkészülés alatt...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DoM: ezek szerint úgy érzed Stroud nem lesz benne a keretben? Engem meglepne.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
@Wyatt

Ohrnbergertől negyedik körös pick létére semmit nem láttunk eddig, sőt premeccseken kifejezetten gyenge volt. Tavaly év végén is Wendellből lett kezdő az utolsó két alapszakasz meccsen helyette. Lehet centert akarnak belőle nevelni. Én nem hiszek ebben a projectben.

Stroudot nehezen tudom hova tenni. Úgy számolok vele, hogy olyan részidős feladatokat tudhat legfeljebb ellátni, mint G. Warren, ha sérülés/formaingadozás van. Rob Ryan állítólag már kampányolt Bowen mellett, mert lát benne fantáziát az ő rendszerében is, hogy meg tud feleni a futás ellen feléje támasztott elvárásoknak.

Létszámban nagyon rendben van a védőfal (Wilforkkal nem számolva endként):

NT-ben Wilfork mögött ott van cserének Pryor, Wright, Love -- előbbi kettő a sub felállások embere volt tavaly, Wright ugyen a sackleader, ahogy te is utaltál rá.

Ty Warren ha egészséges, stabil pont az egyik kezdő end helyén. A másik oldalra ott van Brace (inkább egydimenziós játékos futás ellen), Deaderick akivel tavaly volt kisebb probléma, amikor fel lett függesztve, nem tudom ezen tudott-e változtani, vagy mennyire tolerálja majd a stáb ezt a jövőben. Valamint ott van két project - a tavaly sérültet jelentett Kade Weston, aki Barry Cofieldhez lett hasonlítva draft előtt, illetve a két éve a PS-ben jegelt Richard, Brace-hez hasonlóan inkább egydimenziós játékos futás ellen.

Ide szerintem beférne Bowen a kezdősorba, és Wrighttal bárban nagyon komoly erőt jelentenének 2-emberes védőfalban sub felállásoknál.

Azonban osztom viito véleményét, amit a cikkhez írt, hogy az ötletelés szép dolog, de nagyon meglepődnék, ha kezdő játékos/fontos kiegészítő játékos érkezne az UFA piacról.

QB (3): Brady, Hoyer, Mallett
RB (5): BJGE, Vereen, Ridley, Woodhead, Faulk
WR (6): Branch, Welker, Tate, Price, Edelman, Slater (st)
TE (4): Gronk, Hernandez, Crumpler, Smith
OL (9): Vollmer, Solder, Mankins, Koppen, Connolly, Wendell, LeVoir, Cannon, Kaczur

DL (6): T. Warren, Wilfork, Brace, Wright, Pryor, Deaderick/Love
OLB (4): Cunningham, Ninkovich, TBC, Moore
ILB (4): Mayo, Spikes, Guyton, Fletcher
CB (5): Bodden, McCourty, Dowling, Arrington, Butler
S (4): Chung, Sanders, Meriweather, Page

ST (3): Katula, Gost, Meskó
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Btw, Dom:
Ohrnbergert még a lehetséges cserék között sem említed, ennyire nem tartod semmire?
Solderről amilyen hírek jöttek RT-ként felesleges lenne próbálkozni vele, már ha nem csak passz védelemre akarnánk ott tartani, a futást nem igen fogja segíteni, szóval egyelőre én egy Light (Solder, az év vége felé folyamatosan növekvő játékidő, a szezon végére egyértelmű kezdéssel), Vollmer LT, RT párost látnék szívesen, illetve persze, ha maradna Mankins is. Azért Light még most se olyan kutyaütő, bár én lassan már eltekintenék erőltetésétől, Vollmer bizonyította, hogy mindkét oldalon minden szerepkörben jó, de futásnál kifejezetten. A G projectek közül jó lenne, ha legalább egy felérne olyan szintre, hogy kezdőbe lehessen nyugodtan állítani, és akkor már csak Koppent kell nagy nehezen elviselned még egy évig 😀 Vagy reménykedünk, hogy jön Baas... 😛
A másik oldalon, McGowan emlékeim szerint TE-k ellen kifejezetten jó volt, szemben mindenki mással, Page-től viszont egy Inten kívül sok most nem rémlik, bár ez lehet az én hibám is, én inkább előbbit tartanám talán meg a kettő közül.
A futók közül, bár van akit fájó szívvel, de mindenkit elengednék, a Vereen, Ridley, Woodhead, BJGE (ha marad) osztag elég kell legyen, G. Warren jó volt, de Stroud szerintem is többet tud tenni a csapat érdekében, plusz jön vissza Ty is, szal DE-részleg is faszipántos így is, két rúgóra pedig nekünk tényleg nincs szükségünk.
Lawson szerintem is felesleges lenne OLB-ben, mint ahogy nálam Woodley is, sokkal inkább Hali, de utóbbi kettő ugye tök mindegy mennyire passzolna, esély rá 0. Kiwanuka, hát jó kérdés, legyen inkább Eric Moore a liga sackleadere 😀
Bowen szerinted nyújtana annyi pluszt Stroudhoz képest? Mert, ha nem, akkor több pénzt szerintem felesleges rá áldozni, 3rd downra jöhet Mike (sackleaderünk...), azt csókolom
Safety, na az megint egy olyan, akit nem szeretnék, ha külön hoznánk, pláne Manninget, akiktől a Bears szurkolói kb rosszul vannak. Visszafutónak jöhet mondjuk, de oda sem érzem szükségét Tate és Edelman miatt.
Ray Edwardsot már tavaly is említették, egyelőre őt sem feltétlen erőltetném, Rice-nak viszont kifejezetten örülnék, sokkal inkább mint James Jonesnak, és nem feltétlen utóbbival van sok bajom. Rice, ha jönne... Na mindegy, felébredek 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Amit viszont nem értek. Sub packageben kezdő poszt a harmadik safety? Egy LB jön le Nickelhez (ROLB tipikusan 4-3ban, vagy RILB 3-4ben, de csapata válogatja. Ma már 3-4ben is inkább egy DE jön le nickelben), és egy CB jön fel. Ettől ő a nickelback. Aztán Dimeban is van dimeback, nem dime safety, meg nickelsafety.
Bár láttam én már sok mindent. 3 safety is lehet, csak ennyire fixen még láttam a safety előnyét cornerrel szemben.ulpianus
ha a szavakkal akarunk játszani, akkor egy front7 játékos helyett jön fel egy DB (defensive back). Az, hogy ez safety vagy corner már a helyzettől, a játékos állománytól és az alkalmazott schemáktól függ. Ha van 3 jó safety-d, akkor könnyen lehet, hogy inkább nekik biztosítasz folyamatos játéklehetőséget a kéz kezdő corner mellett, nem pedig egy gyengébb csere cb-vel fogsz próbálkozni.
Egyébként azt gondolom, hogy sokaknak igazuk van, amikor azt mondják, hogy egyre több az olyan játékos, akinek az igazi posztja a DB, mert igazából valahol egy corner és egy free safety között helyezkednek el.viito
Nem játszok a szavakkal, a nickelback az cornerback.

Mutass nekem egy olyan cikket, szakértőt, vagy bármi komoly forrást, ahol a nickelback alatt safetyt értettek. Énmég ilyet nem láttam legalábbis. Ha már játszunk a szavakkal, akkor a Quaterback, running back,vagy fullback is lehet nickelback? Az is mind back. 😀 Na jó, ezt nehogy valaki komolyan vegye, mert megharagszom! 😀

Egyébként én elismertem már a legelső hszben is, hogy lehet 3 safety a pályán. (hogy egy érdekeset mondjak, pont Belicheat hívta először a Miami ellen a prfi ligában a nulla DL emberes felállást, ott aztán volt DB felhozatal)
De itt most nem erről volt szó. Hanem, hogy DoM azt írta egy harmadik safety az majdnem kezdő poszt. Mert sub packageben a harmadik safety olyan gyakran van fent, hogy kvázi kezdőposztnak is megfelel.
Erre kérdeztem rá, mert sztem ilyenkor inkább a nickelback számít kezdőposztnak, nem egy safety. Tudtam tegnap is, hogy 3 safety van a Patsben sokat, de akkor is nekem meglepő volt így, hogy már a jövőre nézve is kezdőposzt a harmadik safety. Persze azt is leírtam, hogy csapata válogatja.

A DB elnevezés igaz, csak sztem nem sok köze van a kérdéshez. Inkább rosterre írják ki, és nagyon is találó. Ahogy vannak DL posztú védők is. Meg RB posztúak 8Tehát nem HB vagy FB). A DB sztem nem olyan játékost jelöl, aki se nem corner, se nem safety játékot játszik, hanem egy valami harmadik félét. Inkább olyan játékost, aki képes vagy corner, vagy safety játékra is egyaránt.
Leginkább olyan cornerből lesz DB a rosteren, aki elég nagy (legalább 6'0 magas vagy nagyobb és 200+ font), és elég fizikális safety játékra is. Meg ma már sok olyan safety érkezik a ligába, akik kiváló emberfogók is egyben, ezt is megpróbálják kihasználni. Érthető.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amit viszont nem értek. Sub packageben kezdő poszt a harmadik safety? Egy LB jön le Nickelhez (ROLB tipikusan 4-3ban, vagy RILB 3-4ben, de csapata válogatja. Ma már 3-4ben is inkább egy DE jön le nickelben), és egy CB jön fel. Ettől ő a nickelback. Aztán Dimeban is van dimeback, nem dime safety, meg nickelsafety.
Bár láttam én már sok mindent. 3 safety is lehet, csak ennyire fixen még láttam a safety előnyét cornerrel szemben.ulpianus
ha a szavakkal akarunk játszani, akkor egy front7 játékos helyett jön fel egy DB (defensive back). Az, hogy ez safety vagy corner már a helyzettől, a játékos állománytól és az alkalmazott schemáktól függ. Ha van 3 jó safety-d, akkor könnyen lehet, hogy inkább nekik biztosítasz folyamatos játéklehetőséget a kéz kezdő corner mellett, nem pedig egy gyengébb csere cb-vel fogsz próbálkozni.
Egyébként azt gondolom, hogy sokaknak igazuk van, amikor azt mondják, hogy egyre több az olyan játékos, akinek az igazi posztja a DB, mert igazából valahol egy corner és egy free safety között helyezkednek el.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Amit viszont nem értek. Sub packageben kezdő poszt a harmadik safety? Egy LB jön le Nickelhez (ROLB tipikusan 4-3ban, vagy RILB 3-4ben, de csapata válogatja. Ma már 3-4ben is inkább egy DE jön le nickelben), és egy CB jön fel. Ettől ő a nickelback. Aztán Dimeban is van dimeback, nem dime safety, meg nickelsafety.
Bár láttam én már sok mindent. 3 safety is lehet, csak ennyire fixen még láttam a safety előnyét cornerrel szemben.ulpianus
A Patsnél Meriweather Harrison végső sérüléséig gyakorlatilag a nickelback volt 2008-ban, mielőtt kezdő lett volna. Illetve ahogy Wyatt is írta tavaly Chung is gyakran volt ötödik DB bár ehhez némi köze lehetett a CB depth hiányának is.

Az általános gyakorlat valóban az, hogy CB az első csere, az ötödik DB a nickel felállásokba, így ott ez pontosabb fogalmazás lett volna.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk nagyon sokszor Chung volt nickelbn is, de Bodden felépülésével, Ras-I draftolásával, DMC-vel, Butlerrel és a többiekkel. Vissza fog szerintem szorulni

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Mindig olyan érzésem volt, hogy Pollard és ő is a regime-váltáskor bizonyos mértékig elkerülhetetlen tisztogatásnak esett áldozatul, és nem azért volt ő állandó kezdő 2007-ben és 2008-ban, mert négy-, illetve kétgyőzelmes csapatban játszott, hanem tényleg megüti azt a szintet, akár csak harmadik safetyként (bár ez gyakorlatiag kezdő posztnak számít manapság, amikor a védelmek idejük felét sub felállásban töltik).

Kiváncsian várom, hogy marad-e Foxboróban.DoM
Pollardot a "Bradyzúzót" egyértelműen hülyeség volt elküldeni, azóta téma, hogy kéne egy jó SS Berry mögé. Nagyszerű. De valóban ezért mentek el. Anno Herm egy drafton hozta őket Page-el, és most 2010ben egy drafton jött a váltás is (Berry+Kendrick Lewis), csak előkelőbb pickekből.

Amit viszont nem értek. Sub packageben kezdő poszt a harmadik safety? Egy LB jön le Nickelhez (ROLB tipikusan 4-3ban, vagy RILB 3-4ben, de csapata válogatja. Ma már 3-4ben is inkább egy DE jön le nickelben), és egy CB jön fel. Ettől ő a nickelback. Aztán Dimeban is van dimeback, nem dime safety, meg nickelsafety.
Bár láttam én már sok mindent. 3 safety is lehet, csak ennyire fixen még láttam a safety előnyét cornerrel szemben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Jó cikk.ulpianus
Köszönöm.

Jarrad Page "a benne rejlő lehetőség alapján is kezdőszintű játékos lehet az NFL-ben". Ez igaz. Olyannyira, hogy 3 évig kezdő is volt a Chiefsben, már rookieként is. (Aztán 2009ben pár meccs után lesérült.)

Én főleg betömörült védelemben szerettem a játékát (RZ, EZ), nagy területen el tud veszni. De hetedik köröshöz képest jó játékos. Hiába, Herminator a védők közt mindig talált tehetségeket.ulpianus
Mindig olyan érzésem volt, hogy Pollard és ő is a regime-váltáskor bizonyos mértékig elkerülhetetlen tisztogatásnak esett áldozatul, és nem azért volt ő állandó kezdő 2007-ben és 2008-ban, mert négy-, illetve kétgyőzelmes csapatban játszott, hanem tényleg megüti azt a szintet, akár csak harmadik safetyként (bár ez gyakorlatiag kezdő posztnak számít manapság, amikor a védelmek idejük felét sub felállásban töltik).

Kiváncsian várom, hogy marad-e Foxboróban.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A szabadügynökök Patriots szemszögből: http://patriots.hu/new-england-es-a-szabadugynokok/DoM
Jó cikk.

Jarrad Page "a benne rejlő lehetőség alapján is kezdőszintű játékos lehet az NFL-ben". Ez igaz. Olyannyira, hogy 3 évig kezdő is volt a Chiefsben, már rookieként is. (Aztán 2009ben pár meccs után lesérült.)

Én főleg betömörült védelemben szerettem a játékát (RZ, EZ), nagy területen el tud veszni. De hetedik köröshöz képest jó játékos. Hiába, Herminator a védők közt mindig talált tehetségeket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A szabadügynökök Patriots szemszögből: http://patriots.hu/new-england-es-a-szabadugynokok/
több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
a számokat kedvelőknek gsn blogjáról:
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/07/forbes-32-2010-3-new-england-patriots.html
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hát pl nem lenne rossz tudni, hogy kik is lesznek pontosan FA-k 😊
Valaki tolhatna egy linket a tuti szabadügynökökről.
Elvileg mondjuk a tagek maradnak majd, RFA-ket meg valahogy csak megoldjákWyatt
gsn arról írt korábban, hogy a 2009-es szabályok jönnek vissza UFA téren. A franchise tagek maradnak, értelemszerűen a 4 v. 5 év rutinnal rendelkező játékosra tett RFA tender semmis lesz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És Mit szóltok a feltételezéshez, hogy Eric Moore lesz a kezdő OLB?
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/7820/belichick_nem_aggodik
Hozzáteszem nekem szimpatikus amit a srác csinált azon a pár meccsen amin lehetőéget kapott..pasztoyb
egyelőre szezon sincs, amin kezdő lehetne... (se ota, se edzőtábor, se semmi), úgyhogy azt szólom hozzá, hogy unatkozik a cikk szerzője, és valamit írnia kell, mert sok épkézláb hír nincs mostanában.

Persze, ha bejön neki, akkor majd egész szezonban hallani fogunk a nagy ötletről, de 10000 ilyen tippből általában csak 1 jön össze a maradék esetben viszont nem szokták nagydobra verni a nagy offseason tippjáték marhaságait 😛
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
És Mit szóltok a feltételezéshez, hogy Eric Moore lesz a kezdő OLB?
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/7820/belichick_nem_aggodik
Hozzáteszem nekem szimpatikus amit a srác csinált azon a pár meccsen amin lehetőéget kapott..pasztoyb
Az tény, hogy nem mozgott rosszul amikor lehetőséget kapott, de úgy, hogy szinte a teljes felkészülési időszak kimarad nem látok rá sok esélyt. Egy Ninko-Cuni kezdőpárosnak van a legnagyobb esélye szerintem.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
pasztoyb New England Patriots 104
És Mit szóltok a feltételezéshez, hogy Eric Moore lesz a kezdő OLB?
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/7820/belichick_nem_aggodik
Hozzáteszem nekem szimpatikus amit a srác csinált azon a pár meccsen amin lehetőéget kapott..

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát pl nem lenne rossz tudni, hogy kik is lesznek pontosan FA-k 😊
Valaki tolhatna egy linket a tuti szabadügynökökről.
Elvileg mondjuk a tagek maradnak majd, RFA-ket meg valahogy csak megoldják

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Srácok, ha végre megnyílik az FA piac kit látnátok szívesen 2011ben Pats mezben?pasztoyb
őszínte leszek. Senkit!

Persze, nem mondom, hogy nincs 1-2 olyan név, az UFA listán, aki akár komoly erősítést jelentene a csapat számára, de azt hiszem a többségük igényei nagyon messze esnek a Patriots által kifizetendő tételektől, kiegészítő embereket meg kár vásárolni, arra ott van a jelenlegi keretben egy csomó játékos, inkább ők kapják meg a fejlődés lehetőségét.

Azért egy nevet mégis tudok mondani: Logan Mankins.
több mint 12 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Srácok, ha végre megnyílik az FA piac kit látnátok szívesen 2011ben Pats mezben?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt még úgy el tudtam volna fogadni, ha a 2007-es csapatot vették volna bele, amely rekordok tömegét állította fel, csak hát az meg ugye elhasalt végül. Az alapötlet nem rossz a szerző részéről, a kidolgozás nem sikerült túl jól viszont sajnos.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A vicc inkább a betett Jets-kép, annak mi köze a Patshez, azt nem tudom. Btw. a Pats erősen kakukktojás a társaságban, ha már a valaha volt legjobb csapatot keresik. Volt az NFL-nek Patshez hasonló (erősebb?) dominanciájú csapata többször is. Pats fan az író és/vagy a szerkesztő, a képszerkesztő meg nem.
szerk. kicserélték a képet. Legalább észrevették. S sikerült az ikonikus Brady-Hoyer párost betenni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ez a szavazás-doboz elég vicces lett így 😀
Meg mondjuk kicsit erős, hogy domináltuk az elmúlt 15 évet, de tény, hogy ha ki kell emelni valakit, még mi lehetnénk leginkább azok