New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
cs Én szívesen látnék például egy feltradet valakiért. Bár akkor ugye megint előjön a kiért érné meg felmenni kérdés.FViktor93
Mondjuk értem 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
nyilván egy Woodley szintű FA-t mindenki szívesen látna, de ha meg is történne, csak hatványozottan igaz lenne hogy sűríteni kéne azokat a pick-eket. vagy lehet BB már tudja hogy jövőre 60 fős lesz a roster limit 😊a5
Egy részről ahogy Soldi is mondta nem hülyeség a dolog. Másrészről azért ezt a picksűritést idén eléggé meg lehet valósítani. 6 pick az első 3 körben rohadt sok. Ennyi újoncnak nem biztos h van hely a csapatnál. Én szívesen látnék például egy feltradet valakiért. Bár akkor ugye megint előjön a kiért érné meg felmenni kérdés.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
@jeffphowe: Just got off phone with Donte Stallworth. He said he would love to play for the Patriots next season

kár h üvegből van. :/Danna
Ha egészséges tudna maradni jöhetne. Vele azért mentek a hosszú passzok 2007ben.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
@jeffphowe: Just got off phone with Donte Stallworth. He said he would love to play for the Patriots next season

kár h üvegből van. :/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nyilván egy Woodley szintű FA-t mindenki szívesen látna, de ha meg is történne, csak hatványozottan igaz lenne hogy sűríteni kéne azokat a pick-eket. vagy lehet BB már tudja hogy jövőre 60 fős lesz a roster limit 😊a5
Nem mondasz butaságot ám. Nagyon könnyen elképzelhető a nagyobb roster. Sőt ebben szinte biztos vagyok 18 meccses alapszakasz esetén.

Bár ugye ez az intézkedés megint nem a Bradyket és Polamalukat védené, de ettől ez még valószínűleg így lenne, ha 18 meccs lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyilván egy Woodley szintű FA-t mindenki szívesen látna, de ha meg is történne, csak hatványozottan igaz lenne hogy sűríteni kéne azokat a pick-eket. vagy lehet BB már tudja hogy jövőre 60 fős lesz a roster limit 😊
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Sajnos van ráció abban, amit Soldi ír, van esély arra, hogy Woodley távozik (és sajnos nem is kevés), én mégis úgy gondolom, hogy inkább tageljük, mint hogy elengedjük.


tenorx
Ez valós opció, sőt az egyetlen útja szvsz a megtartásának.

De ugye nincs CBA, így nem tudjuk miként változnak, egyáltalán lesz-e tagelési lehetőség. 😉Soldados
Hát majd meglátjuk. Sőt, ha lesz tag remélem megkapja, megérdemli a pénzt, jelenleg 550.000$ért játszik All-Pro szinten.

nDRo: Nézzél Aggies meccseket, aztán örülnél Millernek rendesen, még akkor is, ha csak ennyi a súlya (és még simán növelheti is).tenorx
Én lehet örülnék neki, kérdés BB-éknek is tetszik-e. 😊 Nekem oly mindegy hogy Woodley vagy Miller döngöli a földbe pats mezben az ellen irányítóját 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sajnos van ráció abban, amit Soldi ír, van esély arra, hogy Woodley távozik (és sajnos nem is kevés), én mégis úgy gondolom, hogy inkább tageljük, mint hogy elengedjük.


tenorx
Ez valós opció, sőt az egyetlen útja szvsz a megtartásának.

De ugye nincs CBA, így nem tudjuk miként változnak, egyáltalán lesz-e tagelési lehetőség. 😉Soldados
Hát majd meglátjuk. Sőt, ha lesz tag remélem megkapja, megérdemli a pénzt, jelenleg 550.000$ért játszik All-Pro szinten.

nDRo: Nézzél Aggies meccseket, aztán örülnél Millernek rendesen, még akkor is, ha csak ennyi a súlya (és még simán növelheti is).
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sajnos van ráció abban, amit Soldi ír, van esély arra, hogy Woodley távozik (és sajnos nem is kevés), én mégis úgy gondolom, hogy inkább tageljük, mint hogy elengedjük.


A Pats meg simán tud draftolni OLBt, nagyon jó kis játékosok jönnek idén, ti meg tele vagytok pickekkel. Pár példa:
-Von Miller
-Justin Houston
-Jeremy Beal
-Dontay Moch
és még sorolhatnám, például Robert Quinn is simán játszhat OLBt, ha sikerül behúznotok.tenorx
Az oké, hogy sok a leendő OLB prospect, de nem tudom mennyire okos dolog még több fiatalt beépíteni az amúgy is fiatal csapatba. És arról nem is megfeledkezve, hogy nekünk oylan OLB kéne aki első perctől kezdve kezdő tud lenni és jó futás ellen valamint domináns pass rusher.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sajnos van ráció abban, amit Soldi ír, van esély arra, hogy Woodley távozik (és sajnos nem is kevés), én mégis úgy gondolom, hogy inkább tageljük, mint hogy elengedjük.


tenorx
Ez valós opció, sőt az egyetlen útja szvsz a megtartásának.

De ugye nincs CBA, így nem tudjuk miként változnak, egyáltalán lesz-e tagelési lehetőség. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Sajnos van ráció abban, amit Soldi ír, van esély arra, hogy Woodley távozik (és sajnos nem is kevés), én mégis úgy gondolom, hogy inkább tageljük, mint hogy elengedjük.


A Pats meg simán tud draftolni OLBt, nagyon jó kis játékosok jönnek idén, ti meg tele vagytok pickekkel. Pár példa:
-Von Miller
-Justin Houston
-Jeremy Beal
-Dontay Moch
és még sorolhatnám, például Robert Quinn is simán játszhat OLBt, ha sikerül behúznotok.tenorx
Miller talán a kettőnegyvenet sem éri el. Nem épp az a Pats méret 😐
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sajnos van ráció abban, amit Soldi ír, van esély arra, hogy Woodley távozik (és sajnos nem is kevés), én mégis úgy gondolom, hogy inkább tageljük, mint hogy elengedjük.


A Pats meg simán tud draftolni OLBt, nagyon jó kis játékosok jönnek idén, ti meg tele vagytok pickekkel. Pár példa:
-Von Miller
-Justin Houston
-Jeremy Beal
-Dontay Moch
és még sorolhatnám, például Robert Quinn is simán játszhat OLBt, ha sikerül behúznotok.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát én nagyon örülnék ha elhoznánk. Bár kicsi esélyét látom ennek. Egyszerűen nem férne bele a BB féle játékos politikába ha nagy pénzért ide jönne. Pedig tőle nem sajnálnám a milliós fizut. Mondjuk kérdés, hogy BB hogyan gondolkodik az OLB posztot illetően. Mennyire gondolja elégnek TBCt vagy Ninkot a kezdő posztra Cunningham mellet. Mennyire lát valakiben a drafton lehetőséget, hogy első perctől megbízható játékos legyen. Bár én úgy gondolom, hogy ez a poszt az ahol egy kicsit más útra kell mennie BBnek és egy már kész bizonyitott játékost kellene választania. értem, hogy fiatalság előre, de csak fiatalokból nem leszünk nyerő csapat kellene egy-két rutinos játékos is, és ilyen lehetne Woodley.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na? Viszont sztem nem hozzátok fog menni. Lesz aki mocskosul jobban túlfizeti majd. Soldados
Lebeau viszi majd magával a sivatagba. 😉zinedine5
Sajnálom, de LeBeau Pittsburgh-ből fog visszavonulni, a kérdés csak az, hogy mikor. 😉 A ligának rossz hír, de nagyon úgy fest a nyilatkozataiból, hogy nem idén. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Na? Viszont sztem nem hozzátok fog menni. Lesz aki mocskosul jobban túlfizeti majd. Soldados
Lebeau viszi majd magával a sivatagba. 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Woodley pl FA lesz.Soldados
Van nálatok cap hely még egy Harrison kaliberű szerződésre? Mert gondolom ez lehet az elvárás a játékos oldalán.

Teljesen megfeledkeztem róla, bár ettől még egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a Steelers elengedné.DoM
Több probléma van. Az új CBA fog rendelkezni ugyebár a capről, így jelenleg nem lehet megmondani, hogy tudunk-e neki olyan szerződést adni vagy sem, hol állunk jelenleg a capben, mert hát azt se tudjuk mekkora lesz a cap.

De ha elfogadsz engem hiteles forrásnak, akkor...

Akkor sztem ő fog menni. A steelers-nél mindig a contract year előtt hosszabbítanak a kiemelt fontosságú playákkal (ez Woodley esetében a final year szabályai miatt nem valósulhatott meg, de most nem mennék bele, azt hiszem, Te azt úgyis tudod). Ilyen játékos lesz Timmons és Polamalu. Őket muszáj, méghozzá bármi áron. Rajtuk kívül 3 kezdőnek jár le a szerződése: Colon (őt tuti elengedjük az Achilles-szakadása és Flozell (neki még 1 évre van szerződése) szereplése miatt. A másik kettő az érdekes: Ike és Woodley. Nem kérdés melyik a jobb játékos. De az sem hogy melyik a fontosabb a Steelers-nek. Ike (tessék mély levegőt venni 😀) egy nagyon megbízható jó corner, akit bármelyik elkapóval ott lehet hagyni. Ő abszolút megfelel minden igényünknek, egyetlen WR-t sem enged parádézni, noha nem egy INT-gyár, de a passzokat szépen levédekezi, de YAC-ot tuti nem enged, tud blitzelni, kiváló futás ellen, fizikális. Mögötte viszont senki. És ami még viccesebbé teszi a CB-helyzetet: Gay és B-Mac szerződése is lejár. Így azt hiszem egyértelmű: Ike megtartása elsőszámú prioritás a Steelers számára, ez számomra nem kérdés. Nagyobb, mint Woodleyé, és mondom ezt úgy, hogy hatalmas kedvencema srác és akik régiek a fórumon tudják, hogy a kívánságlistámon szerepelt a 2007-es drafton (abból bejött Timmons és Sepu is még 😊). A másik 2, haloványabb közül is egyet meg kell tartani, de az minden bizonnyal olcsó mulatság, nem jelenthet gondot, 1. körben be kell húzni egy CB-t (Ike is már 30), aki legkésőbb 2. évében átveszi a kezdő posztot a Gay/B-Mac páros megtartott tagjától. És hogy tovább árnyaljam a képet. Vajon a Steelers véletlenül draftolt tavaly 2 OLB-t? Igaz ebből egyet beáldoztunk amiatt, hogy Aaron Smith-t rosteren tartsuk, s egy DE-t felhozzunk a PS-ből (Thaddeus Gibsont a Frisco kapta fel waiverről). Viszont Worilds, bár kevés lehetőséget kapott, de bizony jónak tűnt, van is 2 sackje, pedig nagyon limitált lehetőséget kapott.

Na? Viszont sztem nem hozzátok fog menni. Lesz aki mocskosul jobban túlfizeti majd. És bár mint írtam már, imádom, de ő azért elég erősen él Harrisonból és nem fordítva. 😉 Ettől független hatalmas playmaker a srác és eszméletlen elánnal játszik. Hatalmas forma a Facebookon is, de minden bejegyzéséből látszik: kizárólag a játékra és a győzelemre koncentrál. Minél nagyobb a tét, annál jobb: 6 PO-meccs 10 sack, de minden meccsen legalább 1. 😊

Egyéb kérdés róla? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Woodley pl FA lesz.Soldados
Van nálatok cap hely még egy Harrison kaliberű szerződésre? Mert gondolom ez lehet az elvárás a játékos oldalán.

Teljesen megfeledkeztem róla, bár ettől még egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a Steelers elengedné.DoM
26 éves...egy állat. Ha van rá cap nálunk, én bírnám ha szerződtetnénk. Azért egy Woodley+Cunnie/+ egy TC/ páros... 😊
Kérdés, hogy ennek valójában mennyi esélye van.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Woodley pl FA lesz.Soldados
Van nálatok cap hely még egy Harrison kaliberű szerződésre? Mert gondolom ez lehet az elvárás a játékos oldalán.

Teljesen megfeledkeztem róla, bár ettől még egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a Steelers elengedné.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Woodley pl FA lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Srácok, olyan lehetőséget ti láttok, h esetleg egy "sztár" pass rushert megszerezzünk trade keretében?Danna
Ehhez valószínűleg kellene egy létező konfliktus, nagyon egyet-nem-értés a csapat és játékos között, mert no.1 pass rushertől csakúgy nem szoktak megválni, még nagy draft pick kompenzációért sem. Legalább olyan értékesek, mint az irányító. A Bears erről a lenyúlásról tudna beszélni...

Ha adódna egy ilyen helyzet, mondjuk Halinál (bár a Chiefs szurkolók lehet nem emésztenének meg még egy Jared Allen sztorit), akkor azt elvileg ki lehetne használni, pickek vannak hozzá.

Egy Mathias Kiwanuka szerződtetése inkább megvalósítható lenne (ha egészséges).DoM
vmi ilyesmire gondoltam én is. vagy h egy csapatnak annyi needje van, h inkább 2-3 posztot oldanak meg 1 feladásával...

Meglátjuk h mi lesz... mivel írtad h nincs kiemelkedő FA ilyen téren, lehet így próbálja majd BB megoldani. Meglepődnék ha ezt rábízná egy újoncra... (ami nem zárná ki h ne draftolnánk ilyen játékost, csak nem gondolnám h őt szánná egyetlen megoldásnak)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Srácok, olyan lehetőséget ti láttok, h esetleg egy "sztár" pass rushert megszerezzünk trade keretében?Danna
Ehhez valószínűleg kellene egy létező konfliktus, nagyon egyet-nem-értés a csapat és játékos között, mert no.1 pass rushertől csakúgy nem szoktak megválni, még nagy draft pick kompenzációért sem. Legalább olyan értékesek, mint az irányító. A Bears erről a lenyúlásról tudna beszélni...

Ha adódna egy ilyen helyzet, mondjuk Halinál (bár a Chiefs szurkolók lehet nem emésztenének meg még egy Jared Allen sztorit), akkor azt elvileg ki lehetne használni, pickek vannak hozzá.

Egy Mathias Kiwanuka szerződtetése inkább megvalósítható lenne (ha egészséges).
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Srácok, olyan lehetőséget ti láttok, h esetleg egy "sztár" pass rushert megszerezzünk trade keretében?

akár Edelman+pick, pick+pick, Welker+pick, vagy vmi ilyesmi kombinációért?! volna olyan csapat aki belemenne ilyesmibe?Danna
Persze 😀 Elhozzuk a Steelersből Woodleyt 😀 Vagy Halit a KCból 😀FViktor93
mi volt vicces abban amit írtam?! történt már pár ilyen az NFL-ben...

mellesleg benézted, Woodley FA lesz... 😛

ja és amit írtatok, Ocho sztem sem balhés, azért írtam h a másodiktól nem félek. 😊Danna
Szerintem nem fogunk be nevezni nagy nevű FA OLBre. AD óta szerintem óvatos lett BB az ilyenekkel. Nem kell mondanom én mennyire örülnék egy Woodley,Hali páros valamelyikének, de sajnos a realitások azt mutatják, hogy nem nálunk fognak kikötni.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Srácok, olyan lehetőséget ti láttok, h esetleg egy "sztár" pass rushert megszerezzünk trade keretében?

akár Edelman+pick, pick+pick, Welker+pick, vagy vmi ilyesmi kombinációért?! volna olyan csapat aki belemenne ilyesmibe?Danna
Persze 😀 Elhozzuk a Steelersből Woodleyt 😀 Vagy Halit a KCból 😀FViktor93
mi volt vicces abban amit írtam?! történt már pár ilyen az NFL-ben...

mellesleg benézted, Woodley FA lesz... 😛

ja és amit írtatok, Ocho sztem sem balhés, azért írtam h a másodiktól nem félek. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Srácok, olyan lehetőséget ti láttok, h esetleg egy "sztár" pass rushert megszerezzünk trade keretében?

akár Edelman+pick, pick+pick, Welker+pick, vagy vmi ilyesmi kombinációért?! volna olyan csapat aki belemenne ilyesmibe?Danna
Én nem sajnálnék egy 1.+3. körös picket Haliért...
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Srácok, olyan lehetőséget ti láttok, h esetleg egy "sztár" pass rushert megszerezzünk trade keretében?

akár Edelman+pick, pick+pick, Welker+pick, vagy vmi ilyesmi kombinációért?! volna olyan csapat aki belemenne ilyesmibe?Danna
Persze 😀 Elhozzuk a Steelersből Woodleyt 😀 Vagy Halit a KCból 😀