New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
ha már ennyiszer szóbakerül a draft, C poszton van esetleg Pouncey szintű, azonnal bevethető játékos akit akár az első kör vége felé is érdemes behúzni?a5
Stefen Wisniewski. Pár mockban írták is hozzánk, DoM is szóba hozta, többször is.

Jöjjön, hagy gyűljenek a lengyel vendégmunkások foxboróban. 😀nDRo
én is inkább G prospectnek olvastam őt ezidáig. mondjuk ha végül G poszton lesz elit, egye fene.
tényleg erősíthetnénk a közép-kelet-európai vonalat, a Vollmerben, Zoliban, Gronkban és Gostban sem csalódtunk 😊a5
Nem túlzás azt állítani, hogy Wisniewski az egész draft technikailag leginkább képzett belső falembere, és a legjobb center prospect, akinek van tapasztalata guard poszton is.

A prospect ismertetőknél biztos mindenki olvasta, mert gondolom nem a Penn State meccs volt a top program még azoknak sem, akik néztek év közben NCAA:

Erősségek:
Kiemelkedően intelligens, remek ösztönökkel megáldva - Nagyon jó technika, nagyszerű kézhasználat és lábmunka jellemzi - Kiválóan helyezkedik, nagyon jól választ szögeket - Intenzíven, kellemetlen stílusban játszik - Fürge, jó az egyensúlya és ha kibillentik, gyorsan összeszedi magát - Erős és nagyon kemény a letámadásnál - Hatékonyan segíti a futójátékot - Kitartóan védi a pozícióját és cselesen tartja meg a blokkjait - Képes a védők második vonalában is jó blokkokat adni - Sokoldalú, több poszton is bevethető - Keményen dolgozik, igazi vezér típus kiemelkedő vérvonallal - Rengeteg tapasztalattal bír kiváló ellenfelekkel szemben
Gyengeségek:
Méretei átlagosak, és már nem nagyon tud súlyt és izmot felszedni - Nem túl atlétikus, és eddig kicsit felülteljesített - Lábai nem túl fürgék, nem elég gyors az oldalirányú mozgása - Fizikálisan nem elég domináns - Időnként elnyomják

Megjegyzések:
3 évig kezdő és csapatkapitány is volt a Nittany Lions csapatában - Big Ten 2. csapatos 2008-ban, míg 2009-ben és 2010-ben 1. csapatba választották - 2010-ben All-American elismerést kapott - Apja, Leon a védőfal tagja volt a Penn State-en, az 1982-es drafton 2. körben kelt el, és 4 szezont játszott a Colts együttesében - Nagybátyja, Steve 2-szer került be az All-American álomcsapatba egyetemi karrierje alatt, majd az NFL-ben 8-szor választották Pro Bowl keretbe guard poszton - A tantermekben is remekelt, 3-szor került be az Academic All-American csapatba - Guard és center is lehet, és tapasztalata is van mindkét poszton - Nincsenek kiugró fizikai adottságai, de olyan ösztönökkel és egyéb adottságokkal bír, melyek miatt szinte kizárt, hogy ne legyen sikeres a profik között - Kezdő lesz és hosszú karrier vár rá
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha már ennyiszer szóbakerül a draft, C poszton van esetleg Pouncey szintű, azonnal bevethető játékos akit akár az első kör vége felé is érdemes behúzni?a5
Stefen Wisniewski. Pár mockban írták is hozzánk, DoM is szóba hozta, többször is.

Jöjjön, hagy gyűljenek a lengyel vendégmunkások foxboróban. 😀nDRo
én is inkább G prospectnek olvastam őt ezidáig. mondjuk ha végül G poszton lesz elit, egye fene.
tényleg erősíthetnénk a közép-kelet-európai vonalat, a Vollmerben, Zoliban, Gronkban és Gostban sem csalódtunk 😊
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Azt olvastam több helyen, hogy az NT-kel ő sincs nagy barátságban, akárcsak Koppen.Seventh Son
Ki szeret egy két lábon járó kólaautomatát, ami éppen át akar törni rajta? 😊

A kisebbik Pouncey guard, centerként szerintem nem opció.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wisniewskinek én nagyon örülnék! Duplán jó lenne, mert nagyon sok oldalú, így ki tudja váltani akár Neal-t akár Koppent. A másik puncit én nagyon nem szeretném, centernek egyszerűen nem lehet berakni szerintem NFL szinten, és nekem Guardként sem volt annyira meggyőző, mikor láttam.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
ha már ennyiszer szóbakerül a draft, C poszton van esetleg Pouncey szintű, azonnal bevethető játékos akit akár az első kör vége felé is érdemes behúzni?a5
Stefen Wisniewski. Pár mockban írták is hozzánk, DoM is szóba hozta, többször is.

Jöjjön, hagy gyűljenek a lengyel vendégmunkások foxboróban. 😀nDRo
Azt olvastam több helyen, hogy az NT-kel ő sincs nagy barátságban, akárcsak Koppen.Seventh Son
Kb. 10-15 fonttal lehet nehezebb Koppen-nél.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
ha már ennyiszer szóbakerül a draft, C poszton van esetleg Pouncey szintű, azonnal bevethető játékos akit akár az első kör vége felé is érdemes behúzni?a5
Stefen Wisniewski. Pár mockban írták is hozzánk, DoM is szóba hozta, többször is.

Jöjjön, hagy gyűljenek a lengyel vendégmunkások foxboróban. 😀nDRo
Azt olvastam több helyen, hogy az NT-kel ő sincs nagy barátságban, akárcsak Koppen.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ha már ennyiszer szóbakerül a draft, C poszton van esetleg Pouncey szintű, azonnal bevethető játékos akit akár az első kör vége felé is érdemes behúzni?a5
Stefen Wisniewski. Pár mockban írták is hozzánk, DoM is szóba hozta, többször is.nDRo
Ő nem inkább 2. körös lesz?

Vagy Mike Pouncey, hamár a tesó nem nálunk van? 😊
Bár Ő sem 1 körös.Sinisa
Meg nem mondom neked melyik oldalon, de a 28-as pickhez írták. Persze ez nem jelenti azt, hogy ér is első kört. Valaki, aki többet tud róla /én 2-szer háromszor láttam játszani akkor sem igazán figyeltem/ informál minket. 😀
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
ha már ennyiszer szóbakerül a draft, C poszton van esetleg Pouncey szintű, azonnal bevethető játékos akit akár az első kör vége felé is érdemes behúzni?a5
Stefen Wisniewski. Pár mockban írták is hozzánk, DoM is szóba hozta, többször is.nDRo
Ő nem inkább 2. körös lesz?

Vagy Mike Pouncey, hamár a tesó nem nálunk van? 😊
Bár Ő sem 1 körös.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ha már ennyiszer szóbakerül a draft, C poszton van esetleg Pouncey szintű, azonnal bevethető játékos akit akár az első kör vége felé is érdemes behúzni?a5
Stefen Wisniewski. Pár mockban írták is hozzánk, DoM is szóba hozta, többször is.

Jöjjön, hagy gyűljenek a lengyel vendégmunkások foxboróban. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha már ennyiszer szóbakerül a draft, C poszton van esetleg Pouncey szintű, azonnal bevethető játékos akit akár az első kör vége felé is érdemes behúzni?
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát, Sobri, a ma kora esti (5-7-ig) nyújtott teljesítményedért nem kapnád meg az Elegancia a kommunikációban-díjat. :/tomi-tomi
Nem tudom mit értesz ez alatt, de megírhattad volna PM-ben, mivel bármit is jelent ez nálad, ezzel a beírásoddal szerintem te sem erre a díjra apellálsz. :/Sobri Jóska
De nem ám! 😊 Bocs, nem állt még rá az agyam erre a lehetőségre.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Hát, Sobri, a ma kora esti (5-7-ig) nyújtott teljesítményedért nem kapnád meg az Elegancia a kommunikációban-díjat. :/tomi-tomi
Nem tudom mit értesz ez alatt, de megírhattad volna PM-ben, mivel bármit is jelent ez nálad, ezzel a beírásoddal szerintem te sem erre a díjra apellálsz. :/

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Megnéztem néhány statisztikát 3rd down ügyben. (Összehasonlítás kedvéért zárójelben a Steelers adatai.) Idén meccsenként 21 (16,4) 1st down-t értek el ellenünk. Meccsenként 13-szor (13) kerültünk 3rd down helyzetbe, tehát ebből 6-7 (4-5) 1st downt értek el. Büntetésből 1 (2) 1st downt szenvedtünk. Így meccsenként 13-14 (9-10) 1st downt csináltak ellenünk 1. és 2. downra. Az látszik, hogy a Steelers-szel szembeni különbség döntően az első két downból elszenvedett 1st downokból ered. Ha hozzáveszem, hogy a futásból/passzból elért 1st downok aránya legalább olyan (1:2-2,3), mint a Jetsé, Ravensé, Bearsé (a Steelersé egyedülálló 1:3), akkor lehet, hogy a passz elleni védekezésünk szorul igazából erősítésre.
A 21 1st down egyébként brutálisan rossz mutató (29.) az utolsó Titans-nek 22 darab van. Tavaly csak 18 darab volt, azzal idén az első harmadban lennénk. Ilyen nagy zuhanást csak a Texans produkált idén.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4692457/how-many-open-spots-for-rookies

Reiss szerint kb 10 hely lehet az újoncoknak a rosteren. Szerintem ez elég sok, most is nagyon fiatal a keret. A safety-t nem is értem, hogy minek egy rookie, a Vödör,Chung,Sanders,McGowan,Page,Brown névsor mellé.
Én CB-t se húznék,de tavaly is ezt gondoltam aztán nem jártunk rosszul McC-vel 😊

Mankins meg azt nyilatkozta, hogy nincs elzárkózva a maradástól, remélem megegyezünk vele.
Nálam a sorrend az OLB, DE, OL.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A senior bowlon double teameket borítgat fel. Nagyon durva.tenorx
Amint belinkeltem vidit abban is általában duplázták és akkor sem bírtak vele :cool: :cool:
1 vadállat az emberkeThundersNFL
Igen, de a Senior Bowlon azért többnyire korai körös emberkék vannak, és ők se bírnak vele 😀 Nem semmi lesz a srác.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
A senior bowlon double teameket borítgat fel. Nagyon durva.tenorx
Amint belinkeltem vidit abban is általában duplázták és akkor sem bírtak vele :cool: :cool:
1 vadállat az emberke

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A senior bowlon double teameket borítgat fel. Nagyon durva.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
ez Cameron Jordan ez alapján tetszik
http://www.youtube.com/watch?v=LOx7bqKP4m0&feature=related

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha nem húzunk egy BigSey 2.0-t, akkor egy Brace - Wilfork - Ty Warren felálláshoz mit szólnál?
Futás ellen biztos stabil lenne, és talán Ty RDE-ből (base 3-4 esetén) több nyomást tudja gyakorolni az irányítóra, mint akármelyik másik aspiráns a jelenlegi keretből.Sinisa
😊

#4120-as hsz ebben a topikban:

[...] Már a nyáron is gondoltam rá csak Ty Warren IR miatt feledésbe merült, de idén ahogy láttam, hogy Wilfork milyen gyakran játszott endként csak megerősödött benne a feltevés: ha Ty teljesen egészségesen térne vissza, miért nem lehetne őt áttenni Seymour régi helyére? LDE-ben akár Brace, akár G. Warren elegendő lenne a futás ellen, és T. Warren a legkomplettebb end jelenleg a Patsnél futás és pass rush terén.
Mondjuk Reiss legutóbbi levelesládáját olvasva, ő meglehetősen fenntartásokkal kezeli, ezt a 100%-os Ty dolgot, aki olyan lesz mint fénykorában...
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Brace nem inkább LDE-t játszott?
Love-ot kihagytad. 😊
Vagy Vele már nem számolnál?Sinisa
Brace futás ellen jobb endként is foghatja a helyet. Tekintve, hogy Wilfork cserének indult, szerintem ő még mozdítható, különösen ha Ty visszatér.
DoM
Ha nem húzunk egy BigSey 2.0-t, akkor egy Brace - Wilfork - Ty Warren felálláshoz mit szólnál?
Futás ellen biztos stabil lenne, és talán Ty RDE-ből (base 3-4 esetén) több nyomást tudja gyakorolni az irányítóra, mint akármelyik másik aspiráns a jelenlegi keretből.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha első és 10-re széthajigálnak minket, akkor bárkinek gratulálok hozzá, de nagyon jó lenne top10-be hozni a futás elleni védelmet. Nem emlékszem hol olvastam, hogy a csapatok többsége hasonló arányban oldja meg a harmadik & rövid ill. harmadik & hosszú helyzeteket, tehát a jó/rossz 3rd down mutatóknál akár az első két down is tekinthető döntőnek.DoM
Nem lehet, hogy mi voltunk a kevesek egyike, akik különösen a 3. és hosszút nem tudtuk megoldani? Vagy csak ezek olyan bosszantóak voltak, hogy jobban emlékszem rá? Most hirtelen sok olyan drive ugrik be, ahol rengeteg 3rd&5 (vagy még több) down volt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Brace nem inkább LDE-t játszott?
Love-ot kihagytad. 😊
Vagy Vele már nem számolnál?Sinisa
Brace futás ellen jobb endként is foghatja a helyet. Tekintve, hogy Wilfork cserének indult, szerintem ő még mozdítható, különösen ha Ty visszatér.

Love end poszton súlytalan, és irreleváns. NT-ként meg 3. csere.

Ha első és 10-re széthajigálnak minket, akkor bárkinek gratulálok hozzá, de nagyon jó lenne top10-be hozni a futás elleni védelmet. Nem emlékszem hol olvastam, hogy a csapatok többsége hasonló arányban oldja meg a harmadik & rövid ill. harmadik & hosszú helyzeteket, tehát a jó/rossz 3rd down mutatóknál akár az első két down is tekinthető döntőnek.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Viszont Heyward biztos ott lesz, aki szerintem legalább olyan jó, csak ugye most sérült, és nincs ott a Senior Bowlon.tenorx
Ha Ty Warren visszatér, akkor így néz ki a kezdő védőfal:

RE: Deaderick/Brace/G. Warren
NT: Wilfork
LE: T. Warren

subrusherek: Wright, Pryor

ismeretlen: Weston, Richard

Ide kizárólag egy Seymour-forma every down RDE kell, aki futás ellen és pass rushban is minimum átlag feletti, de inkább jobb. Cameron Jordan most ilyennek néz ki (talán). Heyward, Watt, Dareus -- nem vagyok biztos benne, hogy akkora upgrade lenne első naptól a mostani állapothoz képest, különösen nem 1. körért.DoM
Brace nem inkább LDE-t játszott?
Love-ot kihagytad. 😊
Vagy Vele már nem számolnál?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Nemrég jelentették be, h februártól idén is kiosztható a franchise tag. Meglepődnék ha nem repülne Mankinsre...Danna
Szerintem az NFLPA ezt meg fogja támadni Special Master előtt. A CBA szerint a NEW LEAGUE YEAR előtt 22 nappal lehet elkezdeni kiosztani és 8 nappal előtte van rá az utolsó lehetőség. New League Yearről nem beszélhetünk, hiszen most van a CBA szerinti Final League Year (ennek lesz a vége március 3-án, és nem a New League Year kezdete 4-én), így szerintem támadható a dolog. És az se tiszta, hogy hányat lehet, sima League Year előtt egy franchise és egy transition, Final League Year előtt egy franchise két transition, arról nincs egy betű se, hogy mi van akkor, ha lejár a CBA, és még előtte van a tag kiadási periódus.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nemrég jelentették be, h februártól idén is kiosztható a franchise tag. Meglepődnék ha nem repülne Mankinsre...