New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Srácok, olyan lehetőséget ti láttok, h esetleg egy "sztár" pass rushert megszerezzünk trade keretében?

akár Edelman+pick, pick+pick, Welker+pick, vagy vmi ilyesmi kombinációért?! volna olyan csapat aki belemenne ilyesmibe?
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Kis emlékeztető a 2009-es draftról:

A Jets 1/5-re jött fel az 1/17 és 2/52 pickek + K. Coleman, B. Ratliff és A. Elam játékos trió segítségével.

Ezt csak azért írtam, hogy még nem is kell túl nagy áldozatot hozni, hogy akár top5-be ugorjon előre a csapat A muníció kétségkívül van hozzá. Persze kiért érné meg? Támadóoldalon csak AJ Green jöhet szóba. A védelem már problémásabb.

Kérdések, melyek foglalkoztatnak draft, játékos fronton, ha a védelembe keressük azt a játékost, aki azonnal bevethető, és a következő szintre emelheti az egységet:

Cameron Jordan mennyivel kínál a többet lehetséges RDE jelölttel szemben (olyan nem feltétlenül első körösökkel szemben mint J. Jenkins vagy C. Ballard)? Ha továbbra is ilyen jó lesz a sajtója, vajon meddig repül előre egyes csapatoknál? Ő lenne a leginkább azonnali játékra kész (talán J.J. Watt, Cameron Heyward)? A többség által 43-as UT-nek aposztrofált Bailey, Fairley duó vajon megélne nálunk, ala Dorsey a Chiefsnél - ha igen ezért mit lenne érdemes áldozni?

Pass rusher OLB terén Robert Quinn vajon egyáltalán rajta lesz Belichickék draft boardján az eltiltása miatt? Dez Bryant tavaly top10-ból zuhant le az első kör legvégére: itt is várható hasonló? Vagy már a Buffalo Arizona kettősből elviszi valaki? Von Miller mennyire találtatik pehelysúlyával rendszeridegennek a Pats sémába, és képes lenne-e három down során a pályán lenni, vagy csak egy nickel/dime passz-siettető lenne - ha igen ez megér egy korai, top20 picket? Rajtuk kívül egy Beal vagy Houston kínál olyat technikában, érettségben, játékintelligenciában, ami alapján elvárható lehet tőlük az újoncévükben is a parázs játék?

UFFDoM
J.J Watt-ot a legtöbb kinti fórumon inkább Belichick kompatibilis prospectnek tartják, int Cameron Jordant, akit inkább 1 gap rendszerbe képzelnek el (megjegyzem én ezzel nem értek egyet, igaz nem is vok szakértő).
J.J Watt a másik nagyon szimpatikus 5 technique jelölt, nagyon erős futás ellen, remekül bontja blokkokat, etalon fizikai paraméterei és remek pedigree-je van 😊
Sok helyen olvastam Muhammad Wilkersonról, ő szinte biztosan nem lesz első körös, de állítólag a játék stílusa és fizkai adottságai alapján ígéretes 3-4 DE lehet.
Megjegyzem én Bailey-t egyszerűen nem tudom elképzelni BB játékosaként (de ez természetesen nem zárja ki, h simán behúzza).

3-4 passrusher OLB téren az általad említetteken kívül főleg Aldon Smith és Justin Houston neve jut az eszembe. Aldon Smith nagyon brutális fizkai paraméterekkel és adottságokkal rendelkezik, iszonyat agilis, de kuka futás ellen. Az én saját véleményem az, hogy all down OLB nem lehet valaki nálunk futás elleni védekezés nélkül. Még talán Ayers lehetne ilyen, de ő meg szvsz egyszerűen nem elég erős hozzá. 1 szituációs passrusher pedig nem ér meg top20 picket én azt gondolom.
Az én kedvenc jelöltemet erre a posztra meg már ismered 😉

Do your job
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
én nem tudom h ez a városi legenda honnan ered, hogy ő balhés. sose volt az, óriási arca van, (mint szinte minden elit wr-nek), de soha semmilyen balhéja nem volt. szeret üzengetni persze, de ez is inkább csak a versenyszellemről szól, nem a másik megalázásáról. egyszer zokogott a sajtóban trade-ért azelőtt se azután se volt vele ilyen gond. példás a munkához való hozzáállása, mindenki maximálisan elismerően beszél a munkamoráljáról stb stb stb.

gabtsi
Pontosan. Hatalmas arc, de csöppet sem balhés. Tipikus nagydumás, örök gyerek. De nem a hisztis fajtából.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kis emlékeztető a 2009-es draftról:

A Jets 1/5-re jött fel az 1/17 és 2/52 pickek + K. Coleman, B. Ratliff és A. Elam játékos trió segítségével.

Ezt csak azért írtam, hogy még nem is kell túl nagy áldozatot hozni, hogy akár top5-be ugorjon előre a csapat A muníció kétségkívül van hozzá. Persze kiért érné meg? Támadóoldalon csak AJ Green jöhet szóba. A védelem már problémásabb.

Kérdések, melyek foglalkoztatnak draft, játékos fronton, ha a védelembe keressük azt a játékost, aki azonnal bevethető, és a következő szintre emelheti az egységet:

Cameron Jordan mennyivel kínál a többet lehetséges RDE jelölttel szemben (olyan nem feltétlenül első körösökkel szemben mint J. Jenkins vagy C. Ballard)? Ha továbbra is ilyen jó lesz a sajtója, vajon meddig repül előre egyes csapatoknál? Ő lenne a leginkább azonnali játékra kész (talán J.J. Watt, Cameron Heyward)? A többség által 43-as UT-nek aposztrofált Bailey, Fairley duó vajon megélne nálunk, ala Dorsey a Chiefsnél - ha igen ezért mit lenne érdemes áldozni?

Pass rusher OLB terén Robert Quinn vajon egyáltalán rajta lesz Belichickék draft boardján az eltiltása miatt? Dez Bryant tavaly top10-ból zuhant le az első kör legvégére: itt is várható hasonló? Vagy már a Buffalo Arizona kettősből elviszi valaki? Von Miller mennyire találtatik pehelysúlyával rendszeridegennek a Pats sémába, és képes lenne-e három down során a pályán lenni, vagy csak egy nickel/dime passz-siettető lenne - ha igen ez megér egy korai, top20 picket? Rajtuk kívül egy Beal vagy Houston kínál olyat technikában, érettségben, játékintelligenciában, ami alapján elvárható lehet tőlük az újoncévükben is a parázs játék?

UFF
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
pats secondary azért egész jó főleg ha Bodden visszajön, nekünk pass rush kell de az nagyon, legszívesebben én egy jó DE-t húznék, no meg egy OLB-t második körben. Így már hátul Bodden-MCc kettős levadássza a lasztikat 😛

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mi a véleményetek Ochocinco-ról (aki nemsokára ismét Johnson lesz...) és egy esetleges trade lehetőségéről?

- kb. annyira balhés (vagy még balhésabb) a srác mint Randy, viszont kiváló elkapó;
- szeretne Foxboro-ba jönni;
- a Pats-nek kellene egy quality WR, aki alkalmas arra, hogy hosszú passzokat elkapjonRule
Troy Brownnak nagyon tetszik az ötlet. 😊

Felőlem jöhet, de ahogy Viktor is írta, csak akkor ha nem térünk vissza a régi pb-hez, és nem fog balhézni. A másodiktól nem félek, az elsőtől már inkább...Danna
én nem tudom h ez a városi legenda honnan ered, hogy ő balhés. sose volt az, óriási arca van, (mint szinte minden elit wr-nek), de soha semmilyen balhéja nem volt. szeret üzengetni persze, de ez is inkább csak a versenyszellemről szól, nem a másik megalázásáról. egyszer zokogott a sajtóban trade-ért azelőtt se azután se volt vele ilyen gond. példás a munkához való hozzáállása, mindenki maximálisan elismerően beszél a munkamoráljáról stb stb stb.

az már nehezebb kérdés, hogy beleillene e a ti offensetekbe. ő sose volt deep threat tehát, a randy moss féle playbookot nem kellene újra nyitni, viszont nálunk rengeteg freelace routja volt, amikor ő dönti el hogy merre megy, és ezt kell az irányítónak megérezni. nem ismerem a Pats O viszonyait, de nekem nem ilyennek tűnik. itt helyen kell lenni, és Bradynek a helyre kell dobni.

mindenesetre érdekes házasság lenne, de én sok pénzt nem tennék rá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Mi a véleményetek Ochocinco-ról (aki nemsokára ismét Johnson lesz...) és egy esetleges trade lehetőségéről?

- kb. annyira balhés (vagy még balhésabb) a srác mint Randy, viszont kiváló elkapó;
- szeretne Foxboro-ba jönni;
- a Pats-nek kellene egy quality WR, aki alkalmas arra, hogy hosszú passzokat elkapjonRule
Troy Brownnak nagyon tetszik az ötlet. 😊

Felőlem jöhet, de ahogy Viktor is írta, csak akkor ha nem térünk vissza a régi pb-hez, és nem fog balhézni. A másodiktól nem félek, az elsőtől már inkább...
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Bodden jön vissza ugyebár, vagyis a jó kezdő CB páros megvan, ezek után luxus lenne kifizetni egy valag pénzt Asonak, miközben sokkal nagyobb lyukak is vannak.somoskovig
+1. Nem tudom miért felejti el mindenki Boddent. Ha teljesen felépült akkor én arról is meg vagyok győződve, hogy ő lesz az első számú cornerback.F.Schleck
így van
és azért egy dmc nickelbe pocsékolása talán nem kéne 😀 márpedig aso>bármelyik cb-nk (jó, revis mellett mindenkinél 😀) de egy tehetséges cb draftról AKÁR jöhet is majd, egyrész se butler, se arrington nem az az igazi megnyugvás, de főleg, hogy pár év múlva bodden helyett legyen pótlásWyatt
Plusz lehet akárhány jó CB-nk, ha nincs pass rush bárkit kinyír egy jó QB.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Jetsnek bejött a Cromartie-Revis páros... 😊 Egy McCourthy- Asomugha duó nálunk is ütne rendesen azért.Gennyzsák Sam
Bodden jön vissza ugyebár, vagyis a jó kezdő CB páros megvan, ezek után luxus lenne kifizetni egy valag pénzt Asonak, miközben sokkal nagyobb lyukak is vannak.somoskovig
+1. Nem tudom miért felejti el mindenki Boddent. Ha teljesen felépült akkor én arról is meg vagyok győződve, hogy ő lesz az első számú cornerback.F.Schleck
így van
és azért egy dmc nickelbe pocsékolása talán nem kéne 😀 márpedig aso>bármelyik cb-nk (jó, revis mellett mindenkinél 😀) de egy tehetséges cb draftról AKÁR jöhet is majd, egyrész se butler, se arrington nem az az igazi megnyugvás, de főleg, hogy pár év múlva bodden helyett legyen pótlás

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kicsit AD- feeling. Sztárjátékos FA-ről.
Bár persze az, hogy AD-vel nem úgy mentek a dolgok, mint ahogy arra számítani lehet, nem jelenti azt, hogy vele is úgy járnánk.

Másrészről a McCourthy 1st round pickkel sztár CB-nk már van :cool: 😛 inkább már akkor egy sztár OL, vagy OLB FA-ről. Ezek nagyobb need-ek.Rule
A Jetsnek bejött a Cromartie-Revis páros... 😊 Egy McCourthy- Asomugha duó nálunk is ütne rendesen azért.Gennyzsák Sam
Bodden jön vissza ugyebár, vagyis a jó kezdő CB páros megvan, ezek után luxus lenne kifizetni egy valag pénzt Asonak, miközben sokkal nagyobb lyukak is vannak.somoskovig
+1. Nem tudom miért felejti el mindenki Boddent. Ha teljesen felépült akkor én arról is meg vagyok győződve, hogy ő lesz az első számú cornerback.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Ha már hipotézisek:

Nnamdi Asomugha free agent lesz ugyebár. Lehet, hogy sokat kér, de nem kéne-e rámozdulni?Gennyzsák Sam
Kicsit AD- feeling. Sztárjátékos FA-ről.
Bár persze az, hogy AD-vel nem úgy mentek a dolgok, mint ahogy arra számítani lehet, nem jelenti azt, hogy vele is úgy járnánk.

Másrészről a McCourthy 1st round pickkel sztár CB-nk már van :cool: 😛 inkább már akkor egy sztár OL, vagy OLB FA-ről. Ezek nagyobb need-ek.Rule
A Jetsnek bejött a Cromartie-Revis páros... 😊 Egy McCourthy- Asomugha duó nálunk is ütne rendesen azért.Gennyzsák Sam
Bodden jön vissza ugyebár, vagyis a jó kezdő CB páros megvan, ezek után luxus lenne kifizetni egy valag pénzt Asonak, miközben sokkal nagyobb lyukak is vannak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha már hipotézisek:

Nnamdi Asomugha free agent lesz ugyebár. Lehet, hogy sokat kér, de nem kéne-e rámozdulni?Gennyzsák Sam
Kicsit AD- feeling. Sztárjátékos FA-ről.
Bár persze az, hogy AD-vel nem úgy mentek a dolgok, mint ahogy arra számítani lehet, nem jelenti azt, hogy vele is úgy járnánk.

Másrészről a McCourthy 1st round pickkel sztár CB-nk már van :cool: 😛 inkább már akkor egy sztár OL, vagy OLB FA-ről. Ezek nagyobb need-ek.Rule
A Jetsnek bejött a Cromartie-Revis páros... 😊 Egy McCourthy- Asomugha duó nálunk is ütne rendesen azért.
több mint 13 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Ha már hipotézisek:

Nnamdi Asomugha free agent lesz ugyebár. Lehet, hogy sokat kér, de nem kéne-e rámozdulni?Gennyzsák Sam
Kicsit AD- feeling. Sztárjátékos FA-ről.
Bár persze az, hogy AD-vel nem úgy mentek a dolgok, mint ahogy arra számítani lehet, nem jelenti azt, hogy vele is úgy járnánk.

Másrészről a McCourthy 1st round pickkel sztár CB-nk már van :cool: 😛 inkább már akkor egy sztár OL, vagy OLB FA-ről. Ezek nagyobb need-ek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha már hipotézisek:

Nnamdi Asomugha free agent lesz ugyebár. Lehet, hogy sokat kér, de nem kéne-e rámozdulni?
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ha jönne is,nagy pénzt biztos nem ruháznék be rá,nem mai csirke a srác de 1-2 jó szezon még benne van bőven az viszont tényleg előnyére válna ha valóban nálunk folytatná ha a nyilatkozatok helyett a pályán mutatná meg a képességeit mert elég hamar nem kívánatos személy lehet.
Az is igaz h csinált már BB vad disznóból aranyos törpe nyuszi játékost ami a száját illeti.
De azt osztom amit Viktor mond, egyáltalán nem örülnék akkor ha érkezésével visszatérnénk az egysíkú Brady ---> (régen Moss) Ocho játékhoz mert sokra nem vezet.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Mi a véleményetek Ochocinco-ról (aki nemsokára ismét Johnson lesz...) és egy esetleges trade lehetőségéről?

- kb. annyira balhés (vagy még balhésabb) a srác mint Randy, viszont kiváló elkapó;
- szeretne Foxboro-ba jönni;
- a Pats-nek kellene egy quality WR, aki alkalmas arra, hogy hosszú passzokat elkapjonRule
Én jobban örülnék neki ha Tate vagy Price tudna előlépni deep WRé, de ennek kicsi az esélye. Igazából nincs bajom Ochoval felőlem jöhetne, de csak ha nem térnénk vissza a Moss korszakbeli playcallinghoz. Attól nem félek, hogy balhézna mert BB megtudja nevelni az ilyen játékosokat.FViktor93
Zseniális játékos, de itt nem fér bele az imagebe. Welker egy nyilatkozat után ült egy driveot. Chad mennyit ülne?
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mi a véleményetek Ochocinco-ról (aki nemsokára ismét Johnson lesz...) és egy esetleges trade lehetőségéről?

- kb. annyira balhés (vagy még balhésabb) a srác mint Randy, viszont kiváló elkapó;
- szeretne Foxboro-ba jönni;
- a Pats-nek kellene egy quality WR, aki alkalmas arra, hogy hosszú passzokat elkapjonRule
Én jobban örülnék neki ha Tate vagy Price tudna előlépni deep WRé, de ennek kicsi az esélye. Igazából nincs bajom Ochoval felőlem jöhetne, de csak ha nem térnénk vissza a Moss korszakbeli playcallinghoz. Attól nem félek, hogy balhézna mert BB megtudja nevelni az ilyen játékosokat.
több mint 13 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Mi a véleményetek Ochocinco-ról (aki nemsokára ismét Johnson lesz...) és egy esetleges trade lehetőségéről?

- kb. annyira balhés (vagy még balhésabb) a srác mint Randy, viszont kiváló elkapó;
- szeretne Foxboro-ba jönni;
- a Pats-nek kellene egy quality WR, aki alkalmas arra, hogy hosszú passzokat elkapjon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pénz, pénz, pénz.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
-A videót amit linkeltél, most láttam csak, egyrészt nem meccseket mutat, hanem scrimmage-eket, azaz csapaton belüli edzőmeccs-szerű valamit. Másrészt amikor a videót feltöltötték még nem is volt Dániában, azt megelőzően utoljára 2007-ben focizott normálisan a BC Lionsben a CFL-ben. Ez valami chicagoi félprofi csapat lehet, ahol poénból játszogathatott.Döme
Furcsállottam is rendesen, hogy ott álldogálnak hátul. 😊
Azt hittem ez a dán bajnokság. Amikor linkeltem nem reagált rá senki, így most köszi neked.
Valamint érdekelne, hogy miként vélekedik egy egykori profi a magyar állapotokról, bajnokságról, csapatokról, stb, mennyire más ez neki, aki ugye NFL playa volt. ha ennek nincs megfelelő felület itt a fórumon belül, akkor jöhet PM-ben is nyugodtan. Érdekel hány nagyságrend szerinte a különbség, hogy lehetne utoléri, fejlődni, stb stb.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Észrevételeimet megteszem:
-38 meccset játszott a Patsben, 2000-ben 3. számú WR volt, de nem termelt eléggé, szarul is ment a Patsnek. Bűnbak is lett, másfelől mélyebben belemenve a témába elmondta, hogy tényleg nem mindig volt a megfelelő a hozzáállása, meg nem is fikázta Belichicket utána, csak annyit mondott hogy egyszerűen nem jöttek ki egymással. Az érem másik oldala, hogy a 2000-s szezon után nempublikusan elküldték Billt dühkezelő terápiára, mert Simmonson kívül több játékossal is megjátszotta, hogy megragadta - ugye odaát egy ilyenért simán lehet perelni -, és 2 centiről üvöltött a pofájukba. 2001-ben teljesen más lett az öreg hozzáállása, sokkal normálisabb lett. Más kérdés hogy Simmonsszal már nem számoltak, átküldték a Barcelonába...

-A videót amit linkeltél, most láttam csak, egyrészt nem meccseket mutat, hanem scrimmage-eket, azaz csapaton belüli edzőmeccs-szerű valamit. Másrészt amikor a videót feltöltötték még nem is volt Dániában, azt megelőzően utoljára 2007-ben focizott normálisan a BC Lionsben a CFL-ben. Ez valami chicagoi félprofi csapat lehet, ahol poénból játszogathatott.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
A Békéscsabai amcsifoci-csapat új edzője/játékosa Tony Simmons 3 évet húzott le a Patriotsban 1998 és 2000 között, Carroll draftolta még a 2. körben, WR/KR. Még amikor hír volt róla hogy csak jön ide, utánaolvasgattam, és voltak cikkek arról, hogy Belichick eltiltotta 2000-ben nem megfelelő hozzáállás meg ilyesmi miatt. Tegnapelőtt volt alkalmam 6-7 órát dumálgatni vele, rákérdeztem az esetre, hogy mi volt ez.

Első reakció: "Belichick? Really good coach, but an AAAAAAAAsshole!" Nem tudom eléggé átadni az Asshole-t de majdnem kiakadt az állkapcsa amikor ezt mondta. Gondoltam érdekes lehet. 😊Döme
Ha én egy pöcs lennék, és jogosan eltiltanának, én is leseggfejezném, aki ezt tette velem. 😊
Amúgy amikor olvastam a Magyarországra érkezéséről, utánaolvastam, asszem egyszer se játszott a Pats-ben.
A CFL-ben, az NFL Eourpe-ban, meg a dán bajnokságban iparkodott, és a vicces videók topicba linkeltem az önbemutató videóját. Érdemes megnézni, kiderül belőle, hogy Dániában nincsenek az oldalvonalnál "kispadok", mindenki bent van a pályán, a QB mögött. Nem nagyon kalkulálnak picksix-el. 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
A Békéscsabai amcsifoci-csapat új edzője/játékosa Tony Simmons 3 évet húzott le a Patriotsban 1998 és 2000 között, Carroll draftolta még a 2. körben, WR/KR. Még amikor hír volt róla hogy csak jön ide, utánaolvasgattam, és voltak cikkek arról, hogy Belichick eltiltotta 2000-ben nem megfelelő hozzáállás meg ilyesmi miatt. Tegnapelőtt volt alkalmam 6-7 órát dumálgatni vele, rákérdeztem az esetre, hogy mi volt ez.

Első reakció: "Belichick? Really good coach, but an AAAAAAAAsshole!" Nem tudom eléggé átadni az Asshole-t de majdnem kiakadt az állkapcsa amikor ezt mondta. Gondoltam érdekes lehet. 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
palmer is menekül...

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
@RapSheet - Bengals coach Marvin Lewis on whether Belichick will go after Ochocinco: "Belichick's smarter than that." Wow.

kemény... :o

Ocho válasza: AssWhoopnTime

Egész "hangulatos" a Bengalnál a légkör... :/