New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 841 — StuG Life
Csak kíváncsi voltam. Remélem, nem baj. 😊Soldados
Mondjuk az érdekelne, hogy élőben is azzal kezded-e a kíváncsiskodást, hogy beleröhögsz a másik ember arcába...
De hagyjuk inkább, felesleges újabb vitát szülne.

F.Schleck
Amennyiben számomra vicces megállapítások hangzanak el, mint ez esetben, akkor mint minden ember nevetek. 😊 Amúgy is egy nevetős fajta ember vagyok, sztem ez a hosszú élet titka. 😉Soldados
kivéve ha egyszer élőben rossz ember arcába nevetsz

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak kíváncsi voltam. Remélem, nem baj. 😊Soldados
Mondjuk az érdekelne, hogy élőben is azzal kezded-e a kíváncsiskodást, hogy beleröhögsz a másik ember arcába...
De hagyjuk inkább, felesleges újabb vitát szülne.

F.Schleck
Amennyiben számomra vicces megállapítások hangzanak el, mint ez esetben, akkor mint minden ember nevetek. 😊 Amúgy is egy nevetős fajta ember vagyok, sztem ez a hosszú élet titka. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elolvastam az elemzéseket, és Lombardinak abban igaza van hogy hiába van 203243535 pickünk meg az IR-en meg PS-ben lévőkkel vagy 70 játékosunk már most, a rosteren ugyanúgy 53 hely lesz (vagy kicsivel több ha 18 meccses lesz az alapszakasz) szóval tényleg nagyon aktív offseason várható. persze biztos lesznek pick-ek átmentve jövőre, de most úgy érzem idén a feltrade se zárható ki. 😀
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Az biztos, hogy Welker vagy Edelman menni fog szvsz. Főleg h ott van Hernandez is aki kvázi majdnem oylan mint egy slotWR. Én szvsz annak örülnék ha Edelmant adnánk el. Egyszerűen jelen pillanatban ő többet tud hozzá tenni az Offensehez mint Edelman. Edelman meg mehetne a Ramsbe JMD és Bradford mellé 😛FViktor93
Amendola elég jó slot receiver, nekik inkább AJ Green vagy Julio Jones tipusú elkapó kellene.
Ha Belichick azt nézi hogy mi a jó a frencsájznak hosszútávon, akkor Welker fog menni. Seymourt is szívbaj nélkül elpasszolta Oaklandbe, szerintem Welkerrel is megtenné. Hozzátenném én nem örülnék neki.nDRo
Azt sem lehet tudni, hogy a Wes a nyilatkozatával mennyire húzta ki a gyufát BB-nél. Jövőre lép a szerződése az utolsó évébe, biztos szeretne egy jobb szerződést, főleg 30 évesen végre jó lenne Neki is nagyot szakítania.

Ha hozunk FA / draftról WR-t, akkor ennyien nem fognak elférni a DC-n:
Welker, Branch, Tate, Price, Edelman, + N/A

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Az biztos, hogy Welker vagy Edelman menni fog szvsz. Főleg h ott van Hernandez is aki kvázi majdnem oylan mint egy slotWR. Én szvsz annak örülnék ha Edelmant adnánk el. Egyszerűen jelen pillanatban ő többet tud hozzá tenni az Offensehez mint Edelman. Edelman meg mehetne a Ramsbe JMD és Bradford mellé 😛FViktor93
Amendola elég jó slot receiver, nekik inkább AJ Green vagy Julio Jones tipusú elkapó kellene.
Ha Belichick azt nézi hogy mi a jó a frencsájznak hosszútávon, akkor Welker fog menni. Seymourt is szívbaj nélkül elpasszolta Oaklandbe, szerintem Welkerrel is megtenné. Hozzátenném én nem örülnék neki.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az biztos, hogy Welker vagy Edelman menni fog szvsz. Főleg h ott van Hernandez is aki kvázi majdnem oylan mint egy slotWR. Én szvsz annak örülnék ha Edelmant adnánk el. Egyszerűen jelen pillanatban ő többet tud hozzá tenni az Offensehez mint Edelman. Edelman meg mehetne a Ramsbe JMD és Bradford mellé 😛
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Welker szerintem jobb játékos, legalábbis egyelőre biztosan.F.Schleck
Ez tény.
Viszont Edelman 5 évvel fiatalabb.
Ki tudja, hová fejlődhet még? Két éve még QB volt.

(Ne értsd félre, nem akarom elpasszolni WW-t, csak challenge-elem az Edelman trade ötletet 😊 )Sinisa
Persze, értem. A lábas nyilatkozat óta őszintén a WW trade-t is el tudom képzelni, és talán annyira nem is lennék már szomorú, ha valami szimpi csapathoz kerül.
Edelmanra visszatérve, én őszintén az idei szezonban nagyobb fejlődést vártam tőle, vagy legalább nem visszalépést. Tudom más a helyzet és a taktika is, de idén jóval kevesebbet is játszott és akkor is gyengébbnek tűnt nekem, mint tavaly. És ha tényleg ekkora potenciált látnának benne, akkor nem vették volna ennyire vissza a játékidejét szerintem BB-ék.F.Schleck
Ahogy tavaly Edelman befejezte a szezont én is többet vártam volna Tőle. Persze több lehetőséget is.
A drop-jai közül kettőre tisztán emlékszem a RZ-ban ... Brady szinte mellbe lőtte. 😊
PR-ben kifejezetten jól játszott.
Nem tudom, nem értem miért kapott ilyen kevés lehetőséget.
Valószínüleg a 2 TE is tehet róla, Branch is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak kíváncsi voltam. Remélem, nem baj. 😊Soldados
Persze, hogy nem baj 😊

Ha Edelman a Hawkshoz megy, akkor oké, de én csípem és nem örülnék neki, ha elmenne. Fiatal játékos még, ki tudja hova növi ki magát.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És mi lenne, ha Welker-t cserélnénk, és Edelman maradna?Sinisa
Welker szerintem jobb játékos, legalábbis egyelőre biztosan.F.Schleck
Ez tény.
Viszont Edelman 5 évvel fiatalabb.
Ki tudja, hová fejlődhet még? Két éve még QB volt.

(Ne értsd félre, nem akarom elpasszolni WW-t, csak challenge-elem az Edelman trade ötletet 😊 )Sinisa
Persze, értem. A lábas nyilatkozat óta őszintén a WW trade-t is el tudom képzelni, és talán annyira nem is lennék már szomorú, ha valami szimpi csapathoz kerül.
Edelmanra visszatérve, én őszintén az idei szezonban nagyobb fejlődést vártam tőle, vagy legalább nem visszalépést. Tudom más a helyzet és a taktika is, de idén jóval kevesebbet is játszott és akkor is gyengébbnek tűnt nekem, mint tavaly. És ha tényleg ekkora potenciált látnának benne, akkor nem vették volna ennyire vissza a játékidejét szerintem BB-ék.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Én egyébként támogatnám az Edelman tradet, ő is jobban járna vele és csapat is kapna érte rendes ellenértéket szerintem. Egyszerűen felesleges nálunk még egy slot receiver, ha Welker egészséges.F.Schleck
És mi lenne, ha Welker-t cserélnénk, és Edelman maradna?Sinisa
Welker szerintem jobb játékos, legalábbis egyelőre biztosan.F.Schleck
Ez tény.
Viszont Edelman 5 évvel fiatalabb.
Ki tudja, hová fejlődhet még? Két éve még QB volt.

(Ne értsd félre, nem akarom elpasszolni WW-t, csak challenge-elem az Edelman trade ötletet 😊 )

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én egyébként támogatnám az Edelman tradet, ő is jobban járna vele és csapat is kapna érte rendes ellenértéket szerintem. Egyszerűen felesleges nálunk még egy slot receiver, ha Welker egészséges.F.Schleck
És mi lenne, ha Welker-t cserélnénk, és Edelman maradna?Sinisa
Welker szerintem jobb játékos, legalábbis egyelőre biztosan.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Én egyébként támogatnám az Edelman tradet, ő is jobban járna vele és csapat is kapna érte rendes ellenértéket szerintem. Egyszerűen felesleges nálunk még egy slot receiver, ha Welker egészséges.F.Schleck
És mi lenne, ha Welker-t cserélnénk, és Edelman maradna?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak kíváncsi voltam. Remélem, nem baj. 😊Soldados
Mondjuk az érdekelne, hogy élőben is azzal kezded-e a kíváncsiskodást, hogy beleröhögsz a másik ember arcába...
De hagyjuk inkább, felesleges újabb vitát szülne.

Én egyébként támogatnám az Edelman tradet, ő is jobban járna vele és csapat is kapna érte rendes ellenértéket szerintem. Egyszerűen felesleges nálunk még egy slot receiver, ha Welker egészséges.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak kíváncsi voltam. Remélem, nem baj. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azon mit nem lehet érteni, hogy "szerintem"?

Szerintem a Jets mostani helyében jó adag mák faktor van a tudás mellett. Szerintem a Steelers 6 SB győzelméből a Seahawks elleni a zebráknak köszönhető. És emiatt én személy szerint azt szeretném, ha idén nem lenne meg nekik a 7-ik.

Azért engedtessék már meg nekem, hogy személyes, szubjektív véleményem legyen és egy jövőben megtörténő eseménnyel kapcsolatban kifejezzem vágyamat.

A csúsztatásokat meg inkább hagyjuk...
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Találtam a Boston Globe honlapján egy cikket a Pats offseason-beli teendőiről.
Írja a nagyjából egyértelmű dolgokat:
- erősíteni a pass-rush-t (OLB és/vagy DE);
- rendezni az OL-t (Mankins-t megtartani, Light-ot fizetési igénytől függően);
- az offense séma alapvetően jó, kisebb igazítások jöhetnek (pl. egy Ricky Williams-féle RB).

Van benne viszont egy dolog, amit itt láttam először:
- Trade Brandon Merriweather

Teljes cikk

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/19/the-profootballfocus-com-all-rookie-team/

Vannak tehetséges fiatalok a csapatban. Legalábbis ez a "szakértői gárda" szép számmal válogatott be Pats játékosokat az All-Rookie keretbe /Meskó Zoli!!!!/. toxique
oké, happy mindenki meg minden, de... ki más nyert volna? 😊

az egész jets ügy visi hibája, ő akart mindenképpen nyerni a pats ellen a zöldeket vezetve 😀 egyértelműen ő a bűnbak 😂

Edelman, én nem adnám el, csak túl drágánWyatt
Persze, kend rám az egészet 😂 Az egy másik világ. És ott mások a szabályok is 😀

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Karen Guregian elemzése a defense és a ST szerinte várható változásairól.
TBC, Page, Wilhite, Moore és Wright távozását várja a védelemből.
Free agentek közül Kiwanukát említi, mint lehetséges passrushert (meg Woodleyt, de ő esélytelen).Gogo
TBC, Page, Wilhite nem lenne meglepetés.
Főleg ha húzunk OLB-t és CB-t a drafton.

Moore nálam maradhat, nem nagy a fizuja, és egész életképes volt, amikor játszott.
Ha OLB-t húzunk, lehet, hogy az ő sorsát és megpecsételi.
Azért én kiváncsi lennék a harcra a roster spot-ért.

Wrgiht...remélem fel tud gyógyulni 100%-osan.
Ha igen szerintem maradnia kéne.

Edelman-t én nem engedném el "semmi pénzért".
Szerintem nagy potenciál van benne, jó lenne többet látni a pályán az O#-ben.
És jó lenne, ha az offseason-ben sokat gyakorolná az elkapást, hogy kevesebb drop-ja legyen. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/19/the-profootballfocus-com-all-rookie-team/

Vannak tehetséges fiatalok a csapatban. Legalábbis ez a "szakértői gárda" szép számmal válogatott be Pats játékosokat az All-Rookie keretbe /Meskó Zoli!!!!/. toxique
oké, happy mindenki meg minden, de... ki más nyert volna? 😊

az egész jets ügy visi hibája, ő akart mindenképpen nyerni a pats ellen a zöldeket vezetve 😀 egyértelműen ő a bűnbak 😂

Edelman, én nem adnám el, csak túl drágán

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Lombardi szerint nagyon aktív offseasonünk lesz.. Edelmant és a sok picket írja trade alapnak. Meglátjuk.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81dcb207/article/patriots-ravens-need-to-take-hard-look-at-shortcomingsDanna
Én már olvastam hasonlót, Welker-rel is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Karen Guregian elemzése a defense és a ST szerinte várható változásairól.
TBC, Page, Wilhite, Moore és Wright távozását várja a védelemből.
Free agentek közül Kiwanukát említi, mint lehetséges passrushert (meg Woodleyt, de ő esélytelen).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sőt, akkor az összes SB-győzelem mák. 😊 Innen is látszik, hogy a Steelers a legmákosabb csapat az NFL-ben. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Steelers kapcsán meg egyértelműen egy 7-ik SB győzelem az ami nem kellene nekik. Egyrészt szerintem így is egyel több van annál, amit megérdemelnek, másfelől meg ezerszer inkább legyen a Chicago az idény PO/SB meglepetése, mint véletlen a Jets! Remélem a mázlijuk már kifújt.mr nemo
😂

Miért is mákos a Jets? Mert amikor üt az óra, akkor mindig ő csinálja meg győzelmet jelentő playt? Ennyi mák nincs. Playmakerek, akik jellemzője éppen az, hogy akkor csinálja meg a nagy játékot, amikor nagyon kell.
És azt megtudhatom, hogy a 6 SB-győzelemből melyiket nem érdemeltük meg? 😊Soldados
Akkor a Pats 2 gyűrűje is hatalmas "mák".

Aki SB-t nyer az SB-t nyer nem véletlenül. Ilyen nincs, hogy megérdemli-e vagy sem, ez baromság. nDRo
+1
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Aki SB-t nyer az SB-t nyer nem véletlenül. Ilyen nincs, hogy megérdemli-e vagy sem, ez baromság. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Steelers kapcsán meg egyértelműen egy 7-ik SB győzelem az ami nem kellene nekik. Egyrészt szerintem így is egyel több van annál, amit megérdemelnek, másfelől meg ezerszer inkább legyen a Chicago az idény PO/SB meglepetése, mint véletlen a Jets! Remélem a mázlijuk már kifújt.mr nemo
😂

Miért is mákos a Jets? Mert amikor üt az óra, akkor mindig ő csinálja meg győzelmet jelentő playt? Ennyi mák nincs. Playmakerek, akik jellemzője éppen az, hogy akkor csinálja meg a nagy játékot, amikor nagyon kell.

És azt megtudhatom, hogy a 6 SB-győzelemből melyiket nem érdemeltük meg? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!