New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Karen Guregian elemzése a defense és a ST szerinte várható változásairól.
TBC, Page, Wilhite, Moore és Wright távozását várja a védelemből.
Free agentek közül Kiwanukát említi, mint lehetséges passrushert (meg Woodleyt, de ő esélytelen).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sőt, akkor az összes SB-győzelem mák. 😊 Innen is látszik, hogy a Steelers a legmákosabb csapat az NFL-ben. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Steelers kapcsán meg egyértelműen egy 7-ik SB győzelem az ami nem kellene nekik. Egyrészt szerintem így is egyel több van annál, amit megérdemelnek, másfelől meg ezerszer inkább legyen a Chicago az idény PO/SB meglepetése, mint véletlen a Jets! Remélem a mázlijuk már kifújt.mr nemo
😂

Miért is mákos a Jets? Mert amikor üt az óra, akkor mindig ő csinálja meg győzelmet jelentő playt? Ennyi mák nincs. Playmakerek, akik jellemzője éppen az, hogy akkor csinálja meg a nagy játékot, amikor nagyon kell.
És azt megtudhatom, hogy a 6 SB-győzelemből melyiket nem érdemeltük meg? 😊Soldados
Akkor a Pats 2 gyűrűje is hatalmas "mák".

Aki SB-t nyer az SB-t nyer nem véletlenül. Ilyen nincs, hogy megérdemli-e vagy sem, ez baromság. nDRo
+1
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Aki SB-t nyer az SB-t nyer nem véletlenül. Ilyen nincs, hogy megérdemli-e vagy sem, ez baromság. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Steelers kapcsán meg egyértelműen egy 7-ik SB győzelem az ami nem kellene nekik. Egyrészt szerintem így is egyel több van annál, amit megérdemelnek, másfelől meg ezerszer inkább legyen a Chicago az idény PO/SB meglepetése, mint véletlen a Jets! Remélem a mázlijuk már kifújt.mr nemo
😂

Miért is mákos a Jets? Mert amikor üt az óra, akkor mindig ő csinálja meg győzelmet jelentő playt? Ennyi mák nincs. Playmakerek, akik jellemzője éppen az, hogy akkor csinálja meg a nagy játékot, amikor nagyon kell.

És azt megtudhatom, hogy a 6 SB-győzelemből melyiket nem érdemeltük meg? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
FB: Hmmm... már régebben is írtam mekkora Evans fan voltam... Kettani lehet tud majd vmit... _bb
FB: nem lesz. Vagy megtartjuk Alge-t vagy esetleg szerzünk egy újabb drabál blokkoló TE-et. Amennyit, és ahogy futunk nagy meglepetés lenne egy főállású FB a keretben, azt a pár játékot simán megoldjuk TE-el, OL:=FB-el vagy egy másik HB segítségével.

RB poszton viszont lesz szerintem bőven mozgás. BJGE és Fafej helye biztos (mármint a rosteren, és nem a pályán), szvsz Faulk visszavonul (akkor is ha végigtolja az offseason programot, és nem mindjárt az offseason elején teszi), Taylor szintén visszavonulás gyanús, Morris pedig nekem cut. Tehát legalább 2RB poszt szabad lesz a keretben szerintem.

BJGE jövőre már veteránnak számít bőven, szerintem jó lenne mellé egy klasszikus lightning HB. Akkor BJGE+rookie+Fafej trió már elegendő.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Lombardi szerint nagyon aktív offseasonünk lesz.. Edelmant és a sok picket írja trade alapnak. Meglátjuk.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81dcb207/article/patriots-ravens-need-to-take-hard-look-at-shortcomings
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/19/the-profootballfocus-com-all-rookie-team/toxique
7 hozzászólást késtél a linkkel 😊Gogo
Igaz. 😊 Legalább nyomatékosítva van a PFF lista 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
OLB-t illetően azért nem jelenteném ki hogy nem lehet kezdőt találni, pont Cunningham példáján, aki azért ha nem is volt kiugró, de nem volt rossz... _bb
Az, hogy valakit bedobnak a mély vízbe, nem jelenti, hogy egyből olyan szinten van.

+1 gondolat Coordinator: Kiváncsi vagyok Patricia és / vagy O'Bi megkapja-e a címet?! _bb
Patricia max akkor kapja meg a címet, ha Pepper Johnson elmegy tőlünk. Szerintem BB nem akarja kiemelni egyiket sem a másik kárára.
O'Brien viszont tuti OC lesz és meg is érdemli.zinedine5
Azért az jelent vmit, hogyha BB rá alapozza az OLB posztot az egyik oldalon vmilyen szinten, ráadásul tényleg szépen helyt állt... és ha jövőre már az ellen irányítójára is veszélyesebb lesz, akkor a másik oldali rookie-n is kisebb teher lesz 😊 ... azzal meg egyetértek, hogy mindenre jó OLB-t NEHÉZ találni, ezt nem is vitattam... de nem lehetetlen 😊

JAh Matthews kérdés... örök és eldönthetetlen. Vajh a mi rendszerünkben is ezt tudná-e... ráadásul akármekkora játékos is, meglepődnék ha egyszer se bukna le koksz-szal, annyira az arcára van írva, és ez majdnem szó szerint értendő.

A koordinátor dolgot illetően meg én is úgy éreztem, hogy nem akarja egyiket se a másik kárára kiemelni, ugyanakkor, már az is kiemelés hogy Patricia hívja a játékokat az oldalvonal mellől (szerintem).
több mint 13 éve
Sztyopa 306
Én azt írtam, hogy olyan komplett OLB-t, aki minden helyzetben a pályán tud lenni, és emellett valódi veszedelem az ellen irányítójára nagyon nem egyszerű a drafton találni.DoM
Pont ennek fényében nem kicsit bosszantó , hogy nem húztuk be C. Matthewst... 😕

Why so serious?
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
OLB-t illetően azért nem jelenteném ki hogy nem lehet kezdőt találni, pont Cunningham példáján, aki azért ha nem is volt kiugró, de nem volt rossz... _bb
Az, hogy valakit bedobnak a mély vízbe, nem jelenti, hogy egyből olyan szinten van.

Patricia max akkor kapja meg a címet, ha Pepper Johnson elmegy tőlünk. Szerintem BB nem akarja kiemelni egyiket sem a másik kárára.
O'Brien viszont tuti OC lesz és meg is érdemli.zinedine5
Cunningham valóban jó volt, de az irányítóra túl nagy veszélyt nem jelentett. Lesz még jobb is. Én azt írtam, hogy olyan komplett OLB-t, aki minden helyzetben a pályán tud lenni, és emellett valódi veszedelem az ellen irányítójára nagyon nem egyszerű a drafton találni.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
OLB-t illetően azért nem jelenteném ki hogy nem lehet kezdőt találni, pont Cunningham példáján, aki azért ha nem is volt kiugró, de nem volt rossz... _bb
Az, hogy valakit bedobnak a mély vízbe, nem jelenti, hogy egyből olyan szinten van.

+1 gondolat Coordinator: Kiváncsi vagyok Patricia és / vagy O'Bi megkapja-e a címet?! _bb
Patricia max akkor kapja meg a címet, ha Pepper Johnson elmegy tőlünk. Szerintem BB nem akarja kiemelni egyiket sem a másik kárára.
O'Brien viszont tuti OC lesz és meg is érdemli.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolatok a D-ről:_bb
Játékosoktól függetlenül, a legfontosabb feladatnak azt tartom, hogy a futás elleni védelmet Ravens/Steelers szinten kell stabilizálni. A jó 3rd down védelemnek is részben ez az alapja. Ez a prioritás.

Ami a játékosokat illeti:

Már a nyáron is gondoltam rám csak Ty Warren IR miatt feledésbe merült, de idén ahogy láttam, hogy Wilfork milyen gyakran játszott endként csak megerősödött benne a feltevés: ha Ty teljesen egészséges térne vissza, miért nem lehetne őt áttenni Seymour régi helyére? LDE-ben akár Brace, akár G. Warren elegendő lenne a futás ellen, és T. Warren a legkomplettebb end jelenleg a Patsnél futás és pass rush terén.

Persze ettől függetlenül egyértelmű, hogy kell a korai pick a védőfalba, a 40 milliós kérdés persze az, hogy kicsoda, de ez más téma.

OLB és pass rush terén lehet, hogy elég lenne egy villámléptű 3rd down rusher, mert azonnal bevethető every down OLB-t nem fogunk találni, aki Belichicknek megfelelő szinten jó a futás ellen, és a mindenki által hiányolt terror alatt tudná tartani a vakoldalát az ellen irányítójának....
DoM
Az első gondolattal maximálisan egyet értek. Ami Ty-t illeti, valahogy az az érzésem vele kapcsolatban, hogy "egyoldalú" játékosnak tartja Belichick (olyan értelemben, ahogy Light sem bevethető a másik oldalon). OLB-t illetően azért nem jelenteném ki hogy nem lehet kezdőt találni, pont Cunningham példáján, aki azért ha nem is volt kiugró, de nem volt rossz... és hát kezdő cornert is sikerült találni (persze tudom az más tésztea), de szerintem az esélly megvan.

Gondolatok az O#-ről:

- RB szükséget én sem éreztem eddig, valamiért mégis nyomják a szakértők (talán mert nincs olyan RB a csapatban, aki egyszerre every down back és elkapni is tud, azaz BJGE-Woodhead kombó+ big play ability)... nem hiszem, hogy a Maroney betli után húzna az elsőben BB RB-t... de akkor meg utána már minek a 2-3.-ban, hisz kb . akkor már annyi az esély mint a 7.-ben 😀 ..vagy az idei példák (Blount, Ivory) alapján elég az FA újoncok közt keresni 😊 ... meglepődnék egy első körös RB drafton... uh. tuti lesz 😂

- OL ...na az nagyon kell, mert ez az egység szétesett. Light-nak valaki többet fog ígérni nálunk, viszont Mankins-hez ragaszkodni fog a csapat szerintem... Vollmer a biztos pont. Conollyt is tartani fogják, de ettől még jöhet egy G simán. Az egység szétesése Koppen végét is jelentheti, C nagyon várható. ÉS T is kell mindenképp. Mert lehet reménykedni az eddigi project játékosokban, de csak a "Scarnecchia csoda fűszer" nem lesz elég

-WR: csak egy big deep threat hiányzik, leginkább Tate helyére, aki megbízhatatlan volt, bár ne feledjük lényegében ez volt az újonc éve...Price-ból kitudja mi lesz... egy WR-t húzni fog a csapat... viszont nem lenne jó visszatérni a "Moss-os" identitáshoz... jó volt ez a spread the ball dolog!

QB: Nem kell, mert jövőre akarjuk Luck-ot húzni az idén egy csereüzlettel átokkal sújtott csapat pickjével 😂
TE: Nem kell.
FB: Hmmm... már régebben is írtam mekkora Evans fan voltam... Kettani lehet tud majd vmit...

+1 gondolat Coordinator: Kiváncsi vagyok Patricia és / vagy O'Bi megkapja-e a címet?!
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
Visi, értem amit mondasz, de azt ne mi döntsük már el, hogy Józsi megérdemli, Pisti meg nem. Nem is így működik, de mindegy😊 off vége.kishaszi
Aki megnyeri az SBt az megérdemelte! Ennyi a vége!visi_b
Ha nem a Pats nyeri senki nem érdemli meg ez az alap 😛
De főleg nem egy Jest 😀

Visszatérve a draftra sztem mindenképp kell egy meghatározó RDE, mert ahogy DoM is írta a 3rd down védekezésünk idén is gyenge volt a futás ellen elég volt egy Wilfork-G.Warren (ő se lesz fiatal) páros, de a passz ellen sokszor oldották meg a 3. és 121323-t. Ezen mindenképp változtatni kell. Meg persze egy tapasztal OLB-nek örülnék, mert már így is agyon van fiatalítva a D# egység, némi tapasztalat és vezérszerep elkelne a meglévők mellett is pl. Baby Vince, Mayo
Ty visszatérése remek lesz az egyik legalulértékeltebb DE a ligában..

A O# falba mindenképp kell valaki Light helyére, lelassult, többször hozták kellemetlen helyzetbe, jó idén nem teljesített rosszul, de korábban többször hibázott.
Neal vissza fog vonulni vagy a 7. héten jön a szokásos IR sérülése.
Mankins-t mindenképp meg kellene tartani, visszatérésével vele meg lett a stabilitása falnak, mind pass prot, mind futás blokkolásban. Koppen helye nálam megkérdőjelezhetetlen.
Ne a Jest meccsből induljunk ki ahol a fal látványosan összeomlott.

Sztem egy LT és egy OG mindenképp elkelne az első két körben, meg persze egy RDE és/vagy OLB.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Visi, értem amit mondasz, de azt ne mi döntsük már el, hogy Józsi megérdemli, Pisti meg nem. Nem is így működik, de mindegy😊 off vége.kishaszi
Aki megnyeri az SBt az megérdemelte! Ennyi a vége!

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Visi, értem amit mondasz, de azt ne mi döntsük már el, hogy Józsi megérdemli, Pisti meg nem. Nem is így működik, de mindegy😊 off vége.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Ki dönti el, hogy melyik csapat mennyit érdemel?kishaszi
Ezt mindenki magában dönti el. De az biztos, hogy most hétvégén kevés nálam nagyon Steelers drukker lesz 😀 Vesszen a Jets!visi_b
Oké, de ez mi?
Majd akkor én kitalálom, hogy jövőre a lionsnak drukkolok, mert túl kevés a bajnoki címük, de megéredmelnék. A cowboysét meg akkor el akarom majd vetetni, mert nekik túl sok van...kishaszi
Ez nem így van. Ez a szurkoló szíve joga, hogy kinek szorít, vagy épp ki ellen. A 6 SB is rekord, de gondolom a Steelers drukkereknek jobb lenne a 7. Mi is örültünk volna, ha idén meglesz a 4. de sajnos ez van. Nemo nem örülne, ha meglenne a 7, engem egyáltalán nem zavarna. Ez mindenki önálló döntése.
A Cowboysos dologról beszélhetünk, támogatlak a kampányban 😂

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Steelers kapcsán meg egyértelműen egy 7-ik SB győzelem az ami nem kellene nekik. Egyrészt szerintem így is egyel több van annál, amit megérdemelnek, másfelől meg ezerszer inkább legyen a Chicago az idény PO/SB meglepetése, mint véletlen a Jets! Remélem a mázlijuk már kifújt.mr nemo
Ki dönti el, hogy melyik csapat mennyit érdemel?kishaszi
Ezt mindenki magában dönti el. De az biztos, hogy most hétvégén kevés nálam nagyon Steelers drukker lesz 😀 Vesszen a Jets!visi_b
Oké, de ez mi?
Majd akkor én kitalálom, hogy jövőre a lionsnak drukkolok, mert túl kevés a bajnoki címük, de megéredmelnék. A cowboysét meg akkor el akarom majd vetetni, mert nekik túl sok van...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
A Steelers kapcsán meg egyértelműen egy 7-ik SB győzelem az ami nem kellene nekik. Egyrészt szerintem így is egyel több van annál, amit megérdemelnek, másfelől meg ezerszer inkább legyen a Chicago az idény PO/SB meglepetése, mint véletlen a Jets! Remélem a mázlijuk már kifújt.mr nemo
Ki dönti el, hogy melyik csapat mennyit érdemel?kishaszi
Ezt mindenki magában dönti el. De az biztos, hogy most hétvégén kevés nálam nagyon Steelers drukker lesz 😀 Vesszen a Jets!

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Steelers kapcsán meg egyértelműen egy 7-ik SB győzelem az ami nem kellene nekik. Egyrészt szerintem így is egyel több van annál, amit megérdemelnek, másfelől meg ezerszer inkább legyen a Chicago az idény PO/SB meglepetése, mint véletlen a Jets! Remélem a mázlijuk már kifújt.mr nemo
Ki dönti el, hogy melyik csapat mennyit érdemel?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Korábban én is osztottam azt a vélenényt mi szerint a Jets szerencséje idén kiemelkedik a többi csapat közül, de szvsz ez mostanra bebizonyosodott,hogy hülyeség 😊
Azért mert nem szimpatikus,hogy végig szoros meccseket húznak be, sokszor az ellenfél hibája miatt,még nem mondhatjuk,hogy szerencsések. Nagyon ott vannak fejben, és a kulcs szituációkban megcsinálják azt amit kell.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/19/the-profootballfocus-com-all-rookie-team/toxique
7 hozzászólást késtél a linkkel 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
A FA piacon nincs olyan PR akit esetleg idehoznának BB-ék? Gondolok itt DE-re vagy ILB-re...
Hol lehet megnézni idén ki van a FA piacon? Köszikookesz
ILB PR? OLB-re gondoltál te szerintem 😊 Egyébként olvass vissza DoM kiemelte a lehetséges FA-kat, RFA-kat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A FA piacon nincs olyan PR akit esetleg idehoznának BB-ék? Gondolok itt DE-re vagy ILB-re...
Hol lehet megnézni idén ki van a FA piacon? Köszi
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Az őstörténet jelzőt egyszerű ténymegállapító szóként használtam. Arra próbáltam utalni vele, hogy én 6 SB győzelemről beszéltem, amire te ellenpéldaként az SB-k előtti bajnoki címeket is felhoztad.

Nem nézem le azt a kort. Sőt! Ám vannak olyan eseteket, amikor meg kell húzni valahol a határt, hogy meddig megyünk vissza az időben. Ha SB-ről van szó, számomra evidens, hogy az SB éra kezdetéig, ha egy csapat teljes történetét nézzük, akkor persze a kezdetekig.

A Steelers kapcsán meg egyértelműen egy 7-ik SB győzelem az ami nem kellene nekik. Egyrészt szerintem így is egyel több van annál, amit megérdemelnek, másfelől meg ezerszer inkább legyen a Chicago az idény PO/SB meglepetése, mint véletlen a Jets! Remélem a mázlijuk már kifújt.mr nemo
A jelenlegi talponállók közül nekem a sajtosak a legszimpatikusabbak, és ha már valakire voksolni kell a Steelers-Jets meccsen, az most legyen a Jets. Semmi bajom Rotlival és az acélgyári munkásokkal, de ha a sugarasok már legyürték a pisztolyosokat is, minket is, akkor egyenek vasat is. 😂 (villámot a szomszéd tehenébe is 😂 ). De SB-t ne nyerjenek.